Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565

Υγ τελικα τα μεγαλα μουνοχειλα ποια τα εχει  :huh: :huh:



[/quote],

Η Λια
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Προσφατες επισκεψεις...πριν την αλλαγη του χρονου ντουετο Μελινα με Βικυ για μια ωρα...ΚΩΛΑΣΗ...ΧΑΟΣ...λιωσιμο...
Πριν λιγες μερες διπλος γυρος με την καυλιαρα Βικυ..ΚΩΛΑΣΗ...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.519
Πόντοι
41.447
Προσφατες επισκεψεις...πριν την αλλαγη του χρονου ντουετο Μελινα με Βικυ για μια ωρα...ΚΩΛΑΣΗ...ΧΑΟΣ...λιωσιμο...
Πριν λιγες μερες διπλος γυρος με την καυλιαρα Βικυ..[size=15pt]ΚΩ[/size]ΛΑΣΗ...

..τον δουλευουνε καλά βλέπω τον λωκό σε αυτο το μαγαζι.... :sunglasses:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
οχι ..το μαγικό αυλό οχι του Μοτσαρτ ..του Σαλέα :pipa2: :pipa2: η του Μάγκα :pipa1: :pipa1: ..θα σε γελάσω και δεν το θελω
οχι ..το μαγικό αυλό οχι του Μοτσαρτ ..του Σαλέα :pipa2: :pipa2: η του Μάγκα :pipa1: :pipa1: ..θα σε γελάσω και δεν το θελω
οχι ..το μαγικό αυλό οχι του Μοτσαρτ ..του Σαλέα :pipa2: :pipa2: η του Μάγκα :pipa1: :pipa1: ..θα σε γελάσω και δεν το θελω
Τι ειναι αυτο, το πυλακι τσίου; :2funny:
Παιζει κ μουσικη; :rockon:

 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565

μπα εγω ειμαι του ποιοτικού ...
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
μετα απο μια συντομη επίσκεψη  :pipa2: :fuck2: :knockinb: :tits2: :fuck1: :pipa1: στο εν λογω ιδρυμα ,και μετά απο μια επιτόπια πραγματογνωμοσυνη για  τις μεταγραφές ,θα  ηθελα να ενημερωσω τον σεβαστο κο Zero  :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:οτι ειμαι ακόμα ζωντανός παρά τις φιλοτιμες προσπαθειες τοσο της κας Ζανας οσο και της κας Ελένης να με ξεκάνουν
ακολουθεί κριτική
Long Live Excalibur  
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.519
Πόντοι
41.447
μετα απο μια συντομη επίσκεψη  :pipa2: :fuck2: :knockinb: :tits2: :fuck1: :pipa1: στο εν λογω ιδρυμα ,και μετά απο μια επιτόπια πραγματογνωμοσυνη για  τις μεταγραφές ,θα  ηθελα να ενημερωσω τον σεβαστο κο Zero  :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:οτι ειμαι ακόμα ζωντανός παρά τις φιλοτιμες προσπαθειες τοσο της κας Ζανας οσο και της κας Ελένης να με ξεκάνουν
ακολουθεί κριτική
Long Live Excalibur 

η επομενη δοκιμασια ειναι να παρεις τριπλο...
αν την περάσεις και αυτη εγω σταματαω να μασαζ
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
μετα απο μια συντομη επίσκεψη  :pipa2: :fuck2: :knockinb: :tits2: :fuck1: :pipa1: στο εν λογω ιδρυμα ,και μετά απο μια επιτόπια πραγματογνωμοσυνη για  τις μεταγραφές ,θα  ηθελα να ενημερωσω τον σεβαστο κο Zero  :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:οτι ειμαι ακόμα ζωντανός παρά τις φιλοτιμες προσπαθειες τοσο της κας Ζανας οσο και της κας Ελένης να με ξεκάνουν
ακολουθεί κριτική
Long Live Excalibur  

Περιμένουμε την πραγματογνομωσύνη
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
η επομενη δοκιμασια ειναι να παρεις τριπλο...
αν την περάσεις και αυτη εγω σταματαω να μασαζ

θα παμε μαζι , βεβαια εσυ θα κατσεις στο σαλονι ( αντε στην κουζίνα να κανεις δημοσιες σχεσεις με τα πιπινια ) μιας και τα milf θα τα εχω εγω στο δωματιο ..και μετα θα γραψεις ΕΣΥ αναφορά οπου θα περιγραφεις πως ο φιλος σου διελυσε , κατακερματισε , σκορπισε τις εν λογω θεραπενιδες ...
ακομα δεν το εμαθες οτι καμια γυναικα στο πλανητη δεν μπορεσε να αντισταθει στον ενα τον μοναδικό και ανεπαναληπτο excalibur

κατα το γνωστον ( λεμε και καμια μαλακια που και που να περναει η ωρα )
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.940
Πόντοι
36.618
Τελικά αυτή την Μαρία από το Αίγιο στις τελευταίες επισκέψεις την είδατε στο ροστερ;Α και κάτι άλλο υπάρχει και η Πάολα;
 

howard hughes

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
0

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
θα παμε μαζι , βεβαια εσυ θα κατσεις στο σαλονι ( αντε στην κουζίνα να κανεις δημοσιες σχεσεις με τα πιπινια ) μιας και τα milf θα τα εχω εγω στο δωματιο ..και μετα θα γραψεις ΕΣΥ αναφορά οπου θα περιγραφεις πως ο φιλος σου διελυσε , κατακερματισε , σκορπισε τις εν λογω θεραπενιδες ...
ακομα δεν το εμαθες οτι καμια γυναικα στο πλανητη δεν μπορεσε να αντισταθει στον ενα τον μοναδικό και ανεπαναληπτο excalibur

κατα το γνωστον ( λεμε και καμια μαλακια που και που να περναει η ωρα )
Δεν αφήνεις τις μαλακιες να δωσεις ροστερ καλυτερα; Μην τραβιομαστε τωρα ...
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Δεν αφήνεις τις μαλακιες να δωσεις ροστερ καλυτερα; Μην τραβιομαστε τωρα ...

δεν την ειδα την ομάδα ... αρπαξα τη Ζανα και πηγα κατ ευθειαν για ....εξέταση
να φανταστείς την Ελένη την πηρα στα τυφλά

αλλα εγω δουλευω για τους πιπινιλάτρες και υπεβαλα το αιτημα του σωματιου μας ,προσωπικά στην διευθυνση οτι θα πρεπει να προχωρησε σε εντατικά φροντιστηρικά μαθηματα για να ανέβει το επιπεδο και στα πιπινια

παντως , κατα την ταπεινη μου γνωμη , και στα τυφλα να πας δεν θα χάσεις
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
Εχασα τούς φακούς έπαφής άπό τήν πίεση , γάμμμμμματα!!
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015
η επομενη δοκιμασια [size=10pt][size=10pt]ειναι να παρεις τριπλο...[/size][/size]
αν την περάσεις και αυτη εγω σταματαω να μασαζ

Που τα περασμένα μεγαλεία με τα τριπλά στην Ηρακλείου 5 στο Χαλάνδρι, με την Φωτεινούλα να μας 'παίρνει' στα κρυφά μάτι και να καβλώνει. Παρολίγο ν'ανοίξω την πόρτα να την βάλω και αυτήν μέσα στο όργιο που γινότανε με λύσσα και μετά να με πάνε τέζα παραδίπλα στην Κηφισίας για το Πρώτων Βοηθειών.  Πάνε τα λεφτά που υπήρχαν τότε για τριπλά , μόνο κάποιοι αδαείς που σκορπάνε τα τελευταία που τους μείνανε και μετά θα ψοφάνε γιατί δεν θα'χουν να φάνε.


Καλή δύναμη σε ΟΛΟΥΣ τους συναγωνιστές...

5677998_f260.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom