Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Μάλλον δεν πέτυχε η πρωινή μαλακία σου ή δεν ξέρεις να διαβάζεις ελληνικά... Δες ξανά τί γράφω πριν σου κάνω μια ωραιότατη αναφορά και σε μπανάρουν για τα μπινελίκια σου:

Εντάξει, κατάλαβες τώρα ότι δεν αναφέρομαι σε 'σένα αλλά λέω ότι απλά κάνεις την ίδια δουλειά με έναν άλλο γνωστό κακιασμένο κρυφο-gay τον οποίο τον ξέρουμε όλοι πολύ καλά; Δε θα μπορούσα να σχολιάσω τίποτ' άλλο όταν αναφέρομαι σε κάτι που έχει ενοχλήσει πολλούς (και ίσως κι εσένα) τον τελευταίο καιρό στο thread και εσύ αντί να σχολιάσεις επ' αυτού επέλεξες να μου την πεις. Κομπλεξάρα, ε κομπλεξάρα... Αν έχεις πρόβλημα μαζί μου να μου στείλεις pm και να είσαι σίγουρος ότι θα σου απαντήσω εκεί αναλόγως, όχι να γαμάς το thread.

Το ότι δίνεις δικαιώματα δηλαδή να σε αποκαλούν όπως σε αποκαλούν ενίοτε δεν το΄χεις σκεφτεί, ε; Και παρεξηγιέσαι κιόλας; :jerking: :2funny: :2funny: Σε χαλάσαν οι καρδούλες και τα λουλουδάκια που στέλνουν οι άλλοι συναγαπούληδές σου; Ποιος είναι ο μαλάκας της ιστορίας δεν ξέρω... Όσον αφορά το σχόλιό σου, δικαίωμά μου είναι κι εμένα να λέω κάτι που με ενοχλεί και μάλιστα της ίδιας φύσεως με το ποστ που έκανες. Μάλλον κάποιου άλλου η μαλακία δεν πέτυχε το πρωί. Να το κοιτάξεις.

Όσον αφορά στην αναφορά, εγώ λέω να φωνάξεις και τη μανούλα σου μετά το σχόλασμα να με κάνει νταντά :2funny: :2funny: :2funny: Έχεις απαντήσει σε ανάλογο ύφος, να ξέρεις, οπότε... Τέλος πάντων, ο καθένας μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματά του, αρχιαγαπούλη!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Το ότι δίνεις δικαιώματα δηλαδή να σε αποκαλούν όπως σε αποκαλούν ενίοτε δεν το΄χεις σκεφτεί, ε; Και παρεξηγιέσαι κιόλας; :jerking: :2funny: :2funny: Σε χαλάσαν οι καρδούλες και τα λουλουδάκια που στέλνουν οι άλλοι συναγαπούληδές σου; Ποιος είναι ο μαλάκας της ιστορίας δεν ξέρω... Όσον αφορά το σχόλιό σου, δικαίωμά μου είναι κι εμένα να λέω κάτι που με ενοχλεί και μάλιστα της ίδιας φύσεως με το ποστ που έκανες. Μάλλον κάποιου άλλου η μαλακία δεν πέτυχε το πρωί. Να το κοιτάξεις.

Όσον αφορά στην αναφορά, εγώ λέω να φωνάξεις και τη μανούλα σου μετά το σχόλασμα να με κάνει νταντά :2funny: :2funny: :2funny: Έχεις απαντήσει σε ανάλογο ύφος, να ξέρεις, οπότε... Τέλος πάντων, ο καθένας μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματά του, αρχιαγαπούλη!

Σε γράφω στ' αρχίδια μου ρε κακογαμημένε. Όπως και όλους τους άλλους που κρύβονται πίσω από ένα nick και λένε τα δικά τους. Εγώ είμαι ο μαλάκας ή εσύ που διάβασες λάθος το post μου και θέλεις να βγεις κι από πάνω; Όσο για το αρχικό post μου ήταν πολύ προσεκτικά διατυπωμένο σε αντίθεση με το δικό σου που είναι ενδεικτικό του πόσο χυδαίος και χοντρομαλάκας είσαι και αυτό μπορεί να το καταλάβει ο οποιοσδήποτε και μόνο απ' το γεγονός ότι μπερδεύεις και μανάδες χωρίς καν να σου δώσω δικαίωμα. Αλλά επειδή με κάτι μουνόπανα σαν εσένα που βρίζουν μανάδες τρελαίνομαι, θα σου απαντήσω ότι εγώ ξέρω από πού θα σχολάσει η μάνα μου... Αντιθέτως εσύ δε γνωρίζεις από πού θα σχολάσει στις 5:00 το απόγευμα ακριβώς γιατί σου έχει πει ψέματα. Προφανώς ξέρει η μάνα σου ότι πηγαίνεις μπουρδελότσαρκες πάντα το βράδυ άρα δεν υπάρχει περίπτωση να την τρακάρεις σε κανένα σπιτάκι στην πρωινή βάρδια και να πληγωθείς. Κακογαμημένο σκουπίδι, ε κακογαμημένο σκουπίδι.
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Σε γράφω στ' αρχίδια μου ρε κακογαμημένε. Όπως και όλους τους άλλους που κρύβονται πίσω από ένα nick και λένε τα δικά τους. Εγώ είμαι ο μαλάκας ή εσύ που διάβασες λάθος το post μου και θέλεις να βγεις κι από πάνω; Όσο για το αρχικό post μου ήταν πολύ προσεκτικά διατυπωμένο σε αντίθεση με το δικό σου που είναι ενδεικτικό του πόσο χυδαίος και χοντρομαλάκας είσαι και αυτό μπορεί να το καταλάβει ο οποιοσδήποτε και μόνο απ' το γεγονός ότι μπερδεύεις και μανάδες χωρίς καν να σου δώσω δικαίωμα. Αλλά επειδή με κάτι μουνόπανα σαν εσένα που βρίζουν μανάδες τρελαίνομαι, θα σου απαντήσω ότι εγώ ξέρω από πού θα σχολάσει η μάνα μου... Αντιθέτως εσύ δε γνωρίζεις από πού θα σχολάσει στις 5:00 το απόγευμα ακριβώς γιατί σου έχει πει ψέματα. Προφανώς ξέρει η μάνα σου ότι πηγαίνεις μπουρδελότσαρκες πάντα το βράδυ άρα δεν υπάρχει περίπτωση να την τρακάρεις σε κανένα σπιτάκι στην πρωινή βάρδια και να πληγωθείς. Κακογαμημένο σκουπίδι, ε κακογαμημένο σκουπίδι.



το γάμησες το θέμα και ψόφησε.
και δυστυχώς θα συνεχίσει γιατί απαντάς πολύ πιο χυδαία από ότι σου απαντούν στις παραθέσεις σου.
παράκληση το ξεκίνησες, σταμάτα το γιατί καταντάει αποκρουστικό.
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Διακοπές συνάδελφοι - χρειαζόμαστε διακοπές για χαλαρουΐτα. :boobies:

Coolάρετε πατριώτες και κλείστε καμιά βδομάδα διακοπούλες. :rockon:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
το γάμησες το θέμα και ψόφησε.
και δυστυχώς θα συνεχίσει γιατί απαντάς πολύ πιο χυδαία από ότι σου απαντούν στις παραθέσεις σου.
παράκληση το ξεκίνησες, σταμάτα το γιατί καταντάει αποκρουστικό.

Αγαπητέ εγώ ούτε τον έβρισα πρώτος, ούτε υπαινιγμούς για τη μάνα του άφησα. Δες μόλις στις δυο πίσω σελίδες ποιος απ' τους δυο μας επιτέθηκε πρώτος στον άλλο ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ. Και να σου πω κάτι; Το ποιος είμαι και αν σέβομαι τους υπόλοιπους που μπαίνουν σ' αυτό το thread το έχω αποδείξει καιρό τώρα γι' αυτό και αναφέρθηκα στο πρώτο σημερινό μου post σ' αυτούς που γεμίζουν το thread με φιλάκια και καρδούλες χωρίς να υπολογίζουν το σκοπό του που είναι κυρίως η ενημέρωση των συναγωνιστών. Κι εσύ που μπαίνεις καιρό στο thread ξέρεις ποιος είμαι και αν είμαι ευγενής. Και σίγουρα θυμάσαι πως είχα υπερασπιστεί το Sarouman όταν του την πέφτανε όλοι εδώ μέσα με σεξιστικούς χαρακτηρισμούς. Sorry αλλά παραδέχτηκα την αδυναμία μου σε προηγούμενο post, όταν κάποιος μου επιτίθεται προσωπικά χωρίς λόγο επειδή μπορεί να έχει προηγούμενα μαζί μου ή κακοξύπνησε ή στραβογάμησε μου είναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ να μην απαντήσω. Και θα απαντήσω στον ίδιο τόνο που μου απευθύνεται το εκάστοτε σκουπίδι και σε χειρότερο, θα μπορούσε κάλλιστα στη γνώμη που εξέφρασα απλά να συμφωνήσει ή να διαφωνήσει. Άντε γιατί πολλοί ψυχανώμαλοι μαζεύτηκαν σ' αυτό το site και δεν είναι δυνατόν να δείχνουμε αιώνια υπομονή απέναντί τους. Με το συγκεκριμένο ούτε καν που θυμάμαι αν έχω προηγούμενα ή αν έχω αντιπαρατεθεί ξανά στο παρελθόν.
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Αγαπούλες μου....
 

Συνημμένα

  • makaros.jpg
    makaros.jpg
    20,2 KB · Εμφανίσεις: 19

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Womanaholic εμμένω στην άποψη μου αλλά παρ΄όλα αυτά ελπίζω πως το θέμα έχει λήξει.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Womanaholic εμμένω στην άποψη μου αλλά παρ΄όλα αυτά ελπίζω πως το θέμα έχει λήξει.

Φίλε ένα πράγμα θα σου πω. Χάνω το μυαλό μου όταν βλέπω τον οποιονδήποτε σε οποιοδήποτε thread να βρίζει απρόκλητα. Εγώ έκανα μια νύξη για ορισμένους που τώρα τελευταία γαμάνε το thread με τα σαλιαρίσματά τους και ο τύπος μου επιτέθηκε προσωπικά με υβριστικούς χαρακτηρισμούς απ' το πουθενά χωρίς καν να αναφερθώ σ' αυτόν. Ούτε καν τον αφορούσε αυτό που έγραψα να φανταστείς. Ε λοιπόν αυτό προσωπικά το θεωρώ απαράδεκτο και δε θα μπορούσα παρά να του απαντήσω στο ίδιο και σε χειρότερο ύφος, μόνο έτσι καταλαβαίνουν αυτοί.
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
και τώρα πως θα πω αυτό που θέλω;
θα με πουν promoter; θα με πουν αγαπούλη;
δε γαμιέται!διατίθεται ακόμη χώρος για εγγραφές και έτσι κι αλλιώς δεν είμαι πελάτης του μαγαζιού.
λοιπόν! όχι ότι σε άλλα καταστήματα δεν υπάρχουν πολύ όμορφα κορίτσια, θα ήμουν ψεύτης αν έλεγα το αντίθετο, αλλά στο συγκεκριμένο κατάστημα υπάρχουν κάτι εργαλείαααααα  όπως πχ η Αλίκη, η Ελένη, η Αλεξάνδρα, όχι ότι τα άλλα κορίτσια δεν είναι ωραία. και μη λησμονήσω πως εκεί βασιλεύει ένας απίθανος τύπος, η Άντζελα.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Αγαπητέ εγώ ούτε τον έβρισα πρώτος, ούτε υπαινιγμούς για τη μάνα του άφησα. Δες μόλις στις δυο πίσω σελίδες ποιος απ' τους δυο μας επιτέθηκε πρώτος στον άλλο ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ. Και να σου πω κάτι; Το ποιος είμαι και αν σέβομαι τους υπόλοιπους που μπαίνουν σ' αυτό το thread το έχω αποδείξει καιρό τώρα γι' αυτό και αναφέρθηκα στο πρώτο σημερινό μου post σ' αυτούς που γεμίζουν το thread με φιλάκια και καρδούλες χωρίς να υπολογίζουν το σκοπό του που είναι κυρίως η ενημέρωση των συναγωνιστών. Κι εσύ που μπαίνεις καιρό στο thread ξέρεις ποιος είμαι και αν είμαι ευγενής. Και σίγουρα θυμάσαι πως είχα υπερασπιστεί το Sarouman όταν του την πέφτανε όλοι εδώ μέσα με σεξιστικούς χαρακτηρισμούς. Sorry αλλά παραδέχτηκα την αδυναμία μου σε προηγούμενο post, όταν κάποιος μου επιτίθεται προσωπικά χωρίς λόγο επειδή μπορεί να έχει προηγούμενα μαζί μου ή κακοξύπνησε ή στραβογάμησε μου είναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ να μην απαντήσω. Και θα απαντήσω στον ίδιο τόνο που μου απευθύνεται το εκάστοτε σκουπίδι και σε χειρότερο, θα μπορούσε κάλλιστα στη γνώμη που εξέφρασα απλά να συμφωνήσει ή να διαφωνήσει. Άντε γιατί πολλοί ψυχανώμαλοι μαζεύτηκαν σ' αυτό το site και δεν είναι δυνατόν να δείχνουμε αιώνια υπομονή απέναντί τους. Με το συγκεκριμένο ούτε καν που θυμάμαι αν έχω προηγούμενα ή αν έχω αντιπαρατεθεί ξανά στο παρελθόν.

Ό,τι του φανεί, του Λολοστεφανή! Πότε πέταξα υπονοούμενο για τη μάνα σου; Όταν χρησιμοποιείς πρακτικές όπως έκανες στο νηπιαγωγείου (θα το πω στον admin να σε κάνει ban), του τύπου, στο σχόλασμα (όταν σχολάσουμε) θα έρθει η μαμά μου να σε δείρει, έτσι νομίζω ότι μπορώ να σου μιλάω, για να καταλαβαίνεις. Δε μίλησα με κανένα σκοπό να θίξω τη μάνα σου, αλλά αυτό ήθελες μάλλον να δεις κι αυτό είδες. Προκατειλλημένος μάλλον. Τέλος πάντων, δε θα σου κάνω τη χάρη να συνεχίσω, αν και είδα να αναφέρεται και η δική μου μάνα σε post σου με καθαρά προσβλητικούς χαρακτηρισμούς και περιεχόμενο γενικότερα. Και τα δικά μου posts βλέπεις είναι πάντα ευγενικά εδώ μέσα, κάνε μια ανσκόπηση και θα το καταλάβεις, αν και πάλι βάλθηκες να με κατηγορήσεις και να με συγκρίνεις με κρυφο-gay (κατ'εσέ) άλλους που κάνουμε την ίδια δουλειά (!!), υποννοώντας ότι κι εγώ σε θεωρώ νταβατζή (η απόδειξη που σου ζήταγα) ή ότι προσπαθώ να υποβαθμίσω το studio. Και επαναλαμβάνω, είσαι κι εσύ αγαπούλης (δεν είναι κακό, κι εγώ είμαι) κατ'εμέ, το θέμα είναι ότι ΔΕΝ ποστάρεις καρδούλες κλπ. Το ότι κάποιος τη βρίσκει έτσι να κάνει παιχνίδι με τις κοπέλες δε σημαίνει ότι σπαμάρει. Και επίσης, το thread είναι γενικά για θέματα του studio κι όχι απλώς για ενημέρωση, αλλιώς θα το έλεγαν "Ημερήσια ενημέρωση για Φυλής 104". Αυτά, και βρες έναν τρόπο να ξελαμπικάρεις (με την καλή έννοια) γιατί τα νεύρα σου είναι κομμάτι τεντωμένα.

ΥΓ: Η παράθεση γίνεται στην απάντηση προς τον osie, έτσι κι αλλιώς κι εγώ ο ίδιος υπήρξα θέμα μέσα σ'αυτό.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Εμενα αυτο που μου κανει θετκη εντυπωση ειναι ποτι η πλειοψξφια των κοριτσιων δεν διαταζει να δειξει το προσωπο τους.

Εγω το "μεταφραζω" (εκτος του οτι ειναι πολυ ομορφες και δεν κολωνουν), οτι δεν εχουν να φοβηθουν τιποτα.

(Xωρις αυτο νa ειναι υπαινιγμος, για τα υπολοιπα κοριτσια που δεν το κάνουν, οχι μονο στο Φ104. αλλα και στα υπολοιποα studio)

 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μπου-Μπούκα μου, υπάρχει περίπτωση να κανετε καμια φωτογράφιση με τα κορίτσια που θα φοράτε ταγιεράκια, μίνι φούστες/πεντελόνια, πουκαμισάκια και γυαλάκια γραμματέας; Είχες κάνει κατι ανάλογο πριν κανα χρόνο, αν μπορείς ξανακάνε και για εμας που θέλουμε σέξ γραφείου.  :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom