Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εχω πάρα πολύ καιρό να περάσω απο κει,διαβάζω όμως οτι συνηθως είναι φουλ απο κόσμο.....και μάλιστα κόσμο που περνάει πολύ καλά και δεν δυσανασχετεί με τις τιμές.Αρα,γιατί να ρίξει η Ζάνα τις τιμές?

εμένα πάντως λόγω τιμών με έχει ψιλοχάσει από πελάτη...θα πρέπει κατά τη γνώμη μου να καθιερώσει και οικονομικό πρόγραμμα των 60 ευρώ :sunglasses:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Λόγω οικονομικής στενότητας, αλλά και λόγω του ότι δεν με πολυβολεύει (σαν γεωγραφική πρόσβαση) έχω 4 μηνες να πάω.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
εμένα πάντως λόγω τιμών με έχει ψιλοχάσει από πελάτη...θα πρέπει κατά τη γνώμη μου να καθιερώσει και οικονομικό πρόγραμμα των 60 ευρώ :sunglasses:

Ξέρεις τι συμβαίνει με τα προγράμματα των 60 ευρω που κρατάνε μισή ωρα?συνηθως λήγουν στο 20λεπτο.....και ο λόγος είναι οτι η κοπέλλα,επειδή δεν γνωρίζει πόσο θα διαρκέσει ο δευτερος γύρος (ο κάθε ανθρωπος λειτουργεί διαφορετικά....),και επειδή έχει αγχος με την ώρα,τελειώνει το μασαζ στο δεκάλεπτο (ο Θεός να το κάνει μασαζ.....),ώστε να εχει ευχέρεια χρόνου μετά......
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
εμένα πάντως λόγω τιμών με έχει ψιλοχάσει από πελάτη...θα πρέπει κατά τη γνώμη μου να καθιερώσει και οικονομικό πρόγραμμα των 60 ευρώ :sunglasses:

Το πρόγραμμα των 60 ερώ, πρέπει να είναι το μοναδικό που προσφέρει κάθε μαγαζί στην συνήθη πλήρη ώρα συνεδρίας.

(Αυτά για σήμερα που μιλάμε, γιατί από τον Ιούλιο, τα δεδομένα θ' αλλάξουν άρδην και πάλι!)
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Το πρόγραμμα των 60 ερώ, πρέπει να είναι το μοναδικό που προσφέρει κάθε μαγαζί στην συνήθη πλήρη ώρα συνεδρίας.

(Αυτά για σήμερα που μιλάμε, γιατί από τον Ιούλιο, τα δεδομένα θ' αλλάξουν άρδην και πάλι!)
απο ιουλι μονο μετακσουργιο...
 

Επισκέπτης
Ξέρεις τι συμβαίνει με τα προγράμματα των 60 ευρω που κρατάνε μισή ωρα?συνηθως λήγουν στο 20λεπτο.....και ο λόγος είναι οτι η κοπέλλα,επειδή δεν γνωρίζει πόσο θα διαρκέσει ο δευτερος γύρος (ο κάθε ανθρωπος λειτουργεί διαφορετικά....),και επειδή έχει αγχος με την ώρα,τελειώνει το μασαζ στο δεκάλεπτο (ο Θεός να το κάνει μασαζ.....),ώστε να εχει ευχέρεια χρόνου μετά......

για εμένα που με ενδιαφέρει το κυρίως πιάτο και όχι τόσο το μασάζ μια χαρά με βολεύει το πρόγραμμα των 60 ευρώ :sunglasses:
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Το πρόγραμμα των 60 ερώ, πρέπει να είναι το μοναδικό που προσφέρει κάθε μαγαζί στην συνήθη πλήρη ώρα συνεδρίας.

(Αυτά για σήμερα που μιλάμε, γιατί από τον Ιούλιο, τα δεδομένα θ' αλλάξουν άρδην και πάλι!)

Μαζί σου και στα δύο. Υπάρχουν από ότι έχω καταλάβει 5 ταχυτήτων θαμώνες.
1. Αυτοί που δίνουν έμφαση σε διακριτικούς χώρους (τα μασατζίδικα στεγάζονται σε πολυκατοικίες)
2. Αυτοί που θέλουν μακράς διάρκειας σεξ
3. Αυτοί που δίνουν μεγάλη έμφση στο μασάζ λόγω χειρωνακτικής εργασίας ή μικροπροβλημάτων που χρήζουν ανακούφισης κι όχι θεραπείας (πχ. εγώ)
4. Αυτοί που έχουν διάφορα ίσως ασυνήθιστα γούστα στο σεξ
5. Αυτοί που το μασάζ το θέλουν ίσα για να ανυψωθούν και μετά βουρ στον πατσά

Μαγαζιά σαν το Ζανόσπιτο, το επισκέπτονται οι κατηγορίες 2,3,4 με κυρίαρχη τάση τα 3,4.
Το εν λόγω ίδρυμα λοιπόν έχει βγάλει ένα επαρκές πελατολόγιο ώστε ν συνεχίζει ακάθεκτο. Δύσκολα κάποιος ρισκάρει να αλλάξει σπίτι όταν είναι σε αυτές τις κατηγορίες ενώ ακόμη και υπό τις παρούσες οικονομικές συνθήκες, δεν θεωρεί ως οικονομικότερη λύση ένα πρόγραμμα συντομότερο με αμφίβολα αποτελέσματα για τις υπηρεσίες που αναζητά. Εγώ για παράδειγμα θέλω εκτόνωση-40 λεπτά μασάζ και μετά ξανά εκτόνωση. Συνήθως παραμένω στο δωμάτιο 1 ώρα και κάτι ψιλά. Κόστος 100ε. Πολλά; -Πολλά. Προτιμώ να παίρνω αυτό που θέλω όπως το θέλω.Οι επισκέψεις μου όμως είναι πολύ λιγότερες σε σχέση με 1-2 χρόνια πριν. Νομίζω ότι αρκετοί θαμώνες του Ζανόσπιτου κινούνται σαν εμένα. Ασφαλώς θα προτιμούσα να πέσουν οι τιμές αλλά χωρίς σκόντο σε χρόνο και ποιότητα. Εάν ξέρετε κάτι εξίσου καλό από ιδρύματα αναφέρτε το, συγκρινόμενο στα ίσα με το Ζανόσπιτο και με τιμή τουλάχιστον -20ε. Σας ασπάζομαι!
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Palais de massage είναι το Ζανόσπιτο. Και αρκετες κοπέλες μού αρέσουν. Και η Ζανα η ίδια είναι ΣΟΥΠΕΡ!! Απλώς δυσκολεύομαι να προλάβω την απόλυτη τιμή των 80 ή των 100. Αφού μπορείς το 100άρι μαγκιά σου.
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
Palais de massage είναι το Ζανόσπιτο. Και αρκετες κοπέλες μού αρέσουν. Και η Ζανα η ίδια είναι ΣΟΥΠΕΡ!! Απλώς δυσκολεύομαι να προλάβω την απόλυτη τιμή των 80 ή των 100. Αφού μπορείς το 100άρι μαγκιά σου.

δεν πιστεύω να έχει σχέση μ' αυτήν


ή μήπως?
 

fodas

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2011
Μηνύματα
98
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
0
παιδεια μηπως ειναι ευκολο καποιος να φραψει τις τιμες του
καταλογου (εχω ψαξει σε προηγουμενες σελιδες αλλα θα ηθελα να ειχα μαι ολοκληρωμενη εικονα)
ευχαριστω εκ των προτερων :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom