Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,0%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,0%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 34 9,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    362

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Είμαι λάτρης του 69, κάνω και αυταρχικό αλλά ποτέ δεν έτυχε να κάνω ισπανικό. Συνδυάζεται με κάτι ή τελειώνεις στα στήθη; Ποια κοπέλα θα πρότεινες για να απολαύσω ότι έχει καλύτερο στο ιαπανικό;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Είμαι λάτρης του 69, κάνω και αυταρχικό αλλά ποτέ δεν έτυχε να κάνω ισπανικό. Συνδυάζεται με κάτι ή τελειώνεις στα στήθη; Ποια κοπέλα θα πρότεινες για να απολαύσω ότι έχει καλύτερο στο ιαπανικό;

καλημερα ;) :cheesy:
συγουρα μωρο οι Κατερινα-Ευα ειναι οι καλυτερες με διαφορα στηθους πανω σε αυτο το προγραμμα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

PAC-MAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2009
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα ;) :cheesy:
συγουρα μωρο οι Κατερινα-Ευα ειναι οι καλυτερες με διαφορα στηθους πανω σε αυτο το προγραμμα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Η Κατερινα ειναι αψογη στη δουλεια της.Επισης ειναι και καλος χαρακτηρας και πολυ φιλικη.Εχει και το υπεροχο στηθος που σε τρελαινι.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.252
Κριτικές
3
Like
1.427
Πόντοι
566
καλημερα ;) :cheesy:
συγουρα μωρο οι Κατερινα-Ευα ειναι οι καλυτερες με διαφορα στηθους πανω σε αυτο το προγραμμα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Καλημέρα Αντζελα,

να μας ενημερώνεις τακτικά και ποιές είναι καλύτερες με διαφορά ποδιού - πατούσας (εκτός Κλαούντιας που την έχω δοκιμάσει).....
 

ganemos3

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
101
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
:) :cheesy: :idiot:

καλησπερα
Αντζελα θα ηθελα αν σου ειναι ευκολο μια συντομη περιγραφη για τις καινουργιες που βλεπω στο προγραμμα της εβδομαδας Μαρινα και Νται"να καθως και τα προγραμματα τους


σε ευχαριστω προκαταβολικα
πολλα φιλιαααα :kissass:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλημέρα Αντζελα,

να μας ενημερώνεις τακτικά και ποιές είναι καλύτερες με διαφορά ποδιού - πατούσας (εκτός Κλαούντιας που την έχω δοκιμάσει).....

γειασου μωρο ;)
ολες οι κοπέλες σε αυτο το προγραμμα εχουμε αποκτησει μεγαλη εμπειρια ;)
θα μπορουσα φυσικα να σου προτεινω τις Ευα, Τζενη, Σουζανα, Νικόλ  ;)

:) :cheesy: :idiot:

καλησπερα
Αντζελα θα ηθελα αν σου ειναι ευκολο μια συντομη περιγραφη για τις καινουργιες που βλεπω στο προγραμμα της εβδομαδας Μαρινα και Νται"να καθως και τα προγραμματα τους


σε ευχαριστω προκαταβολικα
πολλα φιλιαααα :kissass:

η Νταιανα μωρο ειναι αρκετα γνωστη (υπαρχουν φωτογραφιες της σε διαφορα σαιτ αλλων μαγαζιων) πιστευω οτι οι υπηρεσιες της και η εμφανιση της ταιριαζουν στο μαγαζι μας γιαυτο και συνεργαζομαστε για πρωτη φορα το ερχομενο Σαββατο ;)
η Μαρινα απο την αλλη ειναι μια καινουργεια κοπέλα σε αυτο το χωρο (με αρκετη εμπειρια ομως σε αυτη τη δουλεια ;)) ειναι 22χρονων με μαυρα μακρια μαλλια, στο σωμα περιπου το δικο μου και οι υπηρεσιες της ειναι φουλ με πρωκτικο προγραμμα δηλ κτλ

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
γειασου μωρο ;)
ολες οι κοπέλες σε αυτο το προγραμμα εχουμε αποκτησει μεγαλη εμπειρια ;)
θα μπορουσα φυσικα να σου προτεινω τις Ευα, Τζενη, Σουζανα, Νικόλ  ;)

η Νταιανα μωρο ειναι αρκετα γνωστη (υπαρχουν φωτογραφιες της σε διαφορα σαιτ αλλων μαγαζιων) πιστευω οτι οι υπηρεσιες της και η εμφανιση της ταιριαζουν στο μαγαζι μας γιαυτο και συνεργαζομαστε για πρωτη φορα το ερχομενο Σαββατο ;)
η Μαρινα απο την αλλη ειναι μια καινουργεια κοπέλα σε αυτο το χωρο (με αρκετη εμπειρια ομως σε αυτη τη δουλεια ;)) ειναι 22χρονων με μαυρα μακρια μαλλια, στο σωμα περιπου το δικο μου και οι υπηρεσιες της ειναι φουλ με πρωκτικο προγραμμα δηλ κτλ

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Καλησπερα και απο εμενα.

Για να λυθουν ορισμενες αποριες η Νταιανα ειναι η αδυνατη μελαχροινη κοπελα απο την Βουλγαρια, που την εχουμε συναντησει στο Αθανασιας 3 και για λιγο διαστημα στο Αγιου Μελετιου 37 ?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλησπερα και απο εμενα.

Για να λυθουν ορισμενες αποριες η Νταιανα ειναι η αδυνατη μελαχροινη κοπελα απο την Βουλγαρια, που την εχουμε συναντησει στο Αθανασιας 3 και για λιγο διαστημα στο Αγιου Μελετιου 37 ?

καλησπερα μωρο ;)
η ιδια κοπέλα πρεπει να ειναι ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μπου-Μπού, αλήθεια πότε θα έχει απογευματινή βάρδυα το Μπισκοτάκι;
Ήθελα να έρθω αυτή την βδομάδα, αλλα στο πρόγραμμα την βλέπω το πρωί και πλέον δεν προλαβαίνω κάν να την πετύχω στο σχόλασμα!! :kissass: :kissass:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μπου-Μπού, αλήθεια πότε θα έχει απογευματινή βάρδυα το Μπισκοτάκι;
Ήθελα να έρθω αυτή την βδομάδα, αλλα στο πρόγραμμα την βλέπω το πρωί και πλέον δεν προλαβαίνω κάν να την πετύχω στο σχόλασμα!! :kissass: :kissass:

μαλλον την επομενη εβδομαδα κουκλί ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Χμ...
Βλέπω το πρόγραμμα αλλα δυστηχώς το Μπισκοτάκι έχει πρωινό και δεν θα μπορέσω να παρευρίσκομαι. Σκευτόμουν για Κλαούντια αλλα ούτε αυτή βολέυει.  :headbang: Λοιπόν Μπου-Μπου, σκευτομαι να έρθω Παρασκευή για την καινούρια κοπέλα την Μαρίνα, παρόλο που αποφευγω να επισκευτώ κοπέλες για τις οποίες δεν έχω ακούσει τίποτις.  :huh: Ελπίζω να ανατποκριθεί στις προσδοκίες μου!!! :grin: :grin: :grin: :lheel:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Χμ...
Βλέπω το πρόγραμμα αλλα δυστηχώς το Μπισκοτάκι έχει πρωινό και δεν θα μπορέσω να παρευρίσκομαι. Σκευτόμουν για Κλαούντια αλλα ούτε αυτή βολέυει.  :headbang: Λοιπόν Μπου-Μπου, σκευτομαι να έρθω Παρασκευή για την καινούρια κοπέλα την Μαρίνα, παρόλο που αποφευγω να επισκευτώ κοπέλες για τις οποίες δεν έχω ακούσει τίποτις.  :huh: Ελπίζω να ανατποκριθεί στις προσδοκίες μου!!! :grin: :grin: :grin: :lheel:

εγω πιστευω μωρο θα σου αρεσει η Μαρίνα μιας και αποσο σε ξερω και σε εχω καταλάβει εμφανισιακα σου πεφτει ακριβος στο γουστο σου (μελαχροινη, νεα σε ηλικια με μεγαλο στηθος) ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
έτσι λένε οι φήμες!

Εμφανισιακά δεν αμφιβάλω οτι θα είναι σπέσιαλ αφού ξέρω οτι πάντα έχεις κουκλάρες στο σπιτάκι σου.  :dancing: Απο πλευράς υπηρεσιών είμαι περίεργος, αφού εκεί είναι ένας τομέας που ακόμα η Μπου-Μπου δεν έχει 100% επηρροή. Δηλαδή, μπορεί πάντα να συμβουλέψει μια κοπέλα για το πώς θα προσέξει έναν πελάτη, αλλα δεν μπορεί να ξέρει τι γίνεται μέσα στο δωμάτιο εκτός απο αυτά που της λένε οι κοπέλες και οι ίδιοι οι πελάτες.  :grin: Και φυσικά αρκετοί (και δεν μιλάω για τους πελάτες του Φ104 αλλα γενικότερα) αρκετές φορές δεν μπαίνουν σε διαδικασίες να κάνουν παράπονα, ούτε κάν στο φόρουμ, και απλά δεν ξανάρχονται!  :booty: Παρόλα αυτά απο όσο βλέπω το Φ104 έχει αρκετή επιτυχία! :dancing:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
λαμπρα! (δυστυχως ειμαι μακρια) :headbang:

δε πειραζει μωρο, καποια στιγμη θα τα καταφερεις και θα μηδενισεις την αποσταση ;)

έτσι λένε οι φήμες!

Εμφανισιακά δεν αμφιβάλω οτι θα είναι σπέσιαλ αφού ξέρω οτι πάντα έχεις κουκλάρες στο σπιτάκι σου.  :dancing: Απο πλευράς υπηρεσιών είμαι περίεργος, αφού εκεί είναι ένας τομέας που ακόμα η Μπου-Μπου δεν έχει 100% επηρροή. Δηλαδή, μπορεί πάντα να συμβουλέψει μια κοπέλα για το πώς θα προσέξει έναν πελάτη, αλλα δεν μπορεί να ξέρει τι γίνεται μέσα στο δωμάτιο εκτός απο αυτά που της λένε οι κοπέλες και οι ίδιοι οι πελάτες.  :grin: Και φυσικά αρκετοί (και δεν μιλάω για τους πελάτες του Φ104 αλλα γενικότερα) αρκετές φορές δεν μπαίνουν σε διαδικασίες να κάνουν παράπονα, ούτε κάν στο φόρουμ, και απλά δεν ξανάρχονται!  :booty: Παρόλα αυτά απο όσο βλέπω το Φ104 έχει αρκετή επιτυχία! :dancing:

κοιταξε ματια μου........
οι κοπέλες που ερχοντε στο μαγαζι και φυσικα εχουν τη διαθεση να προοδευσουν σε αυτον το χωρο αφου αυτη ηταν η επελογη τους πραγματικα εχουν την τυχη να συνεργαζοντε με εμενα,
αφενος γιατι ειμαι μια κοπέλα που κανει και αυτη την ιδια δουλεια, αφετερου γιατι εχω την εμπειρια αλλα και το μυστικο της επιτυχιας να τους διδαξω ;)
οσες με ακουσανε σε αυτα που τους συμβουλεψα βλεπε Ευα , Τζενη, Κλαουντια , Σουζανα αλλα και Νικόλ τωρα τα πηγαν και τα πηγενουν περιφιμα ;)
το ιδιο πιστευω θα κανει και η Μαρινα που αν και στο στουντιο μας θα κανει την πρωτη της βαρδια ever σε οικο ανοχης εχει την εμπειρια και το ταλεντο να ανταπεξελθει και με το παραπάνω ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Antonis_Greece4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2007
Μηνύματα
16
Κριτικές
3
Like
118
Πόντοι
280
Εγώ Άντζελα εσένα γουστάρω.Δεν έχω ξανάρθει,πριν λίγο μπήκα για πρώτη φορά στο σάιτ σου.Γουστάρω anal.Πότε δουλεύεις;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom