Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Brut

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
γέμησε ο τόπος λιγούρια και αγαπούληδες...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Πολύ "έγκυρη" ενημέρωση έχει πέσει.....σε 3 ποστς διαβάζεις 3 διαφορετικές εκδοχές για το ίδιο θέμα....έχει δίκιο ο Brut...μετά απο όλα αυτά,αν η συγκεκριμένη σας ξεπετάξει στο 20 λεπτο,θα φταίει αυτή?
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
191
Like
12.295
Πόντοι
34.267
γέμησε ο τόπος λιγούρια και αγαπούληδες...
Άσε νά'χουμε γάμους καλοκαιριάτικα...μη χρειαστεί να ράβουμε κουστούμια εν μέσω κρίσης!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Jerry βάλε τάξη στο thread.... :uglystupid:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Άσε νά'χουμε γάμους καλοκαιριάτικα...μη χρειαστεί να ράβουμε κουστούμια εν μέσω κρίσης!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Jerry βάλε τάξη στο thread.... :uglystupid:

Εννοείται βεβαίως ότι ολες οι γαμήλιες δεξιώσεις θα δίδονται εις τους χώρους του πορνομεγάρου.....να εμπλουτισθεί μόνο λίγο το μενου,οχι σκέτο κλαμπ σαντουιτς....
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495
Ζάνα απουσιάζει - διακοπές... έως πότε ξέρει κάποιος??
Ρόστερ Ελένη,  Ναόμι, Αλίνα και Πάολα
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
μια Εύα που είχε περάσει και από Σ54 παλιότερα τι απέγινε?
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
δουλευει η σονια ξερει κανεισ??
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
μάλλον αυτή είναι...
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
εγω μιλησα με ζανα και μου ειπε οτι ειναι αδιαθετη και δεν το χωνει στο μουνακι τησ ακομα!!!αυτο ηταν την παρασκευη!!!δουλευει τωρα ξερει κανεισ??
για να σε πιασει κωτσο στα λεει να της δωσεις 60 για κωλο, η βυζομαλακια μετα λαδωματος
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
60 και πολλα ειναι με περιοδο...
:s&m_1: :s&m_1:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
για να σε πιασει κωτσο στα λεει να της δωσεις 60 για κωλο, η βυζομαλακια μετα λαδωματος

Γίνεσθαι , κακός κάτι πού δέν ήτο ό πατήρ σας Ήφαιστος καί
όδηγείτε τό πλήθος τού forum σέ δίαυλους παραπληροφόρησης
καί όχι εύθύνης !!!!!!!
 

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
Πέρασα από το νέο Ζανόσπιτο τις προάλλες. Ζάννα στην υποδοχή χαρούμενη όπως πάντα. Δεν έκανε παιχνίδι εκείνη την ημέραμ ίσωε λόγω ρώσικης εισβολής. Διάλεξα την Μαρία, ελληνίδα όπως λέει, αδυνατούλα μελαχροινή με σχετικά μικρό βυζάκι και φοβερό κολαράκι που έβγαζε τη κάβλα του πουτανακίου . Μασσάζ πολύ καλό, της το έμαθε η Ζάνα όπως μου είπε, και μετά κλαρίνο. Εκεί θέλει ακόμη 5-6 μαθήματα στο Ωδείο. Εγώ της έγλειφα το νιμού και την σουφρίτσα της που ανοιγόκλεινε νωχελικά σαν να προσπαθπύσε να μου μιλησει. Μετά ψήσιμο της μπριζόλας στα κάρρβουνα με φωνές και μετά τελείωσα  στην κοιλιά της.

Απ΄ότι βλέπω όμως από τους συναγωνιστές και ομοιδεάτες στα τελευταία σχόλια στο ευαγές ίδρυμα δεν αναφέρεται καθόλου η Μαρία τελευταία. Μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει? Δεν δουλεύει πιά εκεί. Και αν όχι που πήρε μεταγραφή? Ευχαριστώ για τη κατατόπιση
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Γίνεσθαι , κακός κάτι πού δέν ήτο ό πατήρ σας Ήφαιστος καί
όδηγείτε τό πλήθος τού forum σέ δίαυλους παραπληροφόρησης
καί όχι εύθύνης !!!!!!!
ποιος ειμαι γιος του ηφαιστου ??
 

Επισκέπτης
Πέρασα από το νέο Ζανόσπιτο τις προάλλες. Ζάννα στην υποδοχή χαρούμενη όπως πάντα. Δεν έκανε παιχνίδι εκείνη την ημέραμ ίσωε λόγω ρώσικης εισβολής. Διάλεξα την Μαρία, ελληνίδα όπως λέει, αδυνατούλα μελαχροινή με σχετικά μικρό βυζάκι και φοβερό κολαράκι που έβγαζε τη κάβλα του πουτανακίου . Μασσάζ πολύ καλό, της το έμαθε η Ζάνα όπως μου είπε, και μετά κλαρίνο. Εκεί θέλει ακόμη 5-6 μαθήματα στο Ωδείο. Εγώ της έγλειφα το νιμού και την σουφρίτσα της που ανοιγόκλεινε νωχελικά σαν να προσπαθπύσε να μου μιλησει. Μετά ψήσιμο της μπριζόλας στα κάρρβουνα με φωνές και μετά τελείωσα  στην κοιλιά της.

Απ΄ότι βλέπω όμως από τους συναγωνιστές και ομοιδεάτες στα τελευταία σχόλια στο ευαγές ίδρυμα δεν αναφέρεται καθόλου η Μαρία τελευταία. Μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει? Δεν δουλεύει πιά εκεί. Και αν όχι που πήρε μεταγραφή? Ευχαριστώ για τη κατατόπιση

:think: :think: :think: τη Μαρία τη Ρουμάνα προφανώς εννοείς με τις μπουτάρες και τη κωλάρα...σταμάτησε δυστυχώς :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom