Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
168
Κριτικές
24
Like
147
Πόντοι
291
Προημερών επίσκεψη καιαιαιαι! ΛΙΑ! Για μια ακόμη φορά δικαίωσε την επιλογή μου! Σε ΟΛΑ! Τιμές οι γνωστές, αλλά από υπηρεσίες η συγκεκριμένη, εξαιρετικές! Θα επισημάνω, για πολλοστή φορά, πως δεν είναι ίδια όλες με όλους μας. Και αυτό να έχουμε παντα κατά νου, όταν επισκεπτόμαστε ιδρύματα και συνευρισκόμαστε με κυρίες.
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
καλησπέρα στην παρέα,  :grin:, πέρασα πριν καιρό από το μαγαζί με σκοπό να πάρω την Ζάνα... :fuck2: η οποία και ήρθε, για πολλοστή φορά που πάω μαζί της, και μόπως πάντα ικανποιημένος :pipa2:...μόνο που αυτή την φορά λόγω και του ότι είχα γενέθλια μου πρότεινε και την Μόνικα για διπλό :cum:.... ήταν το κάτι άλλο  :fuck2:με ξεζούμισαν στην κυριολεξία :rockon: :rockon: :rockon:καλά τι κωλομάγουλα που έχει και η Μόνικα και κάνει και πιπα φοβερή :pipa2: ήταν απίθανο δίδυμο... σ'ευχαριστώ Ζάνα μου νταρντάνα μου  :knockinb:

"Πριν καιρό" πόσο διάστημα σημαίνει για σένα? Πριν από 5 ημέρες έγραψες πάλι και ζήταγες τηλέφωνο και ούτε λέξη για το διπλό κ.λ.π. Αν πήγες πριν 3-4 ημέρες δεν είναι πριν από καιρό αλλά πριν από λίγες ημέρες. Εκτός και  :bigdick: :bigdick: :bigdick:  ή  :sleeping: :sleeping: :sleeping:

 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
"Πριν καιρό" πόσο διάστημα σημαίνει για σένα? Πριν από 5 ημέρες έγραψες πάλι και ζήταγες τηλέφωνο και ούτε λέξη για το διπλό κ.λ.π. Αν πήγες πριν 3-4 ημέρες δεν είναι πριν από καιρό αλλά πριν από λίγες ημέρες. Εκτός και  :bigdick: :bigdick: :bigdick:  ή   :sleeping: :sleeping: :sleeping:
εσενα σε νοιαζει το ποτε θελει να πει οτι πηγε ο φιλος η η αξια της κριτικης που εκανε ....ειναι γνωστο στους παλιους οτι η Ζανα ειναι απο τις καλυτερες στο χωρο ....Ας το μαθουνε και οι καινουργιοι....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Μήπως είναι η Ντούντου από Κ48 και Φ4; Αν ναι, τότε το κουλουράκι το δίνει.

όχι φίλε μου δεν είναι η Ντούντου. Είναι η ψηλή κινεζάρα που είχε δουλέψει για ένα φεγγάρι στο Στουρνάρη 28. Ψηλή, μακρύ μαλλί αλλά από φάτσα λίγο υστερεί.
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
εσενα σε νοιαζει το ποτε θελει να πει οτι πηγε ο φιλος η η αξια της κριτικης που εκανε ....ειναι γνωστο στους παλιους οτι η Ζανα ειναι απο τις καλυτερες στο χωρο ....Ας το μαθουνε και οι καινουργιοι....

Η Ζάνα είναι γνωστή και από τις καλλίτερες στο χώρο. Το θέμα όμως δεν είναι η Ζάνα αλλά η Μόνικα.
Ο συναγωνιστής pistone σε 39 μήνες έχει 5 πόστ από τα οποία τα 3,5 είναι για τη Μόνικα. Ρε πάτε καλά εδώ μέσα?
Τελικά "είμαστε μία ωραία ατμόσφαιρα εδώ μέσα" (όπως έλεγε και ο αξέχαστος Ηλιόπουλος)
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Η Ζάνα είναι γνωστή και από τις καλλίτερες στο χώρο. Το θέμα όμως δεν είναι η Ζάνα αλλά η Μόνικα.
Ο συναγωνιστής pistone σε 39 μήνες έχει 5 πόστ από τα οποία τα 3,5 είναι για τη Μόνικα. Ρε πάτε καλά εδώ μέσα?
Τελικά "είμαστε μία ωραία ατμόσφαιρα εδώ μέσα" (όπως έλεγε και ο αξέχαστος Ηλιόπουλος)
εσενα λαγωνικο μου τι σε νοιαζει ποσα ποστ εχει για την Μονικα ....αυτη γουσταρει γι αυτη γραφει και καλα κανει ........τι θελεις να μας αποδειξεις δηλαδη με την παρατηρηση σου ? οτι σε 40 μηνες εγραψε 3,5 ποστ για να αβανταρει τη δικια του ? εισαι σοβαρος ??? δηλαδη  ενα ποστ τον χρονο σε χαλασε?  με τι ασχολεισε ρε φιλαρακο !!!!!!!!!!!!!!
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Προημερών επίσκεψη καιαιαιαι! ΛΙΑ! Για μια ακόμη φορά δικαίωσε την επιλογή μου! Σε ΟΛΑ! Τιμές οι γνωστές, αλλά από υπηρεσίες η συγκεκριμένη, εξαιρετικές! Θα επισημάνω, για πολλοστή φορά, πως δεν είναι ίδια όλες με όλους μας. Και αυτό να έχουμε παντα κατά νου, όταν επισκεπτόμαστε ιδρύματα και συνευρισκόμαστε με κυρίες.
σωστη η κριρικη σου για την εν λογω πρωην Σ47 ...ειναι δυναμιτης ....οπως ακομα και αυτο που σου εχω υπογραμμισει ....ο λογος δεν ειναι αν σε γουσταρει η οχι αλλα αν σε γνωριζει οτι εισαι πελατης δικος της η του μαγαζιου ....επισης κανει και εξαιρετικο μασαζ....
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
η Λία δεν είναι μια μικροκαμωμένη 35+;
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
σωστη η κριρικη σου για την εν λογω πρωην Σ47 ...ειναι δυναμιτης ....οπως ακομα και αυτο που σου εχω υπογραμμισει ....ο λογος δεν ειναι αν σε γουσταρει η οχι αλλα αν σε γνωριζει οτι εισαι πελατης δικος της η του μαγαζιου ....επισης κανει και εξαιρετικο μασαζ....
ναι ...με βιογραφικο Πατησιων 131 επι Αννας ,φωκιωνος Νεγρη 11 , Μπουμπουλινας 4 ,Στουρναρη 47
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Είναι η δεύτερη φορά που περνάω με τη Λίζα. Πώς να αντισταθείς σε ένα από τα πιο όμορφα πιπίνια των αθηναϊκών τριβείων... Δεν θα μπώ σε λεπτομέρειες, μόνο θα προσθέσω ότι το μασαζ της από την πρώτη φορά έχει βελτιωθεί 100%. Επίσης έχει ομορφύνει και δεν είναι πια ψαρωμένη με αποτέλσμα το μασαζοκρέβατο να στενάξει. Ευγενέστατη η Ζάνα στην υποδοχή και όλα καθαρά και τακτοποιημένα. Κατά την έξοδό μου κοπελιά πρεζάκι βάραγε ένεση μέσα στην πολυκατοικία, ενώ απ΄έξω ένας αχταρμάς από πρεζάκια, βαποράκια, πρεζέμπορους και παιστανούς με τσιγάρα υπό την πλήρη ανοχή της μπατσαρίας που ανεβοκατεβαίνει το δρόμο και παντελώς ασυγκίνητοι από τις εξαγγελίες της Χρυσής Αυγής για ξεβρώμισμα του τόπου. Στην άλλη γωνία της Σολωμού κρανοφόροι αντιεξουσιαστές κυνηγούσαν νηγηριανούς πρεζέμπορους μέχρι που ο εις εξ αυτών άρχισε να κραδαίνει περίστροφο με αποτέλεσμα να οπισθοχωρήσουν όλοι. Άλλη μια ωραία μέρα στα εξάθλεια. Σουρρεαλιστικόν έθνος.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.524
Πόντοι
41.447
Είναι η δεύτερη φορά που περνάω με τη Λίζα. Πώς να αντισταθείς σε ένα από τα πιο όμορφα πιπίνια των αθηναϊκών τριβείων... Δεν θα μπώ σε λεπτομέρειες, μόνο θα προσθέσω ότι το μασαζ της από την πρώτη φορά έχει βελτιωθεί 100%. Επίσης έχει ομορφύνει και δεν είναι πια ψαρωμένη με αποτέλσμα το μασαζοκρέβατο να στενάξει. Ευγενέστατη η Ζάνα στην υποδοχή και όλα καθαρά και τακτοποιημένα. Κατά την έξοδό μου κοπελιά πρεζάκι βάραγε ένεση μέσα στην πολυκατοικία, ενώ απ΄έξω ένας αχταρμάς από πρεζάκια, βαποράκια, πρεζέμπορους και παιστανούς με τσιγάρα υπό την πλήρη ανοχή της μπατσαρίας που ανεβοκατεβαίνει το δρόμο και παντελώς ασυγκίνητοι από τις εξαγγελίες της Χρυσής Αυγής για ξεβρώμισμα του τόπου. Στην άλλη γωνία της Σολωμού κρανοφόροι αντιεξουσιαστές κυνηγούσαν νηγηριανούς πρεζέμπορους μέχρι που ο εις εξ αυτών άρχισε να κραδαίνει περίστροφο με αποτέλεσμα να οπισθοχωρήσουν όλοι. Άλλη μια ωραία μέρα στα εξάθλεια. Σουρρεαλιστικόν έθνος.
πλεον η κατάσταση σε αυτό το υψος της οδού Στουρναρη είναι αφόρητη
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
και έλεγα πως εγώ είμαι υπερβολικός... δυστυχώς Ζάνα πάρε το μαγαζί σε άλλο σημείο
 

jevjev

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασμα με Λίζα δύο φορές το τελευταίο δίμηνο.
Νεαρή Ρουμάνα, πολύ όμορφη και περιποιητική.
Έμεινα πολύ ικανοποιημένος.
Κόστος 60Ε τα 30 λεπτά.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Δηλαδή 33% πάνω από την τρέχουσα τιμή της περιοχής.  :headbang:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σαββατο μεσημερακι και δεν επεφτε καρφιτσα...Κατα τα αλλα η πληροφορηση υπαρχει...περασα μετα απο καμια ωρα αργοτερα και επελεξα την καυλα που ειχα παρει πρωτη μερα στο μαγαζι,πρωτος πελατης πριν  εναμιση μηνα..Μια ωρα στον παραδεισο  :fuck1: με 2πλο γυρο :rockon: και μετα στο μαυρο χαλι του δρομου που ειχε καθαρισει..
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
είναι χάλια πλέον η περιοχή...
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Σαββατο μεσημερακι και δεν επεφτε καρφιτσα...Κατα τα αλλα η πληροφορηση υπαρχει...περασα μετα απο καμια ωρα αργοτερα και επελεξα την καυλα που ειχα παρει πρωτη μερα στο μαγαζι,πρωτος πελατης πριν  εναμιση μηνα..Μια ωρα στον παραδεισο  :fuck1: με 2πλο γυρο :rockon: και μετα στο μαυρο χαλι του δρομου που ειχε καθαρισει..
Λίγο πιο συγκεριμένα; ποιά καύλα από όλες?
 

eli35

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2012
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
1
Από την καύλα ξέχασε να μας πει ποιά κοπέλα πήρε. Ρε τι κάνει η καύλα.΅Εκτός και την κοπέλα τη λένε καύλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom