Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Εχει παει κανεις ρε μαγκες με μια κανουργια τη Τινα?
μη φαμε καμια φολα...
αληθευει οτι εχει μεγαλα βυζα?
Η μονικα η ελληνιδα τι λεει αξιζει
η θα φαμε καμια σουπα...?
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
η ζανα μπαινει μεσα? η πρεπει να σε ξερει?
το βλεπω δυσκολακι αλλα ψηνομαι...
ασ μας πει ο παραθυρος πλιζ.....
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015
η ζανα μπαινει μεσα? η πρεπει να σε ξερει?
το βλεπω δυσκολακι αλλα ψηνομαι...
ασ μας πει ο παραθυρος πλιζ.....

Μια φορά που είχα πάει και μπήκα στο δωμάτιο με την Μελίνα, μπούκαρε η Ζάνα μέσα (είχα αρκετές συνεδρίες και με κείνη στο παρελθόν) και πριν προλάβω να πω τίποτα, όρμησαν πάνω μου  και οι δυό τους, δείχνοντας τις άγριες διαθέσεις τους οτι αν πληρώσω και για τις δύο θα μου άλλαζαν τα φώτα. Δυστυχώς δεν κρατούσα πάνω μου πάνω από 80 € , διότι βγαίνουν τα άτιμα ΠΑΑΑΡΑ πολύ ΔΥΣΚΟΛΑ πλέον τα μπικικίνια, και έτσι με λύπη στην καρδιά αρνήθηκα την προσφορά τους.  
AE5.jpg


 

Kostantinos2018

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, σας παρακαλώ ενημερώστε με για το εάν βρίσκεται η Μόνικα στο κατάστημα. ☺️
 

Kostantinos2018

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Ναι αγαπητέ ! Έλειπε , σήμερα γύρισε !!!

Μπορώ να έχω μια σύντομη ενημέρωση παρακαλώ για την συγκεκριμένη. Διάβαζα καλά σχόλια, σκέφτομαι να περάσω από το ίδρυμα να την τιμήσω.
 

Andeass

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2018
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Να παραθέσω κ εγω την αποψη μου ως λατρεις του καλου μασαζ!Ειμαι πλεον κάτοικος του εξωτερικού μετα απο την κριση στην Ελλάδα.Στο συγκεκριμένο ίδρυμα παω χρονια οταν έρχομαι Αθήνα διότι τις υπηρεσίες που παρεχει 'jacuzzi με κερια μεσα,σαμπάνιες να ρέουν στα κορμια των κορασίδων, body2body κ ολα τα υπολοιπα τα βρισκεις μονο σε 5αστέρων ξενοδοχεια κ σε υπερβολικες τιμες!Το συγκεκριμένο ίδρυμα ξεχωριζει για την καθαριότητα,την επιλογή πολλών κορασίδων κ την αψογη εξυπηρέτηση. Συνήθως περναω με Λία!Ηταν απασχολημενη .Περασα λοιπόν με Μόνικα γυναικάρα!Μελαχρινή βυζάρες κολάρα !Καινούργια στο καταστημα πολυ καυλα απ το βλεμμα της!Μου προσέφερε καφεδακι μπηκα για ντους κ περίμενα το κορίτσι να ερθει.Χαμηλα φωτα ..μουσικη οπως πρεπει..κ έρχεται η κορασιδα!Αρχιζει να γδύνεται σιγα σιγα να ερχεται προς εμένα.!!!Αρχίζει το μασαζ οπου χαλάρωσα πολυ ημουν ομως πολυ καυλωμένος δεν αντεξα κ γυρισα.Με το που τον πήρε στο στομα αργα κ βασανιστικά δεν αντεξα κ εχυσα.!Εκεινη συνεχισε το απολαυστικό μασαζ,οπου συζητουσαμε για πολλα θεματα ειναι πολυ ευχαριστη κ πολυ ευγενικη!Μετα απο 45' γυρισα ξανά οπου ειχα βαρεσει κοκινο!Περασμα σκουφάκι κ αρχιζει ο αγώνας! Μου στεινεται στα τεσσερα με θέα στο καθρέφτη να τη ξεσκιζω !Δαχτυλιασμα σε ολες τις τρυπες της!Απίστευτη εμπειρία!Χυσυμο στα βυζια!Καναμε ντους παρεούλα.Πριν ταξιδεψω θα σε ξανατιμησω δεοντος!Σου το υποσχέθηκα άλλωστε!Ξέρεις εσύ.....
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.801
Κριτικές
24
Like
3.856
Πόντοι
2.846
Ναι αγαπητέ ! Έλειπε , σήμερα γύρισε !!!
Mηπως  ξερετε   η  Αντριαννα η μικρη  ποτε  γυρναει ??  Διοτι  χθες  που περασα απο εκει να μου κανει ενα μασσαζακι  ελειπε ,  πειτε αν  γνωριζετε    ποτε επιστρεφει το μωρακι  :hi: :hi: :smiley6600:
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Μπορώ να έχω μια σύντομη ενημέρωση παρακαλώ για την συγκεκριμένη. Διάβαζα καλά σχόλια, σκέφτομαι να περάσω από το ίδρυμα να την τιμήσω.
Αγαπητέ πιστεύω να σε κάλυψε ο φιλος ο Andass . Λίγο πιο πάνω υπάρχει σχόλιο του για την Μονικα !
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Mηπως  ξερετε  η  Αντριαννα η μικρη  ποτε  γυρναει ??  Διοτι  χθες  που περασα απο εκει να μου κανει ενα μασσαζακι  ελειπε ,  πειτε αν  γνωριζετε    ποτε επιστρεφει το μωρακι  :hi: :hi: :smiley6600:
Άμεσος μετά το Πάσχα !
 

retroman

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Πέρασμα σπο το μαγαζι για μια συνέδρια χαλάρωσης.το μαγαζι οπως παντα άψογο παραπέμπει σε υπηρεσίες σπα καθότι εχει τζακουζι,χαμαμ για απόλυτη χαλαρωση μετα το μασαζ!!τα δωματια πολυ καθαρα!η ολη ατμοσφαιρα στα δωματια σε κανει να μην θελεις να τελειωσει η ωρα!!το ολο συνολο ολοκληρώνουν τα κοριτσια!συγκεκριμενα ειχα ραντεβου με την Μαρια.προσεχως θα ερθει κ η κριτική μου.πολυ καλη σε προγραμμα!συστηνεται !!φευγοντας με αποχαιρέτησε κ η Ζανα!απλα υπεροχη κ στις ομορφιές της αποψε!καλα να περναμε!!!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Όχι ακριβός έτσι . Η Ζανα ως γνωστών κάνει πολύ καλό μασάζ , και όταν της το ζητάνε φίλοι που την ξέρουν χρόνια , δεν αρνείτε , όταν έχει κέφι φυσικά :)
παντα κεφια και υγεια...
 

serafin

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
21
Like
961
Πόντοι
1.011
Πέρασμα σπο το μαγαζι για μια συνέδρια χαλάρωσης.το μαγαζι οπως παντα άψογο παραπέμπει σε υπηρεσίες σπα καθότι εχει τζακουζι,χαμαμ για απόλυτη χαλαρωση μετα το μασαζ!!τα δωματια πολυ καθαρα!η ολη ατμοσφαιρα στα δωματια σε κανει να μην θελεις να τελειωσει η ωρα!!το ολο συνολο ολοκληρώνουν τα κοριτσια!συγκεκριμενα ειχα ραντεβου με την Μαρια.προσεχως θα ερθει κ η κριτική μου.πολυ καλη σε προγραμμα!συστηνεται !!φευγοντας με αποχαιρέτησε κ η Ζανα!απλα υπεροχη κ στις ομορφιές της αποψε!καλα να περναμε!!!


Πόσο κοστίζει η υπηρεσία αγαπητέ
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Μεγάλη Παρασκευή σήμερα , το κατάστημα θα παραμείνει κλειστό . Αύριο Σάββατο λειτουργεί κανονικά !
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Ανοιχτά κανονικά ! Στους pm
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Έχω περάσει 3 φορές. Την πρώτη ήταν κάπου αρχές Γενάρη ίσως και πριν από τα Χριστούγεννα. Δεν θυμάμαι ακριβώς. Πέτυχα ελεύθερη τη Λία. Μέχρι τότε δεν ήξερα ποια ήταν. Μου είπε μάλιστα ότι είμαι πολύ τυχερός που την πετυχαίνω ελεύθερη και μάλιστα χωρίς ραντεβού.
Δεν θα πω πολλά για τη Λία. Ισχύουν όλα αυτά που έχουν γραφτεί και καταλαβαίνω τα σαλιαρίσματα του avalonmajor όταν γράφει εδώ για τη Λία.

Τη δεύτερη φορά που πέρασα επέλεξα την Άννα. Μια κοντούλα ξανθιά Αλβανιδούλα. Εκεί πραγματικά το ευχαριστήθηκα. Η κοπέλα ευχάριστη, γεμάτη ενέργεια, όρεξη για δουλειά, τα έδωσε όλα μέσα στο δωμάτιο αλλά και στην περιποίηση πριν από, αλλά και μετά τη λήξη της συνεδρίας. Με σκλάβωσε η ευγένειά της και η προσπάθεια που κάνει να περάσει καλά ο πελάτης και να μην δυσανασχετήσει ούτε λεπτό. Αφού μάλιστα έφτασα στο σημείο να αισθανθώ ότι ήταν λίγα τα 80€ που έδωσα για αυτά που μου πρόσφερε.

Σήμερα όμως που ήρθα το έκλαψα το 80άρι. Δεν βρήκα την άννα που είχα περάσει καλά μαζί της. Η Τζένη απεδείχθη κακή επιλογή. Με εντυπωσίασε το παρουσιαστικό της αλλά τα υπόλοιπα με απογοήτευσαν.
Στο μασάζ μέτρια προς καλή αλλά στο δεύτερο μέρος ήταν Βύρων Πολύδωρας...

Δεν ξέρω τι φταίει. Η μέρα που είναι χαλαρή (και όλοι οι εργαζόμενοι δεν έχουμε το μυαλό μας στη δουλειά), δεν της άρεσα και δεν είχε όρεξη για συνεύρεση μαζί μου ή είναι γενικά έτσι στη συμπεριφορά της;
Ολόκληρη ώρα και κατάφερα να πιάσω μόνο λίγο βυζί για μερικά δευτερόλεπτα. Άψογη στάση σώματος ώστε να αποτρέπει τα πολλά αγγίγματα.

Ένιωσα ότι επισκέφτηκα χώρο σε μαγαζί παρακείμενης συνοικίας που παράγει εξαιρετικής ποιότητας υφάσματα, μόνο που το πλήρωσα 5 φορές παραπάνω.

Αυτά όσον αφορά τις κοπέλες.

Όσον αφορά τη λειτουργία του καταστήματος:
Ωραίοι οι χώροι η πολυτέλεια και η καθαριότητα  που γίνονται αντιληπτά σε όλα τα δωμάτια και στα δύο διαμερίσματα του ορόφου.
Όμως κάντε κάτι με το σύστημα πληρωμής POS. Δεν δικαιολογείται εν έτει 2018 (με την τεχνολογία στο peak) ενώ έχεις ήδη βάλει το Pin στο μηχάνημα και περιμένεις να ολοκληρωθεί η συναλλαγή, να διακόπτεται η επικοινωνία επειδή χτυπάνε τα τηλέφωνα και τα σηκώνουν για να απαντήσουν.
Ακόμα PSTN γραμμή έχετε;; Όχι τίποτα άλλο, αλλά έπρεπε να κάνουμε τη διαδικασία 3 φορές και στο log του λογαριασμού μου, υπήρχαν κωδικοί που δεν μπορούσα να καταλάβω τι σημαίνουν κι έπρεπε να τρέχω στην τράπεζα για να αποφύγω τυχόν δυσάρεστες εκπλήξεις. Αυτό έγινε την πρώτη φορά που επισκέφτηκα το μαγαζί. Τις υπόλοιπες, πήρα το μάθημά μου και πλήρωσα μετρητά.

Επίσης κάτι πιο σημαντικό από αυτό. Τίθεται θέμα ιδιωτικότητας. Υποτίθεται πρέπει να τηρείται κάποια ανωνυμία. Δεν γίνεται να μου ζητάνε ονοματεπώνυμο για να γράψουν πάνω στην απόδειξη και όταν αρνούμαι να δώσω το κανονικό μου και δίνω ψεύτικο, να διαβάζουν το κανονικό μου όνομα  με κλεφτές (πλην διακριτικές) ματιές από την κάρτα κι εγώ να νιώθω μαλάκας επειδή με καταλαβαίνει η άλλη ότι της λέω ψέματα κατάμουτρα..

Δεν έγραψα τίποτα παλιότερα, διότι ήθελα να επισκεφτώ το χώρο μερικές φορές για να αποκτήσω πιο σφαιρική άποψη και να γράψω όσα θετικά και αρνητικά παρατήρησα.

Ελπίζω να ληφθούν υπόψη οι παρατηρήσεις μου.
Καλό είναι να ακούγονται θετικά σχόλια , όμως φέρνουν επανάπαυση ενώ τα αρνητικά την εγρήγορση και την προσπάθεια για βελτίωση.

Το μαγαζί θα το επισκεφτώ ξανά φυσικά. Μια κακή συνάντηση, πέρα από την αλγεινή εντύπωση που αποκομίζεις φεύγοντας, δεν χαρακτηρίζει ένα μαγαζί ως κακό ή μη άξιο επίσκεψης, όταν φυσικά υπάρχει πληθώρα επιλογών.




 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom