Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.477
Κριτικές
42
Like
7.950
Πόντοι
4.666
Επαναληψη μητηρ μαθησεως ελεγαν οι αρχαιοι, και ελεγχου τολμω να προσθεσω!
Δευτερη απανωτη στο Στουρναρη, πολλες οι κοπελες αφου υπηρχε και η πολυ συζητημενη Μονικα (δεν μου εκανε κλικ) και μια Μελινα και οι δυο σταθερες Μονικα ασιατισα και Ευα. Πανω απο ολα η Λια.
Επιλογη δευτερη φορα Λια οπου παλι εδωσε ρεσιταλ αφου τωρα γνωριζομασταν καλυτερα και ολα κυλησαν πιο αρμονικα! Στο σερβις αγγιζει το τελειο ενω και το μασαζ ειναι πολυ κοντα σε επαγγελματικο σπα. Ισως ισαξια. Επισης η καθαριοτητα του χωρου και της κοπελας κορυφαιες.
Συνισταται ανεπιφυλακτα!

ποιά μελίνα???? η παλιά?
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.937
Κριτικές
67
Like
4.040
Πόντοι
4.130
Το ιδιο θα ρωτουσα και εγω. Αν και δεν νομιζω, απο οτι ειχα μαθει, η παλια Μελινα ειχε παντρευτει.
Αυτο μονο το μαγαζι μπορει να απαντησει....
Αυτη που ειδα ηταν ντυμενη γιατι μολις ειχε ερθει (μαζι μπηκαμε), με κοντο μαλι αγορε στυλ με ανταυγιες, μετριο αναστημα και αρκετο στηθος. Η πιο εκφυλη φατσα στο μαγαζι!
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Νέα παρουσία στο κατάστημα ! Την λένε Αντριάνα , περίπου 35 ετών , ελληνίδα , ψιλη , με ωραίο στήθος , γυναικάρα με τα όλα της !!!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.103
Κριτικές
128
Like
22.462
Πόντοι
28.900
Νέα παρουσία στο κατάστημα ! Την λένε Αντριάνα , περίπου 35 ετών , ελληνίδα , ψιλη , με ωραίο στήθος , γυναικάρα με τα όλα της !!!


Καλά όλα αυτά που μας λες,αλλά καμία φωτογραφία με τα κορίτσια θα ανέβει;;;
Πριν τις επισκεφτούμε θα πρέπει να έχουμε μια εικόνα...
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Καλά όλα αυτά που μας λες,αλλά καμία φωτογραφία με τα κορίτσια θα ανέβει;;;
Πριν τις επισκεφτούμε θα πρέπει να έχουμε μια εικόνα...
Αγαπητέ το έχω πει και άλλες φορές ! Αυτό με της φωτογραφίες προσωπικά το θεωρώ παραπλάνηση ! Το κατάστημα πάνω απ όλα είναι μασάζ . Τα κορίτσια είναι πολλά , για όλα τα γούστα . Η άμεση επαφή είναι η καλύτερη γνωριμία ! Προσωπικά σε κάθε νέα κοπέλα που πιάνει δουλειά στο κατάστημα έχω αναφερθεί , και είναι ο κόσμος που την αξιολογεί !
Πχ , την Μονικα την ξέρουμε πριν επιστρέψει δούλεψε πολλά χρόνια στο έν λόγο μαγαζι , και της άλλες δυο καινούργιες οι φίλοι που επισκέπτονται το χώρο της προτιμούν !
Η Ζανα έχει αρκετά κορίτσια και κάθε καινούργια που ζητάει δουλειά την αξιολογεί πρώτα η ίδια :)
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.103
Κριτικές
128
Like
22.462
Πόντοι
28.900
Αγαπητέ το έχω πει και άλλες φορές ! Αυτό με της φωτογραφίες προσωπικά το θεωρώ παραπλάνηση ! Το κατάστημα πάνω απ όλα είναι μασάζ . Τα κορίτσια είναι πολλά , για όλα τα γούστα . Η άμεση επαφή είναι η καλύτερη γνωριμία ! Προσωπικά σε κάθε νέα κοπέλα που πιάνει δουλειά στο κατάστημα έχω αναφερθεί , και είναι ο κόσμος που την αξιολογεί !
Πχ , την Μονικα την ξέρουμε πριν επιστρέψει δούλεψε πολλά χρόνια στο έν λόγο μαγαζι , και της άλλες δυο καινούργιες οι φίλοι που επισκέπτονται το χώρο της προτιμούν !
Η Ζανα έχει αρκετά κορίτσια και κάθε καινούργια που ζητάει δουλειά την αξιολογεί πρώτα η ίδια :)


Δεν αμφιβάλω για την ποιότητα των κοριτσιών και του μαγαζιού.
Αλλά κακά τα ψέματα θέλουμε να δούμε με πιο κορίτσι θα συνεβρεθουμε και που στο κάτω κάτω της γραφής ένα σκασμό λεφτά θα δώσουμε για να μας τριψουν.
Για αυτό φωνάζω και λεω για φωτογραφίες,γιατί έχω ψυθει να περασω απο το μαγαζί αλλα με κρατάει η μη ύπαρξη φωτογραφιων.
 

Pussy Doctor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
398
Κριτικές
9
Like
842
Πόντοι
311
Αγαπητέ το έχω πει και άλλες φορές ! Αυτό με της φωτογραφίες προσωπικά το θεωρώ παραπλάνηση ! Το κατάστημα πάνω απ όλα είναι μασάζ . Τα κορίτσια είναι πολλά , για όλα τα γούστα . Η άμεση επαφή είναι η καλύτερη γνωριμία ! Προσωπικά σε κάθε νέα κοπέλα που πιάνει δουλειά στο κατάστημα έχω αναφερθεί , και είναι ο κόσμος που την αξιολογεί !
Πχ , την Μονικα την ξέρουμε πριν επιστρέψει δούλεψε πολλά χρόνια στο έν λόγο μαγαζι , και της άλλες δυο καινούργιες οι φίλοι που επισκέπτονται το χώρο της προτιμούν !
Η Ζανα έχει αρκετά κορίτσια και κάθε καινούργια που ζητάει δουλειά την αξιολογεί πρώτα η ίδια :)

Αν συμφωνεί και η Ζάνα δηλώνω εθελοντής για την αξιολόγηση της επόμενης υποψήφιας εργαζόμενης...  :headbaning2:
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.103
Κριτικές
128
Like
22.462
Πόντοι
28.900
Αν συμφωνεί και η Ζάνα δηλώνω εθελοντής για την αξιολόγηση της επόμενης υποψήφιας εργαζόμενης...  :headbaning2:

Και εγώ δηλώνω εθελοντής.
Πηγαίνω να τσεκάρω αν κάνει καλά την δουλειά το κορίτσι που πρόκειται να προσλάβει!!!
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
381
Κριτικές
16
Like
983
Πόντοι
371
Ίσως όχι φωτογραφιές αν δεν συμφωνεί το μαγαζί, αλλά έστω ένα πρόγραμμα με βάρδιες,ενημερωμένο καλό θα ήταν.
 

Pussy Doctor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
398
Κριτικές
9
Like
842
Πόντοι
311
Και εγώ δηλώνω εθελοντής.
Πηγαίνω να τσεκάρω αν κάνει καλά την δουλειά το κορίτσι που πρόκειται να προσλάβει!!!

Και δε μας λες σύντροφε, εγκρίνεται τελικά η υποψήφια???
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.103
Κριτικές
128
Like
22.462
Πόντοι
28.900

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.103
Κριτικές
128
Like
22.462
Πόντοι
28.900

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Εγώ διαφωνώ εν μέρη.
Τι εννοώ,ότι πρέπει και το πρόγραμμα να ενημερώνει αλλά και φωτογραφίες να ανεβάζει!!!
αγαπητέ είναι περισσότερες από δέκα κοπέλες , με ελάχιστες απουσίες !!!
 

pilotgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
294
Κριτικές
14
Like
598
Πόντοι
291
Καλό είναι να ανεβαίνουν φωτογραφίες ώστε και εμείς να αποφασίζουμε αν πρέπει να έρθουμε ή όχι.
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Καλό είναι να ανεβαίνουν φωτογραφίες ώστε και εμείς να αποφασίζουμε αν πρέπει να έρθουμε ή όχι.
Είναι νομίζω ξεκάθαρο το πως θέλει να δουλεύει και να διαφημίζεται το μαγαζί. Δεν σε τραβάει κανένας με το ζόρι, εσύ αποφασίζεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom