Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.327
Κριτικές
2
Like
817
Πόντοι
96
και έμενα όταν πέρασα η ελένη μου είπε οτι το σονάκι έχει άδεια......
βέβαια έχουν περάσει 10 μέρες.....ακόμα άδεια?
Πόσες μέρες δικαιούνται? μήπως να πάμε στην επιθεώρηση εργασίας?
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Έτυχε να επισκεφθώ το κατάστημα , υποδοχή Ζανα , παρούσες στο κατάστημα , Ελένη (  Ρωσίδα ) Παολα ( Ρουμανία ) Κλαουντια ( Ρουμανία )  Αληνα (  Ρουμανία ) Μονικα ( Σερβία ) Ξενια ( Αλβανία ) Νικολ δεν ήταν , Σονια μου είπαν έχει παει Αλβανία . Το κατάστημα κάνει Καλή δουλεια και στις υπηρεσίες κοριτσιων και  ο χώρος είναι πολυ ευχάριστος και με όλα τα απαραίτητα
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Έτυχε να επισκεφθώ το κατάστημα , υποδοχή Ζανα , παρούσες στο κατάστημα , Ελένη (  Ρωσίδα ) Παολα ( Ρουμανία ) Κλαουντια ( Ρουμανία )  Αληνα (  Ρουμανία ) Μονικα ( Σερβία ) Ξενια ( Αλβανία ) Νικολ δεν ήταν , Σονια μου είπαν έχει παει Αλβανία . Το κατάστημα κάνει Καλή δουλεια και στις υπηρεσίες κοριτσιων και  ο χώρος είναι πολυ ευχάριστος και με όλα τα απαραίτητα

Αν σαλονάρισαν μπροστά σου όλες αυτές που αναφέρεις, αυτό σημαίνει αναδουλειές κι εδώ! :rolleyes:
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Αν σαλονάρισαν μπροστά σου όλες αυτές που αναφέρεις, αυτό σημαίνει αναδουλειές κι εδώ! :rolleyes:
Η Ελένη δούλευε , δεν είδα Βίκη και Χριστίνα , ούτε ρώτησα μου είναι τελείως αδιάφορες . Από τι είδα δεν είχε και καμια τρελή κίνηση , κάπου 4 ήταν
 

Ζητα

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
paidia yparxei kanena thlefwno gia na epikoinwnhsw me to magazi gia na mhn anevainw adika. an to exei kapoios as mou to steilei se pm.
eyxaristw
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
είναι ανηφορικό το δρομολόγιο ...........................................................





Όντως από ότι βλέπω, κουρασμένος ξεκίνησες τη σταδιοδρομία σου στο μπου!
Χεστο διπλό!
 

Ζητα

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
gia na dw poies epiloges tha exei apo ta koritsia. thn mia fora thn pathsa kai den mporw na phgainw syxna opws kai oloi mas allwste
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
gia na dw poies epiloges tha exei apo ta koritsia. thn mia fora thn pathsa kai den mporw na phgainw syxna opws kai oloi mas allwste

Κατ'αρχήν, καλώς ήλθες στην παρέα μας.

Γράφε όμως με Ελληνικά, γιατί είναι κανόνας του forum, αλλιώς κάποιος από τους λατρεμένους mods ίσως σου τραβήξει τ' αυτάκι...... :grin:

....αλλά αυτό, είμαι σίγουρος ότι το ξέρεις. Γιατί άραγε περίμενες 6 χρόνια για να κάνεις το πρώτο σου post? :hmm:

Ημερομηνία εγγραφής: 31/03/06, 22:10
Τελευταία σύνδεση: σήμερα στις 00:03
 

Ζητα

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μπαινω περιστασιακα στο σαιτ για ενημερωση γιατι ειμαι εκτος αθηνων και δεν χρειαστηκε ποτε να γραψω κατι. περιστασιακα πηγαινω και στα αναλογα μαγαζια λογω οικονομικων....
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Δεν γνώριζες ......................................................................





Δεν διάβαζες?
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
μπαινω περιστασιακα στο σαιτ για ενημερωση γιατι ειμαι εκτος αθηνων και δεν χρειαστηκε ποτε να γραψω κατι. περιστασιακα πηγαινω και στα αναλογα μαγαζια λογω οικονομικων....

Καλή αρχή στα postαρίσματα λοιπόν. :thumbsup:
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
το νικνειμ ΖΗΤΑ δεν ειναι και πολυ αγαπητο.....μηπως ενημερωνεσε γι'αλλους σκοπους?......
 

gademis

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
196
Κριτικές
12
Like
43
Πόντοι
11
το μαγαζί δυστυχώς έχει αλβανοποιηθεί σχετικά με τις κοπέλες, με οτι αυτό συνεπάγεται...
η Σονια τελευταια δεν είναι εκει, που αν και αλβανιδα είναι οκ στις υπηρεσιες.
η Νικολ επισης που ηταν μεν και αυτη αλβανιδα, αλλά με καλες υπηρεσίες  και αυτη εχει φύγει πλεον απο το μαγαζι...
ηρθανε κατι νεα φρούτα που λιγα πράγματα λένε.
Ειδικά μια αδύνατη, άβυζη ονόματι Ξένια που δηλώνει Ελληνιδα και αυτή ,αλλά ειναι απο τα Τιρανα...
Χάλια υπηρεσίες, ύφος 100 καρδιναλίων λες και είναι η Μπελούτσι τρομάρα της και μέτριο μασαζ για 80 ευρώ??
εδω γελάνε...
Πόσο πια να κρατηθεί ένα μαγαζι με τις πάντα σταθερες και φιλοτιμες Ζάνα και Ελένη?

Η Ξένια επείδη την έχω δοκιμάσει είναι από τις κοπέλες που αν σου βγει η "χημεία" περνάς καλά. Γενικά από ότι κατάλαβα σπάζεται με καταστάσεις και αυτό το περνάει στο δωμάτιο. Αν την καταλάβεις και μπορείς να την κουλαντρίσεις τότε η κατάσταση μπορεί να είναι πολύ ευχάριστη.

Αυτό όμως ισχύει για όλες τις λαδοκόρες, αν τις κάνεις να αισθανθούν καλά/άνετα μαζί σου τότε το επίπεδο των υπηρεσιών ανεβαίνει κατακόρυφα (λίγο χιούμορ και στοιχειώδης ευγένεια ποτέ δεν έβλαψαν).
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495
Τελικά το Κυριακάτικο πρόγραμμα σταμάτησε. Ξανά στο παλιό.
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ως ευκαιριακός αναγνώστης εδώ και 3-4 έτη και ως νέο μέλος να καταθέσω κι εγώ: 1)τα σέβη μου στους γνωστούς-άγνωστους μέντορες μου και 2) ασφαλώς τον οβολόν μου στο ταμείο της ενημέρωσης. Πέρασμα και κατάθεση προ ολίγων ημερών στο Ζανόσπιτο με θεραπενίδα την Ξένια. Μαλλί καστανό, μάλλον σπαστό (τα είχε πιασμένα), στήθος 1,5, καλλίπυγος, μετρίου αναστήματος, αρκετά ως πολύ καλό μασάζ και πολύ συμμετοχική (υποτίθεται πως τελείωσε). Νταμπλ πλέι 100 ευρά. Παρούσες και οι Ελένη, Πάολα, Μόνικα και άλλες όχι από τις "σταρ" του μαγαζιού.Η Σόνια κι η Νικόλ ξανά απούσες (η νικόλ παίζει κάπου αλλού, έχει γραφτεί πού, δεν θυμάμαι)κι η Ζάνα μάλλον πέρασε στη σφαίρα της πνευματικής κόπωσης (συντονισμός και διαχείριση το μαγαζιού). Το κουδούνι βάραγε συντηρητικά. Τάδε έφη δασούλης. Σας ασπάζομαι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom