Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
για να κλεισει το θεμα, το Φι προέρχεται από το συμβολο Ø της διαμετρου, το οποιο μοιαζει με το Φ του ελληνικου αλφαβητου και εχει επικρατησει να το λεμε Φι και η τιμη της διαμετρου σε cm ή mm.
 
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
για να κλεισει το θεμα, το Φι προέρχεται από το συμβολο Ø της διαμετρου, το οποιο μοιαζει με το Φ του ελληνικου αλφαβητου και εχει επικρατησει να το λεμε Φι και η τιμη της διαμετρου σε cm ή mm.
Να κλεισει το θεμα και να ανοιξουν οι σουφρες :zfuck: :2funny:
 

esx

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
158
Like
16
Πόντοι
1
καλημερα μπουρδελιαρηδες...ειπα να κανω μια βολτα και εγω απο το μαγαζακι αυτο...πηγα ομως νορις και ηταν μονο η σονια και μια αλλη σκετο μπαζο...στην υποδοχη καπια μαρια η μαιρη(στα υποψην)..πηρα σονια μετα απο την σχετικη ανακριση :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3: πως μας βρεικες και τα σχετικα  βλεπεις πρωτη φορα στο σπιτακι αυτο... μασαζακι καλο αν και οχι δυνατο οπως μ'αρεσει αλλα καλο...αφου ειδε οτι δεν υπαρχει φοβος :police: :police: :police:αρχισε το ερωτικο μασαζακι και ηταν πολυ καλοο...μετα με γυρισε και τον αρπαξε κανονικοτατα στο στομα της και ρουφιξε και τα μπαλακια...μετα απο λιγο ανεβηκε απο πανω οπου επεσε αρκετο σφηροκοπημα... :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockin.και στο τελος ειπα να την στεισω στα 4 για να βλεπω την πατουρα της..την οποια ρωτησα αν δινει και την ειδα οτι το σκεφτηκε για λιγο αλλα τελικα δεν πηρα(ισως αλλη φορα).μπορω να πω οτι περασα καλα και σιγουρα θα κσαναπαω.εδωσα 80 για ολλα..στην εξοδο μου ειχαν ερθει και αλλες κοπελες οπως και η ζανα η οποια δεν μου εκανε κλικ.συντομα νεα ενημερωσηη...αντε και καλα  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: σε ολουςςςςς
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
.εδωσα 80 για ολλα..στην εξοδο μου ειχαν ερθει και αλλες κοπελες οπως και η ζανα η οποια δεν μου εκανε κλικ.συντομα νεα ενημερωσηη...αντε και καλα  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: σε ολουςςςςς

πηγε 80 ?  δεν ειναι ακομα 70 ?
 

esx

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
158
Like
16
Πόντοι
1
80 ειπε για ολα τωρα δεν ξερω αν το παζαρεψεις τι τιμη θα πει. :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

esx

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
158
Like
16
Πόντοι
1
για τιμωρια θα πας σε ολα τα μασατζιδικα απο 4 φορες μεχρι να μαθεις καλα τισ τιμες :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:αν κουραστεις φωναξε μεεεεεε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
:2funny: :2funny: :2funny:Παντως ρε μαλακες εχετε πολυ πλακα με το Φ , και αν και εδωθει απαντηση τι ενωει με το Φ10 εγω θα δωσω και μια αλλη ερμηνια που ειναι τελιως αντιθετη και διμηουργει οξυμορω θεμα και δυο πτηχες . Φ10 μπορει να ειναι και διαμετρο σιδηρου για μπετα , οπως καταλαβενετε μολις τα γαμισα ολλα , μιλαμε για παχος σκουλικακι διοτι με το μηκος και στις δυο περιπτωσεις ειναι μεγκαλο ΧΑΧΑΧΑΧΑ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny:Παντως ρε μαλακες εχετε πολυ πλακα με το Φ , και αν και εδωθει απαντηση τι ενωει με το Φ10 εγω θα δωσω και μια αλλη ερμηνια που ειναι τελιως αντιθετη και διμηουργει οξυμορω θεμα και δυο πτηχες . Φ10 μπορει να ειναι και διαμετρο σιδηρου για μπετα , οπως καταλαβενετε μολις τα γαμισα ολλα , μιλαμε για παχος σκουλικακι διοτι με το μηκος και στις δυο περιπτωσεις ειναι μεγκαλο ΧΑΧΑΧΑΧΑ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αν μιλαμε ομως για κωλοτρυπιδες καλλιτερα μπετοβεργα παρα μπουρι της σομπας :tooth:
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
771
Κριτικές
13
Like
1.215
Πόντοι
3.135
οχι Φ10 , Φ 100 ειναι το σωστο... παντα σε χιλιοστα μετραμε την διαμετρο...

για να το διευκρινήσω, φ10 είναι οι πλαστική σωλήνα που επισύναψε λίγο παραπανω ο συνάδελφος και το έγραψα έτσι γιατι φ10 ειναι αρκετα χοντρή και την χρησιμοποιούν και στις υδροροές........
          .    .
          .      .
          .      .
          .    .     
            ....
      :fuck1::fuck1: :fuck1:    :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
18 Ιαν 2009
Μηνύματα
219
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Κάθε φορά που γράφω κάτι, κάποιος με λίγα ποστ θα γράψει κάτι αντίθετο, κυρίως για σοβαρές ασθένειες που θα κολλήσουμε, με αποτέλεσμα τον τελευταίο καιρό να μην κάνω ενημερώσεις.

Σκέφτηκα όμως να το διακινδυνέψω.

Προ ημερών πήγα στο ίδρυμα, μετά και τις νέες αφίξεις είπα να δω τι τρέχει.
Επί της υποδοχής μία ξανθιά νταρντάνα milf δεν θυμάμαι αν μου είπε όνομα, την έχω ξαναδεί.
Ζάνα, Μαρία μου είπε απασχολημένες.
Παρέλασαν Ναταλί (καμία σχέση με την άλλη του παλιού Ζανόσπιτου) και Σόνια, μικρόσωμη, που μου έκανε "κλίκ" και πήρα.
Υπόψη ότι δεν είχα ποτέ μου διαβάσει στο thread για Μιχαλακοπούλου 99 γι αυτήν, το έκανα μετά.

Γενικά λόγω κούρασης δεν είχα πολύ όρεξη για κουβέντα, χαλάρωσα και περίμενα να δω τι λέει από μασάζ, μια και όταν πηγαίνω σε τέτοια ιδρύματα επιθυμώ κατά 80 % καλό μασάζ και 20 % τα υπόλοιπα, αλλιώς παραγγέλνω από την αρχή cg, που το παιγνίδι είναι ξεκάθαρο από την αρχή.

Λοιπόν,από εμφάνιση, μου άρεσε, κάτι το πρόσωπο που μου θύμιζε μία (πολύ μικρότερη φυσικά) γνωστή μου που πάντα ήθελα να πηδήσω, κάτι που είναι μικρόσωμη, το στήθος, όταν αποκαλύφθηκε πολύ καλό (μάγκες πάντα υποκειμενικά μιλάω) και ο κώλος όμορφος. Επίσης δεν έχω κολλήματα με εθνικότητες.

Το μασάζ δεν είναι πολύ δυνατό, μάλλον δεν έχει στα χέρια τη δύναμη της Ζάνας και της Μαρίας, αλλά εμένα μου άρεσε, ήταν ό, τι ήθελα από μασάζ τη δεδομένη στιγμή, χαλάρωση και ξέπιασμα.

Προσπάθησα να διατηρήσω την ψυχραιμία μου και να παρατείνω το μασάζ, πράγμα που δεν έγινε εφικτό όταν ήρθαν σε επαφή τα χέρια της με τα δικά μου, δεν ξέρω αλλά κάτι με ερέθισε, λέτε να είναι χερολάγνος ;
Όταν ήρθα σε επαφή με το απαλό δέρμα της, τότε σταμάτησα να σκέφτομαι το μασάζ, έχω και την εντύπωση ότι και η ίδια είχε έρθει σε αδιέξοδο, δεν ήξερε που θα πάει η δουλειά και έτσι έδωσα το σήμα για τα περαιτέρω.
Πέταξε τα ρούχα και ανέβηκε πάνω μου (τι τραβάνε κι αυτές οι κακομοίρες) και άρισε να τρίβεται.
Κατά δική μου απαίτηση και ικανοποιώντας σχετική μου φαντασίωση, περιορίστηκε σε hj και titjob, τα οποία πραγματικά απόλαυσα με κατάθεση επί του σώματος.

Γενικά έμεινα ικανοποιημένος από αυτά που ζήτησα.
 

esx

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
158
Like
16
Πόντοι
1
μπορει να μου πει καποιος πια δινει κουλουρακι στο μαγαζι για να ξερω΄.... :think: :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom