Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιαννης 35

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ενημερώνω τους φίλους μας συναγωνιστες για το νέο κατάλογο του καταστήματος .
60 ευρώ , 30 λεπτά πολυ καλο μασάζ συμπεριλαμβάνοντας κανονικά προγράμμα .
80 ευρώ , 1 ώρα , πολυ καλο μασάζ , και με ζεστό λάδι , και προγράμμα .
Καλα να περάσουμε  :tits2:
Ακούγεται καλο , λαμβάνοντας υπόψιν ότι το κατάστημα παίζει σχεδόν μονο του στο κέντρο, μετά από επίσκεψης σε καταστήματα που πηγαίναμε , τα βρίσκουμε κλειστά .
Εγώ προσωπικά πήγαινα σολωμού 33 , μονο με Μελίνα , όσοι τι γνωρίζαμε , ξέρουμε για πoia μιλάμε , κλειστό το κατάστημα , χαμένη και η Μελίνα , αν κάποιος γνωρίζει κάτι για τι συγκεκριμένη , ας μου στείλει pm , θα το εκτιμούσα πολύ .
 

pistone

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα, κάποιοι τελικά έχουν μεγάλο πρόβλημα, επειδή μίλησα με καλά λόγια για την Μόνικα σημαίνει ότι είμαι ερωτευμένος ή προμότορας? πολύ αστείο, είπα απλά την γνώμη μου από την εμπειρία μου, μπορεί να είμαι νέος στο forum αλλά όχι και στα μασάζ... ξέρω πολύ καλά τι λέω, και η Ζάνα είναι φοβερή σε όλα, απλά η Μόνικα μου έκανε ένα κλικ παραπάνω, γιατί βγάζει μια ευαισθησία σπάνια για κοπέλες του χώρου αυτού... Καλό σας Σαββατοκύριακο κύριοι και κυρίες....
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Καλημέρα στην παρέα, κάποιοι τελικά έχουν μεγάλο πρόβλημα, επειδή μίλησα με καλά λόγια για την Μόνικα σημαίνει ότι είμαι ερωτευμένος ή προμότορας? πολύ αστείο, είπα απλά την γνώμη μου από την εμπειρία μου, μπορεί να είμαι νέος στο forum αλλά όχι και στα μασάζ... ξέρω πολύ καλά τι λέω, και η Ζάνα είναι φοβερή σε όλα, απλά η Μόνικα μου έκανε ένα κλικ παραπάνω, γιατί βγάζει μια ευαισθησία σπάνια για κοπέλες του χώρου αυτού... Καλό σας Σαββατοκύριακο κύριοι και κυρίες....

το να εισαι γραμμενος στο μπου απο το 09 και να γραφεις τωρα πρωτη φορα μαλλον θα ειχες "συγκινητικη" εμπειρια με την εν λογω κορασιδα !
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
το να εισαι γραμμενος στο μπου απο το 09 και να γραφεις τωρα πρωτη φορα μαλλον θα ειχες "συγκινητικη" εμπειρια με την εν λογω κορασιδα !

Είιναι φαίνεται η κοπέλα που έκανε το συναγωνιστή να λύσει την πολύχρονη σιωπή του και να εξωτερικεύσει για χάρη μας την εμπειρία που είχε μαζί της. :rolleyes:
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Εάν θυμάμαι καλά κάπως έτσι "λύνεται" η λεγόμενη υστερική αλαλία. Συμβαίνει ένα συγκλονιστικό γεγονός και...ιδού το θαύμα! Ο άνθρωπος μίλησε!
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Εάν θυμάμαι καλά κάπως έτσι "λύνεται" η λεγόμενη υστερική αλαλία. Συμβαίνει ένα συγκλονιστικό γεγονός και...ιδού το θαύμα! Ο άνθρωπος μίλησε!

Ο δύστυχος..... τόσα χρόνια, αναζητούσε τις υπηρεσίες της Μόνικα. Επιτέλους τη βρήκε!!!

 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
191
Like
12.349
Πόντοι
34.267
Μάγκες καλησπέρα.

Αν μπορεί κάποιος, ας περιγράψει την Κλαούντια γιατί μου πέφτει λίγο μακρυά το κέντρο...μη κατεβαίνω άδικα.

Thnx!
 

pistone

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Δύστυχος είσαι και φαίνεσαι και όχι μόνο, όσο για το ότι μίλησα για πρώτη φορά, ήταν γιατί τόσα χρόνια ζύγιζα τις παπαρολογίες σας :jerking: και είπα να μιλήσω και να πω την γνώμη μου. Εσείς τόσα χρόνια έχετε εμμονές με άλλες κοπέλες, δεν μπήκα να σας προσβάλλω ούτε να σας γιουχάρω. Ωραίοι οικοδεσπότες είστε :headbang: όσο για σένα που με αποκάλεσες δύστυχο,μην κοιταχτείς στον καθρέφτη απότομα, γιατί μπορεί και να σπάσει από τημ μιζέρια και την  :jerking: που σε έχει βαρέσει :dancing:
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Δύστυχος είσαι και φαίνεσαι και όχι μόνο, όσο για το ότι μίλησα για πρώτη φορά, ήταν γιατί τόσα χρόνια ζύγιζα τις παπαρολογίες σας :jerking: και είπα να μιλήσω και να πω την γνώμη μου. Εσείς τόσα χρόνια έχετε εμμονές με άλλες κοπέλες, δεν μπήκα να σας προσβάλλω ούτε να σας γιουχάρω. Ωραίοι οικοδεσπότες είστε :headbang: όσο για σένα που με αποκάλεσες δύστυχο,μην κοιταχτείς στον καθρέφτη απότομα, γιατί μπορεί και να σπάσει από τημ μιζέρια και την  :jerking: που σε έχει βαρέσει :dancing:

Θα..... το σκεφθώ! :dancing: :-*
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
191
Like
12.349
Πόντοι
34.267
Κάλμα μάγκες...


Γιατί είμαστε και ακυβέρνητη χώρα.. :uglystupid:
 

Γιαννης 35

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ προσωπικά πήγαινα σολωμού 33 , μονο με Μελίνα , όσοι τι γνωρίζαμε , ξέρουμε για πoia μιλάμε , κλειστό το κατάστημα , χαμένη και η Μελίνα , αν κάποιος γνωρίζει κάτι για τι συγκεκριμένη , ας μου στείλει pm , θα το εκτιμούσα πολύ .
διορθώνω  σολωμου 59 και όχι 33
 

Γιαννης 35

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Δύστυχος είσαι και φαίνεσαι και όχι μόνο, όσο για το ότι μίλησα για πρώτη φορά, ήταν γιατί τόσα χρόνια ζύγιζα τις παπαρολογίες σας :jerking: και είπα να μιλήσω και να πω την γνώμη μου. Εσείς τόσα χρόνια έχετε εμμονές με άλλες κοπέλες, δεν μπήκα να σας προσβάλλω ούτε να σας γιουχάρω. Ωραίοι οικοδεσπότες είστε :headbang: όσο για σένα που με αποκάλεσες δύστυχο,μην κοιταχτείς στον καθρέφτη απότομα, γιατί μπορεί και να σπάσει από τημ μιζέρια και την  :jerking: που σε έχει βαρέσει :dancing:
Δεν καταλαβαίνω το λόγο που χαλιεσαι , καταλάβαμε καλοπροαίρετα αναφέρες την εμπειρία σου , και καλά έκανες , εδώ το φόρουμ είναι ενημερωτικό , πράγμα που ορισμένοι το ξεχνάνε . Εγώ ζήτησα πληροφορίες για κάποια κοπέλα που δούλευε στο κατάστημα  που πήγαινα παλιότερα , και με γράψανε κανονικά . Παντός μια και είσαι παλιός θα έπρεπε να ξέρεις ότι δεν το κάνουν κακοπροαιρετα  το κάνουν απο μαλακια , άλλωστε μια παρέα είμαστε και θα χαβαλεδιαζουμε
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
τι να έγινε η νταρντανο Μαρία; επανήλθε;
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
τι να έγινε η νταρντανο Μαρία; επανήλθε;
Μα καλα τη Μαρία που τη θυμήθηκες τώρα , ένα χρόνο και  που  σταμάτησε απο το χώρο , παντρεύτηκε  , μπορει να έχει κάνει και παιδί , κι εσύ αγαπισιαρις πρέπει να είσαι  :2funny:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
όχι ρε συ... που να ξέρω ότι παντρέυτηκε; ήξερα πως σταμάτησε
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495
Γύρισε η Σουζάνα εκ Ρωσίας... για όποιον είναι οπαδός...
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495
Με μπυροκοιλιά  μεγαλύτερη από αυτή που είχε...
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
772
Κριτικές
13
Like
1.225
Πόντοι
3.135
Η νταρντανομαρία σταματησε η κοπέλα επειδή έκανε οικογένεια ............οι λοιπές λεπτομέρειες περιτεύουν!!!!!!! :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom