Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ειμαι νεος στα μαγαζακια αυτα και δεν ηξερα τισ τιμες και εδωσα 100. τοσα μου ειπε. αν ειναι πολλα πες τε το να παρω το αιμα μου πισωωωω...

80 είναι το κλασσικό πακέτο. Για κουλούρι δεν ξέρω γιατί δεν έχω παραγγείλει ποτέ. Συμφώνησες από πρίν και κουλούρι και σου είπε 100 ή 80 + 20 το κουλούρι κατά τη διάρκεια της συνεδρίας?
 

esx

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
158
Like
16
Πόντοι
1
80 είναι το κλασσικό πακέτο. Για κουλούρι δεν ξέρω γιατί δεν έχω παραγγείλει ποτέ. Συμφώνησες από πρίν και κουλούρι και σου είπε 100 ή 80 + 20 το κουλούρι κατά τη διάρκεια της συνεδρίας?
δεν ειχα συμφςνησει τιποτα απο πριν...απλα μου τον εστεισε και εγω δεν τα χανω αυτα... :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: την ρωτησα στο τελος και μου ειπε 100. ειναι πολλα? :huh: :huh: :huh:γιατι εχω ετοιμη την τιμωρια της. :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δεν ειχα συμφςνησει τιποτα απο πριν...απλα μου τον εστεισε και εγω δεν τα χανω αυτα... :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: την ρωτησα στο τελος και μου ειπε 100. ειναι πολλα? :huh: :huh: :huh:γιατι εχω ετοιμη την τιμωρια της. :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
παληκαρι, οι προμοτορες δεν στα λενε ολα..

πιασε τη ζανα και πες της οτι θα γραφεις καλα λογια στο bou και θα απολαμβανεις μονιμης και γεναιας εκπτωσης..
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
δεν ειχα συμφςνησει τιποτα απο πριν...απλα μου τον εστεισε και εγω δεν τα χανω αυτα... :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: την ρωτησα στο τελος και μου ειπε 100. ειναι πολλα? :huh: :huh: :huh:γιατι εχω ετοιμη την τιμωρια της.

Είναι εντάξει. Πάντως, δεν χάνεις και τίποτα αν προσπαθήσεις για παζάρεμα της τιμής.
Όλοι δυσκολευόμαστε και το γνωρίζουν αυτό οι κορασίδες.
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
παληκαρι, οι προμοτορες δεν στα λενε ολα..

πιασε τη ζανα και πες της οτι θα γραφεις καλα λογια στο bou και θα απολαμβανεις μονιμης και γεναιας εκπτωσης..

10-4! Η συμβουλή σου ελήφθη υπ'όψη και θα ακολουθηθεί κατά γράμμα. :smitten:
 

esx

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
158
Like
16
Πόντοι
1
παληκαρι, οι προμοτορες δεν στα λενε ολα..

πιασε τη ζανα και πες της οτι θα γραφεις καλα λογια στο bou και θα απολαμβανεις μονιμης και γεναιας εκπτωσης..
χμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!!!!.λες?????????? :think: :think: :think: :think: :think:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: θα το κανωωωωωω.... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
ρε πληρωμενοι κονδυλοφωροι της ζανας θα γινεται?
αντισταση ρε μεμεκοι ουστ :2funny:
ολοι για την αληθεια ρε
για να γαμαμε αξιολογα :dancing:
και οχι σαπιες ρε :rockon:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ρε πληρωμενοι κονδυλοφωροι της ζανας θα γινεται?
αντισταση ρε μεμεκοι ουστ :2funny:
ολοι για την αληθεια ρε
για να γαμαμε αξιολογα :dancing:
και οχι σαπιες ρε :rockon:
  τωρα τετοια θα μαs λεs?  δεν μαs λεs καλυτερα , ποιεs γλειφουν στο συγκεκριμενο σημειο που θελουμε? εισαι ο αρχηγοs σε αυτο το θεμα.
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
να μας γλυφουν θελουμε.
οχι να της γλυφουμε... :rockon:
απο κει μεσα παντως μονο η κυρα λενα
κανει σκουπα :kissass:
λιο εσυ ξερεις καμια αλλη μηπως?
για τα αλλα μπριζολαδικα δεν εχω
ανακαλυψει τιποτα δυστυχως  :headbang:
εχει πεσει μουγκα....
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
να μας γλυφουν θελουμε.
οχι να της γλυφουμε... :rockon:
απο κει μεσα παντως μονο η κυρα λενα
κανει σκουπα :kissass:
λιο εσυ ξερεις καμια αλλη μηπως?
για τα αλλα μπριζολαδικα δεν εχω
ανακαλυψει τιποτα δυστυχως  :headbang:
εχει πεσει μουγκα....
και εγω για γλυψιμο απο αυτεs εννοω. θα ρωτησω και εγω και τα λεμε.
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
771
Κριτικές
13
Like
1.213
Πόντοι
3.135
δεν ειχα συμφςνησει τιποτα απο πριν...απλα μου τον εστεισε και εγω δεν τα χανω αυτα... :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: την ρωτησα στο τελος και μου ειπε 100. ειναι πολλα? :huh: :huh: :huh:γιατι εχω ετοιμη την τιμωρια της. :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
μεχρι τωρα οσα κολουρια εχω θωπευσει σε αυτό και άλλα καταστηματα ολες ζητανε , συνήθως +20........βεβαια παντα μπορεις να τοι παζαρεψεις .....οι καιροί είναι δύσκολοι άλλωστε......
 

esx

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
158
Like
16
Πόντοι
1
μεχρι τωρα οσα κολουρια εχω θωπευσει σε αυτό και άλλα καταστηματα ολες ζητανε , συνήθως +20........βεβαια παντα μπορεις να τοι παζαρεψεις .....οι καιροί είναι δύσκολοι άλλωστε......
σε αυτο το καταστημα ομως ποια αλλη δινει? :idiot: :idiot: :idiot: :think: :think: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.460
Κριτικές
61
Like
42.642
Πόντοι
22.785
μή μαρτυράς χωρις ξυλο..

Όλοι οι άνθρωποι γενιούνται καλοί , και έχουν ανάγκη την άποδοχή των όμοίων τους.
Όμως μερικές φορές κάτι πάει στραβά , στήν διαπαιδαγώγηση, στή ζωή τους, στά φάρμακα που έπαιρνε η μάνα τους στην έγκυμοσύνη ,  και είτε γίνονται κυνικοί είτε κακοί είτε μένουν με τίς καλές προθέσεις χωρίς να μπορούν να τις έφαρμόσουν στη ζωή.....

Μήπως τελικά οι πιο άδύναμοι χαρακτήρες έπιλέγουν να είναι κακοί
έπειδή αυτό είναι πιο εύκολο και άπαιτεί λιγότερη προσπάθεια??????


Στα μάτια μου ύπαρχουν άνθρωποι χαλασμένοι, τό πώς και τό γιατί για έμένα δεν έχει και τόση σημασία.
Άπλά οι πράξεις τους σοκάρουν !!!!!!!!!!!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μην καρφωνεσαι πουστάκι..
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Όλοι οι άνθρωποι γενιούνται καλοί , και έχουν ανάγκη την άποδοχή των όμοίων τους.
Όμως μερικές φορές κάτι πάει στραβά , στήν διαπαιδαγώγηση, στή ζωή τους, στά φάρμακα που έπαιρνε η μάνα τους στην έγκυμοσύνη ,  και είτε γίνονται κυνικοί είτε κακοί είτε μένουν με τίς καλές προθέσεις χωρίς να μπορούν να τις έφαρμόσουν στη ζωή.....

Μήπως τελικά οι πιο άδύναμοι χαρακτήρες έπιλέγουν να είναι κακοί
έπειδή αυτό είναι πιο εύκολο και άπαιτεί λιγότερη προσπάθεια??????


Στα μάτια μου ύπαρχουν άνθρωποι χαλασμένοι, τό πώς και τό γιατί για έμένα δεν έχει και τόση σημασία.
Άπλά οι πράξεις τους σοκάρουν !!!!!!!!!!!!!!
αποτριχωθηκες? ;)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
σημερα ηταν ζανα- ναταλυ-σονια-ελενη- μαρια και λαουρα.    αυτη την λαουρα δεν την εχω ξαναδει. μικρο και μελαχροινο.  καθιστη την ειδα.  αλλα το προσωπακι τηs , ελεγε οτι πρεπει να το εχει.    η ζανα με διαφορετικο look στο μαλλι, απο την τελευταια φορα που την ειχα δει.    καμμια δεν δουλευε. ολεs ηταν στην κουζινα σαν καλεs νοικοκυρεs.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom