Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στουρνάρη 47- Μασατζίδικο-

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.567
Πόντοι
46.232
επισκεψη σημερα το μεσημερακι μαζι με τον δασκαλο κ εναν φιλο ακομα,στην πορτα η βικη ,ροστερ ντενισα 19 χρονων μελαχρινη λεπτη γυρω στο 1,67
αννα 20 χρονων κ αυτη λεπτη γυρω στο 1,63 μελαχρινη κ αυτη
λιζα κ κρητηκια με τη της βυζαρες(για μενα μεσα μαυρο)
μαρινα η αλογα μελαχροινη με τα μεγαλα βυζια(την προτεινω με χιλια)
αφροδιτη ξανθια 35 χρονων ελληνοτσεχα!!!!!!με πολυ υφος κ αερα γεματουλα με μπουτια κ μεγαλα βυζια,δειχνει να το εχει το θεμα(ε george73 τι λες  ;)
 
OP
OP
G

George73

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
επισκεψη σημερα το μεσημερακι μαζι με τον δασκαλο κ εναν φιλο ακομα,στην πορτα η βικη ,ροστερ ντενισα 19 χρονων μελαχρινη λεπτη γυρω στο 1,67
αννα 20 χρονων κ αυτη λεπτη γυρω στο 1,63 μελαχρινη κ αυτη
λιζα κ κρητηκια με τη της βυζαρες(για μενα μεσα μαυρο)
μαρινα η αλογα μελαχροινη με τα μεγαλα βυζια(την προτεινω με χιλια)
αφροδιτη ξανθια 35 χρονων ελληνοτσεχα!!!!!!με πολυ υφος κ αερα γεματουλα με μπουτια κ μεγαλα βυζια,δειχνει να το εχει το θεμα(ε george73 τι λες  ;)
Συγνωμη τωρα, εσυ τελικα περασες με καποια? Επισης αναφερεις γεματουλα, μπουτια και μεγαλα βυζια. Για τα δικα μου δεδομενα ειναι αρκετα νορμαλ. Για αυτο εγω ειπα οτι κανει καλο μασαζ....και ο νοών νοείτω.... τι αλλο να πω μασημενη τροφη θελετε? Βάτε και λιγο τη φαντασια σας ρε παιδια.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Μαρίνα η αλόγα, ιζ μαϊ νεξτ τάργκετ !  :grin:

Δυό φορές μέχρι τώρα ήταν απασχό- και την έκανα αλλά Τρίτη και φαρμακερή που λένε,.... ή Παρασκευή ! Θα δούμε ! :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.567
Πόντοι
46.232
Συγνωμη τωρα, εσυ τελικα περασες με καποια? Επισης αναφερεις γεματουλα, μπουτια και μεγαλα βυζια. Για τα δικα μου δεδομενα ειναι αρκετα νορμαλ. Για αυτο εγω ειπα οτι κανει καλο μασαζ....και ο νοών νοείτω.... τι αλλο να πω μασημενη τροφη θελετε? Βάτε και λιγο τη φαντασια σας ρε παιδια.
οχι το γραφω ποιο πανω οτι δεν περασα....δεν στην λεω με το μυνημα μου ,απλα σε αναφερω οτι εσυ περασες κ ξερεις... ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.567
Πόντοι
46.232
Μαρίνα η αλόγα, ιζ μαϊ νεξτ τάργκετ !  :grin:

Δυό φορές μέχρι τώρα ήταν απασχό- και την έκανα αλλά Τρίτη και φαρμακερή που λένε,.... ή Παρασκευή ! Θα δούμε ! :grin:
οκ τοτε κλειδωσετον τον στοχο κ βουρ....ειναι πολυ καλη(για μενα παντα ετσι)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  λοιπον η αφροδιτη  και το εχει και  τηs αρεσει καργα  να  δειχνει, οτι το κατεχει.  οτι δεν ειναι καποια τυχαια.  εχει κανει χιλιομετρα..........
 

Ice and Fire

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Βρεθηκα σημερα στην περιοχη για δουλεια..βιαστικος..αλλα με τοσα που εχω διαβασει ειπα να κανω μια γρηγορη επισκεψη για να παρω μια ιδεα...
Σχετικα καλο ροστερ,δε συγκρατησα ονοματα, 6-7 κοπελες. Παρεχεται φουλ προγραμμα αλλα απο μασαζ λιγα πραγματα..απο οτι παραδεχτηκε η σεριφισσα..
Σωστη ανταποκριση οταν το δοκιμασω..συντομα..

Αυτη που μου εκανε ομως εντυπωση ηταν η Σοφια..Απο τις λιγες πραγματικα ωραιες που εχω δει σε τετοια μερη..GF look,μελαχροινη, 1,65 περιπου, με λεπτο σωμα και με ενα προσωπο κουκλιστικο αλλα και σεξυ ταυτοχρονα.. ΑΑ διαλογης..

Κριμα που δεν ειχα χρονο..

Γνωριζει κανεις κατι περισσοτερο;
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
771
Κριτικές
13
Like
1.217
Πόντοι
3.135
Βρεθηκα σημερα στην περιοχη για δουλεια..βιαστικος..αλλα με τοσα που εχω διαβασει ειπα να κανω μια γρηγορη επισκεψη για να παρω μια ιδεα...
Σχετικα καλο ροστερ,δε συγκρατησα ονοματα, 6-7 κοπελες. Παρεχεται φουλ προγραμμα αλλα απο μασαζ λιγα πραγματα..απο οτι παραδεχτηκε η σεριφισσα..
Σωστη ανταποκριση οταν το δοκιμασω..συντομα..

Αυτη που μου εκανε ομως εντυπωση ηταν η Σοφια..Απο τις λιγες πραγματικα ωραιες που εχω δει σε τετοια μερη..GF look,μελαχροινη, 1,65 περιπου, με λεπτο σωμα και με ενα προσωπο κουκλιστικο αλλα και σεξυ ταυτοχρονα.. ΑΑ διαλογης..

Κριμα που δεν ειχα χρονο..

Γνωριζει κανεις κατι περισσοτερο;
σοφία πιπινιοειδές ξεροψημένο....άβυζο :boobies: ...με πατουράκι τούμπανο :kissass: :knockinb:το οποίο διακόρευσα πάραυτα......................ο κολουράάάάάά΄ςςςςς :fuck1: :2funny: :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.567
Πόντοι
46.232
επισκεψη σημερα το απογευμα με σκοπο να αγωνιστω με την σοφια το ρουμανακι...τζιφος εχει φυγει για 4ημερο επιστροφη την δευτερα,στην πορτα η βικη ,προς εκπληξη μου αλλαγμενη προς το καλυτερο(η συμπεριφορα της)πολυ διαχυτικη χαμογελαστη κ μεσα στην καυλα , σε ερωτηση μου ,μου ειπε οτι ειναι ετσι γιατι ειναι περιοδος αναπαραγωγης.......παρελαση αννα η αλλη μελαχρινη ρουμανα , λιζα η γνωστη ελληνιδα , χελένα κινεζα , κ η λια μιλφακη....διαλεξα την αννουλα ,ρουμανα 21 ετων κανονικο σωμα με ωραιο στητο μικρο βυζακι κ τουρλωτω κωλαρακι
στο μασαζ δεν το εχει....ασε που σαν ψαρακι που ειμαι με της ποσοτητες λαδι που εριχνε στο σωμα μου ενιωθα σαν γαυρος μαρινατος....στα αρνητικα οτι δεν μιλαει ελληνικα αλλα ουτε αγγλικα,  :pipa2: χωρις προφυλακτικο μετα απο συννενοηση στην νοηματικη κ παρολο που στην αρχη ηταν αρνητικη, περασμα προφυλακτικου κ γαμησι πανω στο μασαζοκρεβατο με αυτη ανασκελα ,μετα στα τεσσερα στον καναπε πισοκωλλητα οπου της ζητησα κωλο αλλα αρνηθηκε...χρονος παραμονης κανα 40λεπτο κ τιμη τα γνωστα 80 , στο τελος ηρθε η βικη στο δωματιο κ ειχαμε κανα δεκαλεπτο συζητηση......οσο για την αννα εχει πολλα χιλιομετρα να κανει ακομα....νομιζω οτι ηρθε η ωρα την επομενη φορα να περασω με την βικη....
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ειναι γλυκο και ομορφουλικο κινεζακι  η helen.    μικρουλα,  λεπτη κοπελιτσα και καλη στο υψοs.    καμμια σχεση με αυτα που κυκλοφορουν.    οπωs πχ στο πατησιων 160 που εχει  κίκη και  νινα.
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
εδω το καυλο κινεζακι  :pipa2: :fuck2:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.515
Κριτικές
1.275
Like
228.567
Πόντοι
46.232
επισκεψη σημερα στις 18.20 με στοχο την βικη αφου την τελευταια φορα που ειχα παει πριν της διακοπες ο αγωνας ειχε ανβληθει λογο επισκεψης των ρωσων!!!!!ανοιγει την πορτα χαιρετουρες γελια κ με παει σπροχνωντας στο δωματιο, μου λεει να σου φωναξω της κοπελες της λεω οχι για σενα εχω ερθει....οκ μου λεει κανε μπανακι να κανω κ εγω κ ερχομαι....μετα απο κανα 10λεπτο ερχεται κ με βλεπει ξαπλωμενο , μου λεει τι θες κ μασαζ γελωντας, φυσικα της απανταω....παμε η βικη ειναι ψηλη κοντα στο 1.78 ενω με τα τακουνια ισα που με περνουσε εχει παντου πιασηματα βυζαρες κωλαρα μπουταρες αλλα ειναι σφιχτη...εχει απιθανα πρασινα χαμογελαστα ματια κ γλυκο προσωπο τον σεπτεμβρη κλεινει τα 25 ειναι απο την μολδαβια κ εχει κοντα 12 χρονια στην ελλαδα....στο μασαζ μου εβγαλε το λαδι πρωτη φορα μου κανουν τοσο δυνατα το μονο που λιγο με χαλασε οτι δεν ασχοληθηκε αρκετα με τα ποδια οπου ειναι το σημειο που μου αρεσει να μου κανουν μασαζ μετα απο ενα τεταρτο μασαζακι αρχισε ο αγωνας απιστευτη  :pipa2: υγρη βαθια καραμελωμα αρχιδιων χωρις χερια ενω πραγματικα τον καταπινε ολον σε σημειοπου νομιζα οτι θα πνιγει(μου ειχε πειαλλη φορα οτι κανει φοβερη πιπα)μαλιστα κανει κ το κολπακι που οταν τον εχει βαθια μεσα στο στομα της βγαζει την γλωσσα κ γλειφει τα αρχιδια...αφου δεν εχυσα στην πιπα ανασυνταχτηκα κ οπως ηταν ορθια σκυμενηστο κρεβατι πηγα απο πισω της κ αρχισα να της γλυφω το μουνακι της,ενω της εβαζα δαχτυλα στο μουνι κ δαχτυλο στονκωλο κατι που την καυλωνε πολυ...περασμα προφυλακτικου κ στηνετασι στατεσσερα στον καναπε οπου αρχισανα την γαμαω δυνατα κ τραβοντας της τα μαλια την σηκωνω κ παω να την γαμησω στο μασαζοκρεβατο μου λεει οτι δεν την βολευει κ στρωνει την πετσετα κατω κ ανεβαινειαπο πανω μου , μετα παλι στα τεσσερα αυτη κ το τελος ηρθε με πιπα στα χειλη της...μετα πηγαμε για μπανακι μαζι ,το κοριτσι ειναι παντα αυδιαθετο ειναιγυναικα για πολλα γαμησια δεν εχειτασεις ξεπετας,οταν γυρισαμε αποτο μπανιο κ αφου ντυθηκα εφερε τα τσιγαρα της κ μιλαγαμεγια το παρελθον μας σχεδον αλλη μιαμιση ωρα....σιγουρα θα την ξαναπαρω ,το πολυ γελιο ειναι οτι προσπαθουν να μαθουν στο κινεζακι που εχουν ελληνικα κ αυτο ολη την ωρα την ακουγες να λεει μπανιο τουαλετα μικρο μεγαλο η οτι αλλα της μαθαιναν
 

enterpreneur

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
354
Κριτικές
30
Like
345
Πόντοι
1.505
Χθες πήγα για πρώτη φορά στο Στουρνάρη 47 και δοκίμασα με μια Άννα εκ Ρουμανίας. Κλασσική πρόστυχη ρουμανιδόφατσα, μελαχροινή η οποία όμως από επιδόσεις δεν λέει τίποτα! Πίπα δεν γούσταρε καθόλου, ούτε καν με προφυλακτικό, και στο σεξ εκτός από το βλέμμα ήταν κομοδινάκι δια χειρός Βαράγκη...δεν θα την συνιστούσα με τίποτα...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
αμά ήταν Βαράγκη θα είναι ακριβό έπιπλο!!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom