Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
Μου φαίνεται δεν θα το ξανακάνεις. Τις ξεμπρόστιασες στην επιχείρηση.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Οι επισκεψεις στο ιδρυμα με αναφορες στο θρεντ(Λιζα,Λια,Ζανα) ηταν για 2 γυρους στην ωρα με 80.Ακομα και με την σεριφισσα Ζανα δυο φορες το κοστουμι ηταν το ιδιο..
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.208
Κριτικές
191
Like
52.791
Πόντοι
41.443
Μου φαίνεται δεν θα το ξανακάνεις. Τις ξεμπρόστιασες στην επιχείρηση.

μπα,μην το λες...Παντα ξηγιεμαι απο πριν για να μην εχουμε παρεξηγησεις μετα..Παντου και παντα ..

παντα το ιδιο κανω κι εγω παντου και αμα θελουν. αμα δε θελουν εχει κι αλλου πορτοκαλιες. μια δυο φορες στην αρχη (μιλαω οχι για φετος τωρα) που ειπαν +20 εγω ειπα antios amigos κι εφυγα. με τον καιρο βελτιωθηκαν. μαλιστα ειδικα με τη λια αυτο γινοταν και στο σ47 που ηταν πριν.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Στο κατάστημα υπάρχουν πολλές επιλογές , οι υπηρεσίες ειναι σε πολυ καλό επίπεδο επίσης και τα κορίτσια . Τελευταία άφιξη η Σαρα , όσοι θυμούνται τη Μαρία με το σοκλατενιο δέρμα , ακριβός το ίδιο και με καλύτερο σώμα θα έλεγα , κάνει όλο το προγράμματα .
Για τους νέους που δεν ξέρουν ακριβός το τιμοκαταλογο , οι υπηρεσίες στο κατάστημα ξεκινούν από 60 ευρω .
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Στο κατάστημα υπάρχουν πολλές επιλογές , οι υπηρεσίες ειναι σε πολυ καλό επίπεδο επίσης και τα κορίτσια . Τελευταία άφιξη η Σαρα , όσοι θυμούνται τη Μαρία με το σοκλατενιο δέρμα , ακριβός το ίδιο και με καλύτερο σώμα θα έλεγα , κάνει όλο το προγράμματα .
Για τους νέους που δεν ξέρουν ακριβός το τιμοκαταλογο , οι υπηρεσίες στο κατάστημα ξεκινούν από 60 ευρω .

Τελικά εσύ σαν τι γράφεις. Σαν κυβερνητικός εκπρόσωπος ή σαν πελάτης. Σκέψου πριν απαντήσεις γιατί έχω διαβάσει όλα τα προηγούμενα ποστ σου.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Τελικά εσύ σαν τι γράφεις. Σαν κυβερνητικός εκπρόσωπος ή σαν πελάτης. Σκέψου πριν απαντήσεις γιατί έχω διαβάσει όλα τα προηγούμενα ποστ σου.

Τα παραλές: όχι και κυβερνητικός εκπρόσωπος (εκτός κι αν η Ζάνα έγινε πρωθυπουργός της Ελλάδας και δεν το κατάλαβα  :)). Μάλλον "εκπρόσωπος τύπου" του μαγαζιού, θα έλεγα εγώ
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Μέχρι που φτάνουν οι τιμές;
όσο θες εσυ το πας , 60 ειναι μισή ώρα με προγράμμα , 80 μια ώρα και μετά πας και με διπλό και ότι θες εσυ . Τώρα για το φίλο μας που θέλει να μάθει σαν τι γράφω , δεν ειναι και δύσκολο να καταλάβει , κάπου κάπου ενημερώνω για το συγκεκριμένο κατάστημα
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
όσο θες εσυ το πας , 60 ειναι μισή ώρα με προγράμμα , 80 μια ώρα και μετά πας και με διπλό και ότι θες εσυ . Τώρα για το φίλο μας που θέλει να μάθει σαν τι γράφω , δεν ειναι και δύσκολο να καταλάβει , κάπου κάπου ενημερώνω για το συγκεκριμένο κατάστημα

Μπράβο!!!! εσυ είσαι ειλικρινής,δεν κρύβεσαι με μισόλογα και δήθεν κριτικές και απ' ότι βλέπω ενημερώνεις με αντικειμενικά στοιχεία (τιμές,προγράμματα,διάρκεια,κλπ) και όχι με γνώμες,που εκ προοιμίου είναι υποκειμενικές.Προσωπικά δεν εχω πρόβλημα με τέτοιου είδους ενημέρωση,με τις "μαιμουδιές" κάποιων άλλων όμως νευριάζω,γιατί υποτιμούν την νοημοσύνη μας....
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
772
Κριτικές
13
Like
1.225
Πόντοι
3.135
Δεν προλαβα ουτε ευχελεο να κανω τέκνα μου , η ισοπέδωση απο την Πάολα ητω γεγονος, βέβαια τα κιλά τα εχει αλλα σίγουρα είναι ελαφρυτερη απο την παπαδιά !!
τέλεια η πάολα, αλλά ρε παιδιά νο κολούρ ?????:fuck1: τέτοιος πάτος....?????πολύ κρίμα :'( :'( :'(
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
όσο θες εσυ το πας , 60 ειναι μισή ώρα με προγράμμα , 80 μια ώρα και μετά πας και με διπλό και ότι θες εσυ . Τώρα για το φίλο μας που θέλει να μάθει σαν τι γράφω , δεν ειναι και δύσκολο να καταλάβει , κάπου κάπου ενημερώνω για το συγκεκριμένο κατάστημα

Φίλε είσαι πολύ σωστός και μπράβο σου. Έδωσες το στίγμα σου και κανείς δεν μπορεί να σου πει τίποτα. Συνέχισε να ενημερώνεις.
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Το πιό πάνω ποστ αποτελεί και απάντηση σε όσους με κατηγορούν ότι λασπολογώ τα μαγαζιά. Όπως διαβάζετε, τις μεθόδους ξεκατινιάζω και όχι τα μαγαζιά.
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Μπράβο!!!! εσυ είσαι ειλικρινής,δεν κρύβεσαι με μισόλογα και δήθεν κριτικές και απ' ότι βλέπω ενημερώνεις με αντικειμενικά στοιχεία (τιμές,προγράμματα,διάρκεια,κλπ) και όχι με γνώμες,που εκ προοιμίου είναι υποκειμενικές.Προσωπικά δεν εχω πρόβλημα με τέτοιου είδους ενημέρωση,με τις "μαιμουδιές" κάποιων άλλων όμως νευριάζω,γιατί υποτιμούν την νοημοσύνη μας....

Πολύ σωστά γράφεις αλλά όταν κατηγόρησα κάποιους (ιδιοκτήτες ή άμεσα ενδιαφερόμενους) για κριτικές "μαϊμού" δεν έπαιρνες θέση ούτε εσύ, ούτε και άλλοι εδώ μέσα.  
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Πολύ σωστά γράφεις αλλά όταν κατηγόρησα κάποιους (ιδιοκτήτες ή άμεσα ενδιαφερόμενους) για κριτικές "μαϊμού" δεν έπαιρνες θέση ούτε εσύ, ούτε και άλλοι εδώ μέσα.  

Αγαπητέ φίλε,έχεις δίκιο,όμως εκ χαρακτήρος δεν μπορω τους τσακωμους και τις αντιπαραθέσεις....Επιπλέον,αν θες σε προσωπικό επίπεδο,εχω την γνωση και την εμπειρία να διακρίνω ευκολα και να μην επηρεάζομαι απο τέτοιες πρακτικές.....επομένως,δεν παρασύρθηκα,ουτε ξεγελάστηκα ποτέ απο τέτοια κόλπα......
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Στο κατάστημα υπάρχουν πολλές επιλογές , οι υπηρεσίες ειναι σε πολυ καλό επίπεδο επίσης και τα κορίτσια . Τελευταία άφιξη η Σαρα , όσοι θυμούνται τη Μαρία με το σοκλατενιο δέρμα , ακριβός το ίδιο και με καλύτερο σώμα θα έλεγα , κάνει όλο το προγράμματα .
Για τους νέους που δεν ξέρουν ακριβός το τιμοκαταλογο , οι υπηρεσίες στο κατάστημα ξεκινούν από 60 ευρω .
οταν με το καλο γυρισει η σονια,τα ξαναλεμε....
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Τα παραλές: όχι και κυβερνητικός εκπρόσωπος (εκτός κι αν η Ζάνα έγινε πρωθυπουργός της Ελλάδας και δεν το κατάλαβα  :)). Μάλλον "εκπρόσωπος τύπου" του μαγαζιού, θα έλεγα εγώ

Στο εκτο τακτικο συνεδριο ατακτων κορασιδων στη ψησταρια Λαδοκολλα, η Ζανα ειχε βγει προεδρος ...
Αυτα προς γνωση κ συμορφωση... :tits2:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
όσο θες εσυ το πας , 60 ειναι μισή ώρα με προγράμμα , 80 μια ώρα και μετά πας και με διπλό και ότι θες εσυ . Τώρα για το φίλο μας που θέλει να μάθει σαν τι γράφω , δεν ειναι και δύσκολο να καταλάβει , κάπου κάπου ενημερώνω για το συγκεκριμένο κατάστημα
τι διπλο? ουϊσκι?
Πόσων ετών?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom