Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Βολέψου με την Μαρία την αδύνατη... με την ψηλή δεν υπάρχει σύγκριση.. ήταν νταρντάνα με τα όλα της. Δεν πειράζει αν είναι για καλύτερη τύχη... Πάλι ευχαριστημένοι να είμαστε...

Η Μαρία ήταν δύναμη!!!

Είχε πάθει πλάκα ένα φιλαράκι που τον είχα φέρει για πρόγραμμα στης Ζάνας και είχε διαλέξει τη Μαρία. Τρείς φορές είχε επισκεφθεί το μαγαζί, και τις όλες τη Μαρία είχε πάρει.

Μέχρι που να βρεθούνε εκτός, της είχε προτείνει, αλλά το Μαράκι....βράχος!!! :grin:

(Βέβαια, αυτά που γράφω τώρα, σας σοκάρουν, γιατί δεν συμβαίνουν εκεί ή αλλού...., αλλά δείξτε μεγαλοπρέπεια παρακαλώ! :grin:)
 

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1
Συμφωνώ και εγώ με όλους τους συναγωνιστές πιο πάνω.

Αυτή η παλιά Μαρία, η δίμετρη Ρουμάνα, ήταν γυναικάρα!
Για όσους γουστάρουν αυτό τον μεγαλόσωμο σωματότυπο (και εγώ μέσα) ήταν σούπερ.
Και είχε και φοβερό πρόσωπο!
Είχα δοκιμάσει μια φορά μόνο.
Άσε που είχε και κάτι το ιδιαίτερο (είχε τεράστια μουνόχ…α).

Επίσης εξαιρετική ήταν και μια Τζούλια Ρουμάνα (βυζαρού) που εργάστηκε παλιά εδώ και στο Σολ54.
Δεν ξέρω τι απέγινε μετά. Έχω και πολύ καιρό να επισκεφτώ τα συγκεκριμένα μαγαζιά.
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες, πριν κανα 20ημερο πηρα μια λίζα (ρουμάνα 22 ετών) σκέτη καύλα.
Παίζει κόμη ή έχει φύγει?
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495
Αδύνατη με γλυκό προσωπάκι , εξ Αλβανίας (I think)
 

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1

Δεν μου λέτε παίδες η Μαρία είναι εκείνη που ένα χρόνο πριν στο ίδιο ίδρυμα έλεγε οτι ήταν ελεεινίδα από το Αίγιο, που ψιλοέδινε το κολαράκι της και το μαλλί της είναι μαύρο καρέ?
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495
Δεν την ξέρω αυτή που λές αλλά το μαλλί της  είναι σγουρό-σπαστό μακρύ και από όσο ξέρω δεν δίνει λόκο.
 

gademis

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
196
Κριτικές
12
Like
43
Πόντοι
11
Δεν μου λέτε παίδες η Μαρία είναι εκείνη που ένα χρόνο πριν στο ίδιο ίδρυμα έλεγε οτι ήταν ελεεινίδα από το Αίγιο, που ψιλοέδινε το κολαράκι της και το μαλλί της είναι μαύρο καρέ?

Πως λέμε καμία σχέση. Απλά είναι ένα συνηθισμένο όνομα και το επιλέγουν αρκετές για τη δουλειά.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Νέα κοπέλα στο κατάστημα , όνομα Λουλου, μάλλον Κινέζα , με καλη εμφάνιση εώς εντυπωσιακή θα έλεγα , ευγενική εξυπηρετηκη όπως όλες άλλωστε , είναι ψιλή κάνει καλο μασάζ και καλο προγράμμα , δεν γνωρίζω αν προσφέρει κουλουρακι
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Νέα κοπέλα στο κατάστημα , όνομα Λουλου, μάλλον Κινέζα , με καλη εμφάνιση εώς εντυπωσιακή θα έλεγα , ευγενική εξυπηρετηκη όπως όλες άλλωστε , είναι ψιλή κάνει καλο μασάζ και καλο προγράμμα , δεν γνωρίζω αν προσφέρει κουλουρακι

Μήπως είναι η Ντούντου από Κ48 και Φ4; Αν ναι, τότε το κουλουράκι το δίνει.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Το κατάστημα έχει την τύχη να έχει στο ρόστερ ένα φοβερό μωρακι , την Ελιζα κάπου 18 με 19 ετών , κοντουλα με γλυκο και όμορφο πρόσωπο , πολυ ωραίο πεταχτο κωλαρακι , καθαρά και ωραία πόδια , το κοριτσάκι έχει εφηβικό βυζακι με ωραία nipples , κάνει πολυ καλο προγράμμα και είναι  συνεργασιμη  , μιλάει αγγλικά
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Μήπως είναι η Ντούντου από Κ48 και Φ4; Αν ναι, τότε το κουλουράκι το δίνει.
Δεν την Εχω δει στα καταστήματα που αναφέρεις , είναι γνωστό ότι αλλάζουν τα ονοματα απο κατάστημα σε κατάστημα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Δεν την Εχω δει στα καταστήματα που αναφέρεις , είναι γνωστό ότι αλλάζουν τα ονοματα απο κατάστημα σε κατάστημα

σωστό! περιγραφούλα στο περίπου; παρεμπιπτόντως μήπως ήταν η Ζάνα σήμερα γιατι μου έχει μείνει απωθημένη;
 

pistone

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
καλησπέρα στην παρέα,  :grin:, πέρασα πριν καιρό από το μαγαζί με σκοπό να πάρω την Ζάνα... :fuck2: η οποία και ήρθε, για πολλοστή φορά που πάω μαζί της, και μόπως πάντα ικανποιημένος :pipa2:...μόνο που αυτή την φορά λόγω και του ότι είχα γενέθλια μου πρότεινε και την Μόνικα για διπλό :cum:.... ήταν το κάτι άλλο  :fuck2:με ξεζούμισαν στην κυριολεξία :rockon: :rockon: :rockon:καλά τι κωλομάγουλα που έχει και η Μόνικα και κάνει και πιπα φοβερή :pipa2: ήταν απίθανο δίδυμο... σ'ευχαριστώ Ζάνα μου νταρντάνα μου  :knockinb:
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Το κατάστημα έχει την τύχη να έχει στο ρόστερ ένα φοβερό μωρακι , την Ελιζα κάπου 18 με 19 ετών , κοντουλα με γλυκο και όμορφο πρόσωπο , πολυ ωραίο πεταχτο κωλαρακι , καθαρά και ωραία πόδια , το κοριτσάκι έχει εφηβικό βυζακι με ωραία nipples , κάνει πολυ καλο προγράμμα και είναι  συνεργασιμη  , μιλάει αγγλικά
22 ετών από Ρουμανία
Πλησιάζει το τέλειο για τέτοια μαγαζιά.

Δυο φορές με εξυπηρέτησε και πρόκειται για υπομονετικό και πεντακάθαρο μωρό το οποίο κάνει και ικανοποιητικό μασαζ (πάντα για τέτοια μαγαζιά)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom