Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
6
το καταστημα αυτο προσφερει υπηρεσιες γι αυτο ειναι παντα γεματο , διαβαζω πολλους σε διαφορα θρεντ που ρωτανε ποια κοπελα κανει το ενα και το αλλο.
η απαντηση για μενα ειναι η ζανα. Δεν ξερω αν ειναι επειδη με γνωριζει και ξερει οτι ειμαι καθαρος κλπ αλλα οταν λεμε ολα ενοουμε ολα.
ετσι το μαγαζι κρατιεται γεματο και οι τιμες δεν πεφτουν
 

dim7197

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
πέρασμα Δευτέρα απο το μαγαζί. Γύρω στισ 1.00 το μεσημερι.Πελατεία ''μηδεν'' 'ολες στο κουζινάκι, και έτρωγαν.Παρούσες όλες μες στη καλή χαρά.
Αντί να περάσω με το Λιζάκι για 3η φόρα , που έχει κάνει και μια κοκκινη τούφα στα μαλλιά της και πολύ της παει, είπα να περάσω με την Αλβανίδα την Βίκυ. Λοιπον , συνενοήση αλλα ταλλων, δεν μιλάει Ελληνικά (1 μηνα στην Ελλαδα) δεν μιλάει Αγγλικά  παρα μόνο λίγα Ιταλικα.Σώμα:  μετριο  κωλί, στηθος χάλια , σταφιδωμένο , στα του μασαζ: αρκετό καλό , λίγο ψαρωμένη όμως, για κανά 15 λεπτό και στον κυρίως αγώνα αν εξερέσουμε την μέτρια ακα πίπα, στο κυρίως πιάτο πολύ διεκπεραιωτική, και το αποκορύφωμα , στο τέλειωμα που πετάω το προφυλακτικο για να την σωφατίσω,  κρατούσε χαρτομάνδηλο μπροστά απο τον περικλή ,  για να μην την λερώσω με τα φλοκια στο σώμα της . Ξενερα!!! 60 ευρω , 3ο λεπτά, ακόμα τα κλαίω!!!

Ε λογικό...θα έτρωγε καμιά γαρδούμπα μέσα και θα της είχε πέσει βαριά. :2funny: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
το καταστημα αυτο προσφερει υπηρεσιες γι αυτο ειναι παντα γεματο , διαβαζω πολλους σε διαφορα θρεντ που ρωτανε ποια κοπελα κανει το ενα και το αλλο.
η απαντηση για μενα ειναι η ζανα. Δεν ξερω αν ειναι επειδη με γνωριζει και ξερει οτι ειμαι καθαρος κλπ αλλα οταν λεμε ολα ενοουμε ολα.
ετσι το μαγαζι κρατιεται γεματο και οι τιμες δεν πεφτουν

ελπίζω όταν λές όλα εννοάς με καπότιο υμένα να χοροστατεί μεταξύ εσού μορίου και εκεινής μουνίου
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Η Ζάνα πρέπει να είναι από τα δυνατοτερα ονοματα στις μασαζερί, από μιά άποψη ίσως και η καλύτερη.

Στην εμπειρία που είχα μαζί της ακολουθήθηκαν όλες οι ορθές πρακτικές.

Δεν είναι μόνο άριστη μέσα στο δωμάτιο, αλλά και έξω από αυτό υποδειγματική οικοδέσποινα όσον αφορά τη φιλοξενία και την εχεμύθεια.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Πράγματι,η Ζάνα είναι ενα απο τα πιο "εγκυρα" και σεβαστά ονόματα στο χώρο.....Εχω να την δω πάνω απο 1 χρόνο,αλλά ποτέ δεν έχω διαβάσει κάτι αρνητικό γι' αυτήν.Ξέρει καλά τη δουλειά της και είναι πάντα εγκάρδια και ειλικρινής με όλους.
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
905
Πόντοι
6.810
Πράγματι,η Ζάνα είναι ενα απο τα πιο "εγκυρα" και σεβαστά ονόματα στο χώρο.....Εχω να την δω πάνω απο 1 χρόνο,αλλά ποτέ δεν έχω διαβάσει κάτι αρνητικό γι' αυτήν.Ξέρει καλά τη δουλειά της και είναι πάντα εγκάρδια και ειλικρινής με όλους.
Και είναι και ο λόγος που ενώ το μαγαζί της δεν έχει μειώσει τις τιμες παραμένει γεμάτο!
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
6
ελπίζω όταν λές όλα εννοάς με καπότιο υμένα να χοροστατεί μεταξύ εσού μορίου και εκεινής μουνίου
το "ολα " που αναφερω παει σαν απαντηση στις ερωτησεις πολλων συναγωνιστων που σε αυτο ή σε αλλα θρεντ ρωτουν : ποια κοπελα κανει body to body , gfe , τονα ταλλο και παει λεγοντας .  η απαντηση εχει δωθει απο μενα παραπανω
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
καλησπέρα μήπως κάποιος μπορεί να κ'ανει μια περιγραφη της Ζάνας?
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
σαν την γιαγια του σολοθαμπαλ ειναι.

σιγουρα δεν ειναι πιπινι ... αλλα ειναι γυναικα  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:if you know what I mean
βεβαια το γεγονος οτι δεν μπορεις να παρεις τα ποδια σου μετα απο μια συνευρεση :knockinb: :pipa2: μαζι της και το γεγονος οτι η γυναικα ειναι θρυλος στα ελαιοτριβεια μαλον δεν ειναι τυχαιο ..λεω εγω  :2funny: :2funny: :2funny:
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
η γυναικα ειναι θρυλος στα ελαιοτριβεια

Όντως η Ζάνα είναι πολύ καλή, από τις καλύτερες σε παροχή υπηρεσιών. Αλλά ας είμαστε λίγο πιο φειδωλοί στις εκφράσεις. Όχι και θρύλος... (θα παρεξηγηθούν κι οι γαύροι...).
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
καλά τότε είναι σαν την μαμά του σολοθαμπαλ ή τη γιαγιά του σαν εμετέριο
σαν την γιαγια του σολοθαμπαλ ειναι.
Ηταν γαματη προ δεκαετιας, μιλαμε για αντικα πλεον...
Πλαστικο βυζι κακοφτιαγμενο, ξεχειλωμενη βαλβιδα, μουστακακι κ την εχουν παρει ολοι οι γιατροι του αλλου οροφου... Τωρα παω να χεσω :rockon:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
ετσι, η Ζανα καλη ητανε προ Ολυμπιακων του 2004... παρεα με την Θεοδωρα, τωρα βγηκανε καινουργιες αθλητριες...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
τόσα χρόνια είναι στο κουρμπέτι;
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
ετσι, η Ζανα καλη ητανε προ Ολυμπιακων του 2004... παρεα με την Θεοδωρα, τωρα βγηκανε καινουργιες αθλητριες...

Ποιές είναι κατά τη γνώμη σου οι "κορυφαίες αθλήτριες" σήμερα;
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Υπαρχουν τρεις κατηγοριες... βαθμολογιας...

Α. Εμφανιση (αντικειμενικο)
Β. Πληθωρα Υπηρεσιων (αναλογα με τα γουστα του πελατη)
Γ. Τροπος με τον οποιον προσφερονται οι υπηρεσιες (αντικειμενικο)

Αυτη την στιγμη δεν υπαρχει κατι που να με ικανοποιει και στα τρια επιπεδα... πχ. η Μαριαννα Κ48 εχει το Β και το Γ αλλα στο Α χωλαινει... στο παρελθον θυμαμαι αυτην που κανει τουρ τωρα... Μελιντα με φουλ προγραμμα, την Ρουμουνα Αλισια απο Κ48 που σαφως ειχε και πιπινοεμφανιση δηλ. Α αλλα και Β και Γ δυστυχως ανευ κωλου, την Νινη απο Γεωργια στο Κ85 πιπινι σκετη καυλα ανευ κωλου... την Βικυ απο Σ29 αλλα την εχω παρει τοσες φορες που δεν μου κανει πια εντυπωση... μου αρεσουν και η Λιζα και η Κωνσταντινα απο ΑχΒεν... εχουν και Α,Β,Γ... αααχ τι θυμηθηκα... το αλογο Ολγα απο Θ31 και Φωκιωνος!!! μια κουκλιτσα Μαρια απο Μαρνης 28 το 2006 με αρκετα ταττου...
σπανιο να βρεις παντως και τα τρια συστατικα...
μερικες φορες πωντως αν πετυχεις καμια καινουργια στην δουλεια ετσι οπως ειναι ψαρωμενη και δεν ξερει τι της γινεται... μπορει και να της παρεις το καλυτερο σερβις της ζωης της φουλ εξτρα τα παντα ολα χωρις ταμπου... μου'χει τυχει δυο φορες με μουναρες που'χαν δυο μερες στην χωρα γρι ελληνικα αγγλικα τιποτα... σε δυο μερες εξαφανιζοντουσαν πιθανον για βιζιτες μοντελα...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom