Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Αισθάνομαι σχεδόν δέος που η πρώτη απάντηση μου είναι σε εσένα. Ανήκεις στην κατηγορία των γνωστών-άγνωστων μέντορών μου. Και ναι, λέγοντας νταμπλ πλέι εννοώ δύο τουφεκιές. Εντός του τιμολογιακού κανόνα των ιδρυμάτων κοινώς.Ουδέν σκόντο! (ακόμη)
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
εμένα μια φορά μου είπαν +80, δηλαδή σαν να πάω ξανά στο μαγαζί...
έβαλα τα γέλια και έφυγα...
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Αισθάνομαι σχεδόν δέος που η πρώτη απάντηση μου είναι σε εσένα. Ανήκεις στην κατηγορία των γνωστών-άγνωστων μέντορών μου.

:rolleyes:

Και ναι, λέγοντας νταμπλ πλέι εννοώ δύο τουφεκιές.

Έμπαινε Γιούτσο!!! :thumbsup:
Κατά τη γνώμη μου, το τέλειο είναι, να ξεκινήσεις στην αρχή της συνεδρίας με το πρώτο βόλι, μασαζάκι μετά για χαλάρωση και επαναφορά, και το δεύτερο βόλι, στο τέλος.

Εντός του τιμολογιακού κανόνα των ιδρυμάτων κοινώς.Ουδέν σκόντο! (ακόμη)

Το μέλλον είναι άδηλον.....
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Παραμένει πάντως πρόδηλος η αποχή της Ζάνας. Εάν κάποιος συναγωνιστής την έχει γευθεί κατά το τελευταίο δίμηνο ας το αναφέρει. Εκτιμώ επίσης ότι η Σόνια ή κρέμασε τα παπούτσια (μπα, δεν νομίζω) ή θα παίξει σε άλλη ελληνική ομάδα ή ψάχνει για κάνα συμβόλαιο στο εξωτερικό χωρίς να αποκλείεται κι ο οιοσδήποτε αστάθμητος παράγοντας που την ανάγκασε να απέχει(πχ. λόγοι υγείας, οικογενειακά θέματα κτλ). Όχι ότι κατέβασα και πλερέζες αλλά λέμε, χάριν κουτσομπολιού...Η νικόλ είχε αναφερθεί ότι εθεάθη σε άλλο ίδρυμα ίσως εν είδει εξτρά εργασίας-αναφέρθηκε σε άλλο θρέντ, ίσως σε βοηθήσει άλλος συναγωνιστής, δεν το θυμάμαι-. Λέγοντας νταμπλ πλέιγια να μην παρεξηγούμαι εννοώ δύο εκτονώσεις με μία θεραπεύτρια= 100 ευρά.
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Η νικόλ κατά τον nickpar, thread πρώην Άνδρου-Υπέρβαση, απάντηση 113 και κάτω, εθεάθη στο εν λόγω ελαιοτριβείο.
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
ετσι λιγο για αλλαγη το κοριτσι
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
90
Πόντοι
5.765
Παραμένει πάντως πρόδηλος η αποχή της Ζάνας. Εάν κάποιος συναγωνιστής την έχει γευθεί κατά το τελευταίο δίμηνο ας το αναφέρει. Εκτιμώ επίσης ότι η Σόνια ή κρέμασε τα παπούτσια (μπα, δεν νομίζω) ή θα παίξει σε άλλη ελληνική ομάδα ή ψάχνει για κάνα συμβόλαιο στο εξωτερικό χωρίς να αποκλείεται κι ο οιοσδήποτε αστάθμητος παράγοντας που την ανάγκασε να απέχει(πχ. λόγοι υγείας, οικογενειακά θέματα κτλ). Όχι ότι κατέβασα και πλερέζες αλλά λέμε, χάριν κουτσομπολιού...Η νικόλ είχε αναφερθεί ότι εθεάθη σε άλλο ίδρυμα ίσως εν είδει εξτρά εργασίας-αναφέρθηκε σε άλλο θρέντ, ίσως σε βοηθήσει άλλος συναγωνιστής, δεν το θυμάμαι-. Λέγοντας νταμπλ πλέιγια να μην παρεξηγούμαι εννοώ δύο εκτονώσεις με μία θεραπεύτρια= 100 ευρά.
η ζανα παιζει κανονικα,την πηρα πριν κανα δεκαημερο.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Εχω πάρα πολύ καιρό να περάσω απο κει,διαβάζω όμως οτι συνηθως είναι φουλ απο κόσμο.....και μάλιστα κόσμο που περνάει πολύ καλά και δεν δυσανασχετεί με τις τιμές.Αρα,γιατί να ρίξει η Ζάνα τις τιμές?
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Εχω πάρα πολύ καιρό να περάσω απο κει,διαβάζω όμως οτι συνηθως είναι φουλ απο κόσμο.....και μάλιστα κόσμο που περνάει πολύ καλά και δεν δυσανασχετεί με τις τιμές.Αρα,γιατί να ρίξει η Ζάνα τις τιμές?
:thumbsup: :thumbsup:
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Εχω πάρα πολύ καιρό να περάσω απο κει,διαβάζω όμως οτι συνηθως είναι φουλ απο κόσμο.....και μάλιστα κόσμο που περνάει πολύ καλά και δεν δυσανασχετεί με τις τιμές.Αρα,γιατί να ρίξει η Ζάνα τις τιμές?

Ας μας απαντήσουν πρώτα οι συναγωνιστές που είχαν πρόσφατη συνεδρία με τη Ζάνα.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom