Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1

Να πω τη δική μου αλήθεια αρκετές φορές δεν πέρασε μαζί μου επικαλούμενη σεριφικά καθήκοντα ή τη γυναικεία της φύση. Το ερμήνευσα ως απόπειρα προώθησης των νεότερων κοριτσιών μιάς και τον τελευταίο καιρό έχει παίξει αρκετά η εθελουσία έξοδος λόγω λιγότερων ραντεβού...Τέλος τσιγάρου, γκούχου γκούχου...νύχτααα!
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Να πω τη δική μου αλήθεια αρκετές φορές δεν πέρασε μαζί μου επικαλούμενη σεριφικά καθήκοντα ή τη γυναικεία της φύση.

Κι' εμένα μου το έκανε αυτό..., αλλά όλα συγχωρούνται μιάς και η Ζάνα είναι αρρώστια! :-*

Τέλος τσιγάρου, γκούχου γκούχου...νύχτααα!

Να προσέχετε τον εαυτόν σας, γιατί ή προσφορά σας στον ιστοχώρο είναι πολύτιμος! :)
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Κι' εμένα μου το έκανε αυτό..., αλλά όλα συγχωρούνται μιάς και η Ζάνα είναι αρρώστια! :-*

Να προσέχετε τον εαυτόν σας, γιατί ή προσφορά σας στον ιστοχώρο είναι πολύτιμος! :)
Φιλαρακι καλημερα, θα τα πουμε αργοτερα στο τηλ !!!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Την επόμενη φορά, να έχεις το ακριβές αντίτιμο της συνεδρίας (που εσύ προτίθεσαι να δαπανήσεις), για να μην έχεις διλημματικές ανησυχίες. Το έχεις πράξει ποτέ? :)

μην μου βαζεις ιδεες γιατι ειμαι ικανος παω με κανα 20αρικο την επομενη φορα :P

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Στο συγκεκριμένο ίδρυμα επειδή σε γενικές γραμμές υπάρχει ένα καλό επίπεδο γενικά (και ικανοποιητικό στο μασάζ έως καλό)αξίζει να παίρνεις 45λεπτο πρόγραμμα. Αλλά....με τον τιμοκατάλογο που εφαρμόζουν και άλλα εφάμιλλα ιδρύματα. 60 ευρά τα 45 λεπτά.

mimikos θυμάσαι ποιές κοπέλες δούλευαν; Εσύ με ποιά πήγες κι αν είναι νέα στο χώρο...εντυπώσεις;

αρκετες κοπελες δουλευαν για ολα τα γουστα πιστευω,

μονικα (μελαχρινη , εκφυλη αρκετα ερωτικη)
μελινα (ξανθια με αρκετο στηθος ειναι αρκετα ερωτικη επισης :P )
λια (απο στουρναρη 47, πετιτ μιλφακι),
μαρια (μελαχρινη, εκφυλη, ερωτικη),
ξενια (ξανθια εκφυλη, φαινεται πολλα υποσχομενη στο ερωτικο)
παολα (νταντανογυναικα θελει να εισαι λιγο γυμνασμενος για να την κουμανταρεις αυτην :P για πολλους ειναι απο τα στανταρακια τους η συγκεκριμενη)
λολα (κοκκινομαλα με αρκετη ερωτικη διαθεση)

και η ζανα σε ρολο "σεριφισας" :P

νομιζω δεν ξεχασα καποια.

το με ποια περασα επετρεψε μου να γραψω κριτικη καποια αλλη στιγμη :P

ααα επισης για τις περιγραφες ειναι συνοπτικες αμα μπορει ας τις περιγραψει καποιος αλλος καλυτερα μιας και εγω ειμαι πρωταρης στο θεμα των ενημερωσεων.  :P :P :P :P :dancing:
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
905
Πόντοι
6.810
Ξέρει κανένας η Μαρία η ψηλή με το καρέ μαλλί που δούλευε στη Ζάνα πριν μήνες (έλεγε ότι είναι ελλήνίδα και μάλιστα από Αϊγιο!) πού είναι τώρα;
Αυτό θα με ενδιέφερε και εμένα. Από τις καλές περιπτώσεις το τεμάχιό!
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ξέρει κανένας η Μαρία η ψηλή με το καρέ μαλλί που δούλευε στη Ζάνα πριν μήνες (έλεγε ότι είναι ελλήνίδα και μάλιστα από Αϊγιο!) πού είναι τώρα;

Μάλλον είναι στο Λυκ 10. Προ ημερών έτσι διάβασα στο θρεντ του Λ 10. Ψηλή βέβαια δεν είναι (χωρίς τις γόβες) και δεν είναι από τον τόπο των τρελών Βοστιτσάνων...Διαβάστε τις πρόσφατες σελίδες του θρεντ του Λ 10. Δεν ξέρω εκεί τι υπηρεσίες παρέχει και βέβαια το κόστος...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Ξέρει κανένας η Μαρία η ψηλή με το καρέ μαλλί που δούλευε στη Ζάνα πριν μήνες (έλεγε ότι είναι ελλήνίδα και μάλιστα από Αϊγιο!) πού είναι τώρα;
Αυτό θα με ενδιέφερε και εμένα. Από τις καλές περιπτώσεις το τεμάχιό!
Μάλλον είναι στο Λυκ 10. Προ ημερών έτσι διάβασα στο θρεντ του Λ 10. Ψηλή βέβαια δεν είναι (χωρίς τις γόβες) και δεν είναι από τον τόπο των τρελών Βοστιτσάνων...Διαβάστε τις πρόσφατες σελίδες του θρεντ του Λ 10. Δεν ξέρω εκεί τι υπηρεσίες παρέχει και βέβαια το κόστος...

και τελικα ειναι καπου ?
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495
Όταν λέμε όλα εννούμε όλα 
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Τι εννοεις σε όλα?

Σε αυτό που ρώτησες, αλλά και σε όσα αναφέρθηκες, η απάντηση είναι καταφατική.

Η Ζάνα συνεχίζει να κάνει δωμάτιο? Είναι από τις λίγες πάντως που εκπέμπει μια  καύλα αλλά και κάνει ανωμαλίτσες, όπου σε πιάσει βέβαια
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Το κατάστημα και σήμερα προσφέρει κανονικά τις υπηρεσίες !!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σημερινό πρώτο πέρασμα από το μαγαζί,πολύ cool και με χαβαλέ στην πόρτα μια μελαχροινή καυλιάρα κυρία,στα υπ`όψην για ντουετάκι την επόμενη φορα..Παρέλασε μια κοκκινομάλλα,η Λόρη και η Λίζα.Πιπίνι ρουμάνικο η Λίζα πρώτη μέρα στον αγώνα και το μαγαζί όπως μου είπε η σέξυ μιλφάρα,αν δεν κάνω λάθος το όνομα Μόνικα..Στα του αγώνα για μία ώρα και 2 ''γύρους΄΄η Λίζα ήταν το τέλειο gfe...Καλή διάθεση και μαγικές στιγμές ηδονής...Με μία λέξη..Η καύλα έφτασε και χτύπησε ΄΄κόκκινο΄΄...Το μαγαζί δυνατό,τα είπαμε και με την Ζάνα πριν φύγω...Πολύ φιλικό το κλίμα και με καλή άυρα...Κέρδισε έναν ικανοποιημένο πελάτη σήμερα..
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
100 ή επρυτάνευσε η λογική?

Η λογική του πελάτη ή του ιδρύματος; Τόσα του είπαν ότι χρωστά, τόσα συμφώνησε-διαπραγματεύθηκε ή τόσα άφησε ο συναγωνιστής και δεν του ανέφεραν κάτι;
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Η λογική του πελάτη ή του ιδρύματος; Τόσα του είπαν ότι χρωστά, τόσα συμφώνησε-διαπραγματεύθηκε ή τόσα άφησε ο συναγωνιστής και δεν του ανέφεραν κάτι;

Έχεις δίκαιο να διερωτάσαι! Ο συναγωνιστής, ας μας διαφωτίσει....
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Τόσα του είπαν ότι χρωστά, τόσα συμφώνησε-διαπραγματεύθηκε ή τόσα άφησε ο συναγωνιστής και δεν του ανέφεραν κάτι;
Από τις 3 επιλογές κερδίζει με τη σειρά το 2 και το 3 φίλτατε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom