Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (0 μέλη και 46 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Ωιμέ!!! Άντζελα τί photos είναι αυτές στο αγγλόφωνο thread!!! Θυμήθηκα τις παλιές καλές φωτογραφίες & ορισμένες παλιές δόξες... Αλήθεια, αυτές οι μεγάλες (σε μέγεθος) & με εξαιρετική ευκρίνεια φωτογραφίες, που κακά τα ψέματα έχω να δω καιρό στο thread, από 'σένα είχαν τραβηχτεί;;; Με τί μηχανή;;; Θέλουμε κι άλλες τέτοιες όπως:
 

Συνημμένα

  • dsc01867hva.jpg
    dsc01867hva.jpg
    72,7 KB · Εμφανίσεις: 54
  • dsc02430w.jpg
    dsc02430w.jpg
    54,6 KB · Εμφανίσεις: 39
  • img0032ij.jpg
    img0032ij.jpg
    129,8 KB · Εμφανίσεις: 37

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Το καλυτερο πεντικιουρ παντως το εχει η Νικόλ ειναι σημερα το βραδυ και τη Πεμπτη το πρωι και κανει και αυτη καλο αυταρχικο προγραμμα ;)

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

Α Μπου-Μπου το σωστό είναι να παραθέσεις φωτογραφίες με το πεντικιούρ όλων των κοριτσιών για να διαλέξουμε εμείς.  :lheel: :lheel: :lheel: :lheel:

Στο Εγγλέζικομ φόρουμ δεν μπαίνω γιατι έχει φωτογραφίες απο το Μπισκοτάκι και όποτε τις βλέπω, στεναχωριέμαι!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
260
Κριτικές
5
Like
216
Πόντοι
1
καλησπερα αντζελα, θελω να σε ρωτησω κατι. αν δεν κανω λαθος καποια στιγμη ειχες βγαλει στο youtube καποια βιντεακια που σβηστηκαν ως ακαταλληλα. μπορουμε να τα δουμε σε καποιο αλλο site?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ωιμέ!!! Άντζελα τί photos είναι αυτές στο αγγλόφωνο thread!!! Θυμήθηκα τις παλιές καλές φωτογραφίες & ορισμένες παλιές δόξες... Αλήθεια, αυτές οι μεγάλες (σε μέγεθος) & με εξαιρετική ευκρίνεια φωτογραφίες, που κακά τα ψέματα έχω να δω καιρό στο thread, από 'σένα είχαν τραβηχτεί;;; Με τί μηχανή;;; Θέλουμε κι άλλες τέτοιες όπως:

οι πρωτες 2 ειναι απ τη δικη μου μηχανη μια απλη cannon
η 3η ειναι απ το φωτογραφο μας ;)

καλησπερα αντζελα, θελω να σε ρωτησω κατι. αν δεν κανω λαθος καποια στιγμη ειχες βγαλει στο youtube καποια βιντεακια που σβηστηκαν ως ακαταλληλα. μπορουμε να τα δουμε σε καποιο αλλο site?

γειασου μαναρι
τα εχουμε μεταφερει εδω και μηνες ματια μου απο τοτε που παρουσιαστηκαν τα προβληματα με το youtube εδω
πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
οι πρωτες 2 ειναι απ τη δικη μου μηχανη μια απλη cannon
η 3η ειναι απ το φωτογραφο μας ;)

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

Έλα βάλε μπρος για νέες σειρές φωτογραφιών!!! Όπως αυτές που σου έλεγα... Ειδικά από Νανά, Τζενάκι έχουμε να δούμε ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ καιρό!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ειδικά τα πατουσάκια τους!!!
 

apateonas1985

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα  :cheesy:
ολες τις παλιες φωτος των κοριτσιων απ το παλιο μαγαζι (προ ανακαινισης) τις ειχα ανεβασει στο φορουμ περιπου τον Οκτωμβριο
στο λινκ που παραθετεις εκει περιπου χρονικα ειναι και οι υπολοιπες φωτος στις αλλες σελιδες
θα κοιταξω να κανουμε παλι κατι αντοιστιχο, πολλες φωτος θα βρεις και στο αγγλικο μας thread  που ειναι μονο 23 σελιδες χωρις πολλα ασχετα ποστ να γεμιζουν το χωρο και με πολλες ευκολα προσβασιμες φωτος ;)


Νεο video Μαρίνας :smitten:


πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

καλα ποσο καυλα μπορει να ειναι αυτη η μαρινα ρε παιδια...δεν την εχω δοκιμασει ακομα,αλλα σιγουρα θα μου φαει πολλα 100αρικα....Τι ματαρες ειναι αυτες,για να μην πω για τα υπολοιπα ετσι???
Μπραβο ρε συ Αντζελα τα καλυτερα κομματια εχεις...Συγχαρητηρια...
 

apateonas1985

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
καλα ποσο καυλα μπορει να ειναι αυτη η μαρινα ρε παιδια...δεν την εχω δοκιμασει ακομα,αλλα σιγουρα θα μου φαει πολλα 100αρικα....Τι ματαρες ειναι αυτες,για να μην πω για τα υπολοιπα ετσι???
Μπραβο ρε συ Αντζελα τα καλυτερα κομματια εχεις...Συγχαρητηρια...

εχω παθει μεγαλη πλακα με την παρτυ της,ουτε ερωτευμενος να ημουνα με την κοπελα αυτη...
αααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχ
 

apateonas1985

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
εχω παθει μεγαλη πλακα με την παρτυ της,ουτε ερωτευμενος να ημουνα με την κοπελα αυτη...
αααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχ

ενταξει υπερβαλλω λιγο...
αλλα ειναι και γαμω τις κοπελες...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
[size=10pt]ΑΝΤΖΕΛΑ Σ' ΑΓΑΠΑΩ !!! ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΟΥ POST ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΗΣ ΤΖΕΝΗΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΑΦΙΕΡΩΣΕΣ Σ' ΕΜΕΝΑ !!![/size]
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
εχω παθει μεγαλη πλακα με την παρτυ της,ουτε ερωτευμενος να ημουνα με την κοπελα αυτη...
αααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχ

Η Μαρινα ειναι μακραν η καλυτερη εκει μεσα, και στανταρ ειναι απ τις πιο μουναρες εκδιδομενες του λεκανοπεδιου.
Ειναι να κοβεις φλεβες κανονικα.....
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Νεο video Μαρίνας :smitten:


πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

Kαλά μιλάμε για το μουνί.... συγγνώμη για την έκφραση αλλά δεν μπορούσα να την περιγράψω αλλιώς!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


Τι μάτια, τι βλέμμα, τι στήθος, τι ΚΑΥΛΩΤΙΚΑ πέδιλα και λευκές μπότες  :o :o :lheel: :lheel: :lheel:

Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑΑΑ!!!!!!
:knockinb: :knockinb: :cum: :cum:
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Kαλά μιλάμε για το μουνί.... συγγνώμη για την έκφραση αλλά δεν μπορούσα να την περιγράψω αλλιώς!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


Τι μάτια, τι βλέμμα, τι στήθος, τι ΚΑΥΛΩΤΙΚΑ πέδιλα και λευκές μπότες  :o :o :lheel: :lheel: :lheel:

Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑΑΑ!!!!!!
:knockinb: :knockinb: :cum: :cum:


Φαντασου heel να την ειχες και γκομενα ε?
Εκει να δεις γλεντια...
Θα μενα επιτηδες κανα 3μηνο ανεργος για να την πηδαω μερα-νυχτα.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8






Σημερα Πεμπτη

τωρα η Νικόλ :smitten:

το απογευμα η Σοφία :smitten:

το βραδυ η Μαρίνα :smitten:

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Τούμπανο η Νικολέτα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom