Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

gademis

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
196
Κριτικές
12
Like
43
Πόντοι
11
Τα κορίτσια ήτο 7-8 την προηγούμενη εβδομάδα, σύμφωνα με την πληροφόρηση που είχα μετά από τηλεφωνική επικοινωνία. Τόσα περίπου ήταν και την επομένη ημέρα, όπως με ενημέρωσε παίκτης που πήρε συνεδρία νεαρά θεραπεύτρια. ;)

Μεταξύ μας τώρα η νέα θεραπαινίς (Ιλλλυρικής καταγωγής) δεν αξίζει και πολλά(την  πήρα πριν από κάποιες μέρες) για να καταλάβεις ήδη έχω ξεχάσει το όνομα της. Δεν την είχε ροντάρει η Ζάνα και αυτό φαινόταν. Το μασάζ ήταν επιεικώς το χειρότερο που μου έχει γίνει στο εν λόγω μαγαζί, ενώ στο παρασύνθημα θα τη χαρακτήριζα μέτρια. Το πρόβλημα μου ήταν ότι ενώ είχε ωραίο σώμα, το πρόσωπο της από κοντά μου θύμιζε πάρα πολύ την γυναίκα που έχω για να μου καθαρίζει το σπίτι πράγμα που με ξενέρωσε λίγο.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
ρε σεις εκεί έχει γίνει ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ επικύνδυνο να κυκλοφορείς ακόμα και νωρίς το απόγευμα...
 

pistone

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους :tits:, πριν 3 μέρες έκανα μια επίσκεψη στα μωρά της καυλιάρας της Ζάνας :rockon:, και πήρα την Μόνικα την Σέρβα, πολύ καυλιάρικο μωρό :cum:...ζεστή επαφή :kissass: φοβερή πίπα :pipa2:και πολλές στάσεις :fuck1:το κάναμε σχεδόν σε όλο το δωμάτιο :rockon: και από χαρακτήρα δείχνει  :dancing:πολύ καλή... και δεν βιάζεται,την επόμενη φορά θα την προτιμήσω με την Ζάνα παρέα :boobies:άντε και καλά βόλια σε όλους :fuck1: :cum:
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.019
Like
983
Πόντοι
96
Μεταξύ μας τώρα η νέα θεραπαινίς (Ιλλλυρικής καταγωγής) δεν αξίζει και πολλά(την  πήρα πριν από κάποιες μέρες) για να καταλάβεις ήδη έχω ξεχάσει το όνομα της. Δεν την είχε ροντάρει η Ζάνα και αυτό φαινόταν. Το μασάζ ήταν επιεικώς το χειρότερο που μου έχει γίνει στο εν λόγω μαγαζί, ενώ στο παρασύνθημα θα τη χαρακτήριζα μέτρια. Το πρόβλημα μου ήταν ότι ενώ είχε ωραίο σώμα, το πρόσωπο της από κοντά μου θύμιζε πάρα πολύ την γυναίκα που έχω για να μου καθαρίζει το σπίτι πράγμα που με ξενέρωσε λίγο.

μπορεί κανείς να τής αναθέσει διπλό ρόλο .....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ρε σεις εκεί έχει γίνει ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ επικύνδυνο να κυκλοφορείς ακόμα και νωρίς το απόγευμα...

εγώ απορώ πώς έχουν όρεξη να πάνε εκεί....σίγουρα η ζάνα χάνει πελατεία έτσι..εγώ και πολλοί δεν έχουμε πάει ποτέ για αυτόν τον λόγο...Δεν μπορείς να βλέπεις τέτοιες εικόνες πριν πάς να γαμήσεις...τί είμαστε ρε πούστη,παρακμιακοί?
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
εγώ απορώ πώς έχουν όρεξη να πάνε εκεί....σίγουρα η ζάνα χάνει πελατεία έτσι..εγώ και πολλοί δεν έχουμε πάει ποτέ για αυτόν τον λόγο...Δεν μπορείς να βλέπεις τέτοιες εικόνες πριν πάς να γαμήσεις...τί είμαστε ρε πούστη,παρακμιακοί?
οντως...ετσι ειναι...πεστα ρε παθος....γαμωτο...!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
πριν κανεις την εισοδο σου η κατασταση απλα τραγικη,παντα κατεβαινω φουριοζος και ετοιμος να ριξω μπουκετο,σαν μαινομενος ταυρος το δρομακι προς το κουδουνι,στον αλλον του τα εριξα κατω,μπας και παρει κανα μαθημα,αρχιδια...
Επι του ιδρυματος πριν φυγει για διακοπες κατα τις 20Αυγουστου ειχα παρει 3η φορα τη Λιζα με 2πλο ωρας αλλα μου φαινεται οτι ηταν και η τελευταια με τη συγκεκριμενη,για το 2ο γυρο εδειχνε σημαδια κοπωσης,σαν τον επιθετικο που θελει να βαλει γκολ για 10 συνεχομενα παιχνιδια και δεν μπορει...
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495
Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους :tits:, πριν 3 μέρες έκανα μια επίσκεψη στα μωρά της καυλιάρας της Ζάνας :rockon:, και πήρα την Μόνικα την Σέρβα, πολύ καυλιάρικο μωρό :cum:...ζεστή επαφή :kissass: φοβερή πίπα :pipa2:και πολλές στάσεις :fuck1:το κάναμε σχεδόν σε όλο το δωμάτιο :rockon: και από χαρακτήρα δείχνει  :dancing:πολύ καλή... και δεν βιάζεται,την επόμενη φορά θα την προτιμήσω με την Ζάνα παρέα :boobies:άντε και καλά βόλια σε όλους :fuck1: :cum:
Ρε φίλε pistone από τα 6 μηνύματα , τα 4 (τουλάχιστον) είναι για τη Μόνικα και το πόσο καλά πέρασες με αυτήν, ειδικά όταν κάποιος άλλος υπονοεί κάτι αρνητικό γιαυτήν. Δεν λέω τίποτα άλλο και συγγνώμη αν σε ενόχλησα.
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
772
Κριτικές
13
Like
1.225
Πόντοι
3.135
Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους :tits:, πριν 3 μέρες έκανα μια επίσκεψη στα μωρά της καυλιάρας της Ζάνας :rockon:, και πήρα την Μόνικα την Σέρβα, πολύ καυλιάρικο μωρό :cum:...ζεστή επαφή :kissass: φοβερή πίπα :pipa2:και πολλές στάσεις :fuck1:το κάναμε σχεδόν σε όλο το δωμάτιο :rockon: και από χαρακτήρα δείχνει  :dancing:πολύ καλή... και δεν βιάζεται,την επόμενη φορά θα την προτιμήσω με την Ζάνα παρέα :boobies:άντε και καλά βόλια σε όλους :fuck1: :cum:
Για διαφώτησή σας και για να μην παραμυθιάζεστε η Μόνικα είναι από την γείτονα ΑΛΒΑΝΙΑ. Κατά τα λοιπά όλα καλά :rockon:
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Ρε φίλε pistone από τα 6 μηνύματα , τα 4 (τουλάχιστον) είναι για τη Μόνικα και το πόσο καλά πέρασες με αυτήν, ειδικά όταν κάποιος άλλος υπονοεί κάτι αρνητικό γιαυτήν. Δεν λέω τίποτα άλλο και συγγνώμη αν σε ενόχλησα.
Και τα υπολοιπα για το Στ.29,ειπαμε ρε φιλε και μεις το γουσταρουμε το μαγαζί,αλλα εσυ το ξεφτίλισες.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Γύρισε το Λιζάκι; Τι άλλα καλούδια έχει το μαγαζί;
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Και τα υπολοιπα για το Στ.29,ειπαμε ρε φιλε και μεις το γουσταρουμε το μαγαζί,αλλα εσυ το ξεφτίλισες.
Εγώ πάντως δεν υπεννόησα κάτι, το εννοήσα και επαναλαμβάνω:είναι επιεικώς απαράδεκτη!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
για 1 ωρα με το απόλυτο pse σημερα...ο πρωτος γυρος με γλειψίματα κανά μισάωρο...αγριες καταστάσεις σήμερα με την Ζάνα,hardcore φαση,μονο στην ντουζιερα μετα το πρωτο μπανακι επαιξε υγρη πιπα σουπερ ντουπερ gag..2ος γυρος στο μασαζοκρεβατο,στον καναπέ,στα όρθια..
Θα λείπει καμια βδομαδα με 10 μερες περιπου//Στην αρχη μου εκανε πλακα και ειπε οτι αποχωρει απο το μαγαζι,της ανεφερα οτι αυτο θα ηταν ωρολογιακή βόμβα...πάντως από την είσοδο τα ζάκια εξαφανιστηκαν και καθονται σε ολες τις αλλες διπλανες..
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
πρωινή επίσκεψις: η ευγενέστατη γυναικάρα Μελίνα, η Πάολα, η Μαρία, η Μόνικα, η γλυκύτατη Λία και ένα καινούργιο μικρό στο στυλ της Ξένιας, η Βικυ. Χαμός στα δωμάτια και στα κουδούνια. Ενημέρωση πενιχρή.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
πρωινή επίσκεψις: η ευγενέστατη γυναικάρα Μελίνα, η Πάολα, η Μαρία, η Μόνικα, η γλυκύτατη Λία και ένα καινούργιο μικρό στο στυλ της Ξένιας, η Βικυ. Χαμός στα δωμάτια και στα κουδούνια. Ενημέρωση πενιχρή.
Για τους θαυμαστές της Λιζας ,  ενημερώνω    ότι αύριο θα είναι στο κατάστημα !!!
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Καλησπέρα χρειάζομε σε pm το τηλέφωνο του σπιτιού και ώρες λειτουργίας. ευχαριστώ

Στο έστειλα εγώ με pm το τηλεφωνο της Στουρνάρη 29 που ζήτησες.

Οι ώρες λειτουργίας τις καθημερινές είναι από 11:30 π.μ. μέχρι 8:30-9 μ.μ. Το Σάββατο κλείνουν νωρίτερα, γύρω στις 6 μ.μ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom