Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
..Δε βαριέσαι ρε φιλαράκι...για να  φύγει τόσο γρήγορα, μάλλον ήταν καμιά ξεπέτα...μπορεί να γλιτώσαμε 80άρι...

συμφωνω και επαυξανω ...
η πολυ μικρη εμπειρια μου στον χωρο λεει οτι οι πολυ ομορφες - εντυπωσιακες γκομενες βγαινουν κομοδινα του κερατα το ιδιο ισχυει και για τα μικρα
και φυσικά οπως ολοι ξερουμε ανεξαρτητα απο το τι γνωμη εχει ο καθε συναγωνιστης ...αν δεν πληρωσεις δεν μαθαινεις
 

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
Πέρασα την Παρασκευή και επέλεξα την Τζούλια. Μετρίου αναστήματος καστανά μαλιά, μέτριο πρόσωπο που τη  δείχνει μεγαλύτερη από τα είκοσι χρόνια που πραγματικά έχει. Στήθος 1 με 1,5 πλήρως στητό συμβαδίζει με τα 20 χρόνια της. Λϊγο κοιλίτσα αλλά όμορφο πίσω σύστημα. Ωραίο πόδι που προσφέρεται για τους ποδολάγνους.
Στα του αγώνα τώρα. Πίπα άνευ΄, μέτρια. Θέλει πολύ καθοδήγηση αλλά και πάλι λίγα πράγματα. Πρόθυμη στα υπόλοιπα αλλά η απειρία είναι εμφανής. 60 ευρώ
Ζάνα θέλει πολύ φροντιστήριο
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.208
Κριτικές
191
Like
52.791
Πόντοι
41.443
Πέρασα την Παρασκευή και επέλεξα την Τζούλια. Μετρίου αναστήματος καστανά μαλιά, μέτριο πρόσωπο που τη  δείχνει μεγαλύτερη από τα είκοσι χρόνια που πραγματικά έχει. Στήθος 1 με 1,5 πλήρως στητό συμβαδίζει με τα 20 χρόνια της. Λϊγο κοιλίτσα αλλά όμορφο πίσω σύστημα. Ωραίο πόδι που προσφέρεται για τους ποδολάγνους.
Στα του αγώνα τώρα. Πίπα άνευ΄, μέτρια. Θέλει πολύ καθοδήγηση αλλά και πάλι λίγα πράγματα. Πρόθυμη στα υπόλοιπα αλλά η απειρία είναι εμφανής. 60 ευρώ
Ζάνα θέλει πολύ φροντιστήριο

ενδιαφερουσα περιπτωση πιπινιου την εχω σταμπαρει κι εγω για μελλοντικη επισκεψη
 

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Μισάωρο. Δεν ήθελα μασάζ.
Ερώτηση, δηλαδή όταν δεν θέλεις μασάζ και θες μόνο 45 λεπτά, πληρώνεις 60 ευρώ; Γιατί παλιά που είχα πάει, μου είχαν πει πως αν δεν θέλω μασάζ είναι μόνο 15 λεπτά.

Με έπιασαν κορόιδο;
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Τα λεφτα , πανε για τον χρονο. 60 ευρω τα 30 λεπτα , 80 ευρω τα 45 λεπτα.Το τι θα κανετε , αν δεν τα βρισκετε , δεν περνας μεσα.
 

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Τα λεφτα , πανε για τον χρονο. 60 ευρω τα 30 λεπτα , 80 ευρω τα 45 λεπτα.Το τι θα κανετε , αν δεν τα βρισκετε , δεν περνας μεσα.
Μα εμένα μου το είπε αφού είχα περάσει και είχα ήδη δώσει τα 60.
Με έφερε προ τετελεσμένων γεγονότων όταν μου το είπε.

Δεν κάνει και δεν θέλω να πω το όνομα της κοπέλας.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ενδιαφερουσα περιπτωση πιπινιου την εχω σταμπαρει κι εγω για μελλοντικη επισκεψη

  να περιμενεις  λιγο,  αν δεν βιαζεσαι.  αν το εχει μεσα της  η μικρη και την αναλαβει να την στρωσει η ζανα    τοτε θα δεις.  ολες τις  στρωνει  η ζανα.  εδω εστρωσε  την σονια  ,  που η σονια και εμπειρη ηταν ,  και  ηξερε πως να γαμηθει  και αριστη πιπα εκανε  και τοσες πουτσες  απο αθηνα μεχρι θεσσαλονικη ειχε φαει (  οσο ηταν στο μιχαλ.99 ) .  τεραστια διαφορα η σονια μετα  απο λιγο  στην ζανα .  πιο  δεκτικη, φιλουσε , τα επαιρνε  στο στομα ,  εμαθε και τα λεσβιακα και αλλα πολλα. 
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Μα εμένα μου το είπε αφού είχα περάσει και είχα ήδη δώσει τα 60.
Με έφερε προ τετελεσμένων γεγονότων όταν μου το είπε.

Δεν κάνει και δεν θέλω να πω το όνομα της κοπέλας.
Εννοεις οτι πληρωσες προκαταβολικα? Αυτο ειναι σπανιο , καθως η τακτικη σε αυτα τα μαγαζια ειναι να ζητανε τα λεφτα στο τελος.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Εννοεις οτι πληρωσες προκαταβολικα? Αυτο ειναι σπανιο , καθως η τακτικη σε αυτα τα μαγαζια ειναι να ζητανε τα λεφτα στο τελος.
Εμμμ... αμα βαράνε τετοιες εποχές ασταμάτητα τα κουδούνια,ξεπετατζίδικο θα γίνει το μαγαζί.O tempora O mores.
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Υ.Γ. Ζανάκι, ρίξε ρε συ λίγο τις τιμές στο full πρόγραμμα!!!! θα καταντήσεις στούντιο και είναι κρίμα.

Δεν υπάρχει μέρα και ώρα που το μαγαζί να μην είναι γεμάτο !!!!!
Οπότε η προοπτική να πέσουν οι τιμές είναι μάλλον χλωμή....
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Δεν υπάρχει μέρα και ώρα που το μαγαζί να μην είναι γεμάτο !!!!!
Οπότε η προοπτική να πέσουν οι τιμές είναι μάλλον χλωμή....
συμφωνώ ρε παιδιά, αλλά όλοι πρέπει να συμβάλλουν όλοι στην κρίση
Ήδη αραιώσαμε τις επισκέψεις και κάποιοι από εμάς θα το κόψουν εντελώς και είναι κρίμα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.208
Κριτικές
191
Like
52.791
Πόντοι
41.443
συμφωνώ ρε παιδιά, αλλά όλοι πρέπει να συμβάλλουν όλοι στην κρίση
Ήδη αραιώσαμε τις επισκέψεις και κάποιοι από εμάς θα το κόψουν εντελώς και είναι κρίμα.

συμφωνω κι επαυξανω  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Εννοεις οτι πληρωσες προκαταβολικα? Αυτο ειναι σπανιο , καθως η τακτικη σε αυτα τα μαγαζια ειναι να ζητανε τα λεφτα στο τελος.
Όχι, η σειρά είναι η εξής:

Μπήκα.
Είδα τις κοπέλες
Διάλεξα
Μπήκε μέσα
Της έδωσα τα λεφτά
Έφυγε για να κάνω μπάνιο
Ήρθε και της είπα πως δεν θέλω μασάζ και μου είπε πως είναι μόνο 15 λεπτά, για μισή ώρα είναι μασάζ 15 λεπτά και άλλα πράγματα 15 λεπτά.

Δηλαδή πιάστηκα κορόιδο.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Δηλαδή πιάστηκα κορόιδο.

Κορόιδο δεν πιάστηκες,απλά δεν ήξερες να χειριστείς το θέμα....
Σε κανένα μαγαζί δεν πληρώνεις προκαταβολικά και εν πάσει περιπτώσει,έχεις κάθε δικαίωμα να εξαντλήσεις την ωρα που πλήρωσες.....αυτά τα "15 λεπτά μασαζ και 15 λεπτά σεξ",είναι πρωτοφανή.......
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Όχι, η σειρά είναι η εξής:

Μπήκα.
Είδα τις κοπέλες
Διάλεξα
Μπήκε μέσα
Της έδωσα τα λεφτά
Έφυγε για να κάνω μπάνιο
Ήρθε και της είπα πως δεν θέλω μασάζ και μου είπε πως είναι μόνο 15 λεπτά, για μισή ώρα είναι μασάζ 15 λεπτά και άλλα πράγματα 15 λεπτά.

Δηλαδή πιάστηκα κορόιδο.
Επρεπε επιτοπου να της πεις οτι αμα ηθελες 15 λεπτα σεξ , θα πηγαινες σε μπουρδελο ή στουντιο. Την επομενη φορα που θα σου πουν τετοια λαλακία , στειλτην να φωναξει την υπευθηνη και πες οτι σπαστικες και θες αλλη κοπελα. Α και τα λεφτα στο τελος.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Επρεπε επιτοπου να της πεις οτι αμα ηθελες 15 λεπτα σεξ , θα πηγαινες σε μπουρδελο ή στουντιο. Την επομενη φορα που θα σου πουν τετοια λαλακία , στειλτην να φωναξει την υπευθηνη και πες οτι σπαστικες και θες αλλη κοπελα. Α και τα λεφτα στο τελος.

πολύ σωστά.....και επειδή γνωρίζω καλά την Ζάνα,θεωρώ οτι τέτοια συμπεριφορά δεν την εγκρίνει με τίποτα.....εχω πάνω απο χρόνο να πάω,αλλά αποκλείω να έχει δόσει τέτοιες εντολές.....
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
πολύ σωστά.....και επειδή γνωρίζω καλά την Ζάνα,θεωρώ οτι τέτοια συμπεριφορά δεν την εγκρίνει με τίποτα.....εχω πάνω απο χρόνο να πάω,αλλά αποκλείω να έχει δόσει τέτοιες εντολές.....
Μαλλον καμιά καινουρια θα ηταν που μυριστικε οτι ο συναγωνιστης ειναι νεος στο αθλημα και βρηκε ευκαρια να τον ξεπεταξει. Παω στοιχημα οτι αν της ελεγε να φωναξει την υπευθηνη , θα του τα γυριζε αμεσως  :s&m_2:
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Μαλλον καμιά καινουρια θα ηταν που μυριστικε οτι ο συναγωνιστης ειναι νεος στο αθλημα και βρηκε ευκαρια να τον ξεπεταξει. Παω στοιχημα οτι αν της ελεγε να φωναξει την υπευθηνη , θα του τα γυριζε αμεσως  :s&m_2:

Τελικά, ακόμη και στα πιό στρωμένα μαγαζιά, πρέπει να έχεις τα μάτια σου δεκατέσσερα! :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom