Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.517
Πόντοι
41.447
:think: :think: :think: τη Μαρία τη Ρουμάνα προφανώς εννοείς με τις μπουτάρες και τη κωλάρα...σταμάτησε δυστυχώς :headbang:
Οχι δεν εννοει αυτην, η Μαρια που λεέι ειναι νεα (σχετικά) αφιξη στο κατάστημα, λεει οτι ειναι ελληνιδα, αλλα ειναι Αλβανιδα...
Μελαχρινη με καρε μαλλι
 

Επισκέπτης
Οχι δεν εννοει αυτην, η Μαρια που λεέι ειναι νεα (σχετικά) αφιξη στο κατάστημα, λεει οτι ειναι ελληνιδα, αλλα ειναι Αλβανιδα...
Μελαχρινη με καρε μαλλι

ναι την ξέρω αυτή με το καρέ μαλλί ζέρο, αλλά υποτίθεται ότι αυτή είναι αυτή που πήρε :think: :headbang: επομένως τι θέλει να πει ο ποιητής? :think:
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Πριν κανα μηνα εκει ητανε.
Τωρα εξαρταται τι εννοει "τις προαλες"
Μηνα;διμηνο;τριμηνο;έβδομαδα;
 

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
Οχι δεν εννοει αυτην, η Μαρια που λεέι ειναι νεα (σχετικά) αφιξη στο κατάστημα, λεει οτι ειναι ελληνιδα, αλλα ειναι Αλβανιδα...
Μελαχρινη με καρε μαλλι
Ακριβώς αυτήν εννοώ με το καρέ μαλλί που χαμογελάει γεμάτη υποσχέσεις. Η συνάντηση έγινε πριν από 3 εβδομάδες. Τώρα που παίζει μπάλλα?
 

Επισκέπτης
Ακριβώς αυτήν εννοώ με το καρέ μαλλί που χαμογελάει γεμάτη υποσχέσεις. Η συνάντηση έγινε πριν από 3 εβδομάδες. Τώρα που παίζει μπάλλα?

ξαναπήγες πρόσφατα και δεν τη βρήκες? εγώ πριν δύο εβδομάδες που πήγα εκεί ήταν...πολύ κακό για το τίποτα! :headbang: :headbang: :headbang:
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
772
Κριτικές
13
Like
1.225
Πόντοι
3.135
Ακριβώς αυτήν εννοώ με το καρέ μαλλί που χαμογελάει γεμάτη υποσχέσεις. Η συνάντηση έγινε πριν από 3 εβδομάδες. Τώρα που παίζει μπάλλα?
εκεί είναι κύριοι , σερβίρει και κολούρι  :fuck2:......και είναι γυφτοπούλα από το αίγιο!!!!!!!!
 

dim55

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
περασμα και η ομαδα ολοι εκει.Στην πορτα ζανα και παρελαση ελενη-σονια-μαρια-παολα-κλαουντια.περασα με ελενη 80€ και ολα τελεια .
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Επίσκεψη πριν λίγες μέρες στο Στουρνάρη 29. Σερίφισα η Ελένη και στην παρέλαση Σόνια, Πάολα, Κλαούντια και μια άλλη που μού διαφεύγει το όνομά της. Επέλεξα Ελένη. Οι υπηρεσίες στο γνωστό υψηλό επίπεδο (εχω γράψει και παλαιότερα). Αυτό που διαφοροποιεί την τελευταία μου επίσκεψη από όσα είχα γράψει τότε είναι ότι την πήρα και από τον κόλο (για κάποιο λόγο τότε είχε αρνηθεί). Συνολικά η παραμονή μου στο δωματιο κράτησε 1 ώρα και είχαμε δύο εκτονώσεις. Πρώτη εκτόνωση από την πίπα. Πολύ καλή πίπα, είχα γίνει τούρμπο από τα γλύψιματά της και τη βυζομαλακία με αποτέλεσμα το "μοιραίο" να έρθει σχετικά γρήγορα. Σημειωτέον ένα μέρος των υγρών μου το κατάπιε, ενώ το υπόλοιπο το έφτυσε (με τρόπο) πάνω στην πούτσα μου. Ακολούθησε λίγο ρηλάξ/χαλάρωση και μετά γαμήσι απ'  τον κώλο όπου και έχυσα για δεύτερη φορά. Το συνολικό κόστος 100 Ευρώ (80 Ευρώ στανταρ + 20 για κώλο). Αρχικά μού ζήτησε 120 (80 στάνταρ + 20 ο κώλος + 20 το extraball) αλλά με το παζάρι έγινε 100.

Συνολικά μια ευχαριστη συνευρεση. Προτείνεται για όσους δεν έχουν την απαίτηση να συνεβρεθούν με μοντέλο ή/και πίπινι και είναι ετοιμοι να παραβλέψουν σημαντικές σωματικές ατέλειες (ειναι 50+ πλέον η Ελένη) για χάρη του πολύ καλού σέρβις
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
Μεσημεριανή βόλτα στα μαγαζί της αρχόντισας Ζάνας. Ηταν Ελένη, Μαρία και μία εκ των Σονια - Πάολα, έχω θολώσει και δε θυμάμαι. Η Ζάνα για άλλη μια φορά με ξεζούμισε. Αυτή η γυναίκα όσο περνάει ο καιρός μου φαίνεται όλο και καλύτερη... Και στο μασάζ, και στο φραπέ, αλλά και στην κυρίως μπριζόλα ήταν πολύ δυνατή, στο τέλος σκουπίζαμε ιδρώτες και λοιπά υγρά!

ΥΓ. Δεν μπορώ να πιστέψω με τίποτε πως είναι 50 ετών που έγραψαν κάποιοι, την κόβω από 38 έως max 45!
 

Mitspan

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2009
Μηνύματα
30
Κριτικές
6
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδια. σήμερα ήμουν πρωτος κ καλυτερος.
Επίσκεψη κατά τις 2. Παρούσες Ζάνα (πόρτα) Μαρία (σε δομάτιο), Ελένη, Πάολα, και μιά ολοκαίνουργια η Άννα αν καταλαβα καλά (Κινεζούλα).
Επέλεξα να κάνω τεστ ντράιβ το νέο αίμα του μαγαζιού και αποδείχτηκε άξιά του.
Με την Ζάνα για δασκάλα από μασάζ δε χρειάζεται να πω τίποτα.
Στο κύριο μέρος πολλή καλή, υπομονετική και με τις δικές μου υποδείξεις (καμιά φορα) βελτιονόταν συνεχώς.
πολύ καβλα είναι το Κινεζάκι.
προσπαθούσε να μηλίσει, να κάνει κουβέντα αλλά ξέρει πολύ λίγα ελληνικά με αποτέλεσμα καμιά φορα να μη οδηγεί πουθενά η κουβέντα λόγο ασυνενοησιας. Έκανε φιλότιμες προσπάθειε πάντος.
Στο τέλος μου είπε η Ζάνα ότι είναι η πρώτη της μέρα στο μαγαζί και ότι ήμουν ο πρώτος της πελάτης. :rockon:
Το αστείο είναι ότι αυτό φάνηκε από το γεγονός οτι η κακοοίρα στο τέλος του ραντεβού πήγε να κάνει ντους και δεν ήξερε να το χρησημοποιεί, με αποτέλεσμα να καίγεται η να παγώνει με τις εναλαγές ζεστού κρύου που έκανε. τη βοήθησα λίγο γιατι είχε μεν πλάκα αλλα την λυπόμουν.. :)
Πάντος το μαγαζί ανεβαίνει συνεχώς καθώς με αυτη την προσθήκη τραβάει και τους ασιατόφιλους. Εύγε
Υ.Γ. ξέχασα να περιγράψω την κοπέλα.
Ψηλή για κινεζούλα (γύρο στο 1.70) κανονική ως προς τα κιλά (ούτε κοκαλιάρα ούτε εχει πιασήματα), κανονικού μεγέθους φυσικό στήθος (1-2 μέγεθος, νομιζω) πολύ γλυκειά φατσούλα.
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
358
Like
42
Πόντοι
1
Για τον συναδελφο που αναρρωτιεται η Μαρια ειναι εκει και προσφερει τις υπηρεσιες της.....προχθες πηγα και περασα μια χαρα.

Για μια Νικολ με πλουσια τα ελεη του κυριου ξερει καποιος κατι;
 

Επισκέπτης
Για τον συναδελφο που αναρρωτιεται η Μαρια ειναι εκει και προσφερει τις υπηρεσιες της.....προχθες πηγα και περασα μια χαρα.

Για μια Νικολ με πλουσια τα ελεη του κυριου ξερει καποιος κατι;

την πήρα σήμερα το απόγευμα εξαιρετική επιλογή! :tits: :tits: :tits: :tits: :cum: :cum: :cum: :cum: πολύ καλή στο άθλημα με τεράστιες φυσικές βυζάρες...το μόνο αρνητικό ότι δεν κάνει ακάποτο :-
 

Επισκέπτης


πριν τιμήσω τη Νικόλ πρόλαβα να τιμήσω Ζάνα, Πάολα και Κινεζάκι όλες μαζί παρτουζίτσα! πέρασα σούπερ! :rockon: :rockon: :rockon: Ζάνα και Πάολα σταθερές αξίες και το Κινεζάκι πολύ καβλιάρικο! :fuck1: :fuck1: :fuck1: τα ελληνικά του βέβαια του Πεκίνου :grin:
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
πριν τιμήσω τη Νικόλ πρόλαβα να τιμήσω Ζάνα, Πάολα και Κινεζάκι όλες μαζί παρτουζίτσα! πέρασα σούπερ! :rockon: :rockon: :rockon: Ζάνα και Πάολα σταθερές αξίες και το Κινεζάκι πολύ καβλιάρικο! :fuck1: :fuck1: :fuck1: τα ελληνικά του βέβαια του Πεκίνου :grin:

Τις γάμησες και τις τρεις;
 

irkanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
34
Κριτικές
122
Like
12
Πόντοι
230
Καλησπέρα! Κι εγώ νέος είμαι στο άθλημα των μασάζιδικων και θα ήθελα να περιγράψω με λίγα την πρώτη εμπειρια που είχα από αυτό το χώρο. Έχοντας διαβάσει πολύ καλά σχόλια για το Στουρνάρη 29 αποφάσισα να το επισκεφτώ με στόχο την Ελένη. Πηγαίνω λοιπόν κατά τις 20.15 και ζητάω την Ελένη. Δυστυχώς μου λέει πρέπει να φύγω τώρα γιατί έχω μία επείγουσα δουλειά. Διάλεξε μία άλλη κοπέλα. Ξενέρωσα λίγο μία και είχα πάει φτιαγμένος ,όμως τελικά αφού είδα και τις άλλες κοπέλες διάλεξα τη Ζάνα από Μολδαβία. Είναι μετρίου ανάστηματος με αρκετά καλό σώμα ,γύρω στα 30+ και σχετικά "αθώο" πρόσωπο.(Δεν είναι σκυλί). Μου προσφέρει αναψυκτικό και μπαίνουμε στο δωμάτιο. Πολύ καθαρό και περιποιημένο με ντους και καθαρές πετσέτες και παντόφλες. Κάνω μπανάκι,έρχεται η Ζάνα και ξαπλώνω μπρούμυτα στο κρεβάτι. Τότε ξεκινάει ένα λεπτομερέστατο και εξονυχιστικό μασάζ σε όλο μου το κορμί που κράτησε πάνω από μισή ώρα. Αφού κάποια στιγμή αναρωτήθηκα μήπως δεν κάνουμε τίποτα άλλο. Κατά τη διάρκεια του μασάζ η κοπέλα ήταν πολύ άνετη και μιλούσαμε συνεχώς. Κάποια στιγμή ήρθε και η ώρα του σεξ. Ξεκινήσαμε με γλωσσοφιλα ,γλυψιματα στήθους και δάχτυλοσκοπησεις. Στη συνέχεια κάναμε στάση 69 με άκαποτο τσιμπούκι. Δυστυχώς δεν μπόρεσα να άντεξω αλλά και κατέθεσα πρόωρα. Βέβαια για αυτό δεν φταίει η κοπέλα αλλά εγώ που δεν μπόρεσα να κρατηθώ. Έκανα πάλι μπάνιο ,πλήρωσα το 80άρι κι έφυγα. Γενικά θα έλεγα ότι ήταν μία πολύ καλή εμπειρια και πιστεύω ότι για τα ίδια λεφτά (80 ευρώ) αξίζει χίλιες φορές το μασάζιδικο από το στούντιο. Εκείνο που με προβληματίζει και έχω απορία είναι αν αυτές οι κοπέλες είναι κανονικά δηλωμένες όπως οι ιερόδούλες κι αν περνούν από γιατρούς. Αν κάποιος ξέρει ας μου πει.  Ημερομηνία επισκεψης 11-08-2011.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.954
Πόντοι
46.232
πριν τιμήσω τη Νικόλ πρόλαβα να τιμήσω Ζάνα, Πάολα και Κινεζάκι όλες μαζί παρτουζίτσα! πέρασα σούπερ! :rockon: :rockon: :rockon: Ζάνα και Πάολα σταθερές αξίες και το Κινεζάκι πολύ καβλιάρικο! :fuck1: :fuck1: :fuck1: τα ελληνικά του βέβαια του Πεκίνου :grin:
φιλε καλα ειπα οτι γυρισες ανανεωμενος,ποσο πηγε η τριπλη παρτουζα? κανε κ μια περιγραφη της νικολ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom