Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Στο κατάστημα υπάρχουν πολλές επιλογές , οι υπηρεσίες ειναι σε πολυ καλό επίπεδο επίσης και τα κορίτσια . Τελευταία άφιξη η Σαρα , όσοι θυμούνται τη Μαρία με το σοκλατενιο δέρμα , ακριβός το ίδιο και με καλύτερο σώμα θα έλεγα , κάνει όλο το προγράμματα .
Για τους νέους που δεν ξέρουν ακριβός το τιμοκαταλογο , οι υπηρεσίες στο κατάστημα ξεκινούν από 60 ευρω .
η Σαρα ειναι μαυρουλα δηλαδη?
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
η Σαρα ειναι μαυρουλα δηλαδη?

Αν κατάλαβα καλά εννοείται η Μαρία που δήλωνε ότι κατάγεται από το Αίγιο και που μετά το Ζανόσπιτο πήγε σε  ίδρυμα στο Κολωνάκι. Αν είναι αυτή (που μάλλον είναι)...όχι δεν είναι Αφρο-.... αλλά μελαμψή, τύπου σκουρόχρωμου ασιατικού, ρομά κτλ. Την είχα τιμήσει υπερπλειστάκις!
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Στο εκτο τακτικο συνεδριο ατακτων κορασιδων στη ψησταρια Λαδοκολλα, η Ζανα ειχε βγει προεδρος ...
Αυτα προς γνωση κ συμορφωση... :tits2:

Πολύ ενδιαφέρουσα πληροφορία. Μήπως ξέρεις πότε και πού θα λάβει χώρα το επόμενο συνέδριό τους;
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Αν ισχύει ότι και στη Γιουροβίζιον (η νικήτρια χώρα διοργανώνει εντός συνόρων της την εκδήλωση) τότε στη Μολδαβία. Επί του θέματος, εάν δοκιμάσει ή έχει ήδη δοκιμάσει τη Σάρα ας το μοιραστεί.
 

gademis

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
196
Κριτικές
12
Like
43
Πόντοι
11
Αν ισχύει ότι και στη Γιουροβίζιον (η νικήτρια χώρα διοργανώνει εντός συνόρων της την εκδήλωση) τότε στη Μολδαβία. Επί του θέματος, εάν δοκιμάσει ή έχει ήδη δοκιμάσει τη Σάρα ας το μοιραστεί.

Η Σάρα είναι από Βουλγαρία και δούλευει-ε (δεν είμαι σίγουρος) σε στούντιο. Είναι όντως αρκετά μελαμψή και όντως και λόγω κουρέματος μοιάζει με την παλιά Μαρία στο λίγο ψηλότερο. Το μασάζ δεν το έχει ακόμα και μου έμοιασε να βιάζεται πολύ στο μπριζόλιασμα (η εμπειρία από το στούντιο ήταν πολύ εμφανής στην προσπάθεια να "ξεμπερδέψει" με τον πελάτη).

Γενικά αν αφαιρέσεις την εμφάνιση, μέτρια πράγματα. Αν δεν βελτιωθεί αρκετά το μαγαζί έχει πολλές άλλες καλύτερες επιλογές.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα σε ολους παρασκευη  συνεδρια με σαρα ( και το κακο συναπαντημα ) που λενε με το που μπαινω στο δωματιο αμεση ερωτηση οση ωρα θα κανουμε ( πρωτη φορα με εχουν ρωτησει ) λεω μεσα μου κακο σημαδι αλλα το προσπερναω μασαζ του κολου και μολισ περνανε 15- 20 λεπτα μου λεει εχουν περασει 22 λεπτα τι θα γινει θα συνεχισουμε το μασαζ ? λεω συνεχισε λιγο ακομα στο λεω γιατι κουραστικα μου λει τελοσ παντων συνεχιζει 3 λεπτα ακομα μου λεει δεν μπορω αλλο κουραστικα εξαλου εχει περασει και μιση ωρα ναι τισ λεω αλλα ειπα να κατσω 1 ωρα τελοσ παντων ξενερα . πιπα χαααααααααααααααααααλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιααααααααααααααα  :knockinb: ακομα πιο χαλιαααααααααααααααααααααααααααααααααα δυστυχως δεν ηταν η ζανα εκει αν δεν το δει το σχολιο θα της το πω την αλλα φορα    Μ  Α    Υ  Ρ  Ο    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΣΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495
Μαυρο στη μαυρη. Οκ
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
δυστυχως δεν ηταν η ζανα εκει αν δεν το δει το σχολιο θα της το πω την αλλα φορα    Μ  Α    Υ  Ρ  Ο    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΣΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Μην ανησυχείς! Η Ζάνα διαβάζει τακτικά το σάιτ...
 

pistone

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα και χρόνια πολλά για τισ ημέρες που έρχονται, ευ΄χομαι σε όλους σας :). με λύπη μου έχω να καταγγείλω από προσωπική μου γνώμη αλλά και άλλων φίλων μου οπαδών του ζανόσπιτου, την μεταμόρφωσή του σε μπουρδελόσπιτο..... κρίμα που η Ζάνα το έκανε μπουρδελο...κρίμα που έγινε τόσο φιλοχρήματη σε σημείο να  έχουν πάρει αέρα αυτές που αφήνει στην θέση της και να συμπεριφέρονται χάλια στους πελάτες τους. Μια ώρα 80 ευρώ, μισή ώρα 60 ευρώ....έτσι όπως το πάει θα κάνει και 20 ευρώ την πίπα  :rockon: μα πάνε καλά? Ελειπε δυο βδομάδες, πήγα δύο φορές και μου συμπεριφέρθηκε η σερίφισα λες και έμπαινα σεε μπουρδελο, άλλη ζήτησα άλλη ήθελε να μου δώσει με το ζόρι....  :idiot: :idiot: :idiot: έχω στανταράκι εκεί την Μόνικα και γαμώ τα κορίτσια,λεφτά τους αφήνει αφού είναι και στανταράκι άλλων γνωστών μου, γιατί πρέπει να περνάω από ανάκριση κάθε φορά που την ζητάω και με το ζόρι να θέλουν να μου πλασσάρουν άλλες. ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΑΠΗΤΗ ΖΑΝΑ, ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ , ΞΑΝΑΠΑΡΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΕΙΣ....ΧΟΡΕΥΟΥΝ ΤΑ ΠΟΝΤΙΚΙΑ.... ΚΑΙ ΞΑΝΑΦΕΡΤΟ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΠΟΥ ΣΤΟ ΕΧΟΥΝ ΜΕΤΑΤΡΕΨΕΙ....ΦΙΛΑΚΙΑ
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Στο κατάστημα προσπαθούν για ότι καλύτερο για τον πελατι , και αυτο κάνει το κατάστημα να παραμένει ψιλά στις προτίμησεις φίλων μας .
Δεν ειναι καλύτερα να αναφερθούμε συγκεκριμένα για ότι διποτε παράπονο , οι χαρακτηρισμοί και ότι τίποτα δεν μας ικανοποιεί , δεν παίρνονται σοβαρά απο κανέναν .
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015
Στο κατάστημα προσπαθούν για ότι καλύτερο για τον πελατι , και αυτο κάνει το κατάστημα να παραμένει ψιλά στις προτίμησεις φίλων μας .
Δεν ειναι καλύτερα να αναφερθούμε συγκεκριμένα για ότι διποτε παράπονο , οι χαρακτηρισμοί και ότι τίποτα δεν μας ικανοποιεί , δεν παίρνονται σοβαρά απο κανέναν .

Κάνετε λάθος φίλτατε.

Για τον πελάτη στη σημερινή εποχή είναι μείζωνος σημασίας όλα τα 'κακώς κείμενα' που αναφέρουν οι συναγωνιστές. Στο τέλος θα μείνουν εκείνα τα λαδομάγαζα (και όχι μόνον) που θα έχουν προσαρμόσει την νοοτροπία τους στις επιταγές της εποχής μας. Κατά συνέπειαν 'βαράνε μύγες' χωρίς πελάτες όσοι επιμένουν πεισματικά να κάνουν πως ?δεν καταλαβαίνουν? και το μέλλον όλων αυτών ; .... είδωμεν!



Καλή Αντίσταση Ερίτιμοι Συναγωνιστές

Καλά Χριστούγεννα & Ευτυχισμένο το 2013.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.867
Πόντοι
22.785
Κάνετε λάθος φίλτατε.

Για τον πελάτη στη σημερινή εποχή είναι μείζωνος σημασίας όλα τα 'κακώς κείμενα' που αναφέρουν οι συναγωνιστές. Στο τέλος θα μείνουν εκείνα τα λαδομάγαζα (και όχι μόνον)[size=16pt] που θα έχουν προσαρμόσει την νοοτροπία τους στις επιταγές της εποχής μας.[/size] Κατά συνέπειαν 'βαράνε μύγες' χωρίς πελάτες όσοι επιμένουν πεισματικά να κάνουν πως ?δεν καταλαβαίνουν? και το μέλλον όλων αυτών ; .... είδωμεν!



Καλή Αντίσταση Ερίτιμοι Συναγωνιστές

Καλά Χριστούγεννα & Ευτυχισμένο το 2013.
:thumbsup:
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Κάνετε λάθος φίλτατε.

Για τον πελάτη στη σημερινή εποχή είναι μείζωνος σημασίας όλα τα 'κακώς κείμενα' που αναφέρουν οι συναγωνιστές. Στο τέλος θα μείνουν εκείνα τα λαδομάγαζα (και όχι μόνον) που θα έχουν προσαρμόσει την νοοτροπία τους στις επιταγές της εποχής μας. Κατά συνέπειαν 'βαράνε μύγες' χωρίς πελάτες όσοι επιμένουν πεισματικά να κάνουν πως ?δεν καταλαβαίνουν? και το μέλλον όλων αυτών ; .... είδωμεν!



Καλή Αντίσταση Ερίτιμοι Συναγωνιστές

Καλά Χριστούγεννα & Ευτυχισμένο το 2013.
Εισαι απόλυτος , συμφωνώ όσα είπες !!!
Καλα Χριστούγεννα και καλο νέο έτος σε όλους !!!
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Αύριο κυριακη λειτουργούν κανονικά
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
οταν με το καλο γυρισει η σονια,τα ξαναλεμε....

  δεν βαρεθηκες  να την πηδας ?  :2funny: :2funny:    απο τοτε  που ηταν  στο 99  πανε τοσα χρονια.      εξ αλλου το ξερεις  και εσυ καλυτερα ,  οτι θα αργησει να γυρισει.
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
  δεν βαρεθηκες  να την πηδας ?   :2funny: :2funny:    απο τοτε  που ηταν  στο 99  πανε τοσα χρονια.       εξ αλλου το ξερεις  και εσυ καλυτερα ,   οτι θα αργησει να γυρισει.
η σονια ειναι εγγυηση η μαλλον ηταν,,,μακαρι να γυρισει....
 

babis007

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
79
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Σήμερα θα είναι ανοιχτά, ξερει κανείς??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom