Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Εντάξει θα δείξουμε μεγαλοψυχία και θα υπερκεράσουμε το λάθος σου με τις φώτο,αλλά θα υπάρξει τιμωρία  :knockinb: λείαν συντόμως ;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Εντάξει θα δείξουμε μεγαλοψυχία και θα υπερκεράσουμε το λάθος σου με τις φώτο,αλλά θα υπάρξει τιμωρία  :knockinb: λείαν συντόμως ;)

:2funny: :2funny: :2funny:


Σημερα Σαββατο

τωρα η Αλινα :smitten:

By antzela

απογευμα η Μαρίνα :smitten:



By antzela

το βραδυ η Νικόλ :smitten:

By antzela

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Μια αλλαγη στις αποψινες μας βαρδιες :cheesy:
σημερα το βραδυ στη θεση της Νικόλ η Σοφια στη πρωτη βραδυνη της βαρδια στο μαγαζι :smitten:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μπου-Μπου το Τζενάκι που έχει χαθεί; Πήγε διακοπούλες;; :grin:

Παρεπιπτόντως εν μέσω της εβδομάδας πιθανότατα να περάσω μια βολτούλα!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μπου-Μπου το Τζενάκι που έχει χαθεί; Πήγε διακοπούλες;; :grin:

Παρεπιπτόντως εν μέσω της εβδομάδας πιθανότατα να περάσω μια βολτούλα!!

καλημερα  ;)
την επομενη εβδομαδα μωρο λογικα θα εχει καποια βαρδια ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Ανακοινωση ;) :cheesy:

Το τελευταιο παρασκευοσαββατοκυριακο πριν τα Χριστουγεννα (Παρασκευη 18, Σαββατο 19, Κυριακη 20) σας προσκαλουμε ολους στο καινουργιο και ετοιμο πια μαγαζι μας σε ενα 3ήμερο happening με αφορμή τα επίσημα εγκαίνια μας αλλα και τη γιορτη των Χριστουγεννων ;)
Θα υπάρχουν γλυκά, ολες οι κοπέλες θα ειμαστε ντυμενες μεσα στο πνευμα των γιορτων,δωρα για ολους τους πελάτες μας αλλα και για τους τυχερους της καθε βαρδιας και πολλες αλλες εκπληξεις ;) Το bar μας θα ειναι οπως παντα γεματο με ποτα αναψυκτικα κτλ ενω εγω θα κοιταξω προσωπικα να ειμαι σχεδον σε ολες τις βαρδιες για νας σας υποδεχομε-γνωριζω προσωπικα και νας σας ξεναγω στους χωρους  ;)

πολλα φιλια Αντζελα και τα κοριτσια του Φυλης 104  :smitten: :grouphug: :smitten:

 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057

Ανακοινωση ;) :cheesy:

Το τελευταιο παρασκευοσαββατοκυριακο πριν τα Χριστουγεννα (Παρασκευη 18, Σαββατο 19, Κυριακη 20) σας προσκαλουμε ολους στο καινουργιο και ετοιμο πια μαγαζι μας σε ενα 3ήμερο happening με αφορμή τα επίσημα εγκαίνια μας αλλα και τη γιορτη των Χριστουγεννων ;)
Θα υπάρχουν γλυκά, ολες οι κοπέλες θα ειμαστε ντυμενες μεσα στο πνευμα των γιορτων,δωρα για ολους τους πελάτες μας αλλα και για τους τυχερους της καθε βαρδιας και πολλες αλλες εκπληξεις ;) Το bar μας θα ειναι οπως παντα γεματο με ποτα αναψυκτικα κτλ ενω εγω θα κοιταξω προσωπικα να ειμαι σχεδον σε ολες τις βαρδιες για νας σας υποδεχομε-γνωριζω προσωπικα και νας σας ξεναγω στους χωρους  ;)

πολλα φιλια Αντζελα και τα κοριτσια του Φυλης 104  :smitten: :grouphug: :smitten:


Αυτό κι αν είναι έκπληξη....  :thumbsup: :thumbsup:
 

mascaras

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
10
ωραίο σκηνικό μπράβο θελω για δώρο τη Μαρίνα για όλο το 3ήμερο  :fuck1:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396

Ανακοινωση ;) :cheesy:

Το τελευταιο παρασκευοσαββατοκυριακο πριν τα Χριστουγεννα (Παρασκευη 18, Σαββατο 19, Κυριακη 20) σας προσκαλουμε ολους στο καινουργιο και ετοιμο πια μαγαζι μας σε ενα 3ήμερο happening με αφορμή τα επίσημα εγκαίνια μας αλλα και τη γιορτη των Χριστουγεννων ;)
Θα υπάρχουν γλυκά, ολες οι κοπέλες θα ειμαστε ντυμενες μεσα στο πνευμα των γιορτων,δωρα για ολους τους πελάτες μας αλλα και για τους τυχερους της καθε βαρδιας και πολλες αλλες εκπληξεις ;) Το bar μας θα ειναι οπως παντα γεματο με ποτα αναψυκτικα κτλ ενω εγω θα κοιταξω προσωπικα να ειμαι σχεδον σε ολες τις βαρδιες για νας σας υποδεχομε-γνωριζω προσωπικα και νας σας ξεναγω στους χωρους  ;)

πολλα φιλια Αντζελα και τα κοριτσια του Φυλης 104  :smitten: :grouphug: :smitten:


Οοοοοοοοοουυυυυυυυ τι εκπλήξεις είναι τούτες :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Άντζελα θα δουλεύεις και εσύ εκείνες τις ημέρες ή απλά θα κάνεις τις δημόσιες σχέσεις για το μαγαζί??????????????????????
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66

Ανακοινωση ;) :cheesy:

Το τελευταιο παρασκευοσαββατοκυριακο πριν τα Χριστουγεννα (Παρασκευη 18, Σαββατο 19, Κυριακη 20) σας προσκαλουμε ολους στο καινουργιο και ετοιμο πια μαγαζι μας σε ενα 3ήμερο happening με αφορμή τα επίσημα εγκαίνια μας αλλα και τη γιορτη των Χριστουγεννων ;)
Θα υπάρχουν γλυκά, ολες οι κοπέλες θα ειμαστε ντυμενες μεσα στο πνευμα των γιορτων,δωρα για ολους τους πελάτες μας αλλα και για τους τυχερους της καθε βαρδιας και πολλες αλλες εκπληξεις ;) Το bar μας θα ειναι οπως παντα γεματο με ποτα αναψυκτικα κτλ ενω εγω θα κοιταξω προσωπικα να ειμαι σχεδον σε ολες τις βαρδιες για νας σας υποδεχομε-γνωριζω προσωπικα και νας σας ξεναγω στους χωρους  ;)

πολλα φιλια Αντζελα και τα κοριτσια του Φυλης 104  :smitten: :grouphug: :smitten:


Άντζελα είσαι πολύ καλή επιχειρηματίας. Θα προσπαθήσω να έρθω Κυριακή βράδυ!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αυτό κι αν είναι έκπληξη....  :thumbsup: :thumbsup:

;) ;) ;) ;)

ωραίο σκηνικό μπράβο θελω για δώρο τη Μαρίνα για όλο το 3ήμερο  :fuck1:

:2funny:
για ολο το 3ημερο δεν ξερω μωρο αλλα συγουρα θα εχει καποιες βαρδιες τοτε ;)

Οοοοοοοοοουυυυυυυυ τι εκπλήξεις είναι τούτες :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Άντζελα θα δουλεύεις και εσύ εκείνες τις ημέρες ή απλά θα κάνεις τις δημόσιες σχέσεις για το μαγαζί??????????????????????

εννοειτε πως θα δουλεψω και εγω τοτε κουκλί, και οταν δεν δουλευω θα ειμαι στο μαγαζι και για να σας γνωριζω απο κοντα αλλα και για να ρυθμιζω την αψογη εξυπηρετιση σας ;)

Άντζελα είσαι πολύ καλή επιχειρηματίας. Θα προσπαθήσω να έρθω Κυριακή βράδυ!!

ευχαριστω μωρο περα απ αυτο ειναι και στο χαρακτηρα μου να βαριεμαι τα ιδια και τα ιδια και ειμαι ατομο που συνεχεια θελει να εχει κατι να κανει να στηνει να οργανωνει να ασχολειτε κτλ γιατι αλλιως η ρουτινα της καθημερινοτητας με σκοτωνει :-
Για τη κυριακη θα σου βαλω τη Νικόλ ντυμενη αγιοβασιλιτικα να σε σερβίρει και να σε ταισει στο στομα γλυκό ;) :cheesy:

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
μου ανατρέπεις όλο το πρόγραμμα γαμώ το να δω τώρα πως θα τα κανονίσω για να έρθω να σε επισκεφθώ...................... >:( >:( >:( >:(

αλλιώς το είχα στο μυαλό μου και αλλιώς τώρα μετά την ανακοίνωση που έβγαλες.......................
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
μου ανατρέπεις όλο το πρόγραμμα γαμώ το να δω τώρα πως θα τα κανονίσω για να έρθω να σε επισκεφθώ...................... >:( >:( >:( >:(

αλλιώς το είχα στο μυαλό μου και αλλιώς τώρα μετά την ανακοίνωση που έβγαλες.......................

:2funny: :2funny:
sorry baby :'( :'( :'( :'( :'(
ετσι ειναι βρε μαναρι η ζωη γεματη εκπλήξεις,ανατροπες και απροσδοκητα γεγονοτα :cheesy:
αν ηταν ολα βαλμενα σε ενα προγραμμα δεν θα υπηρχε και ενδιαφερον ;)


Τωρα το απογευμα η Σουζάνα :smitten:


By antzela

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
:2funny: :2funny:
sorry baby :'( :'( :'( :'( :'(
ετσι ειναι βρε μαναρι η ζωη γεματη εκπλήξεις,ανατροπες και απροσδοκητα γεγονοτα :cheesy:
αν ηταν ολα βαλμενα σε ενα προγραμμα δεν θα υπηρχε και ενδιαφερον ;)


Τωρα το απογευμα η Σουζάνα :smitten:


By antzela

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

σωστόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο έχεις δίκιο κάθε εμπόδιο για καλό σε αυτή την ζωή  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

τότε όποια από τις 3 ημέρες αποφασίσεις να δουλέψεις να ξέρεις ότι θα εμφανιστώ σαν φάντης μπαστούνις μπροστά σου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
σωστόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο έχεις δίκιο κάθε εμπόδιο για καλό σε αυτή την ζωή  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

τότε όποια από τις 3 ημέρες αποφασίσεις να δουλέψεις να ξέρεις ότι θα εμφανιστώ σαν φάντης μπαστούνις μπροστά σου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ε τοτε μωρο θα τα πουμε απο κοντα παρασκευη απογευμα στις 18 ;) :cheesy: :-* :-* :-*


Σημερα το βραδυ 23:00 - 06:00 η Μπετυ με φουλ προγραμμα :smitten:


By antzela

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μπου-Μπου χαίρομαι που αντί να επαναπαυθείς με την ανακαίνηση, κοιτάζεις να μας προσφέρεις πάντα κάτι καλύτερο!  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μπου-Μπου χαίρομαι που αντί να επαναπαυθείς με την ανακαίνηση, κοιτάζεις να μας προσφέρεις πάντα κάτι καλύτερο!  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

οχι μωρε μωρο γιατι να επαναπαυτω δεν ειναι και στο χαρακτηρα μου(υδροχόος) :cheesy: ;)
απλα ειναι ευκαιρια για κατι καινουργιο και διαφορετικο ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.123
Κριτικές
491
Like
37.412
Πόντοι
41.447
H Σουζάνα είναι η ίδια απο το Βουλιαγμένης 83??? :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom