Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Στο κατάστημα οι νέες κοπέλες είναι  οι , Μονικα , Αντριάνα , Εύα , Μελινα !!!
Είναι γνωστές στο χώρο , και για την πολύ καλή εμφάνιση , και για της υπηρεσίες τους .
Όσοι επισκέπτονται το κατάστημα , θα βρουνε κοπέλες για όλα τα γούστα , και είναι εγγυημένες οι καλές υπηρεσίες !
Υπενθυμίζω  ότι το καλό μασάζ είναι προτεραιότητα για τους επισκέπτες του χώρου !!!
 

Rnb

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
Και εγώ πιστεύω ότι βοηθάνε η φωτογραφίες.τωρα δικό τους είναι το μαγαζί ότι θέλουν απλά η φωτό τον κοριτσιών είναι μια παρότρυνση να πάμε να τις δούμε και από κοντά.
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Αυτο μονο το μαγαζι μπορει να απαντησει....
Αυτη που ειδα ηταν ντυμενη γιατι μολις ειχε ερθει (μαζι μπηκαμε), με κοντο μαλι αγορε στυλ με ανταυγιες, μετριο αναστημα και αρκετο στηθος. Η πιο εκφυλη φατσα στο μαγαζι!

Στο μονο που ταιριαζει η περιγραφη με την παλια ειναι στο στηθos και στο εκφυλο ....αλλα και στο μετριο αναστημα ...τελικα τωρα που το σκεφτομαι μονο στο κοντο μαλι δεν ταιριαζει ...ρε μπαs και επεστρεψε και η Μελινα ?? ..... ?? :think: ..... :cheesy: :cheesy: :hi:
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.103
Κριτικές
128
Like
22.462
Πόντοι
28.900
Η Ζανα μπαίνει σε δωμάτιο με πελάτη ή εχει σταματήσει;;;
 

Παρατηρητης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
61
Κριτικές
13
Like
382
Πόντοι
290
Απο οτι ξερω δεν μπαινει . Προχθες που πηγα δοκιμασα την Λια ειναι φοβερη αξιζει ταλεφτα της μεχρι το τελαυταιο ευρω !!
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.524
Κριτικές
14
Like
3.657
Πόντοι
6.495
Λία κορυφή...
Κυριακή όμως κλειστό το μαγαζί.
Πάμε για αλλού ...μόνο για σήμερα όμως...
 

Παρατηρητης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
61
Κριτικές
13
Like
382
Πόντοι
290
Νεα επισκεψη στο συκεκριμενο top μαγαζι . Η Ζανα στο γραφειο , παντα ομορφη και ευγενικη , μου παρουσιασε τις κοπελες του μαγαζιου . Η Λια ειναι και θα ειναι το στανταρακι μου με οδηγησε σε ενα εξαιρετικο δωματιο με ντουζιερα και μασαζοκρεββατο . Μετα απο το μπανιο ηλθε η θεα και αρχισε ενα δυνατο μασαζ . Στο δευτερο μερος η γυναικα ειναι τελεια , δεν σου χαλαει χατηρι και ειναι δασκαλα . Η συγκακριμενη εμπειρια δεν περιγραφεται με απλες λεξεις με την αισθηση των ποδιων μου να τρεμουν μετα απο αυτη την φανταστικη εμπειρια .
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
615
Like
741
Πόντοι
86
Πριν 10 μερεs περιπου περασμα με Μονικα σκετη απογοητευση στο 2ο μεροs,μονο το μασαζ αξιζε. Μεσα στην μαυριλα και στην καταθλιψη σαν να λεει τι κανω εγω εδω μεσα ?  Σκετη αγγαρεια. Για μενα τελειωσε ηταν η τελευταια φορα που περασα μαζι τηs, καμμια σχεση με το παρελθον. Αμα δε γουσταρει αs κανει μονο μασαζ που ειναι παρα πολυ καλη.
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
381
Κριτικές
16
Like
983
Πόντοι
371
Πριν 10 μερεs περιπου περασμα με Μονικα σκετη απογοητευση στο 2ο μεροs,μονο το μασαζ αξιζε. Μεσα στην μαυριλα και στην καταθλιψη σαν να λεει τι κανω εγω εδω μεσα ?  Σκετη αγγαρεια. Για μενα τελειωσε ηταν η τελευταια φορα που περασα μαζι τηs, καμμια σχεση με το παρελθον. Αμα δε γουσταρει αs κανει μονο μασαζ που ειναι παρα πολυ καλη.
Συμφωνώ, αλλά σχετικά πάντα το είχε αυτό και στη συγγρού που ηταν ολο κλάψα και πόνο στα χέρια, αλλά το μασάζ της πολύ καλό.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Συμφωνώ, αλλά σχετικά πάντα το είχε αυτό και στη συγγρού που ηταν ολο κλάψα και πόνο στα χέρια, αλλά το μασάζ της πολύ καλό.
Είναι αλήθεια  , είναι παραπονιαρα , και αυτό βγάζει με τους πελάτες , με λίγα λόγια τους λέει τα δικα της !

Είναι παλιά στο χώρο η Μονικα , κάνει πολύ καλό μασάζ , και είναι γυναικάρα , έχει το κόσμο της  .
Κάθε ένας μας , από κάθε κοπέλα ψάχνουμε  και κάτι διαφορετικό .
Αγαπητέ στο κατάστημα θα βρεις κοπέλες για όλα τα γούστα , αυτές που είναι αφοσιωμένες κυρίως στο καλό μασάζ , θα βρεις και αυτές που θα σου κάνουν οριενταλ πάνω σε ένα κρεβάτι μασάζ .
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.937
Κριτικές
67
Like
4.040
Πόντοι
4.130
Είναι αλήθεια  , είναι παραπονιαρα , και αυτό βγάζει με τους πελάτες , με λίγα λόγια τους λέει τα δικα της !

Είναι παλιά στο χώρο η Μονικα , κάνει πολύ καλό μασάζ , και είναι γυναικάρα , έχει το κόσμο της  .
Κάθε ένας μας , από κάθε κοπέλα ψάχνουμε  και κάτι διαφορετικό .
Αγαπητέ στο κατάστημα θα βρεις κοπέλες για όλα τα γούστα , αυτές που είναι αφοσιωμένες κυρίως στο καλό μασάζ , θα βρεις και αυτές που θα σου κάνουν οριενταλ πάνω σε ένα κρεβάτι μασάζ .
Και τη Λια που τα κανει ολα και ειναι κορυφη!
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
381
Κριτικές
16
Like
983
Πόντοι
371
Η Μόνικα η άλλη η ασιάτισσα είναι εκεί ακόμα?
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Η Μόνικα η άλλη η ασιάτισσα είναι εκεί ακόμα?
Ναι αγαπητέ ! Και η Μονικα η Ασιάτισσα είναι , και η γνωστή η άλλη Μονικα εκεί είναι !
Στο κατάστημα υπάρχουν πολλές κοπέλες , αξίας . Είναι και η Βίκυ , Λια , η καινούργια top Αντριάνα , η Άννα , Σοφή , Ιζαμπέλα , και αρκετές άλλες !
Καλή βδομάδα σε όλους !!!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.103
Κριτικές
128
Like
22.462
Πόντοι
28.900
Ναι αγαπητέ ! Και η Μονικα η Ασιάτισσα είναι , και η γνωστή η άλλη Μονικα εκεί είναι !
Στο κατάστημα υπάρχουν πολλές κοπέλες , αξίας . Είναι και η Βίκυ , Λια , η καινούργια top Αντριάνα , η Άννα , Σοφή , Ιζαμπέλα , και αρκετές άλλες !
Καλή βδομάδα σε όλους !!!


Κυρια/ε Windows δεν μου απαντήσετε αν η Ζανα μπαίνει σε δωμάτιο ή έχει σταματήσει;;;
 

day622

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2016
Μηνύματα
132
Like
101
Πόντοι
1
Δεν βλεπω ρε παιδια αναφορες για NURU, υπαρχει ακομα στο μαγαζι ? Εχω καιρο να παω και λεω να κανω ενα.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.937
Κριτικές
67
Like
4.040
Πόντοι
4.130
Δεν βλεπω ρε παιδια αναφορες για NURU, υπαρχει ακομα στο μαγαζι ? Εχω καιρο να παω και λεω να κανω ενα.
Ειχα ρωτησει προσφατα και μου ειπαν οτι δεν κανουν πια.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: day622

romeo!

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2019
Μηνύματα
17
Like
28
Πόντοι
0
Παιδιά  να ρωτήσω  τι κόστος έχει  το Nuru  μασάζ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom