Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (0 μέλη και 51 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

apateonas1985

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
παιδια συγνωμη κιολας αλλα οτι και να λετε η μαρινα ειναι η καλυτερη εκει μεσα...απο προσωπο? απο σωμα? απο κωλο? απο ματια? απο ποδια?

Με ολα αυτα στο μεγιστο της τελειοτητας,το βυζι της ειναι μια μικρη λεπτομερεια,ειτε για καποιους που το βλεπουν χαλια ειτα και για καποιους που το βλεπουν τελειο...

καλο ειναι να κοιταμε το συνολο και οχι την λεπτομερεια,αν σε ολα της ειναι μια χαρα ειδικα στις υπηρεσιες που μας παρεχει τοτε τι ρολο παοζουν τα υπολοιπα????
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616

Να το και το προσωπάκι της Νικόλ που ξεπροβάλει σιγά σιγά!!! Αυτά είναι!!! Να παίρνουν σειρά όλες!!! :rockon: :rockon: :rockon:

ΥΓ. Άντζελα δεν ξέρω τι ισχύει για το ανέβασμα φωτογραφιών (δε σκαμπάζω και πολλά) παντως για να τις δω το imagevenue μου
σπάει τα........... νεύρα. Και τα αρχίδια μου σπάει! :2funny: :headbang: :2funny: :headbang:

Το imageshack αυτό με το βατραχάκι βολεύει πολύ καλύτερα!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Ρε παιδιά ποιος έσβησε μηνύματα εδώ πέρα; Είχαμε ανοίξει μια κουβέντα για τα... βυζιά της Μαρίνας & τώρα δε βλέπω τα μηνύματά μας! Μιλάμε ότι λείπουν 4 μηνύματα τουλάχιστον... Λογοκρίθηκαν; Πάντως αν ήταν ενάντια σε κάποιον απ' τους κανόνες του forum & μου διαφεύγει & τα έσβησε κάποιος απ' τους moderators, ας παρέμβει στην κουβέντα να μας πει τουλάχιστον γιατί σβήστηκαν. Απορώ γιατί τις προάλλες είχαμε ανοίξει ανάλογη κουβέντα για τα... βυζιά της Σοφίας που το είχαμε ξεφτιλίσει τελείως μάλιστα το θέμα & κανένα μήνυμα δεν είχε πειραχτεί.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Όσο για τις photos της Νικόλ (την οποία από κοντά δεν έχω δει ποτέ) το πρόσωπό της δε μ' αρέσει, αλλά έχει ΚΩΛΑΡΑ με Κ κεφαλαίο. Μόνο & μόνο γι' αυτό θα τιμηθεί στο εγγύς μέλλον.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ρε παιδιά ποιος έσβησε μηνύματα εδώ πέρα; Είχαμε ανοίξει μια κουβέντα για τα... βυζιά της Μαρίνας & τώρα δε βλέπω τα μηνύματά μας! Μιλάμε ότι λείπουν 4 μηνύματα τουλάχιστον... Λογοκρίθηκαν; Πάντως αν ήταν ενάντια σε κάποιον απ' τους κανόνες του forum & μου διαφεύγει & τα έσβησε κάποιος απ' τους moderators, ας παρέμβει στην κουβέντα να μας πει τουλάχιστον γιατί σβήστηκαν. Απορώ γιατί τις προάλλες είχαμε ανοίξει ανάλογη κουβέντα για τα... βυζιά της Σοφίας που το είχαμε ξεφτιλίσει τελείως μάλιστα το θέμα & κανένα μήνυμα δεν είχε πειραχτεί.
συμφωνα με τους κανονες του site, μηνυματα μπορουν να σβηστουν εαν το ζητησει το ιδιο το ατομο στο οποιο αναφερονται και θεωρει πως ειναι προσβλητικα προς το ατομο του!
ευτο βεβαια σε περιπτωση που δεν αντιβαινουν εμφανως τους κανονες οποτε δεν χρειαζετε αλλη παρεμβαση και οι mod τα σβηνουν κατευθειαν! ;)

και μια φιλικη παρατηρηση προς εσενα και οποιον αλλο το κανει.
εφοσον δινεις μια απαντηση να περιελαμβανεις εκει ολα οσα θες να πεις και να μην δημιουργεις συνεχως νεες απαντησεις διοτι ειναι κουραστικο για οσους διαβαζουν και γεμιζουν σελιδες αδικα!

δεν το παιζω mod. το λεω απο την πλευρα του απλου αναγνωστη!:)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Άντζελα αυτό που είχες πει ότι στις επισκέψεις μας μπορούμε να ζητάμε αποδείξεις ισχύει; Χωρίς κανένα πρόβλημα από μεριάς σου; Γιατί τώρα με τη φοροεπιδρομή & το μέτρο - θηλιά στο λαιμό για τις αποδείξεις, απ' τη στιγμή που στο τέλος της χρονιάς που διανύουμε θα έχω καταθέσει ένα μισθό περίπου στο studio σου, έχω αρχίσει & το σκέφτομαι σοβαρά να αρχίσω να ζητάω...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
συμφωνα με τους κανονες του site, μηνυματα μπορουν να σβηστουν εαν το ζητησει το ιδιο το ατομο στο οποιο αναφερονται και τα θεωρει πως ειναι προσβλητικα προς το ατομο του!
ευτο βεβαια σε περιπτωση που δεν αντιβαινουν εμφανως τους κανονες οποτε δεν χρειαζετε αλλη παρεμβαση και οι mod τα σβηνουν κατευθειαν! ;)

και μια φιλικη παρατηρηση προς εσενα και οποιον αλλο το κανει.
εφοσον δινεις μια απαντηση να περιελαμβανεις εκει ολα οσα θες να πεις και να μην δημιουργεις συνεχως νεες απαντησεις διοτι ειναι κουραστικο για οσους διαβαζουν και γεμιζουν σελιδες αδικα!

Γι' αυτό λέω όποιος mod τα έσβησε να μας πει το λόγο για να βγάλουμε μια άκρη... Συναγωνιστή τα είχες δει τα μηνύματα; Όντως μπορεί να το ζήτησε η Μαρίνα που έχει λογαριασμό εδώ & αισθάνομαι άσχημα αν όντως προσβλήθηκε, αλλά όμως απ' την άλλη εδώ είναι ένα ελεύθερο forum που συζητάμε τα πάντα σχετικά με το 104 & δεν είναι δυνατόν να λέμε μόνο θετικά... Τη Μαρίνα την έχουμε εξυμνήσει ουκ ολίγοι εδώ μέσα & ουκ ολίγες φορές, λογικό είναι κάποια στιγμή να αναφερόμασταν & σε κάτι αρνητικό... Άσε που ακόμη & στα εν λόγω μηνύματα συν τοις άλλοις είπαμε για μία ακόμη φορά πόσο κούκλα είναι, απλά αναφερθήκαμε σε ένα αρνητικό σημείο πάνω της.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Γι' αυτό λέω όποιος mod τα έσβησε να μας πει το λόγο για να βγάλουμε μια άκρη... Συναγωνιστή τα είχες δει τα μηνύματα; Όντως μπορεί να το ζήτησε η Μαρίνα που έχει λογαριασμό εδώ & αισθάνομαι άσχημα αν όντως προσβλήθηκε, αλλά όμως απ' την άλλη εδώ είναι ένα ελεύθερο forum που συζητάμε τα πάντα σχετικά με το 104 & δεν είναι δυνατόν να λέμε μόνο θετικά... Τη Μαρίνα την έχουμε εξυμνήσει ουκ ολίγοι εδώ μέσα & ουκ ολίγες φορές, λογικό είναι κάποια στιγμή να αναφερόμασταν & σε κάτι αρνητικό... Άσε που ακόμη & στα εν λόγω μηνύματα συν τοις άλλοις είπαμε για μία ακόμη φορά πόσο κούκλα είναι, απλά αναφερθήκαμε σε ένα αρνητικό σημείο πάνω της.
κατι λιγα θυμαμαι απο αυτα που λεγατε εδω αλλα απο εκει και περα εγω απλα εξηγησα τον λογο που ΕΓΩ προσωπικα πιστευω οτι εγινε. απο εκει και περα ειναι δυσκολα τα πραγματα γιατι ναι μεν ειναι χωρος που μπορουμε να εκφραζομαστε ελευθερα αλλα απο την αλλη.........
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Όσο για τις photos της Νικόλ (την οποία από κοντά δεν έχω δει ποτέ) το πρόσωπό της δε μ' αρέσει, αλλά έχει ΚΩΛΑΡΑ με Κ κεφαλαίο. Μόνο & μόνο γι' αυτό θα τιμηθεί στο εγγύς μέλλον.

Στις φωτο το προσωπό της χάνει πολύ από ότι στην πραγματικότητα κατά τη γνώμη μου. Δεν τρελαίνομαι αλλιώς θα είχα τιμήσει ήδη αλλά ότι το βρίσκω αρκετά όμορφο είναι γεγονός.

Μαλακίες, κάτι τέτοιοι φαρισαϊσμοί με τσαντίζουν. Να αναφερόμασταν σε κάτι τελείως προσωπικό της Μαρίνας ή κάτι που πραγματικά θίγει τη δουλειά της να το καταλάβω. Αλλά εμείς αναφερθήκαμε ΜΟΝΟ σε πράγματα που ούτως ή άλλως είναι γνωστά: ΚΑΙ το ότι το στήθος της Μαρίνας είναι σιλικονάτο είναι γνωστό, ΚΑΙ το ότι δεν έχει γίνει & η καλύτερη δουλειά στο στήθος της είναι γνωστό (μόνο κάποιος τυφλός ή άσχετος δεν το παραδέχεται) ΚΑΙ το ότι η Μαρίνα πέραν αυτού είναι μια θεά είναι γνωστό. Φαντάσου δηλαδή να αναφερόμασταν & με κακία ή εμπάθεια στο Μαρινάκι τί λογοκρισία θα τρώγαμε...


Ρε παιδιά τι λύσσα είναι αυτή??? Ναι είναι fake το στήθος της αλλά εγώ που το έπιασα και το είδα από πολύ κοντά  :tits2: ούτε κακοφτιαγμένο μου φάνηκε ούτε άσχημο. Ίσως να διορθώθηκε στη δεύτερη γύρα βελτίωσης που έκανε αλλά πραγματικά δεν καταλαβαίνω... Δεν έχω και τη φοβερή πείρα στα ψεύτικα αλλά δε νομίζω ότι είναι αρκετό για να φρενάρει κάποιον ή για να γίνει τόσο τρελό ζήτημα. Η κοπέλα φυσάει!!! Αυτό ξέρω εγώ!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Να το και το προσωπάκι της Νικόλ που ξεπροβάλει σιγά σιγά!!! Αυτά είναι!!! Να παίρνουν σειρά όλες!!! :rockon: :rockon: :rockon:

ΥΓ. Άντζελα δεν ξέρω τι ισχύει για το ανέβασμα φωτογραφιών (δε σκαμπάζω και πολλά) παντως για να τις δω το imagevenue μου
σπάει τα........... νεύρα. Και τα αρχίδια μου σπάει! :2funny: :headbang: :2funny: :headbang:

Το imageshack αυτό με το βατραχάκι βολεύει πολύ καλύτερα!

το ξερω μωρε απλα στο imageshack δε βολευει να φωτρωσεις πολλες φωτος μαζι για 2-3 καλο ειναι αλλα αν θες να βαλεις 10-20 φωτος ειναι προβλημα :-

Όσο για τις photos της Νικόλ (την οποία από κοντά δεν έχω δει ποτέ) το πρόσωπό της δε μ' αρέσει, αλλά έχει ΚΩΛΑΡΑ με Κ κεφαλαίο. Μόνο & μόνο γι' αυτό θα τιμηθεί στο εγγύς μέλλον.

ενταξυ ματια μου σε καποιους αλλους αρεσει το προσωπο της :-


Ρε παιδιά ποιος έσβησε μηνύματα εδώ πέρα; Είχαμε ανοίξει μια κουβέντα για τα... βυζιά της Μαρίνας & τώρα δε βλέπω τα μηνύματά μας! Μιλάμε ότι λείπουν 4 μηνύματα τουλάχιστον... Λογοκρίθηκαν; Πάντως αν ήταν ενάντια σε κάποιον απ' τους κανόνες του forum & μου διαφεύγει & τα έσβησε κάποιος απ' τους moderators, ας παρέμβει στην κουβέντα να μας πει τουλάχιστον γιατί σβήστηκαν. Απορώ γιατί τις προάλλες είχαμε ανοίξει ανάλογη κουβέντα για τα... βυζιά της Σοφίας που το είχαμε ξεφτιλίσει τελείως μάλιστα το θέμα & κανένα μήνυμα δεν είχε πειραχτεί.

εγω προσωπικα ζητησα να σβηστουν τα μυνηματα και αναλογα θα κανω στο μελλον για οτιδηποτε αλλο αρνητικο γραφετε για οποιαδηποτε κοπέλα πανω στην εμφανιση της ή οτιδηποτε αλλο αφορα την προσωπικοτητα της σαν ανθρωπο και οχι σαν επαγγελματια
αλλο να πει καποιος αν μια κοπέλα δεν ειναι καλη στο δωματιο πραγμα σεβαστο κατανοητο και δεκτο
και αλλο αν αρχιζουμε και κανουμε την τριχα τριχια και γεμιζουμε το θρεντ με ανουσια μυνηματα που στη τελικη θιγουν την καθε κοπέλα
αν καποιου δεν του αρεσει κατι πανω σε μια κοπέλα στο 104 υπαρχουν αλλες 10 κοπέλες και στην αττικη στα υπολοιπα μαγαζια αλλες 500-1000
ολοι θελετε φωτογραφιες αλλα οι φωτογραφιες δεν μπαινουν για να αρχιζουμε να πιανομαστε να κουτσομπολευουμε το οτιδηποτε δεν αρεσει στον καθενα
το οτι παλιοτερα ειχε γινει παλι κατι αναλογο για το στηθος της σοφιας δεν ειναι κανενα δεδικασμενο για να επαναληφθει
στη τελικη προσωπικα θεωρω το στηθος της Μαρινας αψογο ειδικα τωρα μετα τις γιορτες που η κοπέλα το εφτιαξε και οσοι το εχουν δει απο κοντα και συγουρα το εχουν ψηλαφισει δεν εχουν αναφερει και κανενα παραπονο που στη τελικη αν καποιοι ειχαν και ενα λογο να πουν κατι ειναι αυτοι
και αν το συγκεκριμενο tread εχει καποιο λογο υπαρξης ειναι για να ενημερωνετε καποιος ειτε με το προγραμμα ειτε με τη λειτουργια ειτε με τις κοπέλες του συγκεκριμενου μαγαζιου, αποψη μου και αποψη πιστευω και της πληοψηφιας των χρηστων ειναι οτι chat,spamm κτλ δεν ειναι ωραια για κανεναν ο οποιος θελει μεσα σε 2-3 λεπτα το πολυ να διαβασει αυτα που τον ενδιαφερουν και ειναι αναγκασμενος να προσπερνα αστοχα και ανουσια ποστ

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug:  :smitten:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
ενταξυ ματια μου σε καποιους αλλους αρεσει το προσωπο της :-


εγω προσωπικα ζητησα να σβηστουν τα μυνηματα και αναλογα θα κανω στο μελλον για οτιδηποτε αλλο αρνητικο γραφετε για οποιαδηποτε κοπέλα πανω στην εμφανιση της ή οτιδηποτε αλλο αφορα την προσωπικοτητα της σαν ανθρωπο και οχι σαν επαγγελματια
αλλο να πει καποιος αν μια κοπέλα δεν ειναι καλη στο δωματιο πραγμα σεβαστο κατανοητο και δεκτο
και αλλο αν αρχιζουμε και κανουμε την τριχα τριχια και γεμιζουμε το θρεντ με ανουσια μυνηματα που στη τελικη θιγουν την καθε κοπέλα
αν καποιου δεν του αρεσει κατι πανω σε μια κοπέλα στο 104 υπαρχουν αλλες 10 κοπέλες και στην αττικη στα υπολοιπα μαγαζια αλλες 500-1000
ολοι θελετε φωτογραφιες αλλα οι φωτογραφιες δεν μπαινουν για να αρχιζουμε να πιανομαστε να κουτσομπολευουμε το οτιδηποτε δεν αρεσει στον καθενα
το οτι παλιοτερα ειχε γινει παλι κατι αναλογο για το στηθος της σοφιας δεν ειναι κανενα δεδικασμενο για να επαναληφθει
στη τελικη προσωπικα θεωρω το στηθος της Μαρινας αψογο ειδικα τωρα μετα τις γιορτες που η κοπέλα το εφτιαξε και οσοι το εχουν δει απο κοντα και συγουρα το εχουν ψηλαφισει δεν εχουν αναφερει και κανενα παραπονο που στη τελικη αν καποιοι ειχαν και ενα λογο να πουν κατι ειναι αυτοι
και αν το συγκεκριμενο tread εχει καποιο λογο υπαρξης ειναι για να ενημερωνετε καποιος ειτε με το προγραμμα ειτε με τη λειτουργια ειτε με τις κοπέλες του συγκεκριμενου μαγαζιου, αποψη μου και αποψη πιστευω και της πληοψηφιας των χρηστων ειναι οτι chat,spamm κτλ δεν ειναι ωραια για κανεναν ο οποιος θελει μεσα σε 2-3 λεπτα το πολυ να διαβασει αυτα που τον ενδιαφερουν και ειναι αναγκασμενος να προσπερνα αστοχα και ανουσια ποστ

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug:  :smitten:

Κατ' αρχάς για το πρόσωπο της Νικόλ αναθεωρώ την άποψή μου στην τελευταία φωτογραφία που πόσταρες είναι Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο!!! Για το θέμα της Μαρίνας μου φτάνει που πήρα μια απάντηση στο γιατί σβήστηκαν τα μηνύματα, προσωπικά θεωρώ ότι είσαι λίγο υπερβολική Άντζελα αλλά εντάξει, δε θα επιμείνω κιόλας, όπως νομίζεις. Για 'μένα, ένα ΣΥΝΟΛΟ απόψεων σχετικά με το κατά πόσο είναι ωραίο ή όχι το στήθος της Μαρίνας ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ κάποιον εδώ μέσα που δεν είναι μόνιμος πελάτης του 104, αλλά σκέφτεται να επισκεφτεί τη Μαρίνα. Στο κάτω - κάτω το κατά πόσο ένα στήθος είναι ωραίο ή όχι είναι ένα στοιχείο που ενδιαφέρει ΠΟΛΛΟΥΣ. Φαντάσου κάποιος να πάει στο 104 & να μπει στο δωμάτιο χωρίς να έχει δει καν την κοπέλα & να ξενερώσει από κάτι τέτοιο... Συν τοις άλλοις με την ίδια λογική θα πρέπει να σβηστούν ένα σωρό posts εδώ μέσα που εξυμνούν την ομορφιά της  μίας, κατακεραυνώνουν την άλλη κ.τ.λπ. κ.τ.λπ. Επιπλέον θα προτιμούσα Άντζελα τη δουλειά αυτή που λες να την κάνει Η ΙΔΙΑ Η ΚΟΠΕΛΑ που άλλωστε έχει λογαριασμό εδώ, έστω & κατόπιν υποδείξεώς σου, γιατί το "εγώ ζήτησα να σβηστούν" μου κάνει κάπως, είναι σαν να είσαι εσύ moderator στο συγκεκριμένο thread. Τέλος πάντων, απ' τη στιγμή που λες ότι διορθώθηκε μες τις γιορτές & είναι Ο.Κ. δεν έχω παρά να σε πιστέψω, ούτως ή άλλως το ανέφερα κι εγώ σε ένα απ' τα λογοκριθέντα μηνύματά μου ότι στις παλιότερες φωτογραφίες φαίνεται έτσι, ενώ τώρα μπορεί να είναι Ο.Κ.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Για τις αποδείξεις δε μου απάντησες σ' αυτό που σε ρώτησα...
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
ενταξυ ματια μου σε καποιους αλλους αρεσει το προσωπο της :-



στη τελικη προσωπικα θεωρω το στηθος της Μαρινας αψογο ειδικα τωρα μετα τις γιορτες που η κοπέλα το εφτιαξε και οσοι το εχουν δει απο κοντα και συγουρα το εχουν ψηλαφισει δεν εχουν αναφερει και κανενα παραπονο που στη τελικη αν καποιοι ειχαν και ενα λογο να πουν κατι ειναι αυτοι

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug:  :smitten:


καλησπέρα όμορφη.
1. μου αρέσει το πρόσωπο της (και άλλα όπως το στήθος της που για λόγου ευγένειας δεν θα πω).
2. προτείνω να ορίσετε εμένα που είμαι αντικειμενικός ως ειδικό ψηλαφητή - εκτιμητή για να ερευνήσω το στήθος της Μαρίνας, (η καταρχήν άποψη είναι πως είναι πολύ ωραίο κορίτσι) και ταχιά θα δημοσιοποιήσω το πόρισμα μου.
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Εγώ σε κανα δίωρο θα ξεκινήσω με τον καψούρη το φίλο μου που μου ζήτησε πάλι να πάμε στη Μαρίνα και δε θα του χαλάσω χατήρι. Δεν ξέρω αν θα περάσω εγώ λόγω έλλειψης ορέξεως και όχι ιδιαίτερα καλού mood. Αν περάσω πάντως θα κοιτάξω να χορτάσω το Μαρινάκι κι όσο για όλα τ'άλλα περί σιλικόνης, πολυουρεθάνης και τρινιτροτολουόλης μου περισσεύουν. Άψογα περάσαμε την πρώτη φορά και είμαι σίγουρος πως άψογα θα περάσουμε και σήμερα.

Κατ' αρχάς για το πρόσωπο της Νικόλ αναθεωρώ την άποψή μου στην τελευταία φωτογραφία που πόσταρες είναι Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο!!!

Έλα παραδέξου ότι είχα δίκιο! Δώσε μου τα εύσημα!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Είμαι πολύ μετριόφρων τελικά!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Για τις αποδείξεις δε μου απάντησες σ' αυτό που σε ρώτησα...

φυσικα και μπορειτε να παιρνετε αποδηξη ;)

Κατ' αρχάς για το πρόσωπο της Νικόλ αναθεωρώ την άποψή μου στην τελευταία φωτογραφία που πόσταρες είναι Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο!!! Για το θέμα της Μαρίνας μου φτάνει που πήρα μια απάντηση στο γιατί σβήστηκαν τα μηνύματα, προσωπικά θεωρώ ότι είσαι λίγο υπερβολική Άντζελα αλλά εντάξει, δε θα επιμείνω κιόλας, όπως νομίζεις. Για 'μένα, ένα ΣΥΝΟΛΟ απόψεων σχετικά με το κατά πόσο είναι ωραίο ή όχι το στήθος της Μαρίνας ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ κάποιον εδώ μέσα που δεν είναι μόνιμος πελάτης του 104, αλλά σκέφτεται να επισκεφτεί τη Μαρίνα. Στο κάτω - κάτω το κατά πόσο ένα στήθος είναι ωραίο ή όχι είναι ένα στοιχείο που ενδιαφέρει ΠΟΛΛΟΥΣ. Φαντάσου κάποιος να πάει στο 104 & να μπει στο δωμάτιο χωρίς να έχει δει καν την κοπέλα & να ξενερώσει από κάτι τέτοιο... Συν τοις άλλοις με την ίδια λογική θα πρέπει να σβηστούν ένα σωρό posts εδώ μέσα που εξυμνούν την ομορφιά της  μίας, κατακεραυνώνουν την άλλη κ.τ.λπ. κ.τ.λπ. Επιπλέον θα προτιμούσα Άντζελα τη δουλειά αυτή που λες να την κάνει Η ΙΔΙΑ Η ΚΟΠΕΛΑ που άλλωστε έχει λογαριασμό εδώ, έστω & κατόπιν υποδείξεώς σου, γιατί το "εγώ ζήτησα να σβηστούν" μου κάνει κάπως, είναι σαν να είσαι εσύ moderator στο συγκεκριμένο thread. Τέλος πάντων, απ' τη στιγμή που λες ότι διορθώθηκε μες τις γιορτές & είναι Ο.Κ. δεν έχω παρά να σε πιστέψω, ούτως ή άλλως το ανέφερα κι εγώ σε ένα απ' τα λογοκριθέντα μηνύματά μου ότι στις παλιότερες φωτογραφίες φαίνεται έτσι, ενώ τώρα μπορεί να είναι Ο.Κ.

ματια μου πιστευω δεν με καταλαβενεις
αν συνεργαζομαι με καποιες κοπέλες απο τις οποιες εχω την απολυτη εμπιστοσυνη
αν αυτες οι κοπέλες δεχοντε να τις φωτογραφησω και να ανεβασω αυτες τις φωτος με ή χωρις προσωπο (αναλογα την επιθυμια τους) στο νετ
ειναι γιατι ξερουν οτι σε καθε περιπτωση και θα τις υπερασπιστω και θα φροντισω για το καλυτερο δυνατον γιαυτες
καποιες φορες ενδεχετε να μπω και σε αντιπαραθεση γιαυτες (εφοσον εχουν το δικιο με το μερος τους) καποιες αλλες φορες οπως αυτη μπορει και να ζητησω να σβηστουν και καποια μυνηματα
σε καθε περιπτωση θα ειμαι και με το μερος τους και στο πλευρο τους και αυτο ειναι που τις κανει να με βλεπουν αν τις ρωτησεις οχι σαν ενα <<αφεντικο>> τους αλλα σαν μια συνεργατρια μια φιλη και γιατι οχι σαν ενα προτυπο
πολλα εχουν γραφτει και για μενα προσωπικα στο παρελθον, δεν εδωσα και καμια ιδαιτερη σημασια γιατι και την αξια μου την ξερω οποτε κατεβενω να δουλεψω αλλα στη τελικη δεν παυω να εχω και ενα μαγαζι στο ονομα μου
για μια κοπελιτσα ομως 22 χρονων που ηρθε στην ελλαδα να δουλεψει καποια χρονια αντιπετοπιζοντας καθημερινα μες το δωματιο και καλους και κακους πελατες προκειμενου να βγαλει καποια χρηματα και να γυρισει στη πατριδα της ετσι ωστε να ζησει με ενα καλυτερο βιοτικο επιπεδο σε σχεση με πριν θα ειμαι απολυτη πολυ περισσοτερο αποτι ειμαι για τον ιδιο μου τον εαυτο
αν και η Μαρινα ειναι μια κοπελα που πολλοι αντρες θα θελαν να την εχουν και σε αυτη τη δουλεια εχει ενα σαλονι που 9 στους 10 τους κερδιζει
απο κει και περα η κοπέλα ουτε online ειναι μιας και δουλευει αυτην την ωρα ουτε περναει και τοσες ωρες online για να γραψει πει το οτιδηποτε
οποτε ο ρολος του να μιλησει-να παρει καποιος το μερος της πεφτει σε μενα οπως συμβενει και ολες τις κοπέλες με τις οποιες συνεργαζομαι
και για να μην παρεξηγουμε το να πει καποιος κατι για μια κοπέλα αν του αρεσε ή οχι πανω στη δουλεια της ειναι δεκτο και λογικο και ανθρωπινο και καλο μας κανει μιας και μας βελτιωνει για τον επομενο
το να γραφετε ομως ποστ στο ποστ απαντηση στην απαντηση για το στηθος το μπουτι το μαλλι της καθε κοπέλας το θεωρω ανουσιο τη στιγμη μαλιστα που σε ενα ανοιχτο φορουμ μια ανοιχτη συζητηση μπορει να οδηγηθει σε ασχημα-προσβλητικα μονοπατια πανω απ ολα για την ιδια την κοπέλα
μια σπιθα χρειαζετε και καποιος θα γραψει την εξυπναδα-κακια του
τωρα γιαυτο που λες για την ενημερωση πιστευω οτι δεν τιθετε καμια ενημερωση σε ολα αυτα τα ακυρα αστοχα και τραβηγμενα ποστ
φωτογραφιες για ολες μας υπαρχουν και εδω και στη σελιδα μας
αν λοιπον ο Α θελει να δει αν του αρεσει η Β δεν χρειαζετε να διαβασει το πως βλεπουν την Β ο Γ, ο, Δ και ο Ε απλα ανοιγει τα ματια του κοιταει την Β και σχηματιζει τη δικη του αποψη.

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
φυσικα και μπορειτε να παιρνετε αποδηξη ;)
αυτο το ειχα περιεργια και ρωταω σοβαρα, οχι για χαβαλε.
τι γραφει πανω η αποδειξη? παροχη υπηρεσιων? η μηπως αναφερει πιο πολλα για τις υπηρεσιες?
εγω ευτυχως δεν εχω γυναικα πανω απο το κεφαλι μου αλλα εκτος του οτι θα μου λυθει η απορια πιστευω οτι ισως βοηθησει και καποιους παντρεμενους που δεν το ειχαν σκεφτει μεχρι τωρα! :grin:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
αυτο το ειχα περιεργια και ρωταω σοβαρα, οχι για χαβαλε.
τι γραφει πανω η αποδειξη? παροχη υπηρεσιων? η μηπως αναφερει πιο πολλα για τις υπηρεσιες?
εγω ευτυχως δεν εχω γυναικα πανω απο το κεφαλι μου αλλα εκτος του οτι θα μου λυθει η απορια πιστευω οτι ισως βοηθησει και καποιους παντρεμενους που δεν το ειχαν σκεφτει μεχρι τωρα! :grin:



ααααααα, δεν είναι σωστό η απόδειξη να λέει γενικά παροχή υπηρεσιών,  να λέει ακριβώς το πρόγραμμα που διάλεξες! πχ αυταρχικό.
:2funny: :headbang: :grin: :2funny: :grin:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
ααααααα, δεν είναι σωστό η απόδειξη να λέει γενικά παροχή υπηρεσιών,  να λέει ακριβώς το πρόγραμμα που διάλεξες! πχ αυταρχικό.
:2funny: :headbang: :grin: :2funny: :grin:
πας καλα ρε συ? εδω δεν ξερουν αν σου αρεσει το αυταρχικο και στο εφαρμοζουν ετσι και αλλιως. για φαντασου τωρα να δουνε καμια 10ρια αποδειξεις για αυταρχικο. τοτε θα αρχισει το γλεντι.... :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

:2funny: :2funny: :2funny:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
πας καλα ρε συ? εδω δεν ξερουν αν σου αρεσει το αυταρχικο και στο εφαρμοζουν ετσι και αλλιως. για φαντασου τωρα να δουνε καμια 10ρια αποδειξεις για αυταρχικο. τοτε θα αρχισει το γλεντι.... :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

:2funny: :2funny: :2funny:


επίσης να σκεφτείς πως η απόδειξη θα χρησιμοποιηθεί στην εφορία όπου θα φαίνονται πλήρη στοιχεία ταυτότητας, φαντάσου τη συνέχεια από την αστεία πλευρά αλλά τι μπορούν να έχουν στα χέρια τους κακοπρόαιρετοι άνθρωποι.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
καλησπέρα όμορφη.
1. μου αρέσει το πρόσωπο της (και άλλα όπως το στήθος της που για λόγου ευγένειας δεν θα πω).
2. προτείνω να ορίσετε εμένα που είμαι αντικειμενικός ως ειδικό ψηλαφητή - εκτιμητή για να ερευνήσω το στήθος της Μαρίνας, (η καταρχήν άποψη είναι πως είναι πολύ ωραίο κορίτσι) και ταχιά θα δημοσιοποιήσω το πόρισμα μου.

Η ευγένεια σε μάρανε  :) Όσο για το δεύτερο από εμένα έχεις το ελεύθερο, ρώτα & την Άντζελα & όρμα ψηλαφητή μου  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom