Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (1 μέλη και 37 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
κρίμα για την Βίβιαν και την Στέλλα. Την δευτερη ήθελα να την δοκιμάσω και την πρώτη ήθελα να την ξαναπαρω.  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: Ισως επιστρέψουν στο μέλλον...

...

Επόμενη στάση: Αναστασία

Σωστός!!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
να την δοκιμασεις μωρο μου την Αναστασία ;)


Νέες φωτογραφίες.....

Γιασμίν - Αναστασία  :smitten: :smitten:
www.imagerous.com/] [/URL]

Κέλλυ - Μαρίνα - Αλεξάνδρα  :smitten: :smitten: :smitten:
www.imagerous.com/] [/URL]


ΑΜΑΝ!!! Τώρα είδα τις καινούριες φωτογραφίες! Τί τούμπανο είναι αυτή η Γιασμίν;;; Και τί προσωπάρα έχει αυτή η Αναστασία; Εν τω μεταξύ σχεδόν όλες οι κοπέλες του studio πλέον δείχνουν τα πρόσωπά τους, ακόμα και η Κέλλυ στην ουσία το δείχνει...
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
ΑΜΑΝ!!! Τώρα είδα τις καινούριες φωτογραφίες! Τί τούμπανο είναι αυτή η Γιασμίν;;; Και τί προσωπάρα έχει αυτή η Αναστασία; Εν τω μεταξύ σχεδόν όλες οι κοπέλες του studio πλέον δείχνουν τα πρόσωπά τους, ακόμα και η Κέλλυ στην ουσία το δείχνει...

Για τα γουστα σου η Γιασμιν ειναι οτι πρεπει. Πολυ εκφυλη εκφραση !  :grin:



ΥΓ. Και που να δεις την Ελενη !!  :boobies:
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Συμφωνώ φίλε όλες είναι κάτσε καλά  :boobies:  …και ειδικά η κελλυ
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
μωρα μου....ηρθα και εγω στην παρεα σας :tits2:......που ειναι οι αντρες μου? που ειναι οι ερωτες μου?
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Μην τα Ρωτάς  πως είμαι…αστέρι μου εσύ  :boobies:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Ενταξει εισαι καλη κοπελα αλλα εγω σου ειμαι μακρια γι αυτο σου το ειπα,εσυ εισαι επαγγελματιας,ολους εμας μας βλεπεις για πελατες,απο κει και περα δεν ηθελε ο ξα μου να παμε και δεν ξαναπηγαμε,εαν κατεβω ξανα στην Αθηνα μπορει να σε τιμησω,ποτε δε ξερεις πως τα φερνει η ζωη...

Ενώ πώς περίμενες να σε βλέπει; Σαν υποψήφιο γαμπρό; :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Για τα γουστα σου η Γιασμιν ειναι οτι πρεπει. Πολυ εκφυλη εκφραση !  :grin:



ΥΓ. Και που να δεις την Ελενη !!  :boobies:

Με την Ελένη έχω πάει ρε συ. Όντως η Γιασμίν είναι στα γούστα μου, αλλά πού έχουμε ξαναμιλήσει και ξέρεις τα γούστα μου; Έχω ένα κακό και ξεχνάω τα nicknames με τα οποία έχω κουβεντιάσει το ο,τιδήποτε...
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
Ενώ πώς περίμενες να σε βλέπει; Σαν υποψήφιο γαμπρό; :2funny: :2funny: :2funny:

τιποτα δεν περιμενα....περασμενα ξεχασμενα.

εμενα με ενδιαφερει η ασφαλη συνουσια κι αν ολα αυτα τα κοριτσια που δουλευουν ελεγχονται ιατρικα,γιατι αν γινει η στραβη δε θα λυπηθω τα λεφτα μου αλλα τη ζωη μου.....κι ολα τα προφυλακτικα γραφουν οτι δεν υπαρχει προστασια 100% για τον ιο ΗΙV κι αν πας με οροθετικο ειναι ρισκο παλι..
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
τιποτα δεν περιμενα....περασμενα ξεχασμενα.

εμενα με ενδιαφερει η ασφαλη συνουσια κι αν ολα αυτα τα κοριτσια που δουλευουν ελεγχονται ιατρικα,γιατι αν γινει η στραβη δε θα λυπηθω τα λεφτα μου αλλα τη ζωη μου.....κι ολα τα προφυλακτικα γραφουν οτι δεν υπαρχει προστασια 100% για τον ιο ΗΙV κι αν πας με οροθετικο ειναι ρισκο παλι..

Και καλά κάνεις και δεν περιμένεις τίποτα παραπάνω, τα κορίτσια είναι επαγγελματίες και δεν μπορούν να νιώσουν τίποτα περισσότερο από συμπάθεια για κάποιο πελάτη που θα τους φερθεί καλά και θα είναι ευγενικός μαζί τους... Το ίδιο πρέπει να νιώθει κι ο πελάτης γι' αυτές, εγώ λατρεύω τα κορίτσια αυτά για τη δουλειά που κάνουν αλλά ούτε έρωτες παίζουν από μεριάς μου, ούτε έχω την αυταπάτη ότι μπορεί να παίζει από μεριάς τους... Οι κοπέλες κάνουν απλά τη δουλειά τους. Όποιος έρχεται σε επαφή με μια οποιαδήποτε ιερόδουλη κι αυτομάτως την ερωτεύεται ή έχει την εντύπωση ότι τον ερωτεύεται αυτή μάλλον πρέπει να κόψει το... σπορ. Όσο για το άλλο που λες μάλλον η προσδοκία σου να έχεις ασφαλή συνουσία πέφτει στο κενό απ' τη στιγμή που λες ότι κανένα προφυλακτικό δεν παρέχει 100% προστασία. Αλλά ειλικρινά αυτή η ελάχιστη πιθανότητα να μη με προστατεύσει το προφυλακτικό στο 104 δε μ' έχει απασχολήσει ΠΟΤΕ. Είναι ο μοναδικός χώρος στην Αθήνα που εμπιστεύομαι ΑΠΟΛΥΤΑ για την καθαριότητά του, την υγεία - υγιεινή των κοριτσιών του κ.τ.λπ. οπότε προσωπικά δεν έχω την οποιαδήποτε φοβία ή αναστολή. Και στο λέω αυτό εγώ που μπήκα πολύ μεγάλος σε ηλικία σ' αυτόν το χώρο ακριβώς επειδή κολλούσα με θέματα υγιεινής.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
μωρα μου....ηρθα και εγω στην παρεα σας :tits2:......που ειναι οι αντρες μου? που ειναι οι ερωτες μου?
Kαλησπερα κοριτσαρα μου.......

URL]]
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Και καλά κάνεις και δεν περιμένεις τίποτα παραπάνω, τα κορίτσια είναι επαγγελματίες και δεν μπορούν να νιώσουν τίποτα περισσότερο από συμπάθεια για κάποιο πελάτη που θα τους φερθεί καλά και θα είναι ευγενικός μαζί τους... Το ίδιο πρέπει να νιώθει κι ο πελάτης γι' αυτές, εγώ λατρεύω τα κορίτσια αυτά για τη δουλειά που κάνουν αλλά ούτε έρωτες παίζουν από μεριάς μου, ούτε έχω την αυταπάτη ότι μπορεί να παίζει από μεριάς τους... Οι κοπέλες κάνουν απλά τη δουλειά τους. Όποιος έρχεται σε επαφή με μια οποιαδήποτε ιερόδουλη κι αυτομάτως την ερωτεύεται ή έχει την εντύπωση ότι τον ερωτεύεται αυτή μάλλον πρέπει να κόψει το... σπορ. Όσο για το άλλο που λες μάλλον η προσδοκία σου να έχεις ασφαλή συνουσία πέφτει στο κενό απ' τη στιγμή που λες ότι κανένα προφυλακτικό δεν παρέχει 100% προστασία. Αλλά ειλικρινά αυτή η ελάχιστη πιθανότητα να μη με προστατεύσει το προφυλακτικό στο 104 δε μ' έχει απασχολήσει ΠΟΤΕ. Είναι ο μοναδικός χώρος στην Αθήνα που εμπιστεύομαι ΑΠΟΛΥΤΑ για την καθαριότητά του, την υγεία - υγιεινή των κοριτσιών του κ.τ.λπ. οπότε προσωπικά δεν έχω την οποιαδήποτε φοβία ή αναστολή. Και στο λέω αυτό εγώ που μπήκα πολύ μεγάλος σε ηλικία σ' αυτόν το χώρο ακριβώς επειδή κολλούσα με θέματα υγιεινής.

Δεν υπάρχει κανενα θεμα ελειψης υγιεινης στο 104... Γιαυτο ειναι και τοπ σε αυτο το θεμα  ;) ;) ;)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Δεν υπάρχει κανενα θεμα ελειψης υγιεινης στο 104... Γιαυτο ειναι και τοπ σε αυτο το θεμα  ;) ;) ;)

Πραγματικά ρε φίλε σε κανέναν άλλο χώρο δεν είμαι τόσο τολμηρός όσο στο 104 που κάνω τα ΠΑΝΤΑ... Μου εμπνέει τεράστια εμπιστοσύνη το συγκεκριμένο ίδρυμα απ' την πρώτη φορά που πάτησα εκεί το πόδι μου.
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
Πραγματικά ρε φίλε σε κανέναν άλλο χώρο δεν είμαι τόσο τολμηρός όσο στο 104 που κάνω τα ΠΑΝΤΑ... Μου εμπνέει τεράστια εμπιστοσύνη το συγκεκριμένο ίδρυμα απ' την πρώτη φορά που πάτησα εκεί το πόδι μου.

Εγω δεν ανεφερα το 104,μιλαω γενικως,απο κει και περα φανατικος δεν ειμαι με τιποτα απ'ολα αυτα,ειτε ειναι ιδρυμα ειτε ειναι ιεροδουλη..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom