Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Και που το εχει παει το βελγιο ρε φιλε ?? ...χαχαχαχα !!! :2funny: :2funny: :2funny: (πλακα κανω)... :happy:
Steeve ξέρω ότι κανείς πλάκα :) Όμως ήταν πανέμορφη η Σοφή , ωραίο σώμα μικρή , όμορφη , δούλευε πολύ καλά !!! Για όσους θυμούνται η συγκεκριμένη έχει δυο χρόνια που έφυγε από το κατάστημα και γενικά από την Ελλάδα . Δύστυχος στην Ελλάδα στο χώρο μας έχουν μείνει λίγες εντυπωσιακές παρουσίες .
Σχεδόν ίδια με τη Σοφή είναι η Λιζα . Η Λιζα είναι 23 ετών , ψιλή , όμορφη με λεπτό σώμα , ωραίο στήθος , είναι πολύ καλή στο δωμάτιο ( εγγύηση ) το δυνατό της σημείο είναι το  :pipa2:
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
147
Κριτικές
4
Like
288
Πόντοι
21
Όχι αδερφέ , αυτή στης κριτικές είναι η μικρούλα η Σοφή , έχει μετακινήσει Βέλγιο ! Η Σοφή που είναι στο κατάστημα είναι 42 ετών , Ελληνηδα , είναι καλή και η Σοφή :)

Και με τεράστιες βυζάρες, να τα λέμε και αυτά
 

Pussy Doctor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
395
Κριτικές
9
Like
826
Πόντοι
311
Όχι αδερφέ , αυτή στης κριτικές είναι η μικρούλα η Σοφή , έχει μετακινήσει Βέλγιο ! Η Σοφή που είναι στο κατάστημα είναι 42 ετών , Ελληνηδα , είναι καλή και η Σοφή :)

Και μιας και μιλάμε για αποχωρήσεις...η Έμυ υπάρχει περίπτωση να επιστρέψει στο κατάστημα?
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Όχι φίλε μου , καλoπαντρεύτηκε :)
μιας και αναφερθηκαν αποχωρησεις,να ρωτησω και εγω για την μελινα?θα επανελθει?εχω καποια προιοντα για αυτηνα.και π.μ. δεκτο.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
μιας και αναφερθηκαν αποχωρησεις,να ρωτησω και εγω για την μελινα?θα επανελθει?εχω καποια προιοντα για αυτηνα.και π.μ. δεκτο.
Καλημέρα φίλε μου και καλημέρα σε όλους !!! Αν και έξω σκάει ο τζίτζικας , στην Όαση είναι πολύ δροσερά , και ακόμα πιο δροσερά είναι τα κορίτσια που περιποιούνται τους πελάτες που επισκέπτονται το χώρο !!!
Όχι φίλε μου δεν θα γυρίσει .Η Ζανα ανανεώνει το κατάστημα με κορίτσια εξίσου καλά όσο η Μελινα και ακόμα καλύτερα .
Σήμερα από της καινούργιες είναι η Μονικα και η Αλεξάνδρα , η Λια είναι εδώ δυνατή και με διάθεση στο δωμάτιο όπως πάντα , η Αντριάνα , Μαρία , Ροζα με το μεγάλο στήθος , η Άννα που δεν λέει όχι σε τίποτα :) Ρανια και άλλες !!!
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060
Καλημέρα φίλε μου και καλημέρα σε όλους !!! Αν και έξω σκάει ο τζίτζικας , στην Όαση είναι πολύ δροσερά , και ακόμα πιο δροσερά είναι τα κορίτσια που περιποιούνται τους πελάτες που επισκέπτονται το χώρο !!!
Όχι φίλε μου δεν θα γυρίσει .Η Ζανα ανανεώνει το κατάστημα με κορίτσια εξίσου καλά όσο η Μελινα και ακόμα καλύτερα .
Σήμερα από της καινούργιες είναι η Μονικα και η Αλεξάνδρα , η Λια είναι εδώ δυνατή και με διάθεση στο δωμάτιο όπως πάντα , η Αντριάνα , Μαρία , Ροζα με το μεγάλο στήθος , η Άννα που δεν λέει όχι σε τίποτα :) Ρανια και άλλες !!!
η Βίκυ σταμάτησε
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Η Βίκη είναι διακοπές , θα γυρίσει
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Καλημέρα φίλε μου και καλημέρα σε όλους !!! Αν και έξω σκάει ο τζίτζικας , στην Όαση είναι πολύ δροσερά , και ακόμα πιο δροσερά είναι τα κορίτσια που περιποιούνται τους πελάτες που επισκέπτονται το χώρο !!!
Όχι φίλε μου δεν θα γυρίσει .Η Ζανα ανανεώνει το κατάστημα με κορίτσια εξίσου καλά όσο η Μελινα και ακόμα καλύτερα .
Σήμερα από της καινούργιες είναι η Μονικα και η Αλεξάνδρα , η Λια είναι εδώ δυνατή και με διάθεση στο δωμάτιο όπως πάντα , η Αντριάνα , Μαρία , Ροζα με το μεγάλο στήθος , η Άννα που δεν λέει όχι σε τίποτα :) Ρανια και άλλες !!!
ολα αυτα που λες τα ξερω,και ειναι αληθεια αφου ειμαι τακτικος θαμωνας σας.θελω να μου πεις λιγα περισσοτερα για την αννα,διοτι γουσταρω τα κοριτσια που δεν λενε οχι σε τιποτα.την καλησπερα μου.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
ολα αυτα που λες τα ξερω,και ειναι αληθεια αφου ειμαι τακτικος θαμωνας σας.θελω να μου πεις λιγα περισσοτερα για την αννα,διοτι γουσταρω τα κοριτσια που δεν λενε οχι σε τιποτα.την καλησπερα μου.
Η Άννα είναι καλουλα , δεν χαλάει το πελάτη με τίποτα !
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
147
Κριτικές
4
Like
288
Πόντοι
21
ολα αυτα που λες τα ξερω,και ειναι αληθεια αφου ειμαι τακτικος θαμωνας σας.θελω να μου πεις λιγα περισσοτερα για την αννα,διοτι γουσταρω τα κοριτσια που δεν λενε οχι σε τιποτα.την καλησπερα μου.

Δες την κριτική μου, όντως είναι δεκτική. Απλώς η φάση με αυτήν είναι ούτε κρύο ούτε ζεστό
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Δες την κριτική μου, όντως είναι δεκτική. Απλώς η φάση με αυτήν είναι ούτε κρύο ούτε ζεστό
Η Άννα εδώ πρωτοξεκίνησε , και τη γραμμή την έχει πάρει από τη Ζανα , πως πρέπει να φερθεί στο πελάτη και τα λοιπά , γι αυτό είναι σε όλα Ναι Μωρό μου , Ναι μωρό μου , και αυτό φαίνεται κάπως ! Σημασία έχει ότι είναι όντος καλό παιδί και προσπαθεί να ικανοποιήσει τον πελάτη .
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Η Άννα εδώ πρωτοξεκίνησε , και τη γραμμή την έχει πάρει από τη Ζανα , πως πρέπει να φερθεί στο πελάτη και τα λοιπά , γι αυτό είναι σε όλα Ναι Μωρό μου , Ναι μωρό μου , και αυτό φαίνεται κάπως ! Σημασία έχει ότι είναι όντος καλό παιδί και προσπαθεί να ικανοποιήσει τον πελάτη .

εμενα δεν με πειραζει η ατακα ολες τη λενε

δεν ξερουν ονοματα, ουτε θυμουνται, και προκειμενου να πουν αλλουνου.....
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
147
Κριτικές
4
Like
288
Πόντοι
21
Η Άννα εδώ πρωτοξεκίνησε , και τη γραμμή την έχει πάρει από τη Ζανα , πως πρέπει να φερθεί στο πελάτη και τα λοιπά , γι αυτό είναι σε όλα Ναι Μωρό μου , Ναι μωρό μου , και αυτό φαίνεται κάπως ! Σημασία έχει ότι είναι όντος καλό παιδί και προσπαθεί να ικανοποιήσει τον πελάτη.

Ε εντάξει, δεν είπαμε να την παντρευτούμε :P

Πέρα από την πλάκα, είμαι σύμφωνος σε όσα λες 100%, η σελίδα για κάποιο λόγο γράφει "Κριτικές" και όχι "Εγκώμια", για να τονίζουμε και αυτά που ενδεχομένως χρήζουν βελτίωσης. Πάντως για να μην παρεξηγηθώ, τη συστήνω την κοπέλα όπως και να χει και σκοπεύω να την ξαναεπιλέξω σύντομα.

Peace.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom