Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495
Επίσκεψη και συνεδρία με Εύα.
Ρουμανικής καταγωγής, με  χείλια πολλά υποσχόμενα και στήθος 2,5άρι. Μασάζ καλό , δυνατό (όχι όπως Ζάνας, Ελένης - ευτυχώς) και σίγουρα άνω του μέσου όρου. Στο δεύτερο μέρος ακολούθησε όλο το πρόγραμμα, deep throat, ακά, 69 και γενικά εναλλαγή στάσεων με τελείωμα (δικό μου) έπειτα από κανά 15λεπτο. Συνολικός χρόνος στη 1 ώρα με τη γνωστή τιμή. Γενικά το τίμησε το 80άρι και θα ξανατιμηθεί προς διασφάλιση της σταθερής απόδοσης της και όχι εξαγωγής τυχαίου συμπεράσματος από μία και μόνη συνεύρεση.
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Επίσκεψη και συνεδρία με Εύα.
Μασάζ καλό , δυνατό (όχι όπως Ζάνας, Ελένης - ευτυχώς)

Δεν έχει τύχει να την πετύχω. Κάνεις μία περιγραφή; Το μασάζ όντως (Ζάνα-Ελένη) είναι πολύυυυυυυυ δυνατό. Ειδικά η Ζάνα είναι μέγγενη. Έχει τύχει να πάω πονεμένος, να φύγω πιο πονεμένος και τις επόμενες ώρες να είμαι ακόμη πιο πονεμένος. Νομίζω ότι οι μαθήτριες κάποιες φορές ξεπερνούν τη δασκάλα. Η Ελένη είναι κάτι κλικ συνετότερη εν συγκρίσει με τη Ζάνα.
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
με ελένη έχω βογκήξει κ όχι μόνο από καύλα...μιλάμε για πόνο όχι μαλακιες...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
η ζάνα δουλεύει ακόμα; τι άλλο παίζει στο μαγαζί;
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
6
δουλευει . ζει και βασιλευει
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
Δεν έχει τύχει να την πετύχω. Κάνεις μία περιγραφή; Το μασάζ όντως (Ζάνα-Ελένη) είναι πολύυυυυυυυ δυνατό. Ειδικά η Ζάνα είναι μέγγενη. Έχει τύχει να πάω πονεμένος, να φύγω πιο πονεμένος και τις επόμενες ώρες να είμαι ακόμη πιο πονεμένος. Νομίζω ότι οι μαθήτριες κάποιες φορές ξεπερνούν τη δασκάλα. Η Ελένη είναι κάτι κλικ συνετότερη εν συγκρίσει με τη Ζάνα.
ετσι ειναι το σωστο μασαζ...αλλιως δεν κανει δουλεια....βεβαια γουστα ειναι αυτα
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
6
Like
34
Πόντοι
1
Να σε ρωτήσω κάτι φίλτατε. Τα μαγαζίά που χρεώνουν το 45λεπτο 60 ευρά, πόσο θα χρέωναν την διπλή εκτόνωση με καλό μασάζ και μέσο χρόνο παραμονής στο δωμάτιο 75 λεπτά;

80 φιλε.
Στο Ηουλιανού και στο Μαρνης τουλάχιστον που πήγα .......
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
772
Κριτικές
13
Like
1.225
Πόντοι
3.135
Επίσκεψη και συνεδρία με Εύα.
Ρουμανικής καταγωγής, με  χείλια πολλά υποσχόμενα και στήθος 2,5άρι. Μασάζ καλό , δυνατό (όχι όπως Ζάνας, Ελένης - ευτυχώς) και σίγουρα άνω του μέσου όρου. Στο δεύτερο μέρος ακολούθησε όλο το πρόγραμμα, deep throat, ακά, 69 και γενικά εναλλαγή στάσεων με τελείωμα (δικό μου) έπειτα από κανά 15λεπτο. Συνολικός χρόνος στη 1 ώρα με τη γνωστή τιμή. Γενικά το τίμησε το 80άρι και θα ξανατιμηθεί προς διασφάλιση της σταθερής απόδοσης της και όχι εξαγωγής τυχαίου συμπεράσματος από μία και μόνη συνεύρεση.
Ε, όχι και ρουμανίς η Αλβάνα............ να ξέρουμε τι λέμε :think: :think: :think:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.534
Πόντοι
41.447
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
ετσι ειναι το σωστο μασαζ...αλλιως δεν κανει δουλεια....βεβαια γουστα ειναι αυτα

Στη φάση του μασάζ οκ, παίζει να πονάς. Μετά ο πόνος ελαττώνεται ώσπου αποχωρεί και νιώθεις φρεσκότατος. Δεν το περιέγραψα έτσι όμως. Σε σημείο του σώματος χωρίς πόνο...μόλις είχα αποκτήσει. Καμιά εβδομάδα κράτησε. Εκτός κι αν είναι τεχνική πωλησης για να είσαι συνεχώς στο ακουμπισουάρ :) Κατά τα άλλα όντως η Ζάνα είναι καλή όπως έχει χιλιοεοπωθεί.
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Με όλο το σεαβασμό, η αναίδεια σε τι συνίσταται;

Η ταπεινή μου γνώμη είναι, ότι δεν είναι διόλου μεμπτόν, να αναφέρει η κορασίδα την πραγματική της καταγωγή.

Προέρχονται από την αλλοδαπή, και το γνωρίζουμε αυτό. Τι είδους σκοπιμότητα υπάρχει αν κάποια πλασσαρισθεί ώς Τσέχα αντί Αλβανίδας, Σκοπιανής αντί Αλβανίδας ή Σλοβάκας αντί Αλβανίδας, ακόμη και Ελληνίδας αντί Αλβανίδας? (Αν και για το τελευταίο, νομίζω ότι η μόνη λογικοφανής εξήγηση που μπορεί να δοθεί είναι ότι δηλώνει Ελληνίδα, για να καρπωθεί την υπεραξία του αιδοίου της λόγω "εντοπιότητας".
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Η ταπεινή μου γνώμη είναι, ότι δεν είναι διόλου μεμπτόν, να αναφέρει η κορασίδα την πραγματική της καταγωγή.

Προέρχονται από την αλλοδαπή, και το γνωρίζουμε αυτό. Τι είδους σκοπιμότητα υπάρχει αν κάποια πλασσαρισθεί ώς Τσέχα αντί Αλβανίδας, Σκοπιανής αντί Αλβανίδας ή Σλοβάκας αντί Αλβανίδας, ακόμη και Ελληνίδας αντί Αλβανίδας? (Αν και για το τελευταίο, νομίζω ότι η μόνη λογικοφανής εξήγηση που μπορεί να δοθεί είναι ότι δηλώνει Ελληνίδα, για να καρπωθεί την υπεραξία του αιδοίου της λόγω "εντοπιότητας".

Σίγουρα είναι πολύ διαφορετικά "φορτισμένο" το να δηλώσει Αλβανίδα από το να δηλώσει πχ. Σλοβάκα. Πιθανό να έχει τεκμηριωθεί μεταξύ των επαγγελματιών ότι είναι καλύτερα να δηλώνεις κάτι άλλο, διαφορετικά δεν έχεις τόση ζήτηση.Παίζει και να έχουν δίκιο όσες τις δασκάλεψαν (αν είναι δασκαλεμένες από κάποια).Ίσως και για αυτό δεν έχω ακούσει ποτέ συζήτηση για το αν κάποια Ρουμάνα είναι κρυφοτσέχα. Νομίζω δεν μας πειράζει το ότι μας λέει ψέματα αλλά επειδή μας λέει η Αλβανίδα ψέματα. Αν δηλώνουν Ελληνίδες με σκοπό να τσιμπάνε την τιμή...απλά ακολουθούν την τάση των πολυεθνικών.  (Η Audi AG κατασκευάζει τα αυτοκίνητα Audi σε έξι εργοστάσια με μεγάλη παράδοση στην κατασκευή αυτοκινήτων.  Στη Γερμανία, στο Βέλγιο, στην Ουγγαρία, στην Ινδία ή στην Κίνα, κάθε εργοστάσιο παραγωγής επιτυγχάνει ανώτερη ποιότητα, υψηλή αποδοτικότητα και φιλική προς το περιβάλλον λειτουργία). Για γερμανικό δεν το πληρώνουμε όπου κι αν κατασκευάζεται;;Αχ, αυτή η παγκοσμιοποίηση... :)

 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.019
Like
983
Πόντοι
96
Η ταπεινή μου γνώμη είναι, ότι δεν είναι διόλου μεμπτόν, να αναφέρει η κορασίδα την πραγματική της καταγωγή.

Προέρχονται από την αλλοδαπή, και το γνωρίζουμε αυτό. Τι είδους σκοπιμότητα υπάρχει αν κάποια πλασσαρισθεί ώς Τσέχα αντί Αλβανίδας, Σκοπιανής αντί Αλβανίδας ή Σλοβάκας αντί Αλβανίδας, ακόμη και Ελληνίδας αντί Αλβανίδας? (Αν και για το τελευταίο, νομίζω ότι η μόνη λογικοφανής εξήγηση που μπορεί να δοθεί είναι ότι δηλώνει Ελληνίδα, για να καρπωθεί την υπεραξία του αιδοίου της λόγω "εντοπιότητας".

ε.... κάποιος λόγος θα υπάρχει , δεν μπορεί να γίνεται για πλάκα ...
 

lektor41

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ε.... κάποιος λόγος θα υπάρχει , δεν μπορεί να γίνεται για πλάκα ...
Σίγουρα κάποιος λόγος θα υπάρχει , σε αυτή τι χωρα που ζούμε κοιτάμε το δέντρο και δεν βλέπουμε το δασος , το ένα μας βρωμάει και το άλλο μας μυρίζει .Αν κατάλαβα σωστά συζητάμε για τι καταγωγή τον κοριτσιών , δεν νομίζετε φίλοι μου ότι πολύ το ψαχουλεύουν ορισμένοι .Πιστεύω ότι αυτό που πρέπει να απασχολεί είναι οι υπηρεσίες , τιμές περιβάλλον , συμπεριφορά.Αν κάποιος ζητάει ελληνίδα , να πάει Γερμανία , Ολλανδία , Βέλγιο , εκεί θα τις βρει και σε βιτρίνα , αλλου δεν ξέρω που μπορεί να βρείς εδώ , εισαγόμενες πολλές πάντως , και δεν με χαλάει καθόλου . Το συγκεκριμένο κατάστημα δεν το έχω επισκεφθεί ακόμα , και δεν έχω γνώμη , ελπίζω σύντομα , από τι βλέπω όμως ,η συζήτηση καλά κρατεί εδώ  ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.582
Κριτικές
1.275
Like
231.279
Πόντοι
46.232
Σίγουρα κάποιος λόγος θα υπάρχει , σε αυτή τι χωρα που ζούμε κοιτάμε το δέντρο και δεν βλέπουμε το δασος , το ένα μας βρωμάει και το άλλο μας μυρίζει .Αν κατάλαβα σωστά συζητάμε για τι καταγωγή τον κοριτσιών , δεν νομίζετε φίλοι μου ότι πολύ το ψαχουλεύουν ορισμένοι .Πιστεύω ότι αυτό που πρέπει να απασχολεί είναι οι υπηρεσίες , τιμές περιβάλλον , συμπεριφορά.Αν κάποιος ζητάει ελληνίδα , να πάει Γερμανία , Ολλανδία , Βέλγιο , εκεί θα τις βρει και σε βιτρίνα , αλλου δεν ξέρω που μπορεί να βρείς εδώ , εισαγόμενες πολλές πάντως , και δεν με χαλάει καθόλου . Το συγκεκριμένο κατάστημα δεν το έχω επισκεφθεί ακόμα , και δεν έχω γνώμη , ελπίζω σύντομα , από τι βλέπω όμως ,η συζήτηση καλά κρατεί εδώ  ;)
σωστός.....
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.019
Like
983
Πόντοι
96
Σίγουρα κάποιος λόγος θα υπάρχει , σε αυτή τι χωρα που ζούμε κοιτάμε το δέντρο και δεν βλέπουμε το δασος , το ένα μας βρωμάει και το άλλο μας μυρίζει .Αν κατάλαβα σωστά συζητάμε για τι καταγωγή τον κοριτσιών , δεν νομίζετε φίλοι μου ότι πολύ το ψαχουλεύουν ορισμένοι .Πιστεύω ότι αυτό που πρέπει να απασχολεί είναι οι υπηρεσίες , τιμές περιβάλλον , συμπεριφορά.Αν κάποιος ζητάει ελληνίδα , να πάει Γερμανία , Ολλανδία , Βέλγιο , εκεί θα τις βρει και σε βιτρίνα , αλλου δεν ξέρω που μπορεί να βρείς εδώ , εισαγόμενες πολλές πάντως , και δεν με χαλάει καθόλου . Το συγκεκριμένο κατάστημα δεν το έχω επισκεφθεί ακόμα , και δεν έχω γνώμη , ελπίζω σύντομα , από τι βλέπω όμως ,η συζήτηση καλά κρατεί εδώ  ;)

έτσι είναι , τι να κάνουμε, αν κάτι μυρίζει, μυρίζει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom