Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Καλησπερα σε ολους εχω να παω πολυ καιρο στο συγκεκριμενο μασατζιδικο.
Ποια πιστευεται ποια οτι ειναι καλη για νουρου?
Εχω να παω κανενα 17μηνο
Αντριάνα , Μαρία , Ροζα , Λια , Βίκυ , Σονια , Μονικα , βασικά όλες κάνουν , διάλεξε οποία σαρεσει !!!
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.477
Κριτικές
42
Like
7.950
Πόντοι
4.666
αν και ο χωρος ειναι πολυ καλος, στα υπολοιπα εχει ξεπεραστει απο τον ανταγωνισμο

φερτε Ντιανες, Γιαννες, Βικτωριες και Τζεσσικες αν θελετε να ξαναπατε στην κορυφη

κ βαλτε κ φωτο

συμφωνώ απόλυτα φίλτατε. Σε πρόσφατη επίσκεψή μου το διαπίστωσα και εγώ. Θέλει νέο αίμα...με τέτοιο χώρο θα έπρεπε να φυσάει το ίδρυμα από ωραία νιμού.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.477
Κριτικές
42
Like
7.950
Πόντοι
4.666
Φίλτατε είναι παρά πολλές κοπέλες δεν χρειάζονται και άλλες νομίζω !!! Είναι πράγματι θεές  , Και στην εμφάνιση και στην περιποίηση του πελάτη ! Οι φίλοι πηγαίνουν ξέρουν , και όσες φορές αναφέρουμε για κάποια που έχω γράψει το κάνω για τους νέους φιλος που επισκέπτονται το χώρο . Δεν παραμένει παρά να το διαπιστώσουν και μόνοι τους .
Το ξαναλέω για άλλη μια φορά , το κατάστημα θα παραμείνει μασάζ , τα κορίτσια θα κάνουν μασάζ σε όλα τα προγράμματα είτε μισής ώρας είτε μιας ώρας , δεν θα βγάλουν το σώμα τους σε φωτογραφίες ! Άλλωστε όλη η μαγεία είναι κάτω από αυτήν άσπρη ρόμπα που φοράνε !!! Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο ...

εντάξει να το κανακέψουμε το μαγαζί μας αλλά να λέμε και αλήθειες!!! θεές σε εμφάνιση?? πότε,πού? πώς? σε όλα τα υπόλοιπα πο υ λές δεν αντιλέγω..ας μην βγάλουν φωτό...ναι να μείνει η "μαγεία" πίσω από την άσπρη ρόμπα...αλλά θέλει ανανέωση..μή μου πείς όχι!!!! με σόνια, λία κλπ πόσο να τραβήξει πιά???
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Πρόσφατες αφήξεις , Αλεξάνδρα , Μονικα , Ελένη και μια καινούργια που δεν θυμάμαι το όνομα της !
Ναι φίλε μου είναι θεές και στην εμφάνιση και το ότι κάνουν το μέγιστο ο πελάτης να φύγει  ικανοποιημένος  !
Θα σου πω για Σονια , Λια , Βίκυ Μαρία και κάποια άλλη  που είναι χρόνια , σταθερές αξίες !!!
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Στο κατάστημα υπάρχουν πολλές επιλογές , και σίγουρα θα βρείτε αυτό που θέλετε ! Κάθε πελάτης πριν προχωρήσει στο δωμάτιο με τη κοπέλα που της αρέσει είναι καλό να συνομιλήσει μαζί της για το τι ακριβός θέλει και αν θα το πάρει , κεμια φορά επιβεβαιώνεται ότι λάμπει δεν είναι χρυσός !
Στο σύνολο τα κορίτσια του καταστήματος κάνουν το μέγιστο να περνάει καλά ο πελάτης , και συνιστώ ανεπιφύλακτα κάθε μια από αυτές και σας βεβαιώνω ότι θα περάσετε τέλεια !
 

Modern Man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2018
Μηνύματα
440
Κριτικές
15
Like
451
Πόντοι
311
Στο κατάστημα υπάρχουν πολλές επιλογές , και σίγουρα θα βρείτε αυτό που θέλετε ! Κάθε πελάτης πριν προχωρήσει στο δωμάτιο με τη κοπέλα που της αρέσει είναι καλό να συνομιλήσει μαζί της για το τι ακριβός θέλει και αν θα το πάρει , κεμια φορά επιβεβαιώνεται ότι λάμπει δεν είναι χρυσός !
Στο σύνολο τα κορίτσια του καταστήματος κάνουν το μέγιστο να περνάει καλά ο πελάτης , και συνιστώ ανεπιφύλακτα κάθε μια από αυτές και σας βεβαιώνω ότι θα περάσετε τέλεια !
κεμια φορά  :2funny:
 

Kostantinos2018

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Το κορίτσι αυτό είναι ακριβός ο τύπος μου, μικροκαμωμένη, λεπτεπίλεπτη, και χανόταν μέσα στην αγκαλιά μου καθ´όλη την διαρκεια της ερωτικής επαφής. Είμαι αρκετά ψηλός και έχω εμμονή με τις μικροκαμωμένες και μικρές ηλικιακά. Δεν περίμενα ότι θα βρω με την πρώτη ανταπόκριση στο γούστο μου. Το μασαζ της θεραπευτριας ήταν όσο πρέπει δυνατό ώστε να νιώθω τον πόνο της ανακούφισης. Έδειχνε τόσο σίγουρη για όλες τις κινήσεις που έκανε το μασαζ που με ερεθίζει πολύ. Ξενερωνω λίγο με τις αγαρμπες. Από το μασαζ της ένιωσα δονήσεις σε όλο μου το σώμα, πράγμα που σημαίνει πως η εν λόγω θεραπεύτρια είναι επαγγελματίας.

Στο δεύτερο μέρος του προγράμματος, θα ήθελα φίλοι μου να σας εξομολογηθώ πως εγώ είμαι συναισθηματικός, θέλω φιλιά, χάδια, τρυφερότητα. Με βολιδοσκόπησε τόσο καλά που μου τα πρόσφερε όλα απλόχερα χωρίς να ζητήσω τίποτα. Και εδώ έγκειται η μαγεία, στο να καταλαβαίνουν τι θέλεις χωρίς να το ζητήσεις. Πέρασα όμορφα, ναι. Σίγουρα αυτό το μικρό θα γίνει το πουτανακι μου.

ΥΓ: είμαι φρέσκο χωρισμένος μετά από αρκετά χρόνια γάμου και ως ελεύθερο πουλί να με υποδεχθείτε στον κόσμο του αγοραίου έρωτα.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.477
Κριτικές
42
Like
7.950
Πόντοι
4.666
Το κορίτσι αυτό είναι ακριβός ο τύπος μου, μικροκαμωμένη, λεπτεπίλεπτη, και χανόταν μέσα στην αγκαλιά μου καθ´όλη την διαρκεια της ερωτικής επαφής. Είμαι αρκετά ψηλός και έχω εμμονή με τις μικροκαμωμένες και μικρές ηλικιακά. Δεν περίμενα ότι θα βρω με την πρώτη ανταπόκριση στο γούστο μου. Το μασαζ της θεραπευτριας ήταν όσο πρέπει δυνατό ώστε να νιώθω τον πόνο της ανακούφισης. Έδειχνε τόσο σίγουρη για όλες τις κινήσεις που έκανε το μασαζ που με ερεθίζει πολύ. Ξενερωνω λίγο με τις αγαρμπες. Από το μασαζ της ένιωσα δονήσεις σε όλο μου το σώμα, πράγμα που σημαίνει πως η εν λόγω θεραπεύτρια είναι επαγγελματίας.

Στο δεύτερο μέρος του προγράμματος, θα ήθελα φίλοι μου να σας εξομολογηθώ πως εγώ είμαι συναισθηματικός, θέλω φιλιά, χάδια, τρυφερότητα. Με βολιδοσκόπησε τόσο καλά που μου τα πρόσφερε όλα απλόχερα χωρίς να ζητήσω τίποτα. Και εδώ έγκειται η μαγεία, στο να καταλαβαίνουν τι θέλεις χωρίς να το ζητήσεις. Πέρασα όμορφα, ναι. Σίγουρα αυτό το μικρό θα γίνει το πουτανακι μου.

ΥΓ: [size=10pt]είμαι φρέσκο χωρισμένος μετά από αρκετά χρόνια γάμου και ως ελεύθερο πουλί να με υποδεχθείτε στον κόσμο του αγοραίου έρωτα. [/size]

άντε καιρός ήταν!! :2funny:
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Το κορίτσι αυτό είναι ακριβός ο τύπος μου, μικροκαμωμένη, λεπτεπίλεπτη, και χανόταν μέσα στην αγκαλιά μου καθ´όλη την διαρκεια της ερωτικής επαφής. Είμαι αρκετά ψηλός και έχω εμμονή με τις μικροκαμωμένες και μικρές ηλικιακά. Δεν περίμενα ότι θα βρω με την πρώτη ανταπόκριση στο γούστο μου. Το μασαζ της θεραπευτριας ήταν όσο πρέπει δυνατό ώστε να νιώθω τον πόνο της ανακούφισης. Έδειχνε τόσο σίγουρη για όλες τις κινήσεις που έκανε το μασαζ που με ερεθίζει πολύ. Ξενερωνω λίγο με τις αγαρμπες. Από το μασαζ της ένιωσα δονήσεις σε όλο μου το σώμα, πράγμα που σημαίνει πως η εν λόγω θεραπεύτρια είναι επαγγελματίας.

Στο δεύτερο μέρος του προγράμματος, θα ήθελα φίλοι μου να σας εξομολογηθώ πως εγώ είμαι συναισθηματικός, θέλω φιλιά, χάδια, τρυφερότητα. Με βολιδοσκόπησε τόσο καλά που μου τα πρόσφερε όλα απλόχερα χωρίς να ζητήσω τίποτα. Και εδώ έγκειται η μαγεία, στο να καταλαβαίνουν τι θέλεις χωρίς να το ζητήσεις. Πέρασα όμορφα, ναι. Σίγουρα αυτό το μικρό θα γίνει το πουτανακι μου.

ΥΓ: είμαι φρέσκο χωρισμένος μετά από αρκετά χρόνια γάμου και ως ελεύθερο πουλί να με υποδεχθείτε στον κόσμο του αγοραίου έρωτα.
Η Συγκεκριμένη είναι κατά του γάμου φίλτατε :)
:p
 

retroman

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
νεος στο χωρο και επιλογη μου το συγκεκριμενο.ο χωρος τελειος κ πεντακαθαρος.η υποδοχη ευγενικη και τα κοριτσια για ολα τα γουστα!περασμα πρωτο με την αντριαννα.η κριτικη μου ανεβηκε στο σαιτ του μαγαζιου.θα επισκεφθω σιγουρα κ αλλες φορες το μαγαζι να δοκιμασω κ αλλες κοπελες!καλη αρχη!
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
580
Πόντοι
306
Μπαα , αλήθεια η συγκεκριμένη είναι φευγάτη , τόσα χρόνια που την ξέρω , μόνη της είναι :)


μπορει να ειναι και οι 2 "φευγατοι" και να τα βρουνε...αφου απο κει μεσα 1-2 καλοπαντρευτηκαν κιολας απο οσα λεγονται :) χαχαχαχα
 

Yolozzz

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστες!! Ζανα παιζει ακομα στο μαγαζι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom