Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Ό,τι του φανεί, του Λολοστεφανή! Πότε πέταξα υπονοούμενο για τη μάνα σου; Όταν χρησιμοποιείς πρακτικές όπως έκανες στο νηπιαγωγείου (θα το πω στον admin να σε κάνει ban), του τύπου, στο σχόλασμα (όταν σχολάσουμε) θα έρθει η μαμά μου να σε δείρει, έτσι νομίζω ότι μπορώ να σου μιλάω, για να καταλαβαίνεις. Δε μίλησα με κανένα σκοπό να θίξω τη μάνα σου, αλλά αυτό ήθελες μάλλον να δεις κι αυτό είδες. Προκατειλλημένος μάλλον. Τέλος πάντων, δε θα σου κάνω τη χάρη να συνεχίσω, αν και είδα να αναφέρεται και η δική μου μάνα σε post σου με καθαρά προσβλητικούς χαρακτηρισμούς και περιεχόμενο γενικότερα. Και τα δικά μου posts βλέπεις είναι πάντα ευγενικά εδώ μέσα, κάνε μια ανσκόπηση και θα το καταλάβεις, αν και πάλι βάλθηκες να με κατηγορήσεις και να με συγκρίνεις με κρυφο-gay (κατ'εσέ) άλλους που κάνουμε την ίδια δουλειά (!!), υποννοώντας ότι κι εγώ σε θεωρώ νταβατζή (η απόδειξη που σου ζήταγα) ή ότι προσπαθώ να υποβαθμίσω το studio. Και επαναλαμβάνω, είσαι κι εσύ αγαπούλης (δεν είναι κακό, κι εγώ είμαι) κατ'εμέ, το θέμα είναι ότι ΔΕΝ ποστάρεις καρδούλες κλπ. Το ότι κάποιος τη βρίσκει έτσι να κάνει παιχνίδι με τις κοπέλες δε σημαίνει ότι σπαμάρει. Και επίσης, το thread είναι γενικά για θέματα του studio κι όχι απλώς για ενημέρωση, αλλιώς θα το έλεγαν "Ημερήσια ενημέρωση για Φυλής 104". Αυτά, και βρες έναν τρόπο να ξελαμπικάρεις (με την καλή έννοια) γιατί τα νεύρα σου είναι κομμάτι τεντωμένα.

ΥΓ: Η παράθεση γίνεται στην απάντηση προς τον osie, έτσι κι αλλιώς κι εγώ ο ίδιος υπήρξα θέμα μέσα σ'αυτό.

Εγώ σκάλωσα με το αρχικό σου post όπου μου επιτέθηκες προσωπικά χωρίς καν σε έχω προκαλέσει και το post που έκανες που αναφερόσουν με υβριστικούς χαρακτηρισμούς σε 'μένα ήταν η αιτία που ξέφυγε η κατάσταση. Απ' τη στιγμή που δε σε προκάλεσα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ είναι απαράδεκτο από μεριάς σου να απευθυνθείς σε 'μένα με υβριστικούς χαρακτηρισμούς. Και εδώ είναι το θεάρεστο post σου στο οποίο αναφέρομαι και πες μου ποιος είναι αυτός που προκάλεσε απ' τους δυο μας. Και αυτό είναι και το τελευταίο μου post γιατί αρκετά ενοχλήσαμε και τους υπόλοιπους που μπαίνουν εδώ μέσα, δεν είναι δυνατόν να κάνω το ίδιο το οποίο κατηγορώ σε άλλους.

Ποιος σου είπε, ρε πειραγμένε, ότι είμαι προστάτης των αγαπούληδων; Κατ'αρχάς, ρε μπούρδα, κάποιος που θα δει τί γράφεις εδώ μέσα θα σε βγάλει κι εσένα αγαπούλη, ζώον, απλώς εσύ δεν το εκφράζεις με καρδιές και λουλούδια. Και πότε σε είπα νταβατζή; Πας καλά; Πίνεις τίποτα, ρε μαλακοπίτουρα; Να το κόψεις επειγόντως, γιατί σε βαράει. Βρες μου ένα τέτοιο ποστ και απόδειξέ μου ότι σε λέω νταβατζή ή ότι το υποννοώ και δεσμεύομαι δημόσια εδώ μέσα να σου ζητήσω συγγνώμη. Αλλά έτσι δείχνεις πόσο μαλάκας είσαι τελικά.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ σκάλωσα με το αρχικό σου post όπου μου επιτέθηκες προσωπικά χωρίς καν σε έχω προκαλέσει και το post που έκανες που αναφερόσουν με υβριστικούς χαρακτηρισμούς σε 'μένα ήταν η αιτία που ξέφυγε η κατάσταση. Απ' τη στιγμή που δε σε προκάλεσα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ είναι απαράδεκτο από μεριάς σου να απευθυνθείς σε 'μένα με υβριστικούς χαρακτηρισμούς. Και εδώ είναι το θεάρεστο post σου στο οποίο αναφέρομαι και πες μου ποιος είναι αυτός που προκάλεσε απ' τους δυο μας. Και αυτό είναι και το τελευταίο μου post γιατί αρκετά ενοχλήσαμε και τους υπόλοιπους που μπαίνουν εδώ μέσα, δεν είναι δυνατόν να κάνω το ίδιο το οποίο κατηγορώ σε άλλους.

Επειδή έχει παρακουράσει το θέμα, πάρε τα πράγματα από την αρχή κι ας βγάλει ο καθένας τα συμπεράσματά του (σε περίπτωση που δε σβηστούν κάποια αχρείαστα, κάτι το οποίο ίσως πρέπει να γίνει). Πριν από αυτά που παρέθεσες υπήρχαν άλλα 3 posts.

Το 1ο post είναι αυτό:

Μετά λύπης μου διαπιστώνω ότι με το που έφτιαξαν πολλές απ' τις κοπέλες του μαγαζιού λογαριασμό εδώ ΔΥΣΤΥΧΩΣ πλάκωσαν και οι αγαπούληδες... Ενός studio το thread διατηρούσε ένα επίπεδο, πάει, χάλασε κι αυτό, τις τελευταίες μέρες κάθομαι σαν άνθρωπος να διαβάσω δυο - τρία πράγματα που να με ενδιαφέρουν για τις κοπέλες και να δω καμιά καινούρια φωτογραφία και βαριέμαι απίστευτα με τα σάλια και τα μέλια... Sorry δηλαδή. Κι εγώ λατρεύω τις κοπέλες του 104 και μερικές που τους έχω ιδιαίτερη συμπάθεια το γνωρίζουν αλλά δεν κάθομαι και να γελοιοποιούμαι στέλνοντας φιλάκια 20 φορές τη μέρα. Άλλο να πεις μια κουβέντα στην αγαπημένη σου κοπέλα του studio όταν τη δεις online και άλλο να κάνεις αυτήν τη δουλειά κάθε φορά που μπαίνει, στο τέλος χάνει και το νόημά του και κουράζει και όλους τους υπόλοιπους που μπαίνουν στο thread.

Απαντάω με αυτό το οποίο και δε θεωρώ προκλητικό, δεν έχω προσάψει χαρακτηρισμούς, απλά παραθέτω γεγονότα:

Επίσης, το να πετάγεσαι σαν την πορδή κάθε φορά και να σχολιάζεις είναι λιγάκι ενοχλητικό. Sorry δηλαδή. Κι εμείς είμαστε πελάτες, αλλά δεν κάνουμε έτσι. Τί φοβάσαι; Μη σου πάρουν την πρωτοκαθεδρία των posts εδώ μέσα; Δεν τη χάνεις, μη φοβάσαι :2funny: :2funny: :2funny:

Και η απάντησή σου είναι αυτή με κλασικούς μαλάκες και παραλληλισμούς απ'το μυαλό σου:

Μπράβο αγορίνα, πέταξες πανέξυπνη μαλακία, να σε βαφτίσουμε προστάτη των αγαπούληδων. Δικαίωμά μου είναι σαν μετέχων στο thread να σχολιάζω ότι μ' ενοχλεί, αυτός είναι και ο σκοπός του thread, όχι να το γεμίζουμε φιλάκια και καρδούλες. Και αν κρίνω απ' τα posts που έπεσαν σαν απάντηση στο δικό μου μάλλον είναι πολλοί αυτοί που έχουν την ίδια άποψη με 'μένα, αντιθέτως εσύ είσαι ο κλασσικός μαλάκας που κάνεις την ίδια δουλειά με έναν άλλο κρυφο-gay που μπαίνει ανά διαστήματα εδώ και γράφει τα δικά του και με είχε βγάλει μέχρι και νταβατζή επειδή είχα πολλά posts. Και για να σου λύσω την απορία, αν δεν έχανα το χρόνο μου μπαίνοντας στο thread να διαβάσω κάτι ουσιαστικό περνώντας σελίδες με φιλάκια και καρδούλες καρφί δε θα μου καιγόταν για τα συγκεκριμένα άτομα.
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Επειδή έχει παρακουράσει το θέμα, πάρε τα πράγματα από την αρχή κι ας βγάλει ο καθένας τα συμπεράσματά του (σε περίπτωση που δε σβηστούν κάποια αχρείαστα, κάτι το οποίο ίσως πρέπει να γίνει). Πριν από αυτά που παρέθεσες υπήρχαν άλλα 3 posts.

Το 1ο post είναι αυτό:

Απαντάω με αυτό το οποίο και δε θεωρώ προκλητικό, δεν έχω προσάψει χαρακτηρισμούς, απλά παραθέτω γεγονότα:

Και η απάντησή σου είναι αυτή με κλασικούς μαλάκες και παραλληλισμούς απ'το μυαλό σου:
Ειρήνη υμίν παιδία…  :) :) :) :)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Τουλαχιστον να μαλωνατε για την Ελενη...................το καταλαβαινω!  :grin:
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
Μετά λύπης μου διαπιστώνω ότι με το που έφτιαξαν πολλές απ' τις κοπέλες του μαγαζιού λογαριασμό εδώ ΔΥΣΤΥΧΩΣ πλάκωσαν και οι αγαπούληδες... Ενός studio το thread διατηρούσε ένα επίπεδο, πάει, χάλασε κι αυτό, τις τελευταίες μέρες κάθομαι σαν άνθρωπος να διαβάσω δυο - τρία πράγματα που να με ενδιαφέρουν για τις κοπέλες και να δω καμιά καινούρια φωτογραφία και βαριέμαι απίστευτα με τα σάλια και τα μέλια... Sorry δηλαδή. Κι εγώ λατρεύω τις κοπέλες του 104 και μερικές που τους έχω ιδιαίτερη συμπάθεια το γνωρίζουν αλλά δεν κάθομαι και να γελοιοποιούμαι στέλνοντας φιλάκια 20 φορές τη μέρα. Άλλο να πεις μια κουβέντα στην αγαπημένη σου κοπέλα του studio όταν τη δεις online και άλλο να κάνεις αυτήν τη δουλειά κάθε φορά που μπαίνει, στο τέλος χάνει και το νόημά του και κουράζει και όλους τους υπόλοιπους που μπαίνουν στο thread.

τα ειπε ολα ο holic ρε,μην κανετε σαν μωρα του δημοτικου και στελνετε συνεχεια καρδουλες, τα κοριτσια ειναι επαγγελματιες δεν ψαχνονται......
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Εγω σας ειπα τι εκλογη εχουν οι αγαπουληδες.................... Two Mules for Sister Sara !  :grin: :grin:



 

Συνημμένα

  • two mules.jpg
    two mules.jpg
    43 KB · Εμφανίσεις: 19

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Και αυτόν να ακολουθεί απο πίσω είπαμε….ο αρχηαγαπουλης
 

Συνημμένα

  • ___________.jpg
    ___________.jpg
    22,3 KB · Εμφανίσεις: 26

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046


Εαν ηταν χειμωνας η μαλακία θα ηταν κακη..


αλλα τωρα που χτυπαει η ζεστη και βασικα το σαρανταρι της αθηνας που ειναι βαρυ, η μαλακία ειναι σοφη  ;) ;) ;)


...

;) ;) ;)
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
μαλακία ειναι σοφη  Wink Wink Wink


Τωρα ειναι που δεν κανει, ο οργανισμος θελει υγρα και οχι να τα χανει !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
μαλακία ειναι σοφη  Wink Wink Wink


Τωρα ειναι που δεν κανει, ο οργανισμος θελει υγρα και οχι να τα χανει !!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Υπαρχουν ομως δυο ειδων ,αυτη της αυτοικανοποίησης ,και αυτης του ιμπερεαλισμου  :thumbsup:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Υπαρχουν ομως δυο ειδων ,αυτη της αυτοικανοποίησης ,και αυτης του ιμπερεαλισμου  :thumbsup:
Εγω για την πρωτη ελεγα, για την δευτερη δεν γνωριζω και δεν απαντω !!! ;) ;) ;)
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Εγω για την πρωτη ελεγα, για την δευτερη δεν γνωριζω και δεν απαντω !!! ;) ;) ;)
θα στο πω εκλαικευμενα τοτε...

Ο μαλακας 1. Αυτος που την παιζει..

Ο μαλακας 2. Ο καραγκιοζης  :2funny:      ;) ;)
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046


Τελοσπαντων..

Ηρεμια παιδες...

αγαπη..

αγαλίαση

:grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug:


Οταν ερθει ο αντιχρηστος θα μετανιώσετε ολοι που τσακώνεστε  :birdman:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
θα στο πω εκλαικευμενα τοτε...

Ο μαλακας 1. Αυτος που την παιζει..

Ο μαλακας 2. Ο καραγκιοζης  :2funny:      ;) ;)
Γι'αυτο δεν ηξερα !!!
Δεν ημουν και ουτε εχω σκοπο να γινω !!!
Σε ευχαριστω για την γνωση που μου εδωσες !!!  ;) ;) ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom