Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
ξερεις κατι η το εχεις τιμησει .....ιβλη...?

πολλες μασατζουδες μεσα στο δωματιο εχουν προσωπικα tips ,αλλες +20 το πρωκτικο και τα τσεπενουν η ιδιες , αλλες + 20 το ακαποτο , αλλες + 30 ο δευτερος γυρος χωρις να καταλαβει τιποτα η σεριφισα και κτλπ . . . . . .
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ξερεις κατι η το εχεις τιμησει .....ιβλη...?
το εχει κανει.    αλλα τωρα το παιζει δυσκολη και στο αναλ και στα γλωσσοφιλα. αν πεσει η δουλεια τηs, θα το εχει στα στανταρ. απλα δεν το κανει με 20ευρω.
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
το ιδιο εκανε και σε μενα η σονια!!!!δεν το δινει λεει πλεον ουτε επι πληρωμη!!!μηπωσ πρεπει να την κοψουμε λιγακι να βαλει μυαλο??εγω τησ προτεινα να τησ δωσω +40 αλλα τπτ!!!παλιοτερα τον εδινε στην μιχαλακοπουλου!!!!μαλλον εκει δεν ειχε τοσο δουλια οσο στην στουρναρη!!!υπαρχει κανεισ που να εχει τημισει κουλουρι στην στουρναρη???ασ μασ πει να τησ συμπεριφερθουμε αναλογοσ!!!! :s&m_3: :s&m_1:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
το ιδιο εκανε και σε μενα η σονια!!!!δεν το δινει λεει πλεον ουτε επι πληρωμη!!!μηπωσ πρεπει να την κοψουμε λιγακι να βαλει μυαλο??εγω τησ προτεινα να τησ δωσω +40 αλλα τπτ!!!παλιοτερα τον εδινε στην μιχαλακοπουλου!!!!μαλλον εκει δεν ειχε τοσο δουλια οσο στην στουρναρη!!!υπαρχει κανεισ που να εχει τημισει κουλουρι στην στουρναρη???ασ μασ πει να τησ συμπεριφερθουμε αναλογοσ!!!! :s&m_3: :s&m_1:
  εχει γινει καλη κοπελλα πια.    δεν το δινει ΕΙΠΑΜΕ .  στο μιχαλακοπουλου δεν ειχε δουλεια?    :2funny:    εκει 3 ολοκληρα χρονια τα οικονομησε για τα καλα.    δεν εχει αναγκη πια τοσο πολυ,  αλλα  ελα  που εχει πορωθει απο το πολυ χρημα ( ειναι γλυκο το  ατιμο ) ,  ειναι  και πολυ ανταγωνιστικη( εναs απο  τουs λογουs, που  εφυγε απο το 99). 
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλα ρε μαλακες, το κανετε θεμα που μια γυναικα ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΠΛΕΟΝ να δινει το ορθό της ??

δηλαδη, ειναι κατι προς συζητηση ??

ελεος ρε παληκαρια..
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
καλα ρε μαλακες, το κανετε θεμα που μια γυναικα ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΠΛΕΟΝ να δινει το ορθό της ??

δηλαδη, ειναι κατι προς συζητηση ??

ελεος ρε παληκαρια..

Καλημερα σωθηκες με την αλλαγη ξεπρασινισες ,αφεση αμαρτιων
 

pigasos_

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
25
Like
75
Πόντοι
10
ριξτε μαυρο συναγωνιστες να βαλει μυαλοοοο :jerking:
 

Rastopoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες το συγκεκριμένο είναι "Κέντρο Φυσικής Ευεξίας" στην κυριολεξία! Το επισκέφθηκα σήμερα για πρώτη φορά (πρώτη και σε μασατζίδικο γενικά), μπήκα άνετος κλπ, ζήτησα Σόνια, μου είπε η κυρία που με υποδέχθηκε και με πέρασε στο σαλόνι και μετά ρώτησα για Ζάνα αφού για αυτές τις δύο είχα διαβάσει εδώ περισσότερο.

Οπότε μου λέει ότι εκείνη είναι η Ζάνα και της λέω "ωραία, εσένα θέλω!"

Χωρίς να δω άλλες κοπέλες με πέρασε στο δωμάτιο, μου προσέφερε και αναψυκτικό κλπ, κάνω ντουσάκι σκάει μετά από λίγο με ένα πιο ελαφρύ ρουχαλάκι... Και αρχίζει ένα μασάζ απίστευτο, το κατέχει η τύπισα πραγματικά! Σε όλο το σώμα από την κορυφή μέχρι τα νύχια, για κάνα 40λεπτο!

Μετά γυρνάω μπροστά, αρχίζει τα τριψίματα, γδύνεται, αγκαλιές και χάδια, βυζάρες απίστευτες φοβερές, και το κορμί της μου άρεσε πολύ (για 38 χρονών που είναι τη βρήκα πάρα πολύ καλή!), μετά πίπα (με σκουφάκι) και με καβαλάει μετά από λίγο για σεξ, όπου μετά από λίγο της είπα για κωλαράκι, το οποίο και τελικά μου έδωσε!

Μεταφερθήκαμε στην πολυθρόνα στη συνέχεια όπου την πήρα από τον κώλο και μετά ξανά πίσω στο μασαζοκρέβατο για ισπανική και τελείωμα στις βυζάρες της!

Ακολούθησαν κι άλλες αγκαλιές κλπ και μετά μπήκαμε και οι δύο στο ντουζ, όπου με έτριψε με το αφρόλουτρο κλπ και άρχισε να με χαϊδεύει πάλι, αλλά δεν ήθελα ξανά - φαντάζομαι αν την άφηνα θα μου τον έπαιζε μέχρι να τελειώσω ξανά.

Φοβερή η Ζάνα, τρελή περιποίηση, όλα αυτά 100 ευρώ (80 της είχα πει αρχικά -χωρίς να αναφέρω κώλο- και μου είχε πει "ό,τι θέλεις δίνεις") και στο τέλος της έδωσα εγώ 100.

Δε βλέπω την ώρα να ξαναπάω!!!!!!
 

lazzio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
111
Like
1
Πόντοι
1
Υπάρχει καμιά περιγραφή της Σόνιας ; Έχω πάει αρκετές φορές αλλά ποτέ δεν την πέτυχα !
 

Rastopoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Κι εγώ σημερα για Σόνια πήγα αλλά δεν ήταν και πήρα ζανα. Η Σόνια αν θυμάμαι καλά από προηγούμενες σελίδες πρέπει να είναι ξανθουλα αδύνατη πιτσιρίκα.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Υπάρχει καμιά περιγραφή της Σόνιας ; Έχω πάει αρκετές φορές αλλά ποτέ δεν την πέτυχα !
κοντη,ξανθο μαλλι,βυζακια 2αρια στητα...πουτανιστικο υφος...θα την καταλαβεις....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Παίδες το συγκεκριμένο είναι "Κέντρο Φυσικής Ευεξίας" στην κυριολεξία! Το επισκέφθηκα σήμερα για πρώτη φορά (πρώτη και σε μασατζίδικο γενικά), μπήκα άνετος κλπ, ζήτησα Σόνια, μου είπε η κυρία που με υποδέχθηκε και με πέρασε στο σαλόνι και μετά ρώτησα για Ζάνα αφού για αυτές τις δύο είχα διαβάσει εδώ περισσότερο.

Οπότε μου λέει ότι εκείνη είναι η Ζάνα και της λέω "ωραία, εσένα θέλω!"

Χωρίς να δω άλλες κοπέλες με πέρασε στο δωμάτιο, μου προσέφερε και αναψυκτικό κλπ, κάνω ντουσάκι σκάει μετά από λίγο με ένα πιο ελαφρύ ρουχαλάκι... Και αρχίζει ένα μασάζ απίστευτο, το κατέχει η τύπισα πραγματικά! Σε όλο το σώμα από την κορυφή μέχρι τα νύχια, για κάνα 40λεπτο!

Μετά γυρνάω μπροστά, αρχίζει τα τριψίματα, γδύνεται, αγκαλιές και χάδια, βυζάρες απίστευτες φοβερές, και το κορμί της μου άρεσε πολύ (για 38 χρονών που είναι τη βρήκα πάρα πολύ καλή!), μετά πίπα (με σκουφάκι) και με καβαλάει μετά από λίγο για σεξ, όπου μετά από λίγο της είπα για κωλαράκι, το οποίο και τελικά μου έδωσε!

Μεταφερθήκαμε στην πολυθρόνα στη συνέχεια όπου την πήρα από τον κώλο και μετά ξανά πίσω στο μασαζοκρέβατο για ισπανική και τελείωμα στις βυζάρες της!

Ακολούθησαν κι άλλες αγκαλιές κλπ και μετά μπήκαμε και οι δύο στο ντουζ, όπου με έτριψε με το αφρόλουτρο κλπ και άρχισε να με χαϊδεύει πάλι, αλλά δεν ήθελα ξανά - φαντάζομαι αν την άφηνα θα μου τον έπαιζε μέχρι να τελειώσω ξανά.

Φοβερή η Ζάνα, τρελή περιποίηση, όλα αυτά 100 ευρώ (80 της είχα πει αρχικά -χωρίς να αναφέρω κώλο- και μου είχε πει "ό,τι θέλεις δίνεις") και στο τέλος της έδωσα εγώ 100.

Δε βλέπω την ώρα να ξαναπάω!!!!!!
για μενα η ζανα ειναι μεσα στην πενταδα των καλων κρεβατιων αυτη τη στιγμη....
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Το έχουν πει πολλοί εδώ μέσα πως είναι καλή, αλλά δεν έχω δοκιμάσει τη Ζάνα... Λέτε?
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Η Σόνια λείπει για καμιά εβδομάδα ακόμα....υπομονή
 

feetlover28

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2008
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά! Εχτες έκανατην επίσκεψή μου στο "Κεντρο" αποφασισμένος να διαπιστώσω για το αν αληθεύουν οι κριτικές για την καλή μας Ζανα! Παιδιά ότι και να πω είναι λίγο!!! Η τύπισσα το κατέχει και το μασαζ 35' δυνατό και συνάμα διεγερτικό! Κατόπιν αρχίσαμε στο ψητό  :knockinb: αλλά πάντα με την την αίσθηση GFE! Είναι απίστευτη πραγματικά! Προσωπικά πιστεύω πως εκτός τις Σόνιας που είναι επίσης πολύ καλή νομίζω πως όλες οι υπόλοιπες γλάστρες εκεί μέσα θα πρέπει να βαράνε μύγες και είναι περιττές!!!
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Αν και συμφωνώ με όλους, ότι η Ζάνα είναι άπαιχτη και η Σόνια πάρα πολύ καλή, προσθέτω ότι και η Κατερίνα είναι αρκετά δυνατό κορμί.
Πάσχει βέβαια λίγο στο στοματικό για τα γούστα μου (οι άλλες δύο είναι κορυφές) αλλά το υπόλοιπο πακέτο είναι πολύ καλό.
 

Brut

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
κοντη,ξανθο μαλλι,βυζακια 2αρια στητα...πουτανιστικο υφος...θα την καταλαβεις....
επίσης να αναφέρουμε και τα πλύν¨ προ καιρού με επίδεσμο στο χέρι και μια μεγάλη ουλή στην κοιλιά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom