Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Αστεία πράματα, βρίσκεται μονίμως σε διακοπές είτε μέσα είτε έξω από το κατάστημα.
Είχε πάει Μολδαβια όντος , και κάνει το παλιό προγραμμα , όσοι είχαν περάσει μαζί της πριν κανα δυο χρόνια ξέρουν τι θέλω να πω !
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Η Τινα ποτε δουλευει?Η Μονικα θα ειναι σημερα Παρασκευη και μεχρι τι ωρα?
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Η Τινα ποτε δουλευει?Η Μονικα θα ειναι σημερα Παρασκευη και μεχρι τι ωρα?
Καλημερε φίλε μου ! Η Τίνα δεν εργάζεσαι στο κατάστημα . Η Μονοκα είναι σήμερα , μέχρι στης 20:00 !
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Κατάλαβα αγαπητέ ! Αυτό εγώ δεν το ξέρω ... Μάλλον γι αυτά τα κόλπα θα πρέπει να γίνει κουβεντούλα πρώτα με τη κοπέλα , είναι στη χρήση της !
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.249
Κριτικές
46
Like
3.832
Πόντοι
4.365

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
:2funny: το είδα , οκ είχα ξαναδεί σε τσόντες , δεν ήξερα πως ακριβός το ονομάζουν  :2funny:
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
:2funny: το είδα , οκ είχα ξαναδεί σε τσόντες , δεν ήξερα πως ακριβός το ονομάζουν  :2funny:

Ναι, αλλά γιατί δεν μάς λες αν παίζει τέτοια υπηρεσία (είτε από τον πελάτη προς την κοπέλα είτε από την κοπέλα προς τον πελάτη) στο μαγαζί το οποίο (άτυπα) εκπροσωπείς;

ΥΓ: Προσωπικά μια τέτοια φάση είναι εντελώς έξω από τα γούστα μου, αλλά επανέλαβα την ερώτηση που σού έγινε πριν γιατί είναι φανερό πως δεν είσαι και ιδιαίτερα πρόθυμος να απαντήσεις.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Ναι, αλλά γιατί δεν μάς λες αν παίζει τέτοια υπηρεσία (είτε από τον πελάτη προς την κοπέλα είτε από την κοπέλα προς τον πελάτη) στο μαγαζί το οποίο (άτυπα) εκπροσωπείς;

ΥΓ: Προσωπικά μια τέτοια φάση είναι εντελώς έξω από τα γούστα μου, αλλά επανέλαβα την ερώτηση που σού έγινε πριν γιατί είναι φανερό πως δεν είσαι και ιδιαίτερα πρόθυμος να απαντήσεις.
Δεν υπάρχει τέτοια υπηρεσία αγαπητέ , εγώ δεν το γνωρίζω , αν ήταν θα το έλεγα .
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
κυριως να το κανει η κοπελα με νοιαζει....ειναι φετιχ τι να κανουμε...
Ζήτησε η την Μονικα , η την Λια ( όταν γυρίσει η Λια )
αυτές οι δυο είναι οι καλύτερες στο αυταρχικό προγραμμα .
 
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
426
Κριτικές
13
Like
705
Πόντοι
311
βασικα γιατι δεν εχουν φοτος απο τις κοπελες ? ακουω ονοματα και  δε βλεπω φατσες...εμεις που ειμαστε καινουριοι πως θα τις δουμε ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom