Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Όσοι θυμόνται τη Μελίνα από το Σολωμού 59 ,και την είχαν χάσει για μεγάλο διάστημα , θα τη βρούνε στο κατάστημα .Από σήμερα προσφέρει τις υπηρεσίες στο κατάστημα . Επίσης από σήμερα είναι και η Λία που εργαζόταν Στουρνάρι 47
όσο δεν θα πέφτουν οι τιμές και τον μαραντονα να πάρουν δουλειά δεν θα υπάρχει ;)
 

Γιαννης 35

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Όσοι θυμόνται τη Μελίνα από το Σολωμού 59 ,και την είχαν χάσει για μεγάλο διάστημα , θα τη βρούνε στο κατάστημα .Από σήμερα προσφέρει τις υπηρεσίες στο κατάστημα . Επίσης από σήμερα είναι και η Λία που εργαζόταν Στουρνάρι 47
Η Μελίνα είναι αστέρι , ξανθό milf , άτομο που σέβεται τον πελάτη και τον εαυτό της .
Την έψαχνα καιρό , καλή κίνηση του καταστήματος που την ένταξε στην ομάδα .
Ευχάριστw για την ενημέρωση, με την πρώτη ευκαιρία θα την επισκεφθώ
 

Γιαννης 35

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
όσο δεν θα πέφτουν οι τιμές και τον μαραντονα να πάρουν δουλειά δεν θα υπάρχει ;)
Φιλε μου το κατάστημα το επισκέφτηκα πριν μια βδομάδα περίπου , το περιβάλλον είναι άριστος , στα δωμάτια υπάρχει καμπίνα υδρομασαζ , το μασαζ γίνετε σε πεντακάθαρο χώρο , τα κρεβάτια είναι ξύλινα άνετα , ιταλικής κατασκευής  ;) , οι τιμές ξεκινούν από τα 60 ευρώ , νομίζω είναι αρκετά καλές σε σχέση με αλλα καταστήματα του ιδιου επιπεδου
 

Γιαννης 35

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Είναι η Σουζανα που μετά είχε πάει στο 3ης Σεπτεμβρίου (η μελαχρινή)?
εγώ που είχα πάει πριν λίγες μέρες δεν θυμάμαι κάποια κοπέλα με το όνομα Σουζάνα , αν έχει πάει τώρα , τι να πω δεν ξέρω
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Είπα και εγώ... μην τρέχω και τα χώνω στο 99. Thanks

Οι σατανάς κρύβεται στις λεπτομέρειες και μάλλον κάτι δεν διάβασα σωστά. Σόρι για το αν οι προσδοκίες μεγάλωσαν απότομα...Ήτο σφάλμα μου αλλά τι σύμπτωση κι αυτή, πέριξ του Μιχ. 99 να δει  κάποιος τη Σόνια...Μου έρχεται η φράση "Τι δουλειά έχει η αλεπού στο παζάρι;"
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Η Μελίνα είναι αστέρι , ξανθό milf , άτομο που σέβεται τον πελάτη και τον εαυτό της .
Την έψαχνα καιρό , καλή κίνηση του καταστήματος που την ένταξε στην ομάδα .
Ευχάριστw για την ενημέρωση, με την πρώτη ευκαιρία θα την επισκεφθώ
να υπολογισεις με καποια κιλα παραπανω ειναι....
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε μου το κατάστημα το επισκέφτηκα πριν μια βδομάδα περίπου , το περιβάλλον είναι άριστος , στα δωμάτια υπάρχει καμπίνα υδρομασαζ , το μασαζ γίνετε σε πεντακάθαρο χώρο , τα κρεβάτια είναι ξύλινα άνετα , ιταλικής κατασκευής  ;) , οι τιμές ξεκινούν από τα 60 ευρώ , νομίζω είναι αρκετά καλές σε σχέση με αλλα καταστήματα του ιδιου επιπεδου

Αγαπητέ συναγωνιστή, το περιβάλλον είναι όντως αρκετά καλό όπως και αλλού, τα δωμάτια (εξαιρώντας αυτό πίσω από το γραφείο) διαθέτουν καμπίνα υδρομασάζ (που δεν θα κάνει βέβαια κανείς, χρησιμοποιείται σαν ντουζιέρα) όπως και αλλού, τα κρεβάτια είναι για να ακριβολογούμε μασαζοκρέβατα όπως και αλλού(όσο άνετα γίνεται για μασαζοκρέβατα, όντως ξύλινα και ας το δεχθώ ιταλικά, αλλά ποιά η σημασία;ανεβαίνει το κύρος, σιγά...), οι τιμές ξεκινούν από τα 60 ευρά αλλά σε 30λεπτο πρόγραμμα, όχι όπως και αλλού. Τώρα, το θέμα του επιπέδου, οκ σε καλό επίπεδο είναι το μαγαζί όπως και αλλού και απολαμβάνεις και εφάμιλλες υπηρεσίες σε φιλικότερες τιμές σίγουρα αλλού!


ΥΓ. Δεν θέλω να σου κρύψω πως το ότι είσαι εγγεγραμμένος εδώ και μία πενταετία και το τελευταίο 20ήμερο ποστάρεις ψιλοσυχνά κάνοντας ιδιαίτερη εμμονική μνεία για μία θεραπεύτρια, δήθεν αναζητώντας τη γενικά και όταν ξεκίνησε στο συγκεκριμένο μαγαζί έσπευσες να το αναφέρεις απαντώντας στο ίδιο σου τον εαυτό,σε συνδυασμό με τα μόνο θετικά σχόλια που κάνεις για το ίδρυμα (στο οποίο κι εγώ έχω πάει πολλέεεεεες φορές), μου εγείρει κάποια ερωτηματικά ως προς τις προθέσεις σου.
Κάνω λάθος; Μπορεί...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
τα συγκεκριμένα ξύλινα κρεβάτια πάντως είναι πολύ καλά...
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
τα συγκεκριμένα ξύλινα κρεβάτια πάντως είναι πολύ καλά...

Συμφωνώ πως τα συγκεκριμένα ξύλινα μασαζοκρέβατα είναι πολύ καλά...και όμορφα θα προσέθετα. Το ζητούμενο πάντως των τιμών παραμένει....παρόλο που το τιμώ ακόμη το ίδρυμα.
 

Γιαννης 35

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητέ συναγωνιστή, το περιβάλλον είναι όντως αρκετά καλό όπως και αλλού, τα δωμάτια (εξαιρώντας αυτό πίσω από το γραφείο) διαθέτουν καμπίνα υδρομασάζ (που δεν θα κάνει βέβαια κανείς, χρησιμοποιείται σαν ντουζιέρα) όπως και αλλού, τα κρεβάτια είναι για να ακριβολογούμε μασαζοκρέβατα όπως και αλλού(όσο άνετα γίνεται για μασαζοκρέβατα, όντως ξύλινα και ας το δεχθώ ιταλικά, αλλά ποιά η σημασία;ανεβαίνει το κύρος, σιγά...), οι τιμές ξεκινούν από τα 60 ευρά αλλά σε 30λεπτο πρόγραμμα, όχι όπως και αλλού. Τώρα, το θέμα του επιπέδου, οκ σε καλό επίπεδο είναι το μαγαζί όπως και αλλού και απολαμβάνεις και εφάμιλλες υπηρεσίες σε φιλικότερες τιμές σίγουρα αλλού!


ΥΓ. Δεν θέλω να σου κρύψω πως το ότι είσαι εγγεγραμμένος εδώ και μία πενταετία και το τελευταίο 20ήμερο ποστάρεις ψιλοσυχνά κάνοντας ιδιαίτερη εμμονική μνεία για μία θεραπεύτρια, δήθεν αναζητώντας τη γενικά και όταν ξεκίνησε στο συγκεκριμένο μαγαζί έσπευσες να το αναφέρεις απαντώντας στο ίδιο σου τον εαυτό,σε συνδυασμό με τα μόνο θετικά σχόλια που κάνεις για το ίδρυμα (στο οποίο κι εγώ έχω πάει πολλέεεεεες φορές), μου εγείρει κάποια ερωτηματικά ως προς τις προθέσεις σου.
Κάνω λάθος; Μπορεί...
Φιλε ομοϊδεάτη , σωστή η απορία σου , όντως είμαι φίλος του site εδώ και 5 χρονια περίπου ,ήμουν πελάτης του καταστήματος Σολωμού 59 , και προτιμούσα τη Μελίνα , ταυτόχρονα πήγαινα και σε αλλα καταστήματα , το λέω αυτό γιατί θα θυμάσαι τότε , ότι όλα ήταν σε ένα επίπεδο , ένα κρεβάτι να τρύζει , μια πετσέτα γύρο μας και τρέχαμε στο διάδρομο να πάμε στο μπάνιο με τη τσατσά για τροχονόμο .Εγώ χαίρομαι πραγματικά να έχει βελτιωθεί ο χώρος των μασατζίδικων γενικά , και αλλου ,οι εποχές είναι δύσκολες και τα 60 και τα 80 δεν βγαίνουν εύκολα .Όσο για τιμές , κάπου στο κέντρο μου ζητήσανε 100 με πρόγραμμα , φυσικά επιλογή τους , δεν κρίνω κανέναν .Για το ότι δεν πόσταρα για χρονια , ήμουν εκτος αθηνών και έλειπα για μεγάλο διάστημα , τώρα θα με διαβάζεις πιο συχνά , τις εντυπώσεις μου , φυσικά και τίποτε άλλο παραπάνω , ελπίζω να σου έλυσα τις απορίες σου  :)
 

Επισκέπτης
Φιλε μου το κατάστημα το επισκέφτηκα πριν μια βδομάδα περίπου , το περιβάλλον είναι άριστος , στα δωμάτια υπάρχει καμπίνα υδρομασαζ , το μασαζ γίνετε σε πεντακάθαρο χώρο , τα κρεβάτια είναι ξύλινα άνετα , ιταλικής κατασκευής  ;) , οι τιμές ξεκινούν από τα 60 ευρώ , νομίζω είναι αρκετά καλές σε σχέση με αλλα καταστήματα του ιδιου επιπεδου
τύπε πλέον το πρόγραμμα των 60 ευρώ στα πιο πολλά ιδρύματα στα λεφτά αυτά παίζει πλήρες πρόγραμμα ;)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ

Στα ξύλινα κρεβάτια
καβάλαγα τα άτια
έκανα ιππασία
ζούσα μιά οπτασία !

Κοπήκαν τώρα αυτά,
λάδια και τα λοιπά.
Δεν πάω να πηδήσω
κοντεύω να λαλήσω !

Η κρίση όλο βαθαίνει,
η τσέπη μου κονταίνει,
η πούτσα μαραμένη,
φαρμακοποτισμένη !

Και ζω με αναμνήσεις,
με μπύρες και ειδήσεις,
ελπίζω σ΄ επενδύσεις,
ν΄ αρχίσω τις διεισδύσεις !

:grin:

 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε ομοϊδεάτη , σωστή η απορία σου , όντως είμαι φίλος του site εδώ και 5 χρονια περίπου ,ήμουν πελάτης του καταστήματος Σολωμού 59 , και προτιμούσα τη Μελίνα , ταυτόχρονα πήγαινα και σε αλλα καταστήματα , το λέω αυτό γιατί θα θυμάσαι τότε , ότι όλα ήταν σε ένα επίπεδο , ένα κρεβάτι να τρύζει , μια πετσέτα γύρο μας και τρέχαμε στο διάδρομο να πάμε στο μπάνιο με τη τσατσά για τροχονόμο .Εγώ χαίρομαι πραγματικά να έχει βελτιωθεί ο χώρος των μασατζίδικων γενικά , και αλλου ,οι εποχές είναι δύσκολες και τα 60 και τα 80 δεν βγαίνουν εύκολα .Όσο για τιμές , κάπου στο κέντρο μου ζητήσανε 100 με πρόγραμμα , φυσικά επιλογή τους , δεν κρίνω κανέναν .Για το ότι δεν πόσταρα για χρονια , ήμουν εκτος αθηνών και έλειπα για μεγάλο διάστημα , τώρα θα με διαβάζεις πιο συχνά , τις εντυπώσεις μου , φυσικά και τίποτε άλλο παραπάνω , ελπίζω να σου έλυσα τις απορίες σου  :)

Όντως έπαιζε αυτό με τα ντουζ και την πιό πρόχειρη φάση (σε κάποια λίγα παίζει ακόμα) αλλά όπως λες κι εσύ "τότε". Τα 60, 80 όντως βγαίνουν δύσκολα ή έστω δυσκολότερα σε σχέση με το παρελθόν. Δεν περιμένω ότι οι τιμές των ιδρυμάτων είναι λογικό να πέσουν κάτω από 60 άντε 50 ευρά (με δεδομένο ότι στο Μετάξι το 10λεπτο ...μήσι σε χάλια χώρο με άσχημες για τα γούστα μου κοπέλες πάει 10 ευρά μίνιμουμ).Εκτός από τα ιδρύματα με κόστος 100, παίζουν και τα ιδρύματα με κόστος 60, φούλ υπηρεσίες με διάρκεια 45 λεπτών. Ο ανταγωνισμός λειτουργεί υπέρ μας οπότε έκαστος επιχειρηματίας, ας κάνει τα κουμάντα του...

ΥΓ. Δεν σχολίασες το πόσο τυχερός στάθηκες που βρήκες πού πήγε η Μελίνα ενώ την αναζητούσες καιρό πριν σε άσχετο φαινομενικά νήμα.  
Συναγωνιστής (μπορεί να) είμαι. Ομοϊδεάτης νιέτ...  
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Οι σατανάς κρύβεται στις λεπτομέρειες και μάλλον κάτι δεν διάβασα σωστά. Σόρι για το αν οι προσδοκίες μεγάλωσαν απότομα...Ήτο σφάλμα μου αλλά τι σύμπτωση κι αυτή, πέριξ του Μιχ. 99 να δει  κάποιος τη Σόνια...Μου έρχεται η φράση "Τι δουλειά έχει η αλεπού στο παζάρι;"

  δεν ηταν κοντα  στο 99.    διπλα  στη δουλεια μου την πετυχα.    αλλα δεν εχει σημασια.  μην ασχολουμαστε  αλλο .
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Όσοι θυμόνται τη Μελίνα από το Σολωμού 59 ,και την είχαν χάσει για μεγάλο διάστημα , θα τη βρούνε στο κατάστημα .Από σήμερα προσφέρει τις υπηρεσίες στο κατάστημα . Επίσης από σήμερα είναι και η Λία που εργαζόταν Στουρνάρι 47

Φίλε είσαι σίγουρος για την Λία? Μέχρι προχθές ήταν στην Φωκίωνος.Την είδες εδώ?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.582
Κριτικές
1.275
Like
231.231
Πόντοι
46.232
όπως νομίζεις..........ο καθένας έχει τα δικαιώματα  του
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
 δεν ηταν κοντα  στο 99.    διπλα  στη δουλεια μου την πετυχα.    αλλα δεν εχει σημασια.  μην ασχολουμαστε  αλλο .

Οκ, τελικό συμπέρασμα: Η Σόνια ΔΕΝ δουλεύει στο Μιχ. 99, σόρι για την παρανόηση και το ανακάτεμα που προκάλεσα. Δουλεύει όμως η Χριστίνα ακόμη... :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom