Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γιαννης 35

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
για την Μόνικα με το βελούδινο δέρμα  :tits2: επισκέφτηκα σήμερα το κατάστημα ,πρώτη φορα για μένα , υποδοχή η Ζάνα έτσι πως τh περιγραφουν  οι φίλοι,ευγενική χαμογελαστή .Μου είπε τις τιμές , προτίμησα των 60 .Με τη Μόνικα ατύχησα , ήταν απασχολημένη και θα έκανε ώρα να βγει ,έτσι και πήρα τη Λολα βουλγάρα ,κοντούλα , γεματούλα , συμπαθητική θα έλεγα .Από μασαζ δεν κατέχει και πολλά, στο πρόγραμμα όμως δίνει ρέστα ,τα κάνει όλα , ένα γεμάτο ευχάριστο 30 λεπτό .
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Για τον Θεμο Αναστασιαδη και την εκπομπη του λέει.......
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
για την Μόνικα με το βελούδινο δέρμα  :tits2: επισκέφτηκα σήμερα το κατάστημα ,πρώτη φορα για μένα , υποδοχή η Ζάνα έτσι πως τh περιγραφουν  οι φίλοι,ευγενική χαμογελαστή .Μου είπε τις τιμές , προτίμησα των 60 .Με τη Μόνικα ατύχησα , ήταν απασχολημένη και θα έκανε ώρα να βγει ,έτσι και πήρα τη Λολα βουλγάρα ,κοντούλα , γεματούλα , συμπαθητική θα έλεγα .Από μασαζ δεν κατέχει και πολλά, στο πρόγραμμα όμως δίνει ρέστα ,τα κάνει όλα , ένα γεμάτο ευχάριστο 30 λεπτό .
απο προσοντα τι λεει? :tits: :tits: :tits:...εχει τιποτα,η πλακα?.....
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
απο προσοντα τι λεει? :tits: :tits: :tits:...εχει τιποτα,η πλακα?.....

Μικρά είναι. Η γυναίκα όμως είναι ευγενής, ήσυχη, και ταυτόχρονα πολύ θερμή. Έχει το δικό της στυλ. (Μόνικα πριν ~5 μήνες)
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Μικρά είναι. Η γυναίκα όμως είναι ευγενής, ήσυχη, και ταυτόχρονα πολύ θερμή. Έχει το δικό της στυλ.
Κάπου 3 θα έλεγα . Αξίζει τh προτίμηση , οι καλές κριτικές που τhς έχουν γίνει , έχουν μια βάση !!!
....τελικα,συγνωμη αλλα με μπερδεψατε....ο ενας λεει ειναι μικρα,ο αλλος λεει οτι ειναι 3αρια...για συννενοηθητε και πειτε μου... :think: :think: :think: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Εγω πήγα σε μια Μονικα με μαυρα μακρια μαλλια, σπαστά. Εάν υπάρχει άλλη δεν ξέρω. Εχω γραψει γι αυτή.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
....τελικα,συγνωμη αλλα με μπερδεψατε....ο ενας λεει ειναι μικρα,ο αλλος λεει οτι ειναι 3αρια...για συννενοηθητε και πειτε μου... :think: :think: :think: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

εάν είσαι λάτρης προσόντων να πας στην Παολα, ή τη Ζάνα
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
....τελικα,συγνωμη αλλα με μπερδεψατε....ο ενας λεει ειναι μικρα,ο αλλος λεει οτι ειναι 3αρια...για συννενοηθητε και πειτε μου... :think: :think: :think: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Μάλλον έχει δίκιο ο φίλος ,prepei na  είναι κάτω του 3 , Για Ζάνα και Πάολα συμφωνώ
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Τις καινουργιες που διαβάζω ότι ήλθαν δεν τις ξέρω.

άλλες με προσόντα: Νικολ, Σονια, (αλλά γράφουν ότι λείπουν?, έφυγαν?, κτλ. δεν ξέρω εάν δουλεύουν γι αυτό δεν τις ανέφερα). Τα ίδια διάβασα και για την Ελένη, πάλι δεν ξέρω.
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Για Νικόλ και Ελένη έχει αναφερθεί ότι είναι στο Συγγρού 45 στη Λίζα και η Σόνια αναφέρθηκε πρόσφατα ότι εθεάθη στο Μιχ. 99.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495
Είπα και εγώ... μην τρέχω και τα χώνω στο 99. Thanks
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Όσοι θυμόνται τη Μελίνα από το Σολωμού 59 ,και την είχαν χάσει για μεγάλο διάστημα , θα τη βρούνε στο κατάστημα .Από σήμερα προσφέρει τις υπηρεσίες στο κατάστημα . Επίσης από σήμερα είναι και η Λία που εργαζόταν Στουρνάρι 47
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.019
Like
983
Πόντοι
96
Όσοι θυμόνται τη Μελίνα από το Σολωμού 59 ,και την είχαν χάσει για μεγάλο διάστημα , θα τη βρούνε στο κατάστημα .Από σήμερα προσφέρει τις υπηρεσίες στο κατάστημα . Επίσης από σήμερα είναι και η Λία που εργαζόταν Στουρνάρι 47

έδινε  ακάποτο κωλαράκι όταν ήταν στη σολωμού μαζι με την αδελφούλα της,    ή θυμαμαι λάθος ?
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
772
Κριτικές
13
Like
1.225
Πόντοι
3.135
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

έλα μου.........ΑΚΑΠΟΤΟ ΚΩΛΟ?  :fuck1: οκ περί ορεξεως .............. :idiot: :uglystupid: :idiot: :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom