Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (0 μέλη και 60 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
A! Πάλι διακοπούλες Αντζελα, και εδώ σε ψάχνουν οι θαμαστές σου; κανόνισε μην καταλάβει κανείς που βρίσκεσαι και τους δείς μαζεμένους στην είσοδο του ξενοδοχείου!! :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:

Καλά να περιμένουν στην είσοδο του ξενοδοχείου, φαντάσου να τους δει να περιμένουν έξω από την πόρτα του δωματίου που θα μένει & μάλιστα μόνο με το μποξεράκι  :2funny: :2funny: :2funny: Ελπίζω να μην υπάρχουν άτομα που να μπερδεύουν την προσωπική ζωή της Άντζελας με τη δουλειά της  :)
 

erosman

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
φαντάσου να περιμένουν έξω από την πόρτα φορώντας μόνο το μποξεράκι τους και μου το που θα ανοίξει η πόρτα να μην βγεί πρώτη η Ατζέλα αλλλλλλά το μποξεράκι της  :2funny: :2funny: :2funny:...ξέρεις τι θα πει η μποξερίνα  εεεε????!!! γιάμι γιάμι....φαγητό :2funny: :2funny: :2funny:
Καλά να περιμένουν στην είσοδο του ξενοδοχείου, φαντάσου να τους δει να περιμένουν έξω από την πόρτα του δωματίου που θα μένει & μάλιστα μόνο με το μποξεράκι  :2funny: :2funny: :2funny: Ελπίζω να μην υπάρχουν άτομα που να μπερδεύουν την προσωπική ζωή της Άντζελας με τη δουλειά της  :)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Kαλημερα :cheesy:
Σημερα το πρωι η Αλίνα :smitten:


πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Aποψε το βραδυ 23:00 με 06:00 η Νικόλ :smitten:


Αυριο Τεταρτη το πρωι 10 Φεβ (για οσους θα παρετε μερος στη γενική απέργία  ;)) στο studio θα σας περιμένει απ τις 09:00 το πρωι ως τις 17:00 το απογευμα η Νανά απ την Ταυλάνδη :smitten:


πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
οι τραπεζοϋπάλληλοι δεν απεργούμε γκρρρ!!!
γαμώτο θέλω να έρθω αλλα απο την πολύ δουλεία βαριέμαι ακόμα και να φάω!!
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Πρότεινέ μου καλό αυταρχικό. Μέρα, ώρα και κοπέλα. Με πεντικιούρ φυσικά...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Πρότεινέ μου καλό αυταρχικό. Μέρα, ώρα και κοπέλα. Με πεντικιούρ φυσικά...

μπορεις να δοκιμασεις μαναρι μου ειτε την  Κατερινα αυριο το απογευμα ,ειτε την Σουζανα Σαββατο-Κυριακη απογευμα ;)
Το καλυτερο πεντικιουρ παντως το εχει η Νικόλ ειναι σημερα το βραδυ και τη Πεμπτη το πρωι και κανει και αυτη καλο αυταρχικο προγραμμα ;)

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Αμαν, ταυλανδεζα με βυζουμπες?
Υπαρχει και αυτη η ποικιλια?
ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ  :bigdick:
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Θα πρεπει να κραταει η σκουφια της και απο αλλου εκτος απο ταυλανδη, εξ ου και η βυζουμπες,  :rockon:
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
TOYMΠΑΝΟ η Νανά! :dancing: :dancing: :dancing:
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Να προτεινουμε στην Αντζελα, να κανει κληρωση με τους πιο συχνους πελατες και ο νικητης να λαβει το δωρο "one day with your favourite F.104 girl"

ΚΑΛΟ???
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Αμαν, ταυλανδεζα με βυζουμπες?
Υπαρχει και αυτη η ποικιλια?
ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ  :bigdick:

Φίλε κι εγώ τώρα τελευταία το παρατήρησα αυτό!!!!!!

Θα πρεπει να κραταει η σκουφια της και απο αλλου εκτος απο ταυλανδη, εξ ου και η βυζουμπες,  :rockon:


Συναγωνιστές η Νανά είναι ΤΡΕΛΟ εργαλείο!!! Αν δεν την έχετε πάρει δεν ξέρετε τί χάνετε!!! Όχι απλώς έχει ΒΥΖΑΡΕΣ παρ' ότι είναι Ταϋλανδέζα, αλλά επιπλέον είναι 100% φυσικές & με απίστευτες ρώγες! Και όχι μόνο... ΚΩΛΑΡΑ & πιασίματα γενικώς!  Μιλάμε για τουμπανάκι ολκής. Όσο για το κρεβάτι απογειώνεται, εγώ την πήρα τις προάλλες στο τέλος της βάρδιάς της & παρ' όλ' αυτά είχε απίστευτη όρεξη, ούτε να βιαστεί ούτε τίποτα! Επιπλέον είναι & GFE, σαν το Τζενάκι ένα πράγμα για όσους ξέρουν. Προσωπικά με τρέλανε, δείτε & την τελευταία μου κριτική! Απορώ πώς & δε μνημονεύεται συχνά στο thread...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Άντζελα σε παλιότερες σελίδες του thread (εξάμηνο & βάλε) είχα δει που είχες ανεβάσει κάποιες πολύ καλές φωτογραφίες από Νανά, Τζένη, Σουζάνα κ.λπ., τις ανέβαζες σαν συλλογές στο στυλ "Το studio 104 σας παρουσιάζει την Τζένη (π.χ.)" & από κάτω παρέθετες μια σειρά φωτογραφίες οι οποίες ήταν πολύ καλές, θυμάμαι ότι ειδικά η συλλογή της Τζένης, της Νανάς αλλά & της Σουζάνας όταν είχε πρωτοέρθει στο studio με είχαν εντυπωσιάσει πολύ. Αν τις έχεις κρατήσει στη συλλογή σου (που θα τις έχεις κρατήσει φαντάζομαι) μήπως ήρθε η ώρα να τις ξανανεβάσεις & ας είναι παλιότερες; Ειδικά μετά τις γιορτές όπου έλειπαν πολλές κοπέλες βλέπω ότι μερικές κοπέλες είναι "ριγμένες" όσον αφορά τις φωτογραφίες, προφανώς επειδή δεν έβγαλαν καινούριες μες τις γιορτές επειδή δε δούλευαν. Αποτέλεσμα είναι να έχουμε χορτάσει τη Μαρίνα π.χ. αλλά να μην υπάρχει πολύ υλικό για τις άλλες, για μερικές όπως η Νανά ούτε καν στο site, οπότε κάποιος καινούριος στο thread να μην μπορεί να σχηματίσει γνώμη. Π.χ. έλεγα σ' ένα φίλο μου για τη Νανά που ενδιαφέρεται & για τις Ταϋλανδέζες, αλλά στο site & στο forum που μπήκαμε δεν έβγαλε άκρη γιατί υπήρχαν ελάχιστες φωτογραφίες της... Εντάξει, το ξέρω πως διανύουμε το χειρότερο μήνα για το studio βάσει στατιστικών (όπως έχουμε πει & σε προηγούμενη κουβέντα) αλλά είμαι σίγουρος πως θα το τρέξεις το θέμα!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Άντζελα σε παλιότερες σελίδες του thread (εξάμηνο & βάλε) είχα δει που είχες ανεβάσει κάποιες πολύ καλές φωτογραφίες από Νανά, Τζένη, Σουζάνα κ.λπ., τις ανέβαζες σαν συλλογές στο στυλ "Το studio 104 σας παρουσιάζει την Τζένη (π.χ.)" & από κάτω παρέθετες μια σειρά φωτογραφίες οι οποίες ήταν πολύ καλές, θυμάμαι ότι ειδικά η συλλογή της Τζένης, της Νανάς αλλά & της Σουζάνας όταν είχε πρωτοέρθει στο studio με είχαν εντυπωσιάσει πολύ. Αν τις έχεις κρατήσει στη συλλογή σου (που θα τις έχεις κρατήσει φαντάζομαι) μήπως ήρθε η ώρα να τις ξανανεβάσεις & ας είναι παλιότερες; Ειδικά μετά τις γιορτές όπου έλειπαν πολλές κοπέλες βλέπω ότι μερικές κοπέλες είναι "ριγμένες" όσον αφορά τις φωτογραφίες, προφανώς επειδή δεν έβγαλαν καινούριες μες τις γιορτές επειδή δε δούλευαν. Αποτέλεσμα είναι να έχουμε χορτάσει τη Μαρίνα π.χ. αλλά να μην υπάρχει πολύ υλικό για τις άλλες, για μερικές όπως η Νανά ούτε καν στο site, οπότε κάποιος καινούριος στο thread να μην μπορεί να σχηματίσει γνώμη. Π.χ. έλεγα σ' ένα φίλο μου για τη Νανά που ενδιαφέρεται & για τις Ταϋλανδέζες, αλλά στο site & στο forum που μπήκαμε δεν έβγαλε άκρη γιατί υπήρχαν ελάχιστες φωτογραφίες της... Εντάξει, το ξέρω πως διανύουμε το χειρότερο μήνα για το studio βάσει στατιστικών (όπως έχουμε πει & σε προηγούμενη κουβέντα) αλλά είμαι σίγουρος πως θα το τρέξεις το θέμα!
Για να καταλάβεις ποιες εννοώ, ψάχνοντας λίγο πρόχειρα βρήκα μία σελίδα με φωτογραφίες της Νικόλ

καλημερα  :cheesy:
ολες τις παλιες φωτος των κοριτσιων απ το παλιο μαγαζι (προ ανακαινισης) τις ειχα ανεβασει στο φορουμ περιπου τον Οκτωμβριο
στο λινκ που παραθετεις εκει περιπου χρονικα ειναι και οι υπολοιπες φωτος στις αλλες σελιδες
θα κοιταξω να κανουμε παλι κατι αντοιστιχο, πολλες φωτος θα βρεις και στο αγγλικο μας thread  που ειναι μονο 23 σελιδες χωρις πολλα ασχετα ποστ να γεμιζουν το χωρο και με πολλες ευκολα προσβασιμες φωτος ;)


Νεο video Μαρίνας :smitten:


πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

studiolatris

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
24
Like
0
Πόντοι
11
αντε βρε αντζελα να δουμε εσενα κ παλι,περιμενουμε πως κ πως την επιστροφη σου...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
αντε βρε αντζελα να δουμε εσενα κ παλι,περιμενουμε πως κ πως την επιστροφη σου...

εγω την Τριτη το απογευμα δουλευω ματια μου ;)


Σημερα το απογευμα η Κατερινα :smitten:

το βραδυ η Μαρίνα :smitten:

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

studiolatris

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
24
Like
0
Πόντοι
11
ελπιζω να μην παρει κι αλλη αναβολη η επανεμφανιση σου...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom