Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
δηλ τωρα επειδη ειναι και προσφατο το παιδι που εγραψε τωρα κριτικη με τιτλο Νικολ-Θεα στο αλλο μαγαζι που δουλευει η κοπέλα ειναι λαθος? :think:
και το συγκεκριμενο παιδι ουτε καν εχει ερθει στο 104 και 12 κριτικες σε αλλα μαγαζια εχει
απλα του αρεσε και περασε τελεια μαζι της
το αλλο παιδι δεν του αρεσε η κοπέλα και εγραψε τα χειροτερα
και ομως ειναι η ιδια ακριβος κοπέλα
απλα ολα ειναι υποκειμενικα και δεν χρειαζετε να δινουμε τοσο μεγαλη σημασια στις προσωπικες αποψεις του καθενος ;)

Α & κάτι άλλο, αν μπορείς πες μου την άποψή σου σχετικά με το αν πρέπει να διευκρινίζονται απ' την υπηρεσία στο full πρόγραμμα οι "ελευθερίες" του πελάτη σε ορισμένα φετίχ όπως το αν μπορεί να τελειώσει ελεύθερα. Φιλάκια!

κοιταξε μωρε δε μπορει η υπηρεσια στο σαλονι να λεει τοσα πραγματα
ηδη το <<ποιημα>> που λενε με το προγραμμα ειναι πολυ μεγαλο
απο την αλλη η καθε κοπέλα εχει το δικο της στυλ και μοτιβο και συγουρα θα γινουν μπερδεματα
το καλυτερο πιστευω ειναι καποιος αν θελει κατι να ρωτησει την υπηρεσια ή την κοπέλα στην αρχη

Μιας και αρχισαμε να μιλαμε με αριθμους, "πωλήσεις" κλπ να πουμε καταρχην την πρωτη παραδοχη....statistics can lie!.

Ξεκινοντας απο αυτο, οι βαρδιες που εχει η Χ κοπέλα μηπως ειναι ποιο ευνοημενες απο πλευρας πολυκοσμιας?
Σε εναν μεσο ορο ακριβων προγραμματων ποσα εχει η κοπελα αυτη? πάνω ή κάτω απο τον μεσο ορο? Απο αυτο μπορεις να δεις 2 πραγματα και το εαν πανε να τα ακουμπησουν σε αυτην η απλα πανε για ξεπετα. Επισης αν εχει πολλα απλα προγραματα και οχι τα φουλ με ανεση χρονου, λογικο να εχει αριθμητικα πολλα ραντεβου αφου κρατανε πιο λιγο. Ενα επισης ενδιαφερον στατιστικο θα ηταν να κραταει η τσατσα τον αριθμο τον επισκεπτων, και το ποσοι απο αυτους τελικα γινοντε πελατες.
Μπορω να μιλαω ωρες για αυτα, αλλα σιγουρα οι πιο πολλοι μπηκανε να δουν καμια φωτογραφια απο τα ωραια κοριτσια του μαγαζιου και τωρα θα μου ριχνουν καντηλια :2funny:

ματια μου ολα αυτα (και ακομα περισσοτερα) τα υπολογιζω και τα παρακολουθω σε ημερησια και μηνιαια βαση και βαση αυτων λειτουργω και προγραμματιζω το μελλον  ;)
αν μη τι αλλο το ιστορικο του μαγαζιου και των βαρδιων ειναι το πιο εγκυρο και χρησιμο εργαλειο στα χερια μου για ασφαλη συμπερασματα  ;)

.Βαλε μας κουκλα μου καμια φωτο τωρα να μας καβλωσεις.......Θελω μια με τα οπισθια της Μαρινας!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
;)


πολλα φιλακια  :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αντζελα σε ευχαριστω για την φωτο της Μαρινας..την κανω κεφι με τις παντες..πριν φυγει με αδεια θα την ξανατιμησω και στο καπακι εσενα (που το εχω αμελησει και πιστευω οτι εισαι και εσυ πυραυλος του σεξ)που θα την αντικαταστησεις στην αδεια της απο οτι διαβασα εδω μεσα... :rockon: :rockon: :rockon:
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
1. πολυς χαμος για το τιποτα ρε παιδια... αμα πιεις βοτκα και δε σ αρεσε, πινε ουισκι απο την επομενη φορα... μην τα πρηζεις στο μπαρμαν ομως....

2. οντως κωλαρα η μαρινα

3. Μεγα Παιχτουρα, πανω που ειχα αρχισει να σε θαυμαζω, μου βγηκες βαζελος... η ζωη ειναι γεματη απογοτευσεις τελικα....


μετα τιμη ο μπυροβιος πρωην φανταρος
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
1. πολυς χαμος για το τιποτα ρε παιδια... αμα πιεις βοτκα και δε σ αρεσε, πινε ουισκι απο την επομενη φορα... μην τα πρηζεις στο μπαρμαν ομως....

2. οντως κωλαρα η μαρινα

3. [move]Μεγα Παιχτουρα, πανω που ειχα αρχισει να σε θαυμαζω, μου βγηκες βαζελος[/move]... η ζωη ειναι γεματη απογοτευσεις τελικα....


μετα τιμη ο μπυροβιος πρωην φανταρος
  Συμβαινουν αυτα φιλε μου. :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Οντως κωλαρα η μαρινα

Και όχι μόνο... Το σώμα της ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ. Σήμερα με μεγάλη μου χαρά διαπίστωσα ότι έχει & απίστευτα πόδια & φυσικά πατουσάκια, κοιτούσα στο site του studio τη συγκεκριμένη ενότητα & έπαθα πλάκα!!! Ελπίζω τουλάχιστον το Μαρινάκι να αφήνει να τελειώσουμε στα πόδια της  :)
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ΕΛΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ μαλακια εγραψα, ΝΑΝΣΥ ηθελα να γραψω, 1.000 συγνωμη ρε παιδια :headbang: :headbang: :headbang:

μήν λέτε αυτό το όνομα γαμώ!!!

puppy_love_theme-201597-1230259247.jpeg
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Mια αλλαγη στο σημερινο μας προγραμμα

τωρα το απογευμα στη θεση της Σουζανας που αδιαθετησε η Σοφια :smitten:

και το βραδυ η Τζένη :smitten:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Γι αύριο ισχύει το 23:00 - 06:00;;;
:tits: :tits: :lheel: :lheel:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015

Mια αλλαγη στο σημερινο μας προγραμμα

τωρα το απογευμα στη θεση της Σουζανας που αδιαθετησε η Σοφια :smitten:

και το βραδυ η Τζένη :smitten:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Οι σημερινές βάρδιες είναι φτιαγμένες έτσι ώστε να πάει κάποιος στο studio στις 22:00, να πάρει τη Σοφία, να περιμένει μέχρι τις 23:00, να πάρει & την Τζένη & μετά να πάει σπίτι του εξαντλημένος μ' ένα μόνιμο χαμόγελο ζωγραφισμένο σστο πρόσωπό του!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Γι αύριο ισχύει το 23:00 - 06:00;;;
:tits: :tits: :lheel: :lheel:

ναι ισχυουν οπως και ολης της εβδομαδος
η Μαρινα ειναι αυριο βραδυ ;)

Είναι η Σοφία που ήταν Σπ. Πάτση 40 παλαιότερα?

ναι ματια μου η ιδια κοπέλα ειναι ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Μου αρέσει αυτή η Σοφία! Σε ευχαριστώ Άντζελα!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Kαλημερα :cheesy:

το απογευμα η Σοφία :smitten:

το βραδυ η Μαρίνα :smitten:


πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Άντζελα μου φαίνεται ή επιβάλλεται να ξανανέβουν στο site φωτογραφίες της Νανάς τώρα που επέστρεψε; Εν τω μεταξύ εγώ την Παρασκευή ξεμπερδεύω προς το παρόν απ' τις ακαδημαϊκές μου υποχρεώσεις & θα κάνω μια θριαμβευτική επίσκεψη απ' το Τζενάκι!!! Μου 'λειψε...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Άντζελα μου φαίνεται ή επιβάλλεται να ξανανέβουν στο site φωτογραφίες της Νανάς τώρα που επέστρεψε; Εν τω μεταξύ εγώ την Παρασκευή ξεμπερδεύω προς το παρόν απ' τις ακαδημαϊκές μου υποχρεώσεις & θα κάνω μια θριαμβευτική επίσκεψη απ' το Τζενάκι!!! Μου 'λειψε...

ναι ειναι στο προγραμμα μου ματια μου μολις γυρισω αθηνα να γινει και αυτο ;)


πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
A! Πάλι διακοπούλες Αντζελα, και εδώ σε ψάχνουν οι θαμαστές σου; κανόνισε μην καταλάβει κανείς που βρίσκεσαι και τους δείς μαζεμένους στην είσοδο του ξενοδοχείου!! :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
A! Πάλι διακοπούλες Αντζελα, και εδώ σε ψάχνουν οι θαμαστές σου; κανόνισε μην καταλάβει κανείς που βρίσκεσαι και τους δείς μαζεμένους στην είσοδο του ξενοδοχείου!! :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:

ναι μωρε τις ειχα αναγκη και τωρα ειναι ευκαιρια παντου ειναι ηρεμα και ησυχα σε σχεση με το τι θα γινει στο 3ημερο της καθαρης Δευτερας :cheesy:
ε πεμπτη γυριζω τριτη δουλευω ;)
μπα δυσκολο για ναρθουν εδω θα πρεπει ειτε ναχουν 4χ4 ειτε να ξερουν να περνανε καλα αλυσιδες σταμαξι :cheesy:


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom