Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.954
Πόντοι
46.232
Εκείνο που με προβληματίζει και έχω απορία είναι αν αυτές οι κοπέλες είναι κανονικά δηλωμένες όπως οι ιερόδούλες κι αν περνούν από γιατρούς. Αν κάποιος ξέρει ας μου πει.  Ημερομηνία επισκεψης 11-08-2011.
δηλωμενες που στο ικα? στην επιθεωρηση εργασιας που? δεν ειναι ιεροδουλες "φυσικοθεραπευτριες" ειναι  οι κοπελες,τωρα οσον αφορα τους γιατρους....οσο περνουν ολες οι αλλες τοσο περνουν κ αυτες, φιλε μονο οποια ενδιαφερεται για την προσωπικη της υγεια παει στο γιατρο,ελπιζω να σε καλυψα
 

rdeliaris

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
29
Like
1.218
Πόντοι
3.910
Μπορεί να με πληροφορήσει κάποιος που έχει πάει με την καινούργια την Τάνια, αυτό το MILF, τις εντυπώσεις;
Ευχαριστώ
 

Επισκέπτης
φιλε καλα ειπα οτι γυρισες ανανεωμενος,ποσο πηγε η τριπλη παρτουζα? κανε κ μια περιγραφη της νικολ

ύψος 1.65, γαλανομάτα με ωραίο πρόσωπο, βυζάρες καταπληκτικές και πολύ καβλιάρα! :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:

η τριπλή παρτούζα πήγε 220 ευρώ, δλδ 20 ευρώ έκπτωση :grin:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
λίγα σου έκοψε!!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.954
Πόντοι
46.232
το ξέρω, έκανα παζάρι για 200 ευρώ  στη Ζάνα αλλά δεν ήθελε...βέβαια της είχα σκίσει και τη σούφρα και ίσως για αυτό δεν έριχνε τη τιμή :-
επερεπε να τις θυμησεις οτι εκπτωσεις εχει μεχρι 31/8  ;)
 

dim55

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
220€ πολλα λεφτα για 3 επρεπε να δωσεις 180€
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
358
Like
42
Πόντοι
1
Παντως το διπλο που ρωτησα τις προαλλες, το εχουν 160.......
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
το ξέρω, έκανα παζάρι για 200 ευρώ  στη Ζάνα αλλά δεν ήθελε...βέβαια της είχα σκίσει και τη σούφρα και ίσως για αυτό δεν έριχνε τη τιμή :-

Αν τις έπαιρνες μία μία θα πλήρωνες +20 και θα καθόσουν 3 ώρες  ;)  Πολλά σου πήραν δεν έπρεπε να το δεχτείς, και αν έκανες πως έφευγες, θα έβλεπες πως θα το παζάρευαν αμέσως. Η νικόλ είναι αδύνατη ή γεματούλα?
 

dim55

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Αν τις έπαιρνες μία μία θα πλήρωνες +20 και θα καθόσουν 3 ώρες  ;)  Πολλά σου πήραν δεν έπρεπε να το δεχτείς, και αν έκανες πως έφευγες, θα έβλεπες πως θα το παζάρευαν αμέσως. Η νικόλ είναι αδύνατη ή γεματούλα?
Η Νικολ ειναι αδυνατη με μεγαλα βυζια και λιγο κοιλιτσα
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Καλησπέρα παιδια. σήμερα ήμουν πρωτος κ καλυτερος.
Επίσκεψη κατά τις 2. Παρούσες Ζάνα (πόρτα) Μαρία (σε δομάτιο), Ελένη, Πάολα, και μιά ολοκαίνουργια η Άννα αν καταλαβα καλά (Κινεζούλα).
Επέλεξα να κάνω τεστ ντράιβ το νέο αίμα του μαγαζιού και αποδείχτηκε άξιά του.
Με την Ζάνα για δασκάλα από μασάζ δε χρειάζεται να πω τίποτα.
Στο κύριο μέρος πολλή καλή, υπομονετική και με τις δικές μου υποδείξεις (καμιά φορα) βελτιονόταν συνεχώς.
πολύ καβλα είναι το Κινεζάκι.
προσπαθούσε να μηλίσει, να κάνει κουβέντα αλλά ξέρει πολύ λίγα ελληνικά με αποτέλεσμα καμιά φορα να μη οδηγεί πουθενά η κουβέντα λόγο ασυνενοησιας. Έκανε φιλότιμες προσπάθειε πάντος.
Στο τέλος μου είπε η Ζάνα ότι είναι η πρώτη της μέρα στο μαγαζί και ότι ήμουν ο πρώτος της πελάτης. :rockon:
Το αστείο είναι ότι αυτό φάνηκε από το γεγονός οτι η κακοοίρα στο τέλος του ραντεβού πήγε να κάνει ντους και δεν ήξερε να το χρησημοποιεί, με αποτέλεσμα να καίγεται η να παγώνει με τις εναλαγές ζεστού κρύου που έκανε. τη βοήθησα λίγο γιατι είχε μεν πλάκα αλλα την λυπόμουν.. :)
Πάντος το μαγαζί ανεβαίνει συνεχώς καθώς με αυτη την προσθήκη τραβάει και τους ασιατόφιλους. Εύγε
Υ.Γ. ξέχασα να περιγράψω την κοπέλα.
Ψηλή για κινεζούλα (γύρο στο 1.70) κανονική ως προς τα κιλά (ούτε κοκαλιάρα ούτε εχει πιασήματα), κανονικού μεγέθους φυσικό στήθος (1-2 μέγεθος, νομιζω) πολύ γλυκειά φατσούλα.

Πέρασα κι εγώ πρόσφατα και πήρα το κινεζάκι.
Εμφάνιση πράγματι αρκετά καλή, στήθος 1,συνεννόηση σχεδόν ανύπαρκτη (ελληνικά γιόκ, αγγλικά ελάχιστα). Από μασάζ δεν έχει ιδέα. Γενικά παρότι έιναι πρόθυμη, έδειχνε τρακαρισμένη και πολύ διστακτική.
Η συμμετοχή της στα περαιτέρω ήταν ελάχιστη. BJ κάτω από τη βάση. Το μόνο καλό στο τελικό μπριζόλιασμα μου άρεσε  το νινάκι της.  Υγρό και όχι υπερβολικά στενό όπως στις περισσότερες ασιάτισες.
Συμπέρασμα, πρέπει να κάνει πολύ δουλειά μαζί της η Ζάννα για να τη φέρει στο επίπεδο που πρέπει.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Μεσημεριανή βόλτα στα μαγαζί της αρχόντισας Ζάνας. Ηταν Ελένη, Μαρία και μία εκ των Σονια - Πάολα, έχω θολώσει και δε θυμάμαι. Η Ζάνα για άλλη μια φορά με ξεζούμισε. Αυτή η γυναίκα όσο περνάει ο καιρός μου φαίνεται όλο και καλύτερη... Και στο μασάζ, και στο φραπέ, αλλά και στην κυρίως μπριζόλα ήταν πολύ δυνατή, στο τέλος σκουπίζαμε ιδρώτες και λοιπά υγρά!

ΥΓ. Δεν μπορώ να πιστέψω με τίποτε πως είναι 50 ετών που έγραψαν κάποιοι, την κόβω από 38 έως max 45!
η Ζανα ειναι 35 αν δε με απατα η μνημη μου, αλλα λογω των καταχρησεων και οτι ειναι λιγο αφρατη μεγαλοδειχνει
 

kostasm2005

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.392
Πόντοι
5.345
καλησπέρα  , εάν  και  δεν  κάνη  να  λέμε  ηλικίες  γυναικών , είναι  39    αλλά  η  γυναίκα  είναι  super !!!
 

nude

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
50
Κριτικές
3
Like
44
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα στης Ζανας το μαγαζί και παρέλασαν απο εκει καμία δεκαριά κορίτσια με δυο τρεις νέες παρουσίες. Όλο το μάχιμο δυναμικό ήταν εκει ( Σόνια Πάολα ζανα Ελενη αλινα κινεζακι του οποίου το όνομα δεν συγκράτησα κτλ κτλ) πέρασα με Αλινα η οποία έχει βελτιωθεί παρά πολυ στο μασάζ. Δυνατο και b2b για κανένα 40 λεπτό μόνο μασάζ. Στη συνέχεια τα γνωστά συνοδευτικά !!!! Πραγματικά πέρασα μια ωριτσα καθαρο χρόνο σούπερ. Σίγουρα την Αλίνα θα την ξανατιμήσω γιατί είναι ένα γλυκό και προσχαρο πλάσμα που κάνει και καλο μασάζ αλλα και είναι προς gfe στα μετέπειτα .
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.866
Πόντοι
22.785
Eπέλαση άπογευματινή , δύο άπο τό βαρύ πυροβολικό καί ένα νέο πιπίνι
γιά να μυηθή στά τού παράξενου γούστου τού amjikiou ......
χρόνος 90 λεπτά , άμοιβή 250 εύρώ !!!!!!!!!

υ.γ  :think:Άλλη φορά ίσως προβώ  :rockon: σε λεπτομέρειες , πρέπει νά γεμμμμήσω
σελίδα όλόκληρη !!!!!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.287
Κριτικές
4
Like
2.030
Πόντοι
266
Eπέλαση άπογευματινή , δύο άπο τό βαρύ πυροβολικό καί ένα νέο πιπίνι
γιά να μυηθή στά τού παράξενου γούστου τού amjikiou ......
χρόνος 90 λεπτά , άμοιβή 250 εύρώ !!!!!!!!!

υ.γ  :think:Άλλη φορά ίσως προβώ  :rockon: σε λεπτομέρειες , πρέπει νά γεμμμμήσω
σελίδα όλόκληρη !!!!!

...ποια σουβαζε το strapon από πίσω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom