Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
Καλησπερα μωρα μου??? τι κανετε? πως περνατε?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
προτα καλησπερα μορο  καλα θα κανισ μορο να μου δοσισ αλα απαλα και μετα θα το χαειδεψισ το ποπομου για να μιν σκεφτετε το πονο αλα το χαειδεμα που θα του κανισ  :thumbsup: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Θα του ρίξω μερικες για να μαλακώσει όπως γίνεται με την μπριτζόλα και μετα θα του βάλω αλατακι και πιπεράκι και θα τον φάω.  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Μετά λύπης μου διαπιστώνω ότι με το που έφτιαξαν πολλές απ' τις κοπέλες του μαγαζιού λογαριασμό εδώ ΔΥΣΤΥΧΩΣ πλάκωσαν και οι αγαπούληδες... Ενός studio το thread διατηρούσε ένα επίπεδο, πάει, χάλασε κι αυτό, τις τελευταίες μέρες κάθομαι σαν άνθρωπος να διαβάσω δυο - τρία πράγματα που να με ενδιαφέρουν για τις κοπέλες και να δω καμιά καινούρια φωτογραφία και βαριέμαι απίστευτα με τα σάλια και τα μέλια... Sorry δηλαδή. Κι εγώ λατρεύω τις κοπέλες του 104 και μερικές που τους έχω ιδιαίτερη συμπάθεια το γνωρίζουν αλλά δεν κάθομαι και να γελοιοποιούμαι στέλνοντας φιλάκια 20 φορές τη μέρα. Άλλο να πεις μια κουβέντα στην αγαπημένη σου κοπέλα του studio όταν τη δεις online και άλλο να κάνεις αυτήν τη δουλειά κάθε φορά που μπαίνει, στο τέλος χάνει και το νόημά του και κουράζει και όλους τους υπόλοιπους που μπαίνουν στο thread.
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Καταλαβαίνω τι λες, αλλά δέξου ότι με τη μουνάρα την Ελένη κάποιοι μπορεί να έχουν φάει φλασιά. Για όσο με αφορά, τα σάλια στα γυναικεία nicks που χαριεντίζονται σε άλλα threads και παπαρολογούν περί σχέσεων σε ένα site για πουτάνες, είναι μέγιστη ξεφτίλα.

Γάματα λέμε :uglystupid:

 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Μετά λύπης μου διαπιστώνω ότι με το που έφτιαξαν πολλές απ' τις κοπέλες του μαγαζιού λογαριασμό εδώ ΔΥΣΤΥΧΩΣ πλάκωσαν και οι αγαπούληδες... Ενός studio το thread διατηρούσε ένα επίπεδο, πάει, χάλασε κι αυτό, τις τελευταίες μέρες κάθομαι σαν άνθρωπος να διαβάσω δυο - τρία πράγματα που να με ενδιαφέρουν για τις κοπέλες και να δω καμιά καινούρια φωτογραφία και βαριέμαι απίστευτα με τα σάλια και τα μέλια... Sorry δηλαδή. Κι εγώ λατρεύω τις κοπέλες του 104 και μερικές που τους έχω ιδιαίτερη συμπάθεια το γνωρίζουν αλλά δεν κάθομαι και να γελοιοποιούμαι στέλνοντας φιλάκια 20 φορές τη μέρα.


αμα μερικοι καταλαβουν οτι με αυτο τον τροπο δεν βγαζουν γκομενα πουτανα με τιποτα τοτε πολλα πραγματα θα ειναι αλλιως!!!!!!!!

αγαπουλιδες καταλαβετε το οτι το μονο που κοιτανε επανω σας ειναι τα ευρω για ολα τα αλλα απλα χεστικαν εχουν ψωλαραδες γκομενους ολες που τις γαμανε !!!!!! αιντε ξυπνατεε........
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Μετά λύπης μου διαπιστώνω ότι με το που έφτιαξαν πολλές απ' τις κοπέλες του μαγαζιού λογαριασμό εδώ ΔΥΣΤΥΧΩΣ πλάκωσαν και οι αγαπούληδες... Ενός studio το thread διατηρούσε ένα επίπεδο, πάει, χάλασε κι αυτό, τις τελευταίες μέρες κάθομαι σαν άνθρωπος να διαβάσω δυο - τρία πράγματα που να με ενδιαφέρουν για τις κοπέλες και να δω καμιά καινούρια φωτογραφία και βαριέμαι απίστευτα με τα σάλια και τα μέλια... Sorry δηλαδή. Κι εγώ λατρεύω τις κοπέλες του 104 και μερικές που τους έχω ιδιαίτερη συμπάθεια το γνωρίζουν αλλά δεν κάθομαι και να γελοιοποιούμαι στέλνοντας φιλάκια 20 φορές τη μέρα.

Πολύ σωστός...ενώ οι κοπέλες του studio είναι καταπληκτικές,το thread έχει γεμίσει καρδούλες και λουλούδια...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Καταλαβαίνω τι λες, αλλά δέξου ότι με τη μουνάρα την Ελένη κάποιοι μπορεί να έχουν φάει φλασιά. Για όσο με αφορά, τα σάλια στα γυναικεία nicks που χαριεντίζονται σε άλλα threads και παπαρολογούν περί σχέσεων σε ένα site για πουτάνες, είναι μέγιστη ξεφτίλα.

Γάματα λέμε :uglystupid:

Ναι η Ελένη είναι όντως μουνάρα και είναι κι εμένα μια απ' τις αδυναμίες μου... Όσο για την Κέλλυ που αυτή κι αν έχει αγαπούληδες δεν την έχω επισκεφτεί ακόμα, θα το κάνω άμεσα όμως. Δηλαδή θέλεις να πεις πως οι σαλιάρηδες που ποστάρουν συνέχεια εδώ γράφουν και σε άλλα threads? Μιλάμε για ασθένεια δηλαδή, έτσι;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
αμα μερικοι καταλαβουν οτι με αυτο τον τροπο δεν βγαζουν γκομενα πουτανα με τιποτα τοτε πολλα πραγματα θα ειναι αλλιως!!!!!!!!

αγαπουλιδες καταλαβετε το οτι το μονο που κοιτανε επανω σας ειναι τα ευρω για ολα τα αλλα απλα χεστικαν εχουν ψωλαραδες γκομενους ολες που τις γαμανε !!!!!! αιντε ξυπνατεε........

Εντάξει εγώ δεν το βλέπω τόσο κυνικά, ας πούμε ότι πιστεύω πως έναν πελάτη που είναι ευγενικός κ.τ.λπ. θα τον συμπαθήσει κάποια απ' τις κοπέλες του μαγαζιού (συμπάθεια είπα, μέχρι εκεί...) Κι ούτε κι εγώ τις αντιμετωπίζω σαν πουτάνες. Απλά έχω και μια αξιοπρέπεια και μια γνώση των ορίων στα οποία πρέπει να φτάνουν οι εκδηλώσεις θαυμασμού μου προς τις κοπέλες του studio και δε γελοιοποιούμαι.
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Ναι η Ελένη είναι όντως μουνάρα και είναι κι εμένα μια απ' τις αδυναμίες μου... Όσο για την Κέλλυ που αυτή κι αν έχει αγαπούληδες δεν την έχω επισκεφτεί ακόμα, θα το κάνω άμεσα όμως. Δηλαδή θέλεις να πεις πως οι σαλιάρηδες που ποστάρουν συνέχεια εδώ γράφουν και σε άλλα threads? Μιλάμε για ασθένεια δηλαδή, έτσι;
Όχι δεν συνδέω τα δύο γιατί δεν έχω στοιχεία - μπορεί να συμβαίνει με κάποιους όντως, μπορεί και όχι. Απλά να βλέπω άτομα μπιριμπιπ-μπιριμποπ με γυναίκες εδώ μέσα ντάλα καλοκαίρι Κυριακή 2 το πρωΐ να μιλάνε για την τάδε γκόμενα στην τηλεόραση και λοιπές παπαριές, μιλάμε ότι είναι Η κατάντια.

Δηλ θα έλεγα για τους τύπους εδώ... ας το πω στ' Αμερικάνικα... cut them some slack (give them a break) γιατί υπάρχουν χειρότερα. ;)
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
το οτι το μονο που κοιτανε επανω σας ειναι τα ευρω


εχουν ψωλαραδες γκομενους ολες που τις γαμανε

Το πρώτο είναι αναμφισβήτητο.

Το δεύτερο συνήθως δεν ισχύει! Οι πιο πολλές μόνες τους είναι διότι η σχέση με εκδιδόμενη είναι δύσκολη υπόθεση (εκτός αν είσαι νταβάς και της παίρνεις το μεροκάματο, αφού της ρίξεις ένα χέρι ξύλο!) άσε που μετά από 20 ψωλές την ημέρα στη δουλειά το τελευταίο που τους λείπει είναι ΑΚΟΜΑ ένας πούτσος (και μεγάλος μάλιστα!)

Πως δεν περιμένουν στο ντέλο πάντως να γνωρίσουν τον πρίγκιπα της ζωής τους, αλήθεια είναι...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom