Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
:pipa2:
Παντως η κελλυ ειναι ερωτευσιμη κοπελα,ισως οι αγαπουλιδες να εχουν δικιο,holic οταν θα εισαι συνδεδεμενος θελω να παρεις θεση γι αυτο....

Ρε για Κέλλυ και Ελένη σφάζονται παλικάρια στην ποδιά τους λέμε... Για Ελένη που την έχω πάρει μπορώ να βεβαιώσω ότι δικαίως σφάζονται, για Κέλλυ δεν ξέρω ΑΚΟΜΑ... Θα μπορώ όμως να εκφέρω γνώμη ΑΜΕΣΑ! Πάντως απ' ό,τι φαίνεται πρέπει να είναι όντως καψουρογκόμενα :2funny: :2funny: :2funny:
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
για Κέλλυ δεν ξέρω ΑΚΟΜΑ... Θα μπορώ όμως να εκφέρω γνώμη ΑΜΕΣΑ! Πάντως απ' ό,τι φαίνεται πρέπει να είναι όντως καψουρογκόμενα :2funny: :2funny: :2funny:
Όλοι άμεσα θα πάμε βλέπω....το κόβω να έχει καμία ουρά έως την Αχαρνών για την κελλυ  :tooth: :tooth:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Όλοι άμεσα θα πάμε βλέπω....το κόβω να έχει καμία ουρά έως την Αχαρνών για την κελλυ  :tooth: :tooth:

Το μόνο που μας σώζει απ' τις ουρές στο 104 είναι η οικονομική κρίση. Γιατί αν δεν ήταν αυτή έχει ανέβει τόσο πολύ το επίπεδο του μαγαζιού που οι ουρές θα ήταν αναπόφευκτες...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Στα χνάρια του ιχνηλάτη Τσεγιέν!!
Ακόμα να επισημοποιήσεις το δεσμό σου με την Κέλυ; Δε φοβάσαι μήπως υποκύψει στη γοητεία των αντιζηλών σου; :2funny: :2funny: :2funny:
Ποτε δεν ζητησα αποκλειστικοτητα. :grin:

Ουτως η αλλως και εγω δεν μπορω να ειμαι .......πιστός !!!!
Εχουμε ελευθερη σχεση.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
καλημεεεεεερααααααα........τι εγινε ρε παιδια??? τι τσακομους και βρισιες ειναι αυτα που διαβαζω??? γιατι εχετε ριξει τοσο πολυ το επυπεδο??? μολις ελειψα για λιγο εγινε τισ π..... το καγκελο εδω μεσα.....εεεεε μααααα σας ειχα στα ωπα ωπα ολους εδω μεσα....τελος παντων....παρακολουθησα λιγο το θεμα αλλα θα το διαβασω πιο προσεκτηκα και θα παρω θεση λιαν συντομος. κατα τα αλλα ολα καλα???? ε αν δεν κοιμασται γραψετε μου.....με αγαπη κελλυ
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
:pipa2:
Ρε για Κέλλυ και Ελένη σφάζονται παλικάρια στην ποδιά τους λέμε... Για Ελένη που την έχω πάρει μπορώ να βεβαιώσω ότι δικαίως σφάζονται, για Κέλλυ δεν ξέρω ΑΚΟΜΑ... Θα μπορώ όμως να εκφέρω γνώμη ΑΜΕΣΑ! Πάντως απ' ό,τι φαίνεται πρέπει να είναι όντως καψουρογκόμενα :2funny: :2funny: :2funny:

Ηοlic να επισκευτεις την κελλυ φιλαρακο γιατι θελω κριτικη απο σενα,παντως σε διαβεβαιωνω επειδη μιλησα στο τηλ μαζι της οτι μου φανηκε νταρντανογυναικα,προσεχε την Κελλυ μπορει να σε βγαλει νοκ αουτ,στο ξαναλεω προσεχε τη Κελλυ,να μπεις προετοιμασμενος στο room,παντως εγω τη σεβομαι κι ας μην την επισκευτηκα,ο ξα μου δεν ηθελε να παμε οχι εγω,επρεπε να υπακουσω στον ξα μου γιατι ειναι μεγαλυτερος και εχει εμπειριες πολλες απο μπουρδελα...αν ομως σκασω μυτη ξανα in athens μπορει να ειναι μεσα στο προγραμμα.. ;)
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Αγαπούληδες όλου του κόσμου ενωθείτε…..  :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom