Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
6
Like
9.417
Πόντοι
2.586
Τι εγινε ρε παιδιά ..ξαναμπήκε στη μάχη η Ζανα ? απ οσο ξερω ειχε βγει στη σύνταξη
 

KwstasSkevos

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2018
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Πέρασα από το ίδρυμα της οδός Στουρνάρη , θα έλεγα το κατάστημα αυτό αδικείτε για την τοποθεσια στο οποίο βρίσκετε , θα έπρεπε να είναι Γλυφάδα η κάπου βόρεια προάστια any way , στο κέντρο που έχει βρωμίσει χρειάζεται και βρίσουν καταφύγιο για χαλάρωση αρκετοί υπάλληλοι γραφείων . 
Λοιπόν ο χώρος πολύ εντυπωσιακός , αυτό που λέμε το top επαγγελματικό . 
Μου άνοιξε μια κυρία γύρο στα 40 , ξανθιά καρέ μαλλί περιποιημένη . 
Με έβαλε να κάτσω στο καναπέ στο πίσω χώρο μου πρόσφερε espresso , και μου συστήθηκε με το όνομα Ζανα και με ρώτησε αν θα θελα να δω τα κορίτσια η ήθελα κάποια συγκεκριμένη . Παρέλασαν καμία δεκαριά , όλες με καθαρές άσπρες ρόμπες πάνω από το γόνατα και με τα κουμπιά ανοιχτά όπου φαινόταν σε κάθε μια το στήθος . 
Μου ξεχώριζε η Μαρία , μαύρα κατάρα μαλλιά , πολύ ωραίο σώμα , τσέλο πεταχτό κωλαρακι το οποίο τελικά δεν το δίνει any way , η κοπέλα είναι πολύ όμορφη με πολύ ωραία χιλοι στήθος μικρό θα έλεγα . Περάσαμε στο δωμάτιο όπου ζήτησα ένα πουακι και ευχαρίστως μου το πρόσφεραν . Η κοπέλα είναι γύρο στα 25 , και κάνει πολύ καλό μασάζ , το όπιο πλέον δεν το βρίσκουμε στα καταστήματα του είδους ! 
Ακολουθεί κριτική για την συγκεκριμένη .
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
580
Πόντοι
306

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Βασικα ακουγεται οτι αν "κανει κεφι" μπαινει στη μαχη ;) Γουαι νοτ? :)
Όχι ακριβός έτσι . Η Ζανα ως γνωστών κάνει πολύ καλό μασάζ , και όταν της το ζητάνε φίλοι που την ξέρουν χρόνια , δεν αρνείτε , όταν έχει κέφι φυσικά :)
 

Modern Man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2018
Μηνύματα
440
Κριτικές
15
Like
451
Πόντοι
311
Όχι ακριβός έτσι . Η Ζανα ως γνωστών κάνει πολύ καλό μασάζ , και όταν της το ζητάνε φίλοι που την ξέρουν χρόνια , δεν αρνείτε , όταν έχει κέφι φυσικά :)
Ζανα Ζάνα  :pipa3:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Αυτο που εκανε τη Ζανα Θρυλο ..ηταν η φαντασία , η πουτανιά , το οτι ηξερες οτι μπορουσες να κανεις σχεδον καθε φαντασιωση .Εβγαζε παντα εναν αισθησιασμο μια προστυχιά ...
Και αμα γουσταρε και τον πελατη...καλα ...εκει εχανε το φως σου
και αμα εμπαινε δωματιο με τις αλλες τις αναωμαλιαρες , Λια, Μελινα , Ελενη ,   εκει εψαχνες να βρεις την πορτα μπας και φυγεις ορθιος γιατι σε διαλυανε ....
Ειχε το πακέτο... πως να το κανουμε  
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Πέρασα από το ίδρυμα της οδός Στουρνάρη , θα έλεγα το κατάστημα αυτό αδικείτε για την τοποθεσια στο οποίο βρίσκετε , θα έπρεπε να είναι Γλυφάδα η κάπου βόρεια προάστια any way , στο κέντρο που έχει βρωμίσει χρειάζεται και βρίσουν καταφύγιο για χαλάρωση αρκετοί υπάλληλοι γραφείων . 
Λοιπόν ο χώρος πολύ εντυπωσιακός , αυτό που λέμε το top επαγγελματικό . 
Μου άνοιξε μια κυρία γύρο στα 40 , ξανθιά καρέ μαλλί περιποιημένη . 
Με έβαλε να κάτσω στο καναπέ στο πίσω χώρο μου πρόσφερε espresso , και μου συστήθηκε με το όνομα Ζανα και με ρώτησε αν θα θελα να δω τα κορίτσια η ήθελα κάποια συγκεκριμένη . Παρέλασαν καμία δεκαριά , όλες με καθαρές άσπρες ρόμπες πάνω από το γόνατα και με τα κουμπιά ανοιχτά όπου φαινόταν σε κάθε μια το στήθος . 
Μου ξεχώριζε η Μαρία , μαύρα κατάρα μαλλιά , πολύ ωραίο σώμα , τσέλο πεταχτό κωλαρακι το οποίο τελικά δεν το δίνει any way , η κοπέλα είναι πολύ όμορφη με πολύ ωραία χιλοι στήθος μικρό θα έλεγα . Περάσαμε στο δωμάτιο όπου ζήτησα ένα πουακι και ευχαρίστως μου το πρόσφεραν . Η κοπέλα είναι γύρο στα 25 , και κάνει πολύ καλό μασάζ , το όπιο πλέον δεν το βρίσκουμε στα καταστήματα του είδους ! 
Ακολουθεί κριτική για την συγκεκριμένη .
:huh: :S
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Πέρασα από το ίδρυμα της οδός Στουρνάρη , θα έλεγα το κατάστημα αυτό αδικείτε για την τοποθεσια στο οποίο βρίσκετε , θα έπρεπε να είναι Γλυφάδα η κάπου βόρεια προάστια any way , στο κέντρο που έχει βρωμίσει χρειάζεται και βρίσουν καταφύγιο για χαλάρωση αρκετοί υπάλληλοι γραφείων . 
Λοιπόν ο χώρος πολύ εντυπωσιακός , αυτό που λέμε το top επαγγελματικό . 
Μου άνοιξε μια κυρία γύρο στα 40 , ξανθιά καρέ μαλλί περιποιημένη . 
Με έβαλε να κάτσω στο καναπέ στο πίσω χώρο μου πρόσφερε espresso , και μου συστήθηκε με το όνομα Ζανα και με ρώτησε αν θα θελα να δω τα κορίτσια η ήθελα κάποια συγκεκριμένη . Παρέλασαν καμία δεκαριά , όλες με καθαρές άσπρες ρόμπες πάνω από το γόνατα και με τα κουμπιά ανοιχτά όπου φαινόταν σε κάθε μια το στήθος . 
Μου ξεχώριζε η Μαρία , μαύρα κατάρα μαλλιά , πολύ ωραίο σώμα , τσέλο πεταχτό κωλαρακι το οποίο τελικά δεν το δίνει any way , η κοπέλα είναι πολύ όμορφη με πολύ ωραία χιλοι στήθος μικρό θα έλεγα . Περάσαμε στο δωμάτιο όπου ζήτησα ένα πουακι και ευχαρίστως μου το πρόσφεραν . Η κοπέλα είναι γύρο στα 25 , και κάνει πολύ καλό μασάζ , το όπιο πλέον δεν το βρίσκουμε στα καταστήματα του είδους ! 
Ακολουθεί κριτική για την συγκεκριμένη .

Βασικά εχουμε προτεινει  αρκετοι απο τους ευεργέτες του ηδονοτριβειου οτι θα ηταν καλυτερα στα νοτια...
Την εχω πατησει ασχημα να ειμαι μεσα και απ εξω να βρεχει μολοτοφ ...αντε να φυγεις
Βεβαια η επενδυση που εχει γινει στον Α οροφο ειναι πολυ μεγαλη για να πει καποιος το κλεινω και παω καπου αλλου ( κριση γαρ )
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
580
Πόντοι
306
Βασικά εχουμε προτεινει  αρκετοι απο τους ευεργέτες του ηδονοτριβειου οτι θα ηταν καλυτερα στα νοτια...
Την εχω πατησει ασχημα να ειμαι μεσα και απ εξω να βρεχει μολοτοφ ...αντε να φυγεις
Βεβαια η επενδυση που εχει γινει στον Α οροφο ειναι πολυ μεγαλη για να πει καποιος το κλεινω και παω καπου αλλου ( κριση γαρ )


Παλικαρι μου εχεις ενα λαθος...Εγω τολμω να πω οτι ειχα παει πριν οι αναρχες καταλαβουν το πολυτεχνειο, και εζησα το καλτ σκηνικο η Φωνη "ωωωωω ωωωω οοοο " της Φαραντουρη των μικροφωνικων να επικαλυπτει τη μουσικη του Ιδρυματος και να χεις Αντριαννα :) (να δινει ρεστα).


ΥΓ Πηρα το διδαγμα ζωης "τι μαλακας ημουν που δεν ερχομουν απο φοιτητης εδω" ;)
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Παλικαρι μου εχεις ενα λαθος...Εγω τολμω να πω οτι ειχα παει πριν οι αναρχες καταλαβουν το πολυτεχνειο, και εζησα το καλτ σκηνικο η Φωνη "ωωωωω ωωωω οοοο " της Φαραντουρη των μικροφωνικων να επικαλυπτει τη μουσικη του Ιδρυματος και να χεις Αντριαννα :) (να δινει ρεστα).


ΥΓ Πηρα το διδαγμα ζωης "τι μαλακας ημουν που δεν ερχομουν απο φοιτητης εδω" ;)

Χαχα πρωτον .και δυστυχώς για μένα, δεν ειμαι πια παλικάρι.
Αντε εσυ να εισαι "πολυ παντρεμένος" και να γυρισεις σπιτι και βηχεις σαν φυματικος απο τα χημικα η να σου εχει καψαλιστει κανενα μπατζακι απο τα "κοκτειλ"
Η να εισαι μεσα στα δυο μπροστινα ( εκει απεναντι απ τη κουζίνα ) να εισαι στο  :fuck1: και ναα σου ερχονται τα δακρυγονα...
Κατα τα αλλα αμα πας πρωι... και οι θεραπενίδες ειναι ξεκουραστες και ορεξατες ειναι ολα καλα .. γενικα οι μπαχαλακηδες πιανουν δουλεια μετα τις 5 το απογευμα ...
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
580
Πόντοι
306
Χαχα πρωτον .και δυστυχώς για μένα, δεν ειμαι πια παλικάρι.

Αντε εσυ να εισαι "πολυ παντρεμένος" και να γυρισεις σπιτι και βηχεις σαν φυματικος απο τα χημικα η να σου εχει καψαλιστει κανενα μπατζακι απο τα "κοκτειλ"
Η να εισαι μεσα στα δυο μπροστινα ( εκει απεναντι απ τη κουζίνα ) να εισαι στο  :fuck1: και ναα σου ερχονται τα δακρυγονα...

Κατα τα αλλα αμα πας πρωι... και οι θεραπενίδες ειναι ξεκουραστες και ορεξατες ειναι ολα καλα .. γενικα οι μπαχαλακηδες πιανουν δουλεια μετα τις 5 το απογευμα ...


1) O ορος παλικαρι δεν ειναι στη ταυτοτητα αλλα στη ψυχη που εχει ;)

2) Προσωπικα εγω πρωι παω παντα και παντα εχω τυχει το πρωτο δωματιο απεναντι απο κουζινα και τοτε επαιζε η Φαραντουρη αλλα οι μπαχαλοι μαλλον δε ξυπνησαν ακομα απο το χτεσινο χορταριασμα.

3) Αν εισαι παντρεμενος σε αγαπα πιο πολυ η γυναικα σου οταν θα ριχνεις ροχαλες μπρος της, χαρτομαντηλα και την χαρακτηριστικη ασπρη σκονη του δακρυγονου και θα της πεις "Εγω ρε στην ηλικια που ειμαι διαδηλωνω στους δρομους για Ελευθερια, Ζανα, κτλ και συ βοσκεις αναισθητη"..Της τη βγαινεις και απο πανω.
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Και εκεινη θα μου πει ..
Καλο το παραμυθι αλλα δεν εχει δράκο
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
6
Like
9.417
Πόντοι
2.586
Αυτο που εκανε τη Ζανα Θρυλο ..ηταν η φαντασία , η πουτανιά , το οτι ηξερες οτι μπορουσες να κανεις σχεδον καθε φαντασιωση .Εβγαζε παντα εναν αισθησιασμο μια προστυχιά ...
Και αμα γουσταρε και τον πελατη...καλα ...εκει εχανε το φως σου
και αμα εμπαινε δωματιο με τις αλλες τις αναωμαλιαρες , Λια, Μελινα , Ελενη ,  εκει εψαχνες να βρεις την πορτα μπας και φυγεις ορθιος γιατι σε διαλυανε ....
Ειχε το πακέτο... πως να το κανουμε 


Φιλε εχουν γινει τρελες φασεις ιδιατερα στον δευτερο οροφο...
Αντε να θυμασαι αυτα και να εισαι κοντα 3 χρονια συνεχομενα Σαουδικη Αραβια....
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
580
Πόντοι
306
Φιλε εχουν γινει τρελες φασεις ιδιατερα στον δευτερο οροφο...
Αντε να θυμασαι αυτα και να εισαι κοντα 3 χρονια συνεχομενα Σαουδικη Αραβια....


Φανταζομαι το κωμικο σκηνικο διπλο Ζανα Αντριαννα και να παιζει Μικη Θεοδωρακη στα μικροφωνα στο Πολυτεχνειο, αξιζει ταινια 80s και χαμηλα τα φωτα με κερια και ατμοσφαιρα.. χαχαχαχ

[video] [video]https://www.youtube.com/watch?v=JSiKqnvF_ok&feature=youtu.be[/video] [/video]
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Πέρασα από το ίδρυμα της οδός Στουρνάρη , θα έλεγα το κατάστημα αυτό αδικείτε για την τοποθεσια στο οποίο βρίσκετε , θα έπρεπε να είναι Γλυφάδα η κάπου βόρεια προάστια any way , στο κέντρο που έχει βρωμίσει χρειάζεται και βρίσουν καταφύγιο για χαλάρωση αρκετοί υπάλληλοι γραφείων . 
Λοιπόν ο χώρος πολύ εντυπωσιακός , αυτό που λέμε το top επαγγελματικό . 
Μου άνοιξε μια κυρία γύρο στα 40 , ξανθιά καρέ μαλλί περιποιημένη . 
Με έβαλε να κάτσω στο καναπέ στο πίσω χώρο μου πρόσφερε espresso , και μου συστήθηκε με το όνομα Ζανα και με ρώτησε αν θα θελα να δω τα κορίτσια η ήθελα κάποια συγκεκριμένη . Παρέλασαν καμία δεκαριά , όλες με καθαρές άσπρες ρόμπες πάνω από το γόνατα και με τα κουμπιά ανοιχτά όπου φαινόταν σε κάθε μια το στήθος . 
Μου ξεχώριζε η Μαρία , μαύρα κατάρα μαλλιά , πολύ ωραίο σώμα , τσέλο πεταχτό κωλαρακι το οποίο τελικά δεν το δίνει any way , η κοπέλα είναι πολύ όμορφη με πολύ ωραία χιλοι στήθος μικρό θα έλεγα . Περάσαμε στο δωμάτιο όπου ζήτησα ένα πουακι και ευχαρίστως μου το πρόσφεραν . Η κοπέλα είναι γύρο στα 25 , και κάνει πολύ καλό μασάζ , το όπιο πλέον δεν το βρίσκουμε στα καταστήματα του είδους ! 
Ακολουθεί κριτική για την συγκεκριμένη .
Ναι αγαπητέ , έτσι είναι , η Μαρία είναι πολύ καλή , είναι χρόνια στη Ζανα και κάνει πολύ καλό μασάζ ! Έχει πολύ καλή εμφάνιση , ωραίο σώμα και όπως λένε φίλοι εδώ μοιάζει πράγματι με την Φουριερα :) Την συνιστώ ανεπιφύλακτα !
 

Modern Man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2018
Μηνύματα
440
Κριτικές
15
Like
451
Πόντοι
311
Ναι αγαπητέ , έτσι είναι , η Μαρία είναι πολύ καλή , είναι χρόνια στη Ζανα και κάνει πολύ καλό μασάζ ! Έχει πολύ καλή εμφάνιση , ωραίο σώμα και όπως λένε φίλοι εδώ μοιάζει πράγματι με την Φουριερα :) Την συνιστώ ανεπιφύλακτα !
Μαρία  :takethis:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom