Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
Που τα περασμένα μεγαλεία με τα τριπλά στην Ηρακλείου 5 στο Χαλάνδρι, με την Φωτεινούλα να μας 'παίρνει' στα κρυφά μάτι και να καβλώνει.

  Τώρα που έκλεισε τα λέτε αυτα για το Χάλανδρι ;; Οταν πριν 3 χρονια ρωτάγαμε καποιοι τι παιζει στο Χαλάνδρι  λέγανε "μια κοπελα μόνη" , "2 κοπελές μπαζα" , "μια Βουλγάρα" , "ασε μωρε εχει καφετεριες απέξω" κλπ κλπ κλπ .

  κατα τα αλλα τα 2πλα και τα 3διπλα τα θεωρω πεταμένα λεφτα . Αν σου περισευει το 80αρι κέρασε ενα φίλο μια συνεδρία . Οχι πως ο φίλος θα σου σταθεί σε μια δυσκολη στιγμή , στην δυσκολη -ίσως και στην ευκολή- στιγμη θα σε γραψει αλλα πάντα οταν συναντιεστε θα θυμάστε εκεινη την φορά που πηγατε μαζι για συνεδρία και μετά ανταλλάξατε εμπειρίες πίνωντας καφέ.

ΥΓ Τα λεφτα που πέταγες τοτε για 3πλά ειναι τα λεφτα που σου λειπουν σήμερα  ;)
 

pistone

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα και καλή εβδομάδα :fuck1: :tits: :knockinb: σε όλους τους συναγωνιστές...αρχίζει και ξαναφτιάχνει το ρόστερ της και την φιλοσοφία της η φίλη μου η Ζάνα, μπράβο της ;), πέρασα πρινπέντε μέρες αργά το απογευματάκι και μου άρεσε αυτό που είδα :rockon: :rockon: :rockon:, βέβαια στα ενδότερα πέρασα με το στανταράκι μου την ΜΟΝΙΚΑ :fuck1:, υπέροχη όπως πάντα μαζί μου σε όλα, μέχρι και πρόταση γάμου θα της έκανα αν η΄μουν ελεύθερος :rockon: :rockon:, να είσαι καλά ΜΟΝΙΚΑ μου, και εσύ αγαπημένη μου Ζάνα που μου την γνώρισες :knockinb: :knockinb:, το επόμενο θα είναι ντουέτο Ζάνα- Μόνικα για μια ώρα φουλ.Καλή συνέχεια σε όλους :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015
 [size=10pt]Τώρα που έκλεισε τα λέτε αυτα για το Χάλανδρι ;; Οταν πριν 3 χρονια ρωτάγαμε καποιοι τι παιζει στο Χαλάνδρι[/size]  λέγανε "μια κοπελα μόνη" , "2 κοπελές μπαζα" , "μια Βουλγάρα" , "ασε μωρε εχει καφετεριες απέξω" κλπ κλπ κλπ .

 κατα τα αλλα...  .

 Κάνεις λάθος ερίτιμε συναγωνιστή.

Άλλοι είναι εκείνοι που σκόπιμα κρύβουν ή ακόμα χειρότερα κρατούν "σε κλειστό" κύκλο μεταξύ τους τα "σπέσιαλ" χωρίς να γράφουν κάτι για αυτά.  Σε ότι αφορά εμένα έγραφα τότε τις εμπειρίες μου καλές ή κακές για να μαθαίνουν και οι υπόλοιποι , π.χ. για το Ηρακλείου 5 :




όσον αφορά τα 2πλα και τα 3διπλα δεν θεωρώ πεταμένα λεφτα,  αν δεν έχεις νιώσει τέτοιες εμπειρίες δεν μπορείς να καταλάβεις τι είναι τα τριπλά και πως νιώθεις μετά από ένα τέτοιο σκηνικό.

Αλλά ακόμα και όλα αυτά τα λεφτά που είχα δώσει για τριπλά να τα συγκεντρώσω μαζί , πάλι δεν ισοφαρίζουν την απίστευτη λεηλασία στο μισθό μου   :headbang:  που υπέστην τα τελευταία χρόνια. Η διαφορά είναι τάξης μεγέθους αξιότιμε συναγωνιστή.

Γιαυτό πρέπει να είμαστε σε μεγάλη εγρήγορση και να μην "μασάμε" σε ό,τι και να μας λένε οι αρχιμασόνοι,  και να μας πασάρουν τις δικές τους ευθύνες
για την 35χρονο ρήμαγμα της Ελλαδίτσας μας.


Με αααγωνιστικούς χαιρετισμούς....

V for Vendetta









 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Που τα περασμένα μεγαλεία με τα τριπλά στην Ηρακλείου 5 στο Χαλάνδρι, με την Φωτεινούλα να μας 'παίρνει' στα κρυφά μάτι και να καβλώνει. Παρολίγο ν'ανοίξω την πόρτα να την βάλω και αυτήν μέσα στο όργιο που γινότανε με λύσσα και μετά να με πάνε τέζα παραδίπλα στην Κηφισίας για το Πρώτων Βοηθειών.

Και να το έκανες, δε θα της επέτρεπε το αίσθημα...... :rolleyes:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
 Κάνεις λάθος ερίτιμε συναγωνιστή.

Άλλοι είναι εκείνοι που σκόπιμα κρύβουν ή ακόμα χειρότερα κρατούν "σε κλειστό" κύκλο μεταξύ τους τα "σπέσιαλ" χωρίς να γράφουν κάτι για αυτά.  Σε ότι αφορά εμένα έγραφα τότε τις εμπειρίες μου καλές ή κακές για να μαθαίνουν και οι υπόλοιποι , π.χ. για το Ηρακλείου 5 :




όσον αφορά τα 2πλα και τα 3διπλα δεν θεωρώ πεταμένα λεφτα,  αν δεν έχεις νιώσει τέτοιες εμπειρίες δεν μπορείς να καταλάβεις τι είναι τα τριπλά και πως νιώθεις μετά από ένα τέτοιο σκηνικό.

Αλλά ακόμα και όλα αυτά τα λεφτά που είχα δώσει για τριπλά να τα συγκεντρώσω μαζί , πάλι δεν ισοφαρίζουν την απίστευτη λεηλασία στο μισθό μου   :headbang:  που υπέστην τα τελευταία χρόνια. Η διαφορά είναι τάξης μεγέθους αξιότιμε συναγωνιστή.

Γιαυτό πρέπει να είμαστε σε μεγάλη εγρήγορση και να μην "μασάμε" σε ό,τι και να μας λένε οι αρχιμασόνοι,  και να μας πασάρουν τις δικές τους ευθύνες
για την 35χρονο ρήμαγμα της Ελλαδίτσας μας.


Με αααγωνιστικούς χαιρετισμούς....

V for Vendetta

Μήν τό λές .... μπάαα , άκόμα αντέχουμε !!
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
  Κάνεις λάθος ερίτιμε συναγωνιστή.

Σε ότι αφορά εμένα έγραφα τότε τις εμπειρίες μου καλές ή κακές για να μαθαίνουν και οι υπόλοιποι , π.χ. για το Ηρακλείου 5 :



.........
Γιαυτό πρέπει να είμαστε σε μεγάλη εγρήγορση και να μην "μασάμε" σε ό,τι και να μας λένε οι αρχιμασόνοι,  και να μας πασάρουν τις δικές τους ευθύνες
για την 35χρονο ρήμαγμα της Ελλαδίτσας μας.

  Νομιζα οτι μιλάς για παλια  2009-2010 εσυ μιλάς για πέρσι για το Ηρακλείου οκ

  Εντάξει και περσι τα ιδια χάλια ειχαν οι μισθοι και κατα την γνώμη μου ακόμα υψηλοι ειναι οι μισθοι . Οι Ελληνες τοσα χρονια ειμαστε τενεκεδες με λεφτα τωρα θα μεινουμε απλοι τενεκεδες .  Για το 35χρονο ρήμαγμα ειναι σαν να παραπονιουνται οι ψειρες που χαλάει το κεφάλι.

  Στο θέμα : Νταξ αν υπάρχει σοου στο 2πλό κατι παει να γινει αλλα επίμενω οτι το 2πλό κουράζει . Εδω με μια εισαι στο δωμάτιο και πιο πολυ σε  :knockinb: αυτή  παρα την  :knockinb: εσύ , φαντασου να παιξεις 2 εναντιον ενός ( :s&m_1:) .

 
ΥΓ Τι σημαινει εριτιμε  :huh:???

 
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.135
Κριτικές
4
Like
9.207
Πόντοι
2.306
Οι Ελληνες τοσα χρονια ειμαστε τενεκεδες με λεφτα τωρα θα μεινουμε απλοι τενεκεδες .  Για το 35χρονο ρήμαγμα ειναι σαν να παραπονιουνται οι ψειρες που χαλάει το κεφάλι.
 
[/quote]
Τεράστιες κουβέντες!!!
:grin: :sunglasses:
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Μιλάμε για υψηλή διανόηση,οχι μαλακίες :o :o :o
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.966
Πόντοι
46.232
επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι , στην υποδοχή η Ζάνα καστανή με μια πλατινέ   φράτζα μαλλί μέχρι τους ώμους , υπόλοιπο ρόστερ Μελίνα ξανθιά παχουλή χοντρούλα μίλφ με μεσαίο βυζί , Λια ξανθιά μίλφ κανονικό σώμα μικρό βυζί ,Μαριά(η Φουρέιρα που λέω εγώ)μελαχρινή λεπτή κατσαρομάλλα με μικρό βυζί ,Τζούλια ξανθιά με κοντό μαλλί παχουλή με μεσαίο βυζί , Σάρα μελαχρινή κανονικό σώμα στραβά πόδια ή απλά  δεν μπορούσε να περπατήσει με τα τακούνια ,κανονικό σώμα μικρό βυζί  , Μόνικα μελαχρινό μίλφ με κανονικό σώμα μικρό βυζί(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική) είχε την Ελένη αλλά επειδή δεν την είδα δεν ξέρω αν ήταν η ξανθιά  γκίλφ Ελένη ή η
μελαχρινή Ελένη η χοντρούλα με τα 4άρια βυζιά που και οι δύο ήρθαν απο το Πατησίων 77-79 , επειδή πολλά γράφονται στο σαιτ θέλω να πώ την γνώμη μου το ρόστερ αν εξαιρεθεί η Μόνικα εμφανισιακά(όχι απο
υπηρεσίες )είναι το φτωχότερο που έχω δεί τα 2.5 χρόνια που επισκέπτομαι το μαγαζί...
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015
 Στο θέμα : Νταξ αν υπάρχει σοου στο 2πλό κατι παει να γινει αλλα επίμενω οτι το 2πλό κουράζει . Εδω με μια εισαι στο δωμάτιο και πιο πολυ σε  :knockinb: αυτή  παρα την  :knockinb: εσύ , φαντασου να παιξεις 2 εναντιον ενός ( :s&m_1:) .


Οι Ελληνες τοσα χρονια ειμαστε τενεκεδες με λεφτα τωρα θα μεινουμε απλοι τενεκεδες .  :thumbsup:  :uglystupid:  :thumbsup:
 
ΥΓ Τι σημαινει εριτιμε  :huh:???

 


σίγουρα κουράζει...

η καρδιά για να επανέλθει σε φυσιολογικό ρυθμό χρειάζεται αρκετή ωρίτσα μετά να κουλάρει κανείς , για να ξελαχανιάσει μετά από τέτοιο κασκανταρελίκι...
και άμα έχει κάποιος και υψηλή πίεση  :headbang: άστα-βράστα.

ερίτιμος [size=24pt]≈[/size] αξιότιμος (ομόριζα , όχι συνώνυμα)

 

pistone

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους :knockinb:.....και βέβαια πολύ καλησπέρα στην αγαπημένη μου Ζάνα  :tits: :rockon:, η οποία έχει πάρει καλά την κατάσταση στα χέρια της και έχει καλυτερέψει πολύ η κατάσταση στο μαγαζί τελευταία :tits2:. Ξαναπέρασα πριν δυο μέρες και αφού έκανα οφθαλμόλουτρα με τα κορίτσια που παρέλασαν από μπροστά μου.....με αυτά που φορούσαν και που με έφτιαξαν αρκετά :rockon:διάλεξα το στανταράκι μου την ακαταμάχητη Μόνικά μου..... :rockon: :rockon: :rockon:η οποία με κατέπληξε αρκετά γιατί στο μασάζ την βρήκα ακόμα καλύτερη :birdman:βέβαια στα άλλα δεν το συζητάω...δεν παίζεται η κουκλάρα :knockinb: :knockinb: :knockinb:με λιώνει....με ξεζουμάει.... :knockinb:. Να είσαι καλά βρε Μόνικα....χαλάλι σου τα 80άρια που δίνω για την πάρτη σου.... Καλό Πεμπτοπαρασκευοσαββατοκύριακο σε όλους με πολύ  :knockinb: :fuck1: :tits: :fuck2: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
δηλαδη τι φοραγανε αυτη τη φορά που δεν το εχουμε ηδη δει ? Για πες ?
 

pistone

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Για την ηλικία μου αυτά που φοράνε είναι ότι πρέπει για να με φτιάξουνε αγαπητέ μου άγνωστε :rockon:. ο καθένας με τα γούστα του :rockon: :tits:
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους :knockinb:.....και βέβαια πολύ καλησπέρα στην αγαπημένη μου Ζάνα  :tits: :rockon:, η οποία έχει πάρει καλά την κατάσταση στα χέρια της και έχει καλυτερέψει πολύ η κατάσταση στο μαγαζί τελευταία :tits2:. Ξαναπέρασα πριν δυο μέρες και αφού έκανα οφθαλμόλουτρα με τα κορίτσια που παρέλασαν από μπροστά μου.....με αυτά που φορούσαν και που με έφτιαξαν αρκετά :rockon:διάλεξα το στανταράκι μου την ακαταμάχητη Μόνικά μου..... :rockon: :rockon: :rockon:η οποία με κατέπληξε αρκετά γιατί στο μασάζ την βρήκα ακόμα καλύτερη :birdman:βέβαια στα άλλα δεν το συζητάω...δεν παίζεται η κουκλάρα :knockinb: :knockinb: :knockinb:με λιώνει....με ξεζουμάει.... :knockinb:. Να είσαι καλά βρε Μόνικα....χαλάλι σου τα 80άρια που δίνω για την πάρτη σου.... Καλό Πεμπτοπαρασκευοσαββατοκύριακο σε όλους με πολύ  :knockinb: :fuck1: :tits: :fuck2: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
Μακάρι πραγματικά να μου έβγαζε και εμένα τέτοια. Όταν την είχα πάρει εγώ ήταν ξεπέτα...πως γίνεται ρε παιδί μου....
 

pistone

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Είναι και το πως κάνει κάποιος να νοιώσει μια γυναίκα, αν την κάνει να νοιώσει ότι είναι δυο τρύπες μόνο...τότε θα του συμπεριφερθεί το ίδιο με ξεπέτα, αν την κάνει να νοιώσει μοναδική...τότε θα τον κάνει να νοιώσει τα πάντα :rockon:Άντε και καλό βράδυ φίλτατε άγνωστε :think:
 

dick_reckard

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2012
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Νομιζω οτι καποιες κοπελες θα πρεπει να βγαινουν κανονικα ντυμενες, να παιζει λιγο και η φαντασια. Τα μασατζιδικα δεν ειναι μπουρδελα ή στουντιο βρε Ζαννα, ας εχουμε την ψευδαίσθηση οτι πηγαμε για μασαζ και μας ετυχαν ολα τ αλλα.
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Είναι και το πως κάνει κάποιος να νοιώσει μια γυναίκα, αν την κάνει να νοιώσει ότι είναι δυο τρύπες μόνο...τότε θα του συμπεριφερθεί το ίδιο με ξεπέτα, αν την κάνει να νοιώσει μοναδική...τότε θα τον κάνει να νοιώσει τα πάντα :rockon:Άντε και καλό βράδυ φίλτατε άγνωστε :think:

ρε συ pistone φιλατε αγνωστε
εχεις ολα κι ολα 14 ποστ και τα 13 ειναι για το Ζανοσπιτο
μην καρφωνεσε ρε ..και μεις εκει τα ακουμπαμε και μεις αγαπαμε Ζανα , Λια , Ελενη , Μελίνα και αλλες δημοκρατικές δυναμεις
αλλα χαλαρωσε και λιγο
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
ρε συ pistone φιλατε αγνωστε
εχεις ολα κι ολα 14 ποστ και τα 13 ειναι για το Ζανοσπιτο
μην καρφωνεσε ρε ..και μεις εκει τα ακουμπαμε και μεις αγαπαμε Ζανα , Λια , Ελενη , Μελίνα και αλλες δημοκρατικές δυναμεις
αλλα χαλαρωσε και λιγο
  :2funny: :2funny:  :2funny: Σωστος ο παίχτης!!!
 

pistone

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Αγαπητέ excalibur, κουμάντο να κάνεις στον εαυτό σου και στο σπαθί σου......δημοκρατία έχουμε, να εκφράζουμε τις απόψεις μας άνετα.Κοίτα να χαλαρώσεις λίγο..... και άσε να λέμε ότι θέλουμε και όσες φορές θέλουμε. Γούστο μου και καπέλο μου οκ ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom