Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
μήν το πολυμελετας γιατι όταν έρθω θα φας και μερικες ξυλιές στον ποπο επειδή είσαι πολύ ζωηρή. :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

προτα καλησπερα μορο  καλα θα κανισ μορο να μου δοσισ αλα απαλα και μετα θα το χαειδεψισ το ποπομου για να μιν σκεφτετε το πονο αλα το χαειδεμα που θα του κανισ  :thumbsup: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

αντζελα που ειναι οι νεες φωτος της κελυ?  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα πριν απο λιγες ωρες επεστεψα απο το παλατι και την συναντηση που ειχα με το μωρο μου ;) ;) ;) ;),καταρχην θελω να ευχαριστησω δυο ατομα.Πρωτα την ΑΝΤΖΕΛΑ γιατι οταν ζηταμε το κατι παραπανω προσπαθει παντα να μας το δωσει και να μεινουμε ευχαριστημενοι και το δευτερο ατομο ειναι το ΜΩΡΟ ΜΟΥ το οποιο παντα κοιτα να κανει τον πελατη να περναει καταπληκτικα οση ωρα βρισκεσαι μαζι του και να ξεφευγει για λιγο απο τα καθημερινα προβληματα. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* Καληνυχτα μωρο μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ.......... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
Καλησπερα πριν απο λιγες ωρες επεστεψα απο το παλατι και την συναντηση που ειχα με το μωρο μου ;) ;) ;) ;),καταρχην θελω να ευχαριστησω δυο ατομα.Πρωτα την ΑΝΤΖΕΛΑ γιατι οταν ζηταμε το κατι παραπανω προσπαθει παντα να μας το δωσει και να μεινουμε ευχαριστημενοι και το δευτερο ατομο ειναι το ΜΩΡΟ ΜΟΥ το οποιο παντα κοιτα να κανει τον πελατη να περναει καταπληκτικα οση ωρα βρισκεσαι μαζι του και να ξεφευγει για λιγο απο τα καθημερινα προβληματα. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* Καληνυχτα μωρο μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ.......... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
παραρακαλουμε μορο.. και  εμεισ σε εφχαριστουμε γιατι προτα εισαι πλεον του  μαγαζιου και αυτο εχει σιμασια οταν ερχεσε να νιοθισ σαν το σπιτι σου 
ΚΑΛΗΝΙΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΙΡΑ ΓΛΙΚΑ :-* :-* :-* :-* :-* :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
παραρακαλουμε μορο.. και  εμεισ σε εφχαριστουμε γιατι προτα εισαι πλεον του  μαγαζιου και αυτο εχει σιμασια οταν ερχεσε να νιοθισ σαν το σπιτι σου 
ΚΑΛΗΝΙΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΙΡΑ ΓΛΙΚΑ :-* :-* :-* :-* :-* :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Να και οι οικειοτητες !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom