Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Πιάνει τελική αμέσως
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Οι μασαζερί ανοιγουν τις Κυριακές, αυτή την εποχή? Κάποτε ήταν κλειστές, μετά λειτουργούσαν με ελαφρά μειωμένο ωράριο. Τώρα?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.524
Πόντοι
41.447
Οι μασαζερί ανοιγουν τις Κυριακές, αυτή την εποχή? Κάποτε ήταν κλειστές, μετά λειτουργούσαν με ελαφρά μειωμένο ωράριο. Τώρα?

πολλά ανοίγουν και τις κυριακές κανονικά και κλέινουν κατά τις 6.
Το Στουρναρη 29 δεν ενοίγει Κυριακές.
Την περασμένη σεζόν ανοιξε κάποιες Κυριακες δοκιμαστικά μέσα στο χείμώνα, για ενα μήνα περίπου, και επειδή δεν είχε πολύ κόσμο τελικά εγκαταληφθηκε η ιδέα της Κυριακής
 

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
Σημερινο περασμα και στην πορτα η καυλοΖανα,παρελασαν η τιμημενη μια φορα μιλφ καυλα Λια,η Μονικα που δεν εχει δοκιμαστει και δεν προκειται,μια ξανθια Μελινα θωρακισμενη με βυζομπαλαρες και κανα 2 αλλες που δεν θυμαμαι,με το που ειδα την Λουλου καρφωθηκα στο τελειο σωματακι που επιδεικνυε σε ενα καυλιαρικο σχιστο στην πλατη ροζ βραδυνο φορεμα και τις εξωτικες ματαρες,Κινεζα μουναρα 25 ετων,ελαβα το ''πρασινο φως''απο την σεριφισα για το σερβις και τυχον παρατραγουδα,μου ειπε οτι την εχει βελτιωσει στην πιπα χωρις να χρησιμοποιει δοντι...μια ωρα με 2 ''ντουφεκιες'' στα 80εουρα...
Μπαινει η μουνιτσα κεφατη και χαμογελαστη,ωραιο ακα και περιξ περιποιηση,γλυψιμο εκ μερους μου που το απολαμβανε παιρνοντας εκφρασεις καυλιαρικες...ο πρωτος γυρος στον καναπε και το μασαζοκρεβατο κρατησε κανα
μισαωρο και κατι...μπανακι και πριν παμε στον 2ο γυρο χουφτωματα και γλυψιματα,η ρωγα ηταν οχι απλα καγκελο αλλα ΚΑΓΚΕΛΟ...Καναμε λιγο μπραντεφερ στο κρεβατι,εχει δυνατο χερι και το απολαμβανε,ειμασταν ''ισοπαλια'' και οταν εβαλα δυναμη χρησιμοποιησε και το αλλο χερι για να με κερδισει..2ος γυρος μετα απο τρομπονι και παμε απο πανω και στο κρεβατι,να μην μακρυγορω η ωρα περασε σε χρονο dt...Πολυ δυνατο γκομενακι για μασαζερι...

Η Μελίνα δεν είναι αυτή που ταν σερίφισα στο μαγαζί της Σολωμού? Έκανε και ωραίο γλύψιμο επίσης με πολλά παρελκόμενα.........
 

pistone

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα :rockon:,με έχουν κατηγορήσει πολλοί κατά καιρούς, επειδή γράφω κριτικές για την Μόνικα :knockinb:. Δεν τους κρατάω κακία :s&m_3: :2funny:. Κακό είναι παίδες να έχω ένα στανταράκι  :fuck1:που με κάνει να περνάω καλά? Μάλλον δύο στανταράκια έχω :knockinb: την Μόνικα και την Ζάνα :rockon:. τις γουστάρω πολύ,απλά με την Μόνικα είναι κάτι πιο επιδερμικό :knockinb: :cum:και όποιος από σας ισχυριστεί ότι δεν έχει προτιμήσεις και αδυναμίες τότε λέει μαλακίες :cum:. Να περνάτε υπέροχα και να  :knockinb:για να μην τρελαθούμε από την κρίση :fuck2:
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Η Μελίνα δεν είναι αυτή που ταν σερίφισα στο μαγαζί της Σολωμού? Έκανε και ωραίο γλύψιμο επίσης με πολλά παρελκόμενα.........
αυτη ειναι μαν.....τα παρελκομενα της μελινας ειναι που αξιζουν...στα υπολοιπα,ολες ιδιες ειναι.... ;)
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Καλημέρα στην παρέα :rockon:,με έχουν κατηγορήσει πολλοί κατά καιρούς, επειδή γράφω κριτικές για την Μόνικα :knockinb:. Δεν τους κρατάω κακία :s&m_3: :2funny:. Κακό είναι παίδες να έχω ένα στανταράκι  :fuck1:που με κάνει να περνάω καλά? Μάλλον δύο στανταράκια έχω :knockinb: την Μόνικα και την Ζάνα :rockon:. τις γουστάρω πολύ,απλά με την Μόνικα είναι κάτι πιο επιδερμικό :knockinb: :cum:και όποιος από σας ισχυριστεί ότι δεν έχει προτιμήσεις και αδυναμίες τότε λέει μαλακίες :cum:. Να περνάτε υπέροχα και να  :knockinb:για να μην τρελαθούμε από την κρίση :fuck2:
...δεν ειναι μονο δικο σου στανταρακι....αλλα πολλων.... :fuck1: :fuck1:
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
773
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
...δεν ειναι μονο δικο σου στανταρακι....αλλα πολλων.... :fuck1: :fuck1:

ΑΞΙΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Συμφωνο απολιτως!!!!!!!!!!!
Ολοι εχουμε τα στανταρακια μας αλλα για να τα βρουμε εχουμε φαει ....πολλη φολα!!!!!!!
Και τα εχουμε πληρωσει κανονικα!!!!!!!!!!!
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
ΑΞΙΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Συμφωνο απολιτως!!!!!!!!!!!
Ολοι εχουμε τα στανταρακια μας αλλα για να τα βρουμε εχουμε φαει ....πολλη φολα!!!!!!!
Και τα εχουμε πληρωσει κανονικα!!!!!!!!!!!
....και να σου πω την αληθεια,τις περρισοτερες φορες πεφτουμε σε φολες παρα σε ατομα,που στο μελλον,γινονται στανταρακια....δεν πειραζει.... ;)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
Λιγουρμεδες ήτοις υβριδια λιγουριονε και γκουρμεδιαριδων ????ΓΑΜΑΤΟ  :2funny: :2funny:
Για πε ομως για πε...συγκαταλεγεται στην κατηγορια γκαβλομουνο οπως ΕΛΕΝΗ,ΖΑΝΑ,κ.λ.π,κανε μια περιγραφη αγωνως

xa xa xa .. μόλις κλείση ή πόρτα καί σέ πλησιάση , άπλά άφήσου
στά χέρια της  :rockon:
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
773
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
....και να σου πω την αληθεια,τις περρισοτερες φορες πεφτουμε σε φολες παρα σε ατομα,που στο μελλον,γινονται στανταρακια....δεν πειραζει.... ;)

Ετσι μαθενεις συναγωνιστη...... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.974
Πόντοι
46.232
ναι συμφωνώ...αν δεν πάθεις δεν θα μάθεις και
αν δεν ψάχνεις δεν θα βρεις.
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
773
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Περασα πριν απο 2-3 μερες για να δω τι παιζει ....
Το καλο ειναι σε σχεσει με τα αλλα μασατσιδικα(σε οσα εχω παει) εχει κοπελες για ολα τα γουστα!!!
Μεχρι και η κινεζουλα ηταν εκει αλλα προτιμησα ...μονικα και δεν το μετανιωσα!!!!!
Η κοπελα ειναι πολλη ευγενικη..και εκτος απο ενα απλα καλο μασαζ στα του αγωνα ειναι σουπερ και τα τιμα τα εουρος
ΑΥΤΑ........
 

dick_reckard

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2012
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή έχω καιρό να πάω, η Ζάννα το εξασκεί ακόμη το άθλημα ;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.974
Πόντοι
46.232
σύμφωνα με τις τελευταίες ενημερώσεις συναγωνιστών ,ναι 
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
773
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Ξανα περασμα απο Σ29 και αυτη την φορα λιγες κοπελες
Η κινεζουλα μια αλλη :headbang: και η Λια
Ενω στην αρχη που ειδα την κινεζουλα λεω αυτη, με που ειδα την Λια κατι μου εκανε"κλικ"
Και δεν το μετανιωσα!!!!!!!!!!!!!!!
Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Το μασαζ της ειναι οτι καλητερο εχω κανει σε αυτα τα ιδριματα
Στα του αγωνα........ειναι αυτο που λεμε πολεμικο εργαλειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΟΡΕΞΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΓΑΜΑΣ
ΑΥΤΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom