Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Νέα κοπέλα στο κατάστημα ! Πολύ ωραίο κορίτσι !!!
Την λένε Μαρία , μελαχρινή , περίπου 28 ετών .
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.103
Κριτικές
128
Like
22.462
Πόντοι
28.900

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.103
Κριτικές
128
Like
22.462
Πόντοι
28.900
Δεν πειράζει αγαπητέ ! Εγώ ενημέρωση κάνω , δεν κάνω διαφήμιση . Οι φίλοι του καταστήματος ξέρουν !


Δεν κάνεις μονο ενημέρωση αλλά και διαφήμιση. Και τα δύο κάνετε. Αλλά και εγώ σας δίνω τσάμπα συμβουλές. Ανεβάστε καμία φωτογραφία γιατί αλλιώς δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να έρθει κάποιος στο μαγαζί σας.Αν δεν ξέρουμε πως περίπου είναι οι κοπέλες τοτε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: igand2

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
381
Κριτικές
16
Like
983
Πόντοι
371
αντικειμενικά δεν έχουν ανάγκη από κόσμο, πάντα γεμάτο είναι το μαγαζί,
απλά να ρωτήσω εγώ αν έχουμε νέα από Μόνικα ασιάτισσα γιατί 2 φορές μέσα στην εβδομάδα πέρασα αλλά δε δούλευε....  :think:
 

Παρατηρητης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
61
Κριτικές
13
Like
382
Πόντοι
290
Νεα επισκεψη στο top μαγαζι της Στουρναρη . Το ροστερ πλουσιο οπως παντα Αντριανα , Λια , Μονικα , Σοφη και τελος το νεο αποκτημα η μελαχροινη Μαρια . Δεν περασα ασχημα κανει καλο μασαζ πιπα βαθεια και υγρη και καλο σεξ . Την αλλη φορα θα ξαναδικιμασω την υπεροχη Λια που παραμενει το στανταρακι μου !!
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
αντικειμενικά δεν έχουν ανάγκη από κόσμο, πάντα γεμάτο είναι το μαγαζί,
απλά να ρωτήσω εγώ αν έχουμε νέα από Μόνικα ασιάτισσα γιατί 2 φορές μέσα στην εβδομάδα πέρασα αλλά δε δούλευε....  :think:
Η Μονικα η Ασιάτισσα έλειπε εξωτερικό μερικές μέρες . Τώρα είναι κανονικά στο κατάστημα . Δουλεύει  και στο Lido , κάποια μέρα το κάνει ρεπό !
 

limari

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
ξερουμε ποιες μερες ειναι η Μονικα?
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
περασμα απο το καταστημα της ΖΑΝΑΣ,την περασμενη εβδομαδα.θελωντας ενα καλο μασαζ και ευτηχες δευτερο μερος ,εφαγα την φολα μου με αυτη που επελεξα.να καταλαβεται δεν θυμαμαι ουτε το ονομα της.ελληνιδα παντως,νομιζω χριστινα η ανδριανα.δεν ειδα ολες τις κοπελες που αναφερονται εδω,οπως μαρια και σοφια,μπορει να μου τις κριψανε.διαλεξα μεσα στην μετριοτητα αυτη που ειπα.η ζανα δεν ηταν εκει.ενα θα πω.ζανουλα επειδει σε αγαπαω και σε εκτιμαω,μην φερνεις γυναικες που εχουν δουλεψει η δουλευουν σε στουντιο.θα κανεις το μαγαζι σου στουντιο απο μασαζ που ειναι πραγματικα και ιστορικα.υπηρεσιες σε ολα στουντιου,μου το ειπε αλλωστε,αλλα στο τελος,οτι δουλευε πριν.θα γραψω κριτικη,αλλα να μου πει καποιος το ονομα της.το κυριοτερο,ενω τις ειπα τι θελω και πως,ενω ηταν συγκαταβατικη,δεν μου ειπε τι δεν κανει η πως το κανει και εφαγα την φολα μου.αυτες κοιτανε πως θα τα παρουνε.νοοτροπια και συμπεριφορα ξεπετοστουντιακη.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
13
Like
1.981
Πόντοι
3.425
περασμα απο το καταστημα της ΖΑΝΑΣ,την περασμενη εβδομαδα.θελωντας ενα καλο μασαζ και ευτηχες δευτερο μερος ,εφαγα την φολα μου με αυτη που επελεξα.να καταλαβεται δεν θυμαμαι ουτε το ονομα της.ελληνιδα παντως,νομιζω χριστινα η ανδριανα.δεν ειδα ολες τις κοπελες που αναφερονται εδω,οπως μαρια και σοφια,μπορει να μου τις κριψανε.διαλεξα μεσα στην μετριοτητα αυτη που ειπα.η ζανα δεν ηταν εκει.ενα θα πω.ζανουλα επειδει σε αγαπαω και σε εκτιμαω,μην φερνεις γυναικες που εχουν δουλεψει η δουλευουν σε στουντιο.θα κανεις το μαγαζι σου στουντιο απο μασαζ που ειναι πραγματικα και ιστορικα.υπηρεσιες σε ολα στουντιου,μου το ειπε αλλωστε,αλλα στο τελος,οτι δουλευε πριν.θα γραψω κριτικη,αλλα να μου πει καποιος το ονομα της.το κυριοτερο,ενω τις ειπα τι θελω και πως,ενω ηταν συγκαταβατικη,δεν μου ειπε τι δεν κανει η πως το κανει και εφαγα την φολα μου.αυτες κοιτανε πως θα τα παρουνε.νοοτροπια και συμπεριφορα ξεπετοστουντιακη.

Με γλύτωσες....ήθελα να δοκιμασω
 
  • Like
Αντιδράσεις: gatik

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.174
Κριτικές
191
Like
52.555
Πόντοι
41.443
περασμα απο το καταστημα της ΖΑΝΑΣ,την περασμενη εβδομαδα.θελωντας ενα καλο μασαζ και ευτηχες δευτερο μερος ,εφαγα την φολα μου με αυτη που επελεξα.να καταλαβεται δεν θυμαμαι ουτε το ονομα της.ελληνιδα παντως,νομιζω χριστινα η ανδριανα.δεν ειδα ολες τις κοπελες που αναφερονται εδω,οπως μαρια και σοφια,μπορει να μου τις κριψανε.διαλεξα μεσα στην μετριοτητα αυτη που ειπα.η ζανα δεν ηταν εκει.ενα θα πω.ζανουλα επειδει σε αγαπαω και σε εκτιμαω,μην φερνεις γυναικες που εχουν δουλεψει η δουλευουν σε στουντιο.θα κανεις το μαγαζι σου στουντιο απο μασαζ που ειναι πραγματικα και ιστορικα.υπηρεσιες σε ολα στουντιου,μου το ειπε αλλωστε,αλλα στο τελος,οτι δουλευε πριν.θα γραψω κριτικη,αλλα να μου πει καποιος το ονομα της.το κυριοτερο,ενω τις ειπα τι θελω και πως,ενω ηταν συγκαταβατικη,δεν μου ειπε τι δεν κανει η πως το κανει και εφαγα την φολα μου.αυτες κοιτανε πως θα τα παρουνε.νοοτροπια και συμπεριφορα ξεπετοστουντιακη.


το μαγαζι φιλε φρανκ εχει γινει ξεπεταδικο σε στυλ goodys εδω και χρονια. λογικα θα επρεπε να το γνωριζεις. το εχουμε ξαναγραψει πολλες φορες εδω.
κριμα γιατι καποτε το προτιμουσα κι εγω και ηταν το καλυτερο.
εχω πανω απο τρια χρονια να παω πλεον και αν δεν αλλαξει νοοτροπια προσωπικα δε με ξαναβλεπουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gatik

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
το μαγαζι φιλε φρανκ εχει γινει ξεπεταδικο σε στυλ goodys εδω και χρονια. λογικα θα επρεπε να το γνωριζεις. το εχουμε ξαναγραψει πολλες φορες εδω.
κριμα γιατι καποτε το προτιμουσα κι εγω και ηταν το καλυτερο.
εχω πανω απο τρια χρονια να παω πλεον και αν δεν αλλαξει νοοτροπια προσωπικα δε με ξαναβλεπουν.
τωρα για να λεμε του στραβου το δικιο,εγω στο προσφατο παρελθον εχω περασει καλα και πολυ καλα με καποιες κοπελες.θελω να πιστευω οτι ετυχε η συγκεκριμενη.το ειπα και πιο πανω,για εμπλουτισμο στο ροστερ οχι στουντιοκοριτσα.δεν αλλαζουν αυτες,εχουν μαθει στην ξεπετα και στην πονηρια.ας με ακουσει η ζανα.ζανουλα,εσενα θελω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gatik

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.174
Κριτικές
191
Like
52.555
Πόντοι
41.443
τωρα για να λεμε του στραβου το δικιο,εγω στο προσφατο παρελθον εχω περασει καλα και πολυ καλα με καποιες κοπελες.θελω να πιστευω οτι ετυχε η συγκεκριμενη.το ειπα και πιο πανω,για εμπλουτισμο στο ροστερ οχι στουντιοκοριτσα.δεν αλλαζουν αυτες,εχουν μαθει στην ξεπετα και στην πονηρια.ας με ακουσει η ζανα.ζανουλα,εσενα θελω.


δεν την ξερω καν τη συγκεκριμενη που αναφερεσαι. εχω οπως ειπα πολυ καιρο να παω.

εχω παει στο μαγαζι πανω απο 30-40 μπορει και 50 φορες. μπορει και παραπανω. εχω γραψει καμμια 15αρια μπορει και περισσοτερες κριτικες για ολες τις κοπελλες που πηρα εδω. κι οχι απο μια φορα ορισμενες. μπορεις να τις βρεις στο προφιλ μου. απο τοτε που ειδα σιγα σιγα να αλλαζει αρχικα αραιωσα τις επισκεψεις μου ωσπου εφυγα τελειως.
αλλα ειναι και το τι ζηταει ο καθενας. πλεον νομιζω για μενα ετσι οπως καταντησαν εκει δεν εχει επιστροφη. μακαρι να διαψευστω. πρωτος θα το παραδεχτω και πρωτος θα ξαναπαω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gatik

gyrologos77777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
476
Κριτικές
3
Like
4.774
Πόντοι
441
Η Μόνικα που αναφέρεται, είναι η μελαχρινή η Σερβα που ήταν και παλιότερα στο μαγαζί;
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
τωρα για να λεμε του στραβου το δικιο,εγω στο προσφατο παρελθον εχω περασει καλα και πολυ καλα με καποιες κοπελες.θελω να πιστευω οτι ετυχε η συγκεκριμενη.το ειπα και πιο πανω,για εμπλουτισμο στο ροστερ οχι στουντιοκοριτσα.δεν αλλαζουν αυτες,εχουν μαθει στην ξεπετα και στην πονηρια.ας με ακουσει η ζανα.ζανουλα,εσενα θελω.
Αγαπητέ Frank , πέρασες καλά στο πρόσφατο παρελθόν και θα περάσεις ακόμα καλύτερα στο επόμενο !
Οι φίλοι που επισκέπτονται το χώρο της Ζάνας απατούν καλές κοπέλες που να κάνουν καλό μασάζ , και καλό προγραμμα , όσο δύσκολο φαίνεται αυτό να συνδυαστεί τόσο καλά τα έχει καταφέρει η Ζανα τόσα χρόνια στο κατάστημα της !
Η συγκεκριμένη είναι καινούργια κοπέλα , δεν δούλευε σε στούντιο , δούλευε σε μασάζ όπου έμαθε και την τέχνη του ξεπεταγματος μάλλον  .
Είναι πολύ ωραία κοπέλα , ωραίο σώμα , ψηλή !
Αν θα την ξανά επιλέξεις να είσαι σίγουρος ότι θα είναι κάτι άλλο , η Ζανα ήδη δουλεύει πάνω σε αυτό !
Αν και δεν είναι απαραίτητο εφόσον θες κάποια άλλη  . Στο κατάστημα υπάρχουν πολλές κοπέλες , κοπέλες για όλα τα γούστα .
Η Ζανα σε ευχαριστεί που την επισκέπτεσαι , σε ευχαριστεί και για την καλοπροαίρετη κριτική σου !
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
13
Like
1.981
Πόντοι
3.425
εγώ στο μαγαζί πάω περίπου 1 χρόνο.

Δεν έχω πάρει ποτέ ξεπέτα.

Βίκυ, Ελένη, Βερόνικα, Λία

έχω περάσει πολύ καλά ...




 

Παρατηρητης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
61
Κριτικές
13
Like
382
Πόντοι
290
Στο συγκεκριμενο μαγαζι πηγαινω απο το 2012 οταν ηταν ακομα στον δευτερο οροφο  του κτιριου και εχω παρει πολλες κοπελες  Ελενη, Μελινα , Λια Βερονικα , Σοφη κλπ.  Ολα αυτα τα χρονια περασα και περναω καλα και δεν πηρα ποτε ξεπετες . Εχω μεινει ευχαριστημενος απο τις κοπελες του καταστηματος .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom