Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Πέρασμα πριν λίγες μέρες και στην πόρτα η Ζάννα,αποπνέει ερωτισμό και μυστήριο..Τα είπαμε και πέρασα με Λία,κοκκινομάλλα έκφυλη και γνωρίζοντας πολύ καλά τα ''κουμπιά'' της ηδονής...Ίδρωσε τη φανέλα και έπαιξε μπαλάρα..Η Λίζα που πήρα στην πρεμιέρα και η άλλη [size=30pt]η καύλα η Μόνικα[/size] είχαν αγώνα όταν πήγα..Επιβάλλεται και μια επίσκεψη για ντουετάκι(συνδυασμοί ζητούνται)..Χαιρετισμούς σε όσους διαβάζουν και δεν γράφουν...

λυσσάξατε με την κάβλα του αλλουνού...  :grin: :grin: :grin:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Σαββατο μεσημερακι και δεν επεφτε καρφιτσα...Κατα τα αλλα η πληροφορηση υπαρχει...περασα μετα απο καμια ωρα αργοτερα και επελεξα την καυλα που ειχα παρει πρωτη μερα στο μαγαζι,πρωτος πελατης πριν  εναμιση μηνα..Μια ωρα στον παραδεισο  :fuck1: με 2πλο γυρο :rockon: και μετα στο μαυρο χαλι του δρομου που ειχε καθαρισει..

Πέρασμα πριν λίγες μέρες και στην πόρτα η Ζάννα,αποπνέει ερωτισμό και μυστήριο..Τα είπαμε και πέρασα με Λία,κοκκινομάλλα έκφυλη και γνωρίζοντας πολύ καλά τα ''κουμπιά'' της ηδονής...Ίδρωσε τη φανέλα και έπαιξε μπαλάρα..Η Λίζα που πήρα στην πρεμιέρα και η άλλη η καύλα η Μόνικα είχαν αγώνα όταν πήγα..Επιβάλλεται και μια επίσκεψη για ντουετάκι(συνδυασμοί ζητούνται)..Χαιρετισμούς σε όσους διαβάζουν και δεν γράφουν...

τελικά μάλλον τη "Λίζα" εννοεί ο παιχτης  :grin: :grin: :sunglasses: :sunglasses: :rolleyes:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
τελικά μάλλον τη "Λίζα" εννοεί ο παιχτης  :grin: :grin: :sunglasses: :sunglasses: :rolleyes:
τι ποιο ξεκαθαρο..το εγραψα επιτηδες ετσι να δω αν διαβαζουν ορισμενοι εστω τις 3-4 τελευταιες σελιδες του παροντος θεματος.
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
ρε παλληκαρια μια ερωτηση ...εχοντας παει με την μαγια στον δικο της χωρο μου προτεινε να δοκιμασω και την ζανα .....
εγω επειδη δεν ασχολουμε και πολυ με μασατζιδικα και εχοντας διαβασει αρκετα θετικα σχολια ..για το καλο -δυνατο μασαζ που κανει....θα μπορουσε καποιος να μου κανει μια περιγραφη της ...για να μην την μπερδεψω :2funny: :2funny: :2funny:....εχω σκοπο να την κανω την βολτα απο το κεντρο
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
ρε παλληκαρια μια ερωτηση ...εχοντας παει με την μαγια στον δικο της χωρο μου προτεινε να δοκιμασω και την ζανα .....
εγω επειδη δεν ασχολουμε και πολυ με μασατζιδικα και εχοντας διαβασει αρκετα θετικα σχολια ..για το καλο -δυνατο μασαζ που κανει....θα μπορουσε καποιος να μου κανει μια περιγραφη της ...για να μην την μπερδεψω :2funny: :2funny: :2funny:....εχω σκοπο να την κανω την βολτα απο το κεντρο
ξανθοκαστανη(περισσοτερο βαμμενο ξανθο)καρε στυλ με φραντζα και καυλιαρα ως παρουσια..Επι του δωματιου δεν εχω τσεκαρει...
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015
ρε παλληκαρια μια ερωτηση ...εχοντας παει με την μαγια στον δικο της χωρο μου προτεινε να δοκιμασω και την ζανα .....
εγω επειδη δεν ασχολουμε και πολυ με μασατζιδικα και εχοντας διαβασει αρκετα θετικα σχολια ..για το καλο -δυνατο μασαζ που κανει....θα μπορουσε καποιος να μου κανει μια περιγραφη της ...για να μην την μπερδεψω :2funny: :2funny: :2funny:....εχω σκοπο να την κανω την βολτα απο το κεντρο



Αξιότιμε συναγωνιστή αν και δεν καταλαβαίνω προς προέκυψε η Μάγια από τον δικό της χώρο να σου πρτείνει την Ζάνα στη Στουρνάρη, έχω να πώ οτι στο μασάζ η Ζάνα ιδρώνει πολύ την φάνέλα.  Για όλους που λατρεύουν το δυνατό μασάζ και όχι χαζά χαδάκια στην πλάτη. Βάζει δύναμη στα δάκτυλα και τα μπράτσα της, πιέζει δυνατά τα σημεία και ζουλάει τις γάμπες, βραχίωνες , πέλματα  κλπ. Στα του αγώνα εαν ανατρέξεις πιο πίσω θα δείς πολλά πόστ, το σίγουρο είναι οτι θέλει να σου κάνει όλα τα χατίρια σου , π.χ. κουλουράκι κλπ. (εντός ορισμένων ορίων) και δεν θα σε αφήσει να φύγεις πριν μείνεις ικανοποιημένος.  Το μόνο μελανό σημείο είναι οτι σε αυτό το λαδάδικο δεν έχουν πάρει χαμπάρι στα καλά ,  οτι πλέον δεν έχει λεφτά ο πολύς κόσμος , αλλά οτι τους έχουν περισσέψει κάτι λίγα στην άκρη σε μερικούς γερομπαμπαλήδες που συνεχίζουν να 'κακομαθαίνουν' τις λαδοκόρες με τις προκλητικές σπατάλες τους.


V for Vendetta
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
....θα μπορουσε καποιος να μου κανει μια περιγραφη της ...για να μην την μπερδεψω :2funny: :2funny: :2funny:.



Εμένα μου θυμίζει αυτόν
URL]] στα νιάτα του όταν είχε τα τσιμπουκόχειλα  :tooth: :tooth: :tooth:
 

panagos35

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
1
Επισκεψη με την κλαουντια καλο δυνατο μασαζ αλλα επειδη ειναι η κοπελα της διπλανης πορτας δεν ειναι καυλωτικη παρα τις φιλοτιμες προσπαθειες της και την εργατικοτητα της.
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Εμένα μου θυμίζει αυτόν http://[URL unfurl="true"]www.iwise.com/authorIcons/603/Mick%20Jagger_128x128.png[/img[/URL]] στα νιάτα του όταν είχε τα τσιμπουκόχειλα  :tooth: :tooth: :tooth:
[/quote]
:2funny: :2funny: :D ;D :tooth: :tooth: :tooth: :2funny: :2funny:




welcome to the club

                    [size=13pt][img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRq-3HKkxAbMQ5KXTFivkUb75XMpuRC-lbvxkyma2oPshNVel1Y[/size] :tooth: :tooth: :tooth:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.990
Πόντοι
46.232
ρε φίλε για να σου φτιάξει την κάρτα μέλους θέλει ανφάζ και όχι προφίλ  :grin: :grin: :grin:
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Σου άρεσε κουφάλα υπομάγειρα???  :grin: :grin: :grin:



πάρε και μια φωτό μου για να μου φτιάξεις κάρτα μέλους  :tooth: :tooth: :tooth:

farmako.JPEG
:2funny:


Ρε ατιμε κρεατοφαγε στο μυαλο μου εισαι.....ημουνα σε διλημμα ποια φωτο να ποσταρω πριν,αναμεσα σε αυτη που εβαλα και σε αυτη που μολις εβαλες :tooth:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Η αληθεια ειναι καθε φορα γινεται ο χαμος απο χρηστες στην Στουρναρη,σημερα καθοντουσαν ακριβως εξω απο την πολυκατοικια 29 και οι μισοι ηταν τεζα,ηταν μαλιστα τοσοι πολλοι που καθοντουσαν στη σειρα μεχρι και στην εισοδο,σε ενα παλλικαρι αθελα μου του ποδοπατησα τα συνεργα και του εριξα κατω τη ''ζουζου΄΄/''Σορι ρε μαγκα΄΄του ειπα και απαντησε΄΄Δες ζημια που εκανες΄΄,
σφαιρα ανεβηκα για θεραπευτικες ''ανασες΄΄ με τη Ζανα...Δεν περιγραφω...Μια ωρα με διπλο γυρο σπεσιαλιτε του καταστηματος...Η γυναικα ξερει να παιζει σε champions league επιπεδο..
Κουβεντουλα με Κλαουντια και Λιζα που θα κανει μονο μασαζ για μια βδομαδα μονο.
Δεν το προγραμματιζα για σημερα αλλα τα απροοπτα ειναι και τα καλυτερα..
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
επισκεψη αρχας αυγουστου συναντηση με μια παλια γνωριμη την μελινα .
με που τη βλεπω στη παρελαση ηταν κ η ντουντου  :boobies:εκει η κινεζα για μια σιγμη ελεγα να παρω αυτη
αλλα η μελινα χαμογελαστη καμαρωτη μου λεει εμενα θα παρεις  :s&m_2:κ λεω για ναμου το φωναζει κατι θα θελει :pipa3:
οντως το μελινακι μου εκανε πολυ καλο μασαζ καλυτερο απο παλια 
και γαμισι απο αυτα τα προστυχα  :pipa2: :knockinb:που ξερει να κανει.
δεν ξερω αν οντως αλλαξε η αν ειχε να με δει καιρο και με λησμονησε αλλα περασα τελεια
οταν καβαλησα την μηχανη μου και εφυγα να μεσα στα πρεζακια κανοντας ζιγκ ζαγκ  σκεφτηκα την μελινομουνα και σαν ναρκομανης την αλλη μερα ημουν παλι εκει....
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
μια μελαχρινή με ίσιο μαλλί, αδύνατη (αλλά με ωραίο τρόπο) και σχετικά ψηλή ποιά είναι;
 

aficionado30

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
261
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
1
γεια χαρα παιδια και απο μενα, νεος εδω στο forum, ελεγα να περασω σημερα μια βολτα απο το εν λογω μασατζιδικο, διαβασα καποιες κριτικες, ειδα καποια σχολια, φαινεται οτι αξιζει το κοπο και το 80ευρο γενικως, και σχετικα με ολα τα αλλα φαινεται το καλυτερο, ειναι ετσι? ακομα επειδη δεν υπαρχει καποιο τηλεφωνο να ρωτησουμε, ξερει κανεις αν ειναι ανοιχτο σημερα και μεχρι τι ωρα?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Σήμερον μειωμένο ρόστερ λόγω θέρους: Λία, Μαρία, Ζάνα και άλλη μία
Το πρεζεμπόριο απέναντι καλά κρατεί.
Η Λίζα επιστρέφει σε 2 βρομάδες
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Σήμερον μειωμένο ρόστερ λόγω θέρους: Λία, Μαρία, Ζάνα και άλλη μία

Τα κορίτσια ήτο 7-8 την προηγούμενη εβδομάδα, σύμφωνα με την πληροφόρηση που είχα μετά από τηλεφωνική επικοινωνία. Τόσα περίπου ήταν και την επομένη ημέρα, όπως με ενημέρωσε παίκτης που πήρε συνεδρία νεαρά θεραπεύτρια. ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom