Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Για διπλό συνιστώ δυο πιπίνια , Αντριάνα vs Σονια !!! Σε pm πείτε μου την εμπειρία :)
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Η Άννα εδώ πρωτοξεκίνησε , και τη γραμμή την έχει πάρει από τη Ζανα , πως πρέπει να φερθεί στο πελάτη και τα λοιπά , γι αυτό είναι σε όλα Ναι Μωρό μου , Ναι μωρό μου , και αυτό φαίνεται κάπως ! Σημασία έχει ότι είναι όντος καλό παιδί και προσπαθεί να ικανοποιήσει τον πελάτη .

Φιλε windows σε ποια Αννα αναφερεσαι ? αν θελειs γινε λιγο ποιο συγκεκριμενοs ...γιατι εχουν περασει αρκετεs ...και επειδη εχω αρκετο καιρο να περασω μην μου πειs οτι ειναι η Αννα μια κοπελα απο Ρουμανια που ηταν στο καταστημα το 2012 -2013-2014 καπου εκει, μαυρομαλλα με προσοντα  ;) ;).....ευχαριστω !!! :hi: :hi:
 

adaldizmi

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2006
Μηνύματα
151
Κριτικές
3
Like
23
Πόντοι
1
Μόνικα σούπερ! Τη συνάντησα χθες απόγευμα...
Καταπληκτική σε όλα τα επίπεδα!

Μόνικα αν διαβάζεις εδώ, θα σου ξανάρθω σύντομα "διαβασμένος"
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Μαρία φίλε μου , δεν νομίζω να υπάρχει Μαρινα στο κατάστημα , η Μαρία έχει μικρό στήθος , αυτό δεν πάει να πει ότι δεν κάνει BB , έχει ωραίο σώμα η Μαρία !

?????....μια κοντουλα ,με μαλλι μπουκλες ......μαρια σιγουρα οχι ....
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Φιλε windows σε ποια Αννα αναφερεσαι ? αν θελειs γινε λιγο ποιο συγκεκριμενοs ...γιατι εχουν περασει αρκετεs ...και επειδη εχω αρκετο καιρο να περασω μην μου πειs οτι ειναι η Αννα μια κοπελα απο Ρουμανια που ηταν στο καταστημα το 2012 -2013-2014 καπου εκει, μαυρομαλλα με προσοντα  ;) ;).....ευχαριστω !!! :hi: :hi:
Steeve, φίλε μου πολύ καιρό να σε δούμε , κι εδώ ! Όχι δεν αναφέρομαι για τη Ρουμάνα , η τωρινή Άννα είναι Αλβανίδα , και είναι πολύ καλό παιδί , όντος καλό παιδί !
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Μόνικα σούπερ! Τη συνάντησα χθες απόγευμα...
Καταπληκτική σε όλα τα επίπεδα!

Μόνικα αν διαβάζεις εδώ, θα σου ξανάρθω σύντομα "διαβασμένος"
χαίρομαι ότι επαληθεύομαι για όσα αναφέρω !!!
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
και πως την λενε ?

?????....μια κοντουλα ,με μαλλι μπουκλες ......μαρια σιγουρα οχι ....

Εσύ πρέπει να αναφέρεσαι στην Αντριάννα. Το κοντοπούτανο πύραυλο εδάφους εδάφους του μαγαζιού.  :dancing:
Πολύ καλο μασάζ και πολύ καυλιάρα στο 2ο μέρος!! Για μένα από τις καλύτερες επιλογές του μαγαζιού!!! :rockon: :rockon:

 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.062
Κριτικές
191
Like
51.805
Πόντοι
41.443
ερωτηση επειδη εχω να περασω χρονια απο δω.
οι δυο πιστολιες στο ωριαιο προγραμμα επανηλθαν ή να μην κανω τον κοπο?
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
147
Κριτικές
4
Like
288
Πόντοι
21
ερωτηση επειδη εχω να περασω χρονια απο δω.
οι δυο πιστολιες στο ωριαιο προγραμμα επανηλθαν ή να μην κανω τον κοπο?

Στις επισκέψεις μου τους τελευταίους μήνες πάντα παίζει 2η αν τη ζητήσεις, απλά με έξτρα χρέωση. Αυτό ανάλογα την κοπέλα αλλά από ό,τι φαίνεται όλες χρεώνουν έξτρα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.062
Κριτικές
191
Like
51.805
Πόντοι
41.443
Στις επισκέψεις μου τους τελευταίους μήνες πάντα παίζει 2η αν τη ζητήσεις, απλά με έξτρα χρέωση. Αυτό ανάλογα την κοπέλα αλλά από ό,τι φαίνεται όλες χρεώνουν έξτρα.

ααα ακομα ετσι ειναι? με εξτραδακια? ασε καλυτερα
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Αν και βριακομαστε στη περίοδο των διακοπών , και οι περισσότερες κοπελες του χώρου μαυρίζουν τα κορμιά τους στα νησιά , στο χώρο μας υπάρχουν αρκετές κοπέλες που σας περιμένουν να σας χαρίζουν  μοναδικές στιγμές !!!
 

Ζητα

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά Καλημέρα καμιά πληροφορία για Ιζαμπέλλα. Την έχω τσεκάρει στο εν λόγω μαγαζί αλλά δεν έτυχε να περάσω με την συγκεκριμένη στα ενδότερα. Όποιος έχει προσωπική αποψή ας  με ενημερώσει μεpm. Σκέφτομαι να επισκεφτώ το μαγαζί και είναι μέσα στις τρεις επιλογές μου
 

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
538
Κριτικές
8
Like
1.809
Πόντοι
366
Καλησπερα στο team! ποια κοπελα δινει γλωσσοφιλα,κανει ακα και γαμιεται καλα? επισης, το jacuzzi πρεπει να παρω τηλ. απο πριν να το "κλεισω" ? χρεωνεται παραπανω? η 2η εκτονωση ειναι stadar?

ευχαριστω...λεω να παω αυριο! :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom