Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

coka

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
69
Πόντοι
0
Πήγα πριν 3 μέρες και η Ζανα είπε οτι η Ελένη σταμάτησε. Ξέρει κανείς νέα;;
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Σίγουρα κάποιος λόγος θα υπάρχει , σε αυτή τι χωρα που ζούμε κοιτάμε το δέντρο και δεν βλέπουμε το δασος , το ένα μας βρωμάει και το άλλο μας μυρίζει .Αν κατάλαβα σωστά συζητάμε για τι καταγωγή τον κοριτσιών , δεν νομίζετε φίλοι μου ότι πολύ το ψαχουλεύουν ορισμένοι .Πιστεύω ότι αυτό που πρέπει να απασχολεί είναι οι υπηρεσίες , τιμές περιβάλλον , συμπεριφορά.Αν κάποιος ζητάει ελληνίδα , να πάει Γερμανία , Ολλανδία , Βέλγιο , εκεί θα τις βρει και σε βιτρίνα , αλλου δεν ξέρω που μπορεί να βρείς εδώ , εισαγόμενες πολλές πάντως , και δεν με χαλάει καθόλου . Το συγκεκριμένο κατάστημα δεν το έχω επισκεφθεί ακόμα , και δεν έχω γνώμη , ελπίζω σύντομα , από τι βλέπω όμως ,η συζήτηση καλά κρατεί εδώ  ;)

:thumbsup:
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Φήμες λένε ότι λίαν ένδοξη κορασίδα του μαγαζιού (που παραμένει άφαντη εδώ και αρκετό καιρό) φέρει καρπό του έρωτά της εντός της κοιλίας της. Όποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας επιβεβαιώσει ή ας διαψεύσει και όποιος ξέρει κάτι  πολύυυυ παραπάνω ας αναλάβει τις ευθύνες του! Τα προφυλακτικά δεν είναι σιδερένια!
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
για γίνει πιο συγκεκριμένος...
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
μεγάλε αυτό είναι θέμα που αφορά την μάνα και τον πατέρα
εμάς δεν μας πέφτει λόγος,

αν θέλεις να κουτσομπολέψεις...
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
μεγάλε αυτό είναι θέμα που αφορά την μάνα και τον πατέρα
εμάς δεν μας πέφτει λόγος,

αν θέλεις να κουτσομπολέψεις...

Οκ έχεις δίκιο! Λείπει καιρό, την ψάχνουν πολλοί κι επειδή άκουσα τα της εγκυμοσύνης είπα να το ρωτήσω δημόσια αν κάποιος μπορεί να το επιβεβαιώσει. Πιθανή εγκυμοσύνη δηλώνει καιρό απουσίας από το επάγγελμα κι ανάλογα με τα οικονομικά και τις απόψεις του ζευγαριού ίσως και ισόβιο κρέμασμα του προφυλακτικού στο χρονοντούλαπο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.582
Κριτικές
1.275
Like
231.269
Πόντοι
46.232
Φήμες λένε ότι λίαν ένδοξη κορασίδα του μαγαζιού (που παραμένει άφαντη εδώ και αρκετό καιρό) φέρει καρπό του έρωτά της εντός της κοιλίας της. Όποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας επιβεβαιώσει ή ας διαψεύσει και όποιος ξέρει κάτι  πολύυυυ παραπάνω ας αναλάβει τις ευθύνες του! Τα προφυλακτικά δεν είναι σιδερένια!
το άκουσες και σύ εεε?
πάντως δεν είναι δύσκολο κάποιος να "φωτογραφίσει"το ποια είναι
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.532
Πόντοι
41.447
Οκ έχεις δίκιο! Λείπει καιρό, την ψάχνουν πολλοί κι επειδή άκουσα τα της εγκυμοσύνης είπα να το ρωτήσω δημόσια αν κάποιος μπορεί να το επιβεβαιώσει. Πιθανή εγκυμοσύνη δηλώνει καιρό απουσίας από το επάγγελμα κι ανάλογα με τα οικονομικά και τις απόψεις του ζευγαριού ίσως και ισόβιο κρέμασμα του προφυλακτικού στο χρονοντούλαπο.

Όλο μαλακίες γράφονται.
δεν μου/μας πέφτει λόγος ποια είναι και με ποιον περιμένει παιδί. Αυτα΄είναι προσωπικά θεματα και δεν θα πρέπει να θιγονται εδω μέσα γιατι δείχνουν συμπεριφορά γυναικούλας και όχι αρσενικου...
Λίγη ντροπή δεν βλάπτει.
καλά κάνουν μετά οι κοπέλες ορισμένων και σας αλλάζουν τον αδόξαστο, και λίγα σας κάνουν.
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Όλο μαλακίες γράφονται.
δεν μου/μας πέφτει λόγος ποια είναι και με ποιον περιμένει παιδί. Αυτα΄είναι προσωπικά θεματα και δεν θα πρέπει να θιγονται εδω μέσα γιατι δείχνουν συμπεριφορά γυναικούλας και όχι αρσενικου...
Λίγη ντροπή δεν βλάπτει.
καλά κάνουν μετά οι κοπέλες ορισμένων και σας αλλάζουν τον αδόξαστο, και λίγα σας κάνουν.

Οκ όπως απάντησα και σε προηγούμενο ποστ κακώς το έθεσα ελαφρώς χιουμοριστικά αν και δεν πιστεύω ότι είναι κάτι προσβλητικό το να μαθεύεται ότι είναι μία κοπέλα-εργαζόμενη στο χώρο έγγυος γιατί αυτό σχετίζεται άμεσα με το αν θα δουλεύει ή όχι άρα στην ενημέρωση των ενδιαφερόμενων. Μήπως δόθηκε μεγαλύτερη έκταση από όσο χρειαζόταν και ψιλοξέφυγε το θέμα; Εγώ φρενάρω εδώ.
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Οκ όπως απάντησα και σε προηγούμενο ποστ κακώς το έθεσα ελαφρώς χιουμοριστικά αν και δεν πιστεύω ότι είναι κάτι προσβλητικό το να μαθεύεται ότι είναι μία κοπέλα-εργαζόμενη στο χώρο έγγυος γιατί αυτό σχετίζεται άμεσα με το αν θα δουλεύει ή όχι άρα στην ενημέρωση των ενδιαφερόμενων. Μήπως δόθηκε μεγαλύτερη έκταση από όσο χρειαζόταν και ψιλοξέφυγε το θέμα; Εγώ φρενάρω εδώ.

Άποψή μου είναι, ότι είναι εντελώς εξωπραγματικό να συζητείται η πιθανή εγκυμοσύνη κάποιας εργαζομένης σε μασάζ εφ'όσον η κοπέλα έχει αισθηματικό δεσμό με κάποιο άνθρωπο της επιλογής της (όπως πράττουν πολλές από τις εργαζόμενες) τον οποίο αισθάνεται πολύ κοντά της και έχει αισθήματα γι'αυτόν.

Το μόνο σχόλιο που μπορεί να ειπωθεί, είναι η αναγκαστική της απουσία λόγω της εγκυμοσύνης, κι'αυτό νομίζω έκανε ο συναγωνιστής στην περίπτωση αυτή.

Σε περίπτωση που ο καρπός της νεαράς είναι με πελάτη (χωρίς να θέλω να υποννοήσω ότι αυτό συμβαίνει σ'αυτή την περίπτωση), το θέμα χρήζει περαιτέρω κοινωνιολογικής ανάλυσης.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495
Άρα το ρόστερ τώρα πιά, ποιό είναι... Αναμένονται αφίξεις???
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Σε σχετικά πρόσφατη επίσκεψή μου, εθεάθησαν οι Μόνικα, Πάολα, Ξένια, Κλαούντια (μάλλον) και επί της υποδοχής η Ζάνα. Δεν έμαθα κάτι για νέες αφίξεις και δεν κατάλαβα αν ήταν άλλες κοπέλες στα δωμάτια.
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
905
Πόντοι
6.810
Σε σχετικά πρόσφατη επίσκεψή μου, εθεάθησαν οι Μόνικα, Πάολα, Ξένια, Κλαούντια (μάλλον) και επί της υποδοχής η Ζάνα. Δεν έμαθα κάτι για νέες αφίξεις και δεν κατάλαβα αν ήταν άλλες κοπέλες στα δωμάτια.
Επίκειται πέρασμα μου από τον συγκεκριμένο χώρο μέσα στην εβδομάδα. Θα δώσε ότι νεότερο έχω!
 

Ζητα

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σημερινό πέρασμα από το ζανόσπιτο. Ζάνα επί της υποδοχής και φουλ ρόστερ (Μαρία, Μόνικα, Πάολα, Κλαούντια, Ξένια, Καρολίνα και 2-3 ακόμη που δεν μπορεσα να συγκρατήσω ονόματα καθώς μπαίναν και βγαίναν με την ταχύτητα του φωτός):helpplea:

 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ήλθον, είδον και απήλθον ή βένι, βίντι, βίκι που λέει και ο γενικός γραμματέας; Πέρασες με κάποια κοπέλα στο δωμάτιο ή έτσι απλά πήρες παρουσίες;
 

Ζητα

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αφού το έκανα το πέρασμα από το μαγαζί είπα να το τιμήσω κιόλας...
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Πώς σου φαίνεται να μοιραστείς την εμπειρία σου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom