Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Μαλλον καμιά καινουρια θα ηταν που μυριστικε οτι ο συναγωνιστης ειναι νεος στο αθλημα και βρηκε ευκαρια να τον ξεπεταξει. Παω στοιχημα οτι αν της ελεγε να φωναξει την υπευθηνη , θα του τα γυριζε αμεσως  :s&m_2:
Δεν είναι καινούρια η κοπέλα, υπάρχουν κριτικές της και την είχα δει και παλιότερα απλά δεν είχα περάσει.

Τέλος πάντων, να ξέρω να μην την ξαναπατήσω.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.071
Κριτικές
34
Like
4.049
Πόντοι
4.365
Δεν είναι καινούρια η κοπέλα, υπάρχουν κριτικές της και την είχα δει και παλιότερα απλά δεν είχα περάσει.

Τέλος πάντων, να ξέρω να μην την ξαναπατήσω.

Δώστην στεγνα μάγκα. Παίρνει μεροκάματο σε 1 τέταρτο και θα τη λυπηθείς ???
 

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Δώστην στεγνα μάγκα. Παίρνει μεροκάματο σε 1 τέταρτο και θα τη λυπηθείς ???
Ε εντάξει, δεν είναι σωστό. Δηλαδή φταίω και εγώ που είμαι μαλάκας και δεν είπα τίποτα και δεν αισθάνομαι όμορφα.

Επειδή ήταν καλούτσικα θα ξαναπάω και αν μου ξαναπεί κάτι τέτοιο τότε θα κάνω ιστορία.
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
συμφωνώ ρε παιδιά, αλλά όλοι πρέπει να συμβάλλουν όλοι στην κρίση
Ήδη αραιώσαμε τις επισκέψεις και κάποιοι από εμάς θα το κόψουν εντελώς και είναι κρίμα.

Δυστυχώς αυτό ήδη αρχισαμε να το ζούμε...αλλά ακόμα τίποτα από τα περισσότερα μαγαζιά!!Σε μερικά που έχουν πέσει οι τιμές,ο χρόνος έγινε λιγότερος...
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Συμφωνώ ότι η μονη λύση για την κρίση είναι το γαμήσι...αλλά την Τετάρτη που πέρασα μετά από παρα πολύ καιρό στο μαγαζί γινόταν χαμός ! Τετάρτη 2 το μεσημέρι !!

Ολα τα δωμάτια πιασμένα και 2 πελάτες στην αναμονή !

Φουλ ρόστερ με Ζάνα, Μόνικα, Λία και πολλές άλλες που δεν συγκράτησα.
Εφυγα γιατι έπρεπε να περιμένω πολύ

Η περιοχή και η είσοδος έχουν "καθαρίσει" σχετικά
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
σημερα ειχε παλι φουλ ομάδα ..με δυο τρεις καινουργιες φατσουλες μια νταρντανα με ενδειαφερον μπροστινό συστημα και ενα ψηλοκάπουλο ασιατικής προέλευσης συν κανα δυο για τα μπαζα ..Ζανα ηταν απουσα ..εκοβε βόλτες το ατιμουλικο
 

rocky5

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Εγω σιγουρα θα παω αυριο για το ασιατικης προελευσης ειναι η αδυναμια  μου
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
αγιε πατέρα ... για ριξε μια ματια στην νταρντανα που εμφανιστηκε και με στολή νοσοκόμας  :tits2: :tits2:
ισως να ειναι μια αξια θερα penis  :2funny:
 
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
αγιε πατέρα ... για ριξε μια ματια στην νταρντανα που εμφανιστηκε και με στολή νοσοκόμας  :tits2: :tits2:
ισως να ειναι μια αξια θερα penis  :2funny:

Θά αφεθώ τέκνον μου εις τα κρίνεια των ακροδάκτυλα......
Να είσθε ευλαβής και ενάρετος άνθρωπος τέκνον μου !!
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Θά αφεθώ τέκνον μου εις τα κρίνεια των ακροδάκτυλα......
Να είσθε ευλαβής και ενάρετος άνθρωπος τέκνον μου !!

Παντα ευλαβης και ενάρετος ημουν δέσποτα  :grin: :grin:
Σημερα πηγα και γω στον επι της οδου Στουρνάρη ναο και εκανα το χρεος μου  :pipa2: :pipa2: :knockinb: :knockinb:
Τα λυπατε η ψυχη μου αυτα τα κοριτσακια να μην εχουν ενα ρουχαλακι της προκοπης να βάλουν στο κορμακι τους
:tits2: :tits2:
ολο κατι τσουρουτικα φοράνε ... τα κολαρακια τους ολο εξω ειναι  :kissass: :kissass: ..και υπαρχει κινδυνος να κρυωσουν
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
6
Like
34
Πόντοι
1
Η νταρντανα με τα άσπρα είναι η γνωστή Παουλα... Μάλλον παχυνε λιγάκι.
Πήρα το καινουργιο πιπινακι που αναφέρθηκε σε προηγούμενη σελίδα. Ήταν λουκουμι αλλα .... Σαν μαστουρωμενο ένα πράγμα. 80€ 1 ώρα με 2 εκτόνωσεις και την κανείς ότι θες. Το τι κωλοδαχτυλο έφαγε αδιαμαρτύρητα δεν λεγετε.....

ps. Την ώρα που εφευγα, έφυγε συναγωνιστης χωρις να περάσει δωμάτιο μιας και ζήτησε 1ωρα προγράμμα με 60€ και έφαγε πόρτα. Τον συνόδευε η Παολα και έπειτα αφού ρώτησε η ΖΑΝΑ γιατι δεν πέρασε απάντησε ¨γιατι είμαστε ακριβές πουτανες¨
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
την αλλη φορά λεω να χτυπησω Λια ..τι λει ρε μαγκες την εχει δοκιμασει κανεις
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.974
Πόντοι
46.232
Η νταρντανα με τα άσπρα είναι η γνωστή Παουλα... Μάλλον παχυνε λιγάκι.
Πήρα το καινουργιο πιπινακι που αναφέρθηκε σε προηγούμενη σελίδα. Ήταν λουκουμι αλλα .... Σαν μαστουρωμενο ένα πράγμα. 80€ 1 ώρα με 2 εκτόνωσεις και την κανείς ότι θες. Το τι κωλοδαχτυλο έφαγε αδιαμαρτύρητα δεν λεγετε.....

ps. Την ώρα που εφευγα, έφυγε συναγωνιστης χωρις να περάσει δωμάτιο μιας και ζήτησε 1ωρα προγράμμα με 60€ και έφαγε πόρτα. Τον συνόδευε η Παολα και έπειτα αφού ρώτησε η ΖΑΝΑ γιατι δεν πέρασε απάντησε ¨γιατι είμαστε ακριβές πουτανες¨
η Πάολα έχει πολύ καιρό που έχει παχύνει....σε πιο πιπινάκι αναφέρεσαι , το ονοματάκι του?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.974
Πόντοι
46.232

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.208
Κριτικές
191
Like
52.791
Πόντοι
41.443
την αλλη φορά λεω να χτυπησω Λια ..τι λει ρε μαγκες την εχει δοκιμασει κανεις

πολυ καλη περιπτωση μιλφ. την εχω παρει και σ47 και σ29 αλλα δεν εχω γραψει κριτικη. ειναι πολυ καλη και στα δυο μερη του προγραμματος  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.208
Κριτικές
191
Like
52.791
Πόντοι
41.443
Η νταρντανα με τα άσπρα είναι η γνωστή Παουλα... Μάλλον παχυνε λιγάκι.
Πήρα το καινουργιο πιπινακι που αναφέρθηκε σε προηγούμενη σελίδα. Ήταν λουκουμι αλλα .... Σαν μαστουρωμενο ένα πράγμα. 80€ 1 ώρα με 2 εκτόνωσεις και την κανείς ότι θες. Το τι κωλοδαχτυλο έφαγε αδιαμαρτύρητα δεν λεγετε.....

ps. Την ώρα που εφευγα, έφυγε συναγωνιστης χωρις να περάσει δωμάτιο μιας και ζήτησε 1ωρα προγράμμα με 60€ και έφαγε πόρτα. Τον συνόδευε η Παολα και έπειτα αφού ρώτησε η ΖΑΝΑ γιατι δεν πέρασε απάντησε ¨γιατι είμαστε ακριβές πουτανες¨

αυτο το πιπινακι το εχω βαλει στο ματι λιγο καιρο τωρα. δεν θυμαμαι το ονοματακι του. εχει αναφερθει η περιπτωση πιο πριν. αξιζει λες η να περιμενουμε να εκπαιδευτει ακομα?
 

pistone

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
καλημέρα στην μασαζοπαρέα :tits: :rockon: :knockinb:, πέρασμα από το στέκι μου την περασμένη εβδομάδα μετά από πολύ καιρό :headbang:. Φουλ το ρόστερ, αλλ'α τίμησα το στανταράκι μου την Μόνικα....φοβερή,ανεπανάληπτη :fuck1: :fuck2: :knockinb:. με ανεβάζει φοβερά το βελούδινο κωλαράκι της :rockon: :rockon: :rockon: η πίπα τησ :pipa2:και η συμμετοχή της σε ότι ζητήσεισ :rockon:και βέβαια η φίλη μου η Ζάνα όπως πάντα φοβερή καυλιάρα οικοδέσποινα :pipa3: :tits2:
 
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Δεν προλαβα ουτε ευχελεο να κανω τέκνα μου , η ισοπέδωση απο την Πάολα ητω γεγονος, βέβαια τα κιλά τα εχει αλλα σίγουρα είναι ελαφρυτερη απο την παπαδιά !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom