Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (0 μέλη και 40 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ενταξει, το μικρο ειναι πανεμορφο...

αλλα μ αρεσει που εχεις δεσει το αλλο το κτηνος στην καρεκλα... που αμα θελει μπορει να παρει την καρεκλα, το τραπεζι και το μισο τοιχο και να φυγει αμα θελει....

ασε μωρο μου τοχει κανει μια φορα ,εσερνε ενα τραπεζι καφετεριας για 20-30 μετρα κυνηγοντας μια γατα :-
ρεζιλι εγινα :cheesy:

Όχι, όχι, δεν πειράζει, θέλουμε μία φωτογραφία που να αναδεικνύει τα οπίσθιά σου με μεγαλοπρέπεια... Να μας ισοπεδώσεις!

;)


Καλά η φόρμα σου πάει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!!!!!
:dancing: :dancing: :rockon:

το ξερω μου το λενε πολλοι αυτο :cheesy: ;)
thanks ;)


Μολις διαβασα την κριτικη για τη Νικολ.

Οντως ετσι ειναι.........?

τι να σου πω ματια μου αλλα διαβασα στη κριτικη αλλα μου ειπε η κοπέλα στο τηλ :-
ολα υποκειμενικα ειναι και δεν εχω λογο να αμφισβητησω κανεναν απ τους 2 ;)
γουστα ειναι αυτα ,εδω ενα αψυχο πραγμα οπως ενα ποτο ή ενα φαγητο αλλη γευση αφηνει σε μενα αλλη σε σενα, ποσο μαλλον που αντι για αψυχα πραγματα εχουμε να κανουμε με ανθρωπους :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Το αθλητικό στυλάκι (φούτερ, φόρμα και ειδικά κάπρι, με αθλητικό παπούτσι).....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
για τρελά γλέντια.......  ;) ;)
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
ασε μωρο μου τοχει κανει μια φορα ,εσερνε ενα τραπεζι καφετεριας για 20-30 μετρα κυνηγοντας μια γατα :-
ρεζιλι εγινα :cheesy:

τι τα θες... εμενα ο δικος μου ξηλωσε τον καθρεπτη απο το αμαξι και ηρθε να με βρει μεσα στην τραπεζα...

και φυσικα μου εθαβε το κινητο στις γλαστρες γιατι δε του αρεσε το ringtone του κυριου....
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Μολις διαβασα την κριτικη για τη Νικολ.

Οντως ετσι ειναι.........?

Μολις τωρα διαβαζω και τις υπολοιπες κριτικες για τη Νικολ και μου φαινεται οτι οντως αληθευει.

Η μόνη "προσωπική" εμπειρία που έχω είναι το ότι την είδα στο σαλόνι ενώ περίμενα ένα φίλο μου που είχαμε πάει για να "καταθέσει". Εγώ δεν έχω δοκιμάσει αλλά εκείνος έμεινε κατευχαριστημένος. Επειδή κι εγώ είχα διαβάσει τις κριτικές τον ψιλοζόρισα στις ερωτήσεις του στυλ "Λέγε ρε μαλάκα!Σίγουρα ήταν καλά? Σίγουρα ήταν δεκτική?" κλπ κλπ και εκείνος μου απαντούσε με τα καλύτερα σχόλια. Αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι αφ'ενός η κοπέλα είναι εντυπωσιακή εμφανησιακά με σούπερ κωλαράκι, ωράιο σώμα και φατσούλα. Αφ'εταίρου δουλεύει σε ένα από τα καλύτερα στούντιο της αγοράς (Φ104) οπότε αν δεν είχε την πελατεία της δε νομίζω πως θα μπορούσε να σταθεί. Από την άλλη βέβαια είναι και οι κριτικές οι οποίες κάποιες είναι αρνητικές και είναι λογικο να φρενάρουν κόσμο. Εγώ την έχω στα υπόψιν πάντως γιατί από αυτά που είπε το φιλαράκι μου αξίζει να δοκιμαστεί.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Μολις τωρα διαβαζω και τις υπολοιπες κριτικες για τη Νικολ και μου φαινεται οτι οντως αληθευει.

Ναι για μερικές όπως Νικόλ, Αλίνα έχουν ξαναδημοσιευτεί παρόμοια αρνητικά σχόλια. Οπότε κάποιο προβληματάκι θα υπάρχει...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Η μόνη "προσωπική" εμπειρία που έχω είναι το ότι την είδα στο σαλόνι ενώ περίμενα ένα φίλο μου που είχαμε πάει για να "καταθέσει". Εγώ δεν έχω δοκιμάσει αλλά εκείνος έμεινε κατευχαριστημένος. Επειδή κι εγώ είχα διαβάσει τις κριτικές τον ψιλοζόρισα στις ερωτήσεις του στυλ "Λέγε ρε μαλάκα!Σίγουρα ήταν καλά? Σίγουρα ήταν δεκτική?" κλπ κλπ και εκείνος μου απαντούσε με τα καλύτερα σχόλια. Αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι αφ'ενός η κοπέλα είναι εντυπωσιακή εμφανησιακά με σούπερ κωλαράκι, ωράιο σώμα και φατσούλα. Αφ'εταίρου δουλεύει σε ένα από τα καλύτερα στούντιο της αγοράς (Φ104) οπότε αν δεν είχε την πελατεία της δε νομίζω πως θα μπορούσε να σταθεί. Από την άλλη βέβαια είναι και οι κριτικές οι οποίες κάποιες είναι αρνητικές και είναι λογικο να φρενάρουν κόσμο. Εγώ την έχω στα υπόψιν πάντως γιατί από αυτά που είπε το φιλαράκι μου αξίζει να δοκιμαστεί.

Κι εγώ το σκέφτομαι να τη δοκιμάσω, σ' αυτό το κωλαράκι δεν μπορείς να πεις όχι  :)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αντζελα εκτος απο πολυ ωραιο σωμα...εχεις αριστο διπλωματικο ταλεντο....λοιπον να σου γραψω κατι......... Απλα ολα τα στουντιοκοριτσα ανεξαρτητου μαγαζιου ειναι καλα...δεν το αμφισβητει κανεις αυτο.Απλα οι μισες κοπελες που ειναι στα διαφορα στουντιο πιστευουν πολλοι μεσα σε αυτους και εγω...επρεπε να ηταν σε μπουρδελα με 20 και 30 ευρουλακια και οχι στα στουντιο.Επειδη ειμαι ευγενικος ειπα τις μισες.Δεν εννοω μονο το δικο σου μαγαζι..μα ολα τα αντιστοιχα μαγαζια.Οποτε αν μου επιτρεπεις για την φραση μην μας παραμυθιαζεις εντεχνα.Φιλικα ο Παιχτουρας.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
τι τα θες... εμενα ο δικος μου ξηλωσε τον καθρεπτη απο το αμαξι και ηρθε να με βρει μεσα στην τραπεζα...

και φυσικα μου εθαβε το κινητο στις γλαστρες γιατι δε του αρεσε το ringtone του κυριου....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
καλο αυτο με το ringtone :cheesy:

Η μόνη "προσωπική" εμπειρία που έχω είναι το ότι την είδα στο σαλόνι ενώ περίμενα ένα φίλο μου που είχαμε πάει για να "καταθέσει". Εγώ δεν έχω δοκιμάσει αλλά εκείνος έμεινε κατευχαριστημένος. Επειδή κι εγώ είχα διαβάσει τις κριτικές τον ψιλοζόρισα στις ερωτήσεις του στυλ "Λέγε ρε μαλάκα!Σίγουρα ήταν καλά? Σίγουρα ήταν δεκτική?" κλπ κλπ και εκείνος μου απαντούσε με τα καλύτερα σχόλια. Αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι αφ'ενός η κοπέλα είναι εντυπωσιακή εμφανησιακά με σούπερ κωλαράκι, ωράιο σώμα και φατσούλα. Αφ'εταίρου δουλεύει σε ένα από τα καλύτερα στούντιο της αγοράς (Φ104) οπότε αν δεν είχε την πελατεία της δε νομίζω πως θα μπορούσε να σταθεί. Από την άλλη βέβαια είναι και οι κριτικές οι οποίες κάποιες είναι αρνητικές και είναι λογικο να φρενάρουν κόσμο. Εγώ την έχω στα υπόψιν πάντως γιατί από αυτά που είπε το φιλαράκι μου αξίζει να δοκιμαστεί.

καπως ετσι ειναι ;)
οχι 1 ουτε 2 αλλα 3 μονιμες βαρδιες εχει στο μαγαζι η Νικόλ και οπου μπορω τις δινω και 4η και αυτο γιατι ειναι απο τις πλεον πετυχημενες κοπέλες του μαγαζιου
στο τελος της μερας του μηνα κτλ η Νικόλ ειναι παντα στις πρωτες θεσεις της προτιμησης βαση των συνολικων ραντεβου της και παρολα αυτα που εχουν κατακαιρους γραφτει γιαυτην.
αν μη τι αλλο αν δεν ηταν θα ειχε οχι 3 αλλα 2, 1 και μαλλον καμια βαρδια, για μενα το πιο ευκολο ειναι να την αντικαταστουσα με καποια αλλη, με καποια αλλη που ομως θα ειχε τη μιση κινηση που εχει η Νικόλ? οχι αυτο κανενας δεν θα το εκανε στη θεση μου οποτε αφου ειναι απ τις καλυτερες εμενα σαν μαγαζι και σαν επιχειρηση μου φτανει και μου παραφτανει
συγουρα καποιοι την δοκιμασαν και δεν τους αρεσε καποιοι αλλοι την δοκιμασαν τους αρεσε και εξακολουθουν να τη δοκιμαζουν αλλα αυτο συμβενει με ολες μας δεν συμβενει μονο στη Νικόλ :-
Αν δεις τις δικες μου κριτικες ολες ειναι με τα καλυτερα λογια για τις υπηρεσιες μου, τι παει να πει αυτο οτι ολοι περνανε παντα τελεια μαζι μου :huh:
οχι απλα οσοι δεν περασαν καλα δεν ετυχε να το γραψουν αυτο ειναι ολο ;)

Αντζελα εκτος απο πολυ ωραιο σωμα...εχεις αριστο διπλωματικο ταλεντο....λοιπον να σου γραψω κατι......... Απλα ολα τα στουντιοκοριτσα ανεξαρτητου μαγαζιου ειναι καλα...δεν το αμφισβητει κανεις αυτο.Απλα οι μισες κοπελες που ειναι στα διαφορα στουντιο πιστευουν πολλοι μεσα σε αυτους και εγω...επρεπε να ηταν σε μπουρδελα με 20 και 30 ευρουλακια και οχι στα στουντιο.Επειδη ειμαι ευγενικος ειπα τις μισες.Δεν εννοω μονο το δικο σου μαγαζι..μα ολα τα αντιστοιχα μαγαζια.Οποτε αν μου επιτρεπεις για την φραση μην μας παραμυθιαζεις εντεχνα.Φιλικα ο Παιχτουρας.

μαναρι μου συμφωνω μαζι σου γιατι αυτο που λες το εχω δει με τα ματια μου ;)
αν καποιοι παραμυθιαζοντε ειναι γιατι παραμυθιαζοντε απο μονοι τους ή απο τους φιλους τους, ετσι κι αλλιως στο τελος αυτοι ειναι που στηριζουν οσες κοπέλες δεν το αξιζουν
απο κει και περα σκοπος μου δεν ειναι να παραμυθιασω εσας γιατι αυτο αργα ή γρηγορα γυρναει μπουμερανγκ
σκοπος μου ειναι να μην παραμυθιαζω πρωτα απ ολα τον ιδιο μου τον ευατο και τα συμφεροντα της επιχειρησης μου συνεργαζομενη με κοπέλες που θα ηταν παθητικες, ζημιογωνες ,μετριες και ασχημες εξωτερικα, ηλικιακα αλλα και ταμειακα αν θες
για να συνεργαζομε με καποιες κοπέλες αλλα και αυτες μαζι μου παει να πει οτι καλυπτουν τα στανταρ μου και εγω τα δικα τους και ολοι ειναι ευτιχισμενοι
σε αυτη τη συνεργασια δεν υπαρχουν αλλωστε συμβολαια-ρητρες κτλ και ειναι πολυ ευκολο αν καποιο μερος δεν ειναι ικανοποιημενο να σπασει την ατυπη συμφωνια, για να μην σπαει ομως παει να πει αν μη τι αλλο οτι οι εκαστοτε μετοχες της εκαστοτε κοπέλας ειναι αν οχι σε  ανοδο τουλαχιτσον σταθερες και οχι σε πτωση ;)

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Σωστη αλλα και διπλωματικη απαντηση μου εδωσες Αντζελα....σε καθε περιπτωση εκανες για Πολιτικος. :) :)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Σωστη αλλα και διπλωματικη απαντηση μου εδωσες Αντζελα....σε καθε περιπτωση εκανες για Πολιτικος. :) :)

χαχαχαχαχα
οχι και πολιτικος βρε :cheesy:
θα στο αναλυσω λοιπον πιο συγκεκριμενα
ποσοι οικοι υπαρχουν στο λεκανοπεδιο?
200-300?
με 2 και 3 βαρδιες καθε μερα ο καθενας τους
ποσες κριτικες γραφοντε εδω καθε μερα για αυτους τους οικους?
5? μαξιμουμ 10
αυτα τα 200-300 μαγαζια ομως και οι 600-900 κοπέλες που δουλευουν την καθε μερα δεν συντηρουντε μονο ομως απο αυτους  τους 5-10
αλλα απο τους υπολοιπους 2000? 3000? 4000? 5000? 6000?(ουτε και εγω δεν μπορω να ξερω ποσοι μπορει να ειναι συνολικα οι επισκεπτες ολων των οικων για καθε μερα) οι οποιοι φυσικα ειτε δεν μπαινουν στο κοπο να γραψουν μια κριτικη ειτε ειναι και παντελως εκτος ιντερνετ γιαυτο και αλλωστε πολλα μαγαζια καθε μηνα ξοδευουμε ειτε 3ψηφια ειτε 4ψηφια νουμερα σε αγγελειες εφημεριδων goal,espresso,εθνος κτλ
το δειγμα λοιπον των κριτικων ειναι απειροελαχιστο και καθολου σχεδον αντιπροσωπευτικο της καταστασης
απλα ειναι ενα παρειστικο στυλ να πειτε 5-10 πραγματα μεταξυ σας, να κανετε τη πλακα σας να γραψετε την εμπειρια σας κτλ
καποιες φορες καποιες αποψεις σας συμπιπτουν μεταξυ 2-3-4-5 απο εσας
καποιες φορες ειναι αντιθετες
οπως και ειναι το λογικο
το οτι γραφτηκε λοιπον μια ασχημη κριτικη για την νικολ ή τη καθε νικόλ ειναι μια σταγονα στον ωκαιανο
το οτι η νικόλ ή η καθε νικολ εχει 5 καλες κριτικες και 5 αρνητικες στους 5-6 μηνες που ειναι στο μαγαζι παλι μια σταγονα στον ωκαιανο ειναι
ο μονος αξιοπιστος δεικτης λοιπον μιας κοπέλας (για μενα) ειναι τα ραντεβου της
το πραγματικο καμπανακι χτυπαει οταν πεφτουν τα ραντεβου
οταν απο 20 γινοντε 15
μετα τα 15 γινοντε 10
και μετα κολλανε στα 5
και απαξ και κολλησουν στα 5 μετα δεν ξαναγινοντε 20 ακομα και τουμπες να κανει η κοπέλα μες το δωματιο :-
ο οποιος ειναι και ενας απο τους λογους που αρκετες κοπέλες θα τις δεις να αλλαζουν τα μαγαζια οπως αλλαζει ο ηθοποιος μιας παραστασης τα πουκαμισα
οταν μια κοπέλα λοιπον σε ενα μαγαζι ειναι σταθερη στα ψηλα ραντεβου της με μια λογικη +/- αποκλιση δεν μπορεις σαν επιχειρηση να μην την στηριζεις και να μην πιστευεις σε αυτην
το εγραψες αλλωστε και στο προηγουμενο μυν σου
αρκετες κοπέλες σε αυτη τη δουλεια καπου δεν αξιζουν καπου δεν τραβανε
απαξ λοιπον και καποια αξιζει την κρατας με νυχια και με δοντια και φυσικα κοιτας να μην τη χασεις
αλλωστε ομαδα που κερδιζει δεν αλλαζει
απλα ανανεωνετε ;)


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
χαχαχαχαχα
οχι και πολιτικος βρε :cheesy:
θα στο αναλυσω λοιπον πιο συγκεκριμενα
ποσοι οικοι υπαρχουν στο λεκανοπεδιο?
200-300?
με 2 και 3 βαρδιες καθε μερα ο καθενας τους
ποσες κριτικες γραφοντε εδω καθε μερα για αυτους τους οικους?
5? μαξιμουμ 10
αυτα τα 200-300 μαγαζια ομως και οι 600-900 κοπέλες που δουλευουν την καθε μερα δεν συντηρουντε μονο ομως απο αυτους  τους 5-10
αλλα απο τους υπολοιπους 2000? 3000? 4000? 5000? 6000?(ουτε και εγω δεν μπορω να ξερω ποσοι μπορει να ειναι συνολικα οι επισκεπτες ολων των οικων για καθε μερα) οι οποιοι φυσικα ειτε δεν μπαινουν στο κοπο να γραψουν μια κριτικη ειτε ειναι και παντελως εκτος ιντερνετ γιαυτο και αλλωστε πολλα μαγαζια καθε μηνα ξοδευουμε ειτε 3ψηφια ειτε 4ψηφια νουμερα σε αγγελειες εφημεριδων goal,espresso,εθνος κτλ
το δειγμα λοιπον των κριτικων ειναι απειροελαχιστο και καθολου σχεδον αντιπροσωπευτικο της καταστασης
απλα ειναι ενα παρειστικο στυλ να πειτε 5-10 πραγματα μεταξυ σας, να κανετε τη πλακα σας να γραψετε την εμπειρια σας κτλ
καποιες φορες καποιες αποψεις σας συμπιπτουν μεταξυ 2-3-4-5 απο εσας
καποιες φορες ειναι αντιθετες
οπως και ειναι το λογικο
το οτι γραφτηκε λοιπον μια ασχημη κριτικη για την νικολ ή τη καθε νικόλ ειναι μια σταγονα στον ωκαιανο
το οτι η νικόλ ή η καθε νικολ εχει 5 καλες κριτικες και 5 αρνητικες στους 5-6 μηνες που ειναι στο μαγαζι παλι μια σταγονα στον ωκαιανο ειναι
ο μονος αξιοπιστος δεικτης λοιπον μιας κοπέλας (για μενα) ειναι τα ραντεβου της
το πραγματικο καμπανακι χτυπαει οταν πεφτουν τα ραντεβου
οταν απο 20 γινοντε 15
μετα τα 15 γινοντε 10
και μετα κολλανε στα 5
και απαξ και κολλησουν στα 5 μετα δεν ξαναγινοντε 20 ακομα και τουμπες να κανει η κοπέλα μες το δωματιο :-
ο οποιος ειναι και ενας απο τους λογους που αρκετες κοπέλες θα τις δεις να αλλαζουν τα μαγαζια οπως αλλαζει ο ηθοποιος μιας παραστασης τα πουκαμισα
οταν μια κοπέλα λοιπον σε ενα μαγαζι ειναι σταθερη στα ψηλα ραντεβου της με μια λογικη +/- αποκλιση δεν μπορεις σαν επιχειρηση να μην την στηριζεις και να μην πιστευεις σε αυτην
το εγραψες αλλωστε και στο προηγουμενο μυν σου
αρκετες κοπέλες σε αυτη τη δουλεια καπου δεν αξιζουν καπου δεν τραβανε
απαξ λοιπον και καποια αξιζει την κρατας με νυχια και με δοντια και φυσικα κοιτας να μην τη χασεις
αλλωστε ομαδα που κερδιζει δεν αλλαζει
απλα ανανεωνετε ;)


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
  Ελεος..ειναι η πρωτη φορα που ο τιτανομεγιστος Παιχτουρας αναγκαζεται να πεταξει λευκη πετσετα....κερδισες με επεισες.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
πραγματι το ποστ της ειναι εμπεριστατωμενο ως αποψη και δειχνει πραγματικη επαγγελματια που ξερει καλα τον χωρο....
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Όμορφη καλημέρα.
Μήπως έφτασε η στιγμή να ανοίξεις ΙΕΚ για τη διοίκηση ροζ επιχειρήσεων; :grin:
 

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
Αντζελα πολυ ωραιες οι φωτο σου..αν θελεισ συνεχισε και βαζε...φιλια
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Καλημέρα παρέα  :coffee: :coffee: :coffee:

Τι να πω μετά από αυτά που είδαν τα ματάκια μου  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Τι καυλωτικές φώτο είναι αυτές βρε Άντζελα με έκανες τούμπανο πρωί-πρωί  :bigdick: :bigdick:

Είσαι femme fatale τελικά δεν μπορώ να το εξηγήσω διαφορετικά με αυτά που μας κάνεις  :dunno: :dunno: :dunno:

Οι μέρες περνάνε και την Τετάτη θα έχω την χαρά να σε δω και να σε δοκιμάσω  ;) ;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλημέρα παρέα  :coffee: :coffee: :coffee:
Οι μέρες περνάνε και την Τετάτη θα έχω την χαρά να σε δω και να σε δοκιμάσω  ;) ;)

καλημερα μαναρι ;)
την παραεπομενη τεταρτη 17 θα κατεβω στη δουλεια  ;)
την παραεπομενη εβδομαδα θα ληψει και η Μαρινα για 1 εβδομαδα με αδεια οποτε  προτιμω να δουλεψω τοτε για να καλυψω το κενο της ;)

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
καλημερα μαναρι ;)
την παραεπομενη τεταρτη 17 θα κατεβω στη δουλεια  ;)
την παραεπομενη εβδομαδα θα ληψει και η Μαρινα για 1 εβδομαδα με αδεια οποτε  προτιμω να δουλεψω τοτε για να καλυψω το κενο της ;)

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

εντάξει τι να πω μάλλον μας κάνεις καψόνια έτσι????????????????  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

ελπίζω να είναι η τελευταία αλλαγή που θα προκύψει στο προγραμμά σου :idiot: :idiot: :idiot:

αλλά τι να κάνουμε σε αγαπάμε και σε περιμένουμε στην δουλειά!!!!!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
εντάξει τι να πω μάλλον μας κάνεις καψόνια έτσι????????????????  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

ελπίζω να είναι η τελευταία αλλαγή που θα προκύψει στο προγραμμά σου :idiot: :idiot: :idiot:

αλλά τι να κάνουμε σε αγαπάμε και σε περιμένουμε στην δουλειά!!!!!!!

xaxxa
οχι μωρε απλα ο προγραμματισμος και η λειτουργια του μαγαζιου ειναι κατι που αλλαζει συνεχεια και οταν μια κοπέλα σαν τη Μαρινα με 5 βαρδιες θελησει να ληψει για 1 εβδομαδα προτιμω να δουλεψω τοτε στο κενο που θα διμιουργηθει :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
xaxxa
οχι μωρε απλα ο προγραμματισμος και η λειτουργια του μαγαζιου ειναι κατι που αλλαζει συνεχεια και οταν μια κοπέλα σαν τη Μαρινα με 5 βαρδιες θελησει να ληψει για 1 εβδομαδα προτιμω να δουλεψω τοτε στο κενο που θα διμιουργηθει :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

οκ οκ θα δείξω μεγαλοψυχία για ακόμη 1 φορά θα ξεπεράσω και αυτό τον σκόπελο που παρουσιάστηκε αλλά θέλω να ελπίζω ότι δεν θα δημιουργηθεί και άλλη τέτοια αλλαγή.

θυμάσαι αυτό που σου είχα ζητήσει τις προάλλες όταν θα σε επισκεφθώ ;) ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom